Zakon Światła Ostoja Fantazji

  • Pamiętniki
  • Galeria

Reklama

  • Rudik - portfolioKroniki Fallathanu - Najlepszy MMORPG Tekstowy

Gazeta

  • Przesuń w dół scrollem by przeczytać resztę!
    Czytaj więcej...
Facebook ZakonnyRSS
  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Sprawdź fazę księżyców! Posłuchaj herolda! Pokaż list gończy! Sprawdź warunki pogodowe! Zbieraj zioła!
Posłuchaj adepta świątynnego! Sprawdź tablice projektową! Czytaj nagłówek gazety!

Całe forum Zakonu Światła podlega ochronie praw autorskich! Wszystkie prawa zastrzeżone! / All rights reserved!
przerwynikprzerwynik


Optymalne przeglądanie forum umożliwia przeglądarka Opera!

Jesteś nowy/a/e? ABC Zakonu! - kliknij a wiele zrozumiesz!


Aktualnie odbywa się EVENT! Początek w TYM MIEJSCU! Każdy chętny jest proszony o napisanie tam posta który informuje o przybyciu postaci.
przerwynikprzerwynik

Zarząd przypomina o powszechnym obowiązku wypełnienia zakładki "Komunikatory" w profilu. Nie wywiązanie się może wiązać się z przykrymi konsekwencjami, oraz utrudnieniami w grze.
przerwynikprzerwynik

przerwynikprzerwynik


#1111 2011-04-19 23:13:53

 Angelus

Mieszkaniec stolicy

status rkofan@aqq.eu
4880466
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 558
Rasa: Wampir
Profesja: Tancerz Cienia
Totem: Ptak Ti

Re: Zwierciadło Rusałek

Spowite gęstymi chmurami, niebo sprawiało iż była to jego ulubiona pogoda. Siedząc w bezruchu, obserwował Ekenę. Każdy jej ruch, najmniejsze drgnięcie i skinienie twarzy. Mógł wpatrywać się w nią całymi dniami i nocami. Chwilę później, wampir dopuścił się dziwnej reakcji. Jakby ktoś tknął go od tyłu, w szyję.       - Wybacz kotku. -      Zaczął, mocno zaniepokojony. Mięśnie policzkowe tańczyły jak oszalałe, zaś oczy krwiopijcy zmatowiały, pozbawione jakiegokolwiek blasku.        - Odpocznij. Prześpij się. Gdy znów zajdzie słońce, zjawię się. Pewne sprawy się pokomplikowały. Będziesz tu bezpieczna. -       Rzekł bardzo rozważnym tonem, jakby żegnając się na zawsze z albinoską. Stając na proste, nabrał powietrza w płuca, nadymając klatkę piersiową. Zniknął.


Karta Postaci
http://i53.tinypic.com/2qb82kp.jpg

  Pokój jest kłamstwem - istnieje tylko pasja.
    Dzięki pasji zdobywam siłę.
    Dzięki sile zdobywam moc.
    Dzięki mocy osiągam zwycięstwo, moje okowa pękają.
    Niechaj Moc mnie uwolni.

Offline

 

#1112 2011-04-21 15:39:24

 Ekena

http://tnij.org/gg6fhttp://tnij.org/hg3y

9730051
Zarejestrowany: 2006-08-26
Posty: 2703
Punktów :   
Rasa: Polimorfka
Profesja: Skrytobójca
Totem: Koń

Re: Zwierciadło Rusałek

Ekena gwałtownie obróciła się na brzuch i zerwała na nogi. Mogłoby sie zdawać, że wyprostowanie się z takiej pozycji zajmie jej chwilę czasu, ale poradziła sobie z tym zaskakująco szybko i płynnie. Zaraz też w trzymała w obu dłoniach sztylety, cofając się od ogniska i rozglądając nerwowo. Zachowanie wampira zaskoczyło ją i sama nie do końca wiedziała, co z sobą począć. Wreszcie postanowiła skorzystać z okazji i zmienić się w wielkiego kota, by zająć się obgryzaniem kości martwego jelenia. Najpierw musiała się jednak wyplątac z koszuli Angelusa. Zwykły materiał nie przechodził przemian, powiesiła więc okrycie na drzewie, obok własnych schnących ubrań, po czym przemieniła się w wielkiego drapieżnika i zabrała za wciąganie ofiary wampira na pobliskie drzewo. Miejsce na obiad i drzemkę dobre jak każde inne, a na wyższych konarach powinna być bezpieczna. Byle nie zasnąć zbyt głeboko i nie dać się zaskoczyć Mistrzowi. Mógłby wściec się, znajdując ją śpiącą na drzewie z kością ofiary między przednimi łapami.


You can dance forever
You got a fire in your feet
But will it ever be enough?
You know that it'll never be enough
You can fly and never need to land
And never need to sleep
But will it ever be enough?
You know that it'll never be enough

Offline

 

#1113 2011-04-24 21:54:02

 Angelus

Mieszkaniec stolicy

status rkofan@aqq.eu
4880466
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 558
Rasa: Wampir
Profesja: Tancerz Cienia
Totem: Ptak Ti

Re: Zwierciadło Rusałek

Trwało to dłużej niż obiecał, bowiem zjawił się po zmroku.     - Wiedziałem. -     Odezwał się znajomy głos, po czym w stronę wielkiego kota na drzewie powędrował kamień wielkości kciuka.      - Dzikusom się nie ufa. Zapomniałem. -     Dodał z nutką sarkazmu. Choć głos był identyczny, to już nie była ta sama osoba. Długie czarne włosy, zastąpiły blond włosy za kark. Postać była równie blada co poprzednia, lecz ta... ta emanowała innym zapachem niż wcześniej. Ponadto zza pleców wyrastały dwa ogromne, czarno upierzone skrzydła.
Angelus był nie do poznania. Mimo to jedna rzecz potwierdzała jego tożsamość i nie chodziło tu o jego sarkastyczne odzywki. Światło księżyca rzucane na jego sylwetkę oświetlało również oczy, których energia i barwa były nie do zapomnienia.      - Złaź natychmiast ! Bo sam się do Ciebie pofatyguję ! -      Rzucił ostrzeżeniem, upuszczając na dogasające ognisko stertę owych kawałków drewna.


Karta Postaci
http://i53.tinypic.com/2qb82kp.jpg

  Pokój jest kłamstwem - istnieje tylko pasja.
    Dzięki pasji zdobywam siłę.
    Dzięki sile zdobywam moc.
    Dzięki mocy osiągam zwycięstwo, moje okowa pękają.
    Niechaj Moc mnie uwolni.

Offline

 

#1114 2011-04-24 22:14:40

 Ekena

http://tnij.org/gg6fhttp://tnij.org/hg3y

9730051
Zarejestrowany: 2006-08-26
Posty: 2703
Punktów :   
Rasa: Polimorfka
Profesja: Skrytobójca
Totem: Koń

Re: Zwierciadło Rusałek

Ekena zastrzygła lekko uchem i otworzyła zaspane ślepia, słysząc znajomy głos. Coś jednak nie pasowało w całej sytuacji. W tym momencie trafił ją kamyk, co sprawiło, że natychmaist zerwała się na nogi, szukając wzrokiem agresora. Gdy tylko dostrzegła postać, zorientowała się, że czuje obcy zapach. Obca sylwetka, obca woń. Kocica zareagowała instynktownie strosząc sierść, kładąc po sobie uszy i rycząc, prezentując przy okazji uroczy komplet zębów. Dopiero po chwili niepewnie postawiła uszy do pionu i przekrzywiła łeb, ukazując swoje niezdecydowanie. Głos brzmiał znajomo, oczy również znała. Ale cała reszta... Polimorfka nie miała pojęcia, co powinna zrobić. Zerknęła niepewnie na swoje rzeczy wiszące na sąsiednim drzewie, po czym znów wbiła wzrok w... anioła? Albinoska drgnęła nerwowo na swojej gałęzi, jakby zapominając o groźbie pofatygowania sie po nią i na powrót przybrałą w pełni obronną pozę.


You can dance forever
You got a fire in your feet
But will it ever be enough?
You know that it'll never be enough
You can fly and never need to land
And never need to sleep
But will it ever be enough?
You know that it'll never be enough

Offline

 

#1115 2011-04-25 05:22:15

 Angelus

Mieszkaniec stolicy

status rkofan@aqq.eu
4880466
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 558
Rasa: Wampir
Profesja: Tancerz Cienia
Totem: Ptak Ti

Re: Zwierciadło Rusałek

Ciekawostką pozostawało, jak to zrobił ? To był ten sam człowiek. Te same rysy twarzy, ten sam uśmiech i to samo spojrzenie. Ta sama budowa ciał i charakter a jednak, kilka szczegółów znacznie uwidocznionych nie dawało spokoju.         - Cóż. Widać musiałem być Ci kimś obojętnym, skoro kolor włosów i skrzydła spowodowały, że stałem się nie do poznania. -     Uśmiechnął się w starym szelmowskim uśmiechu, zaciągając rękawy i zapinając się pod szyję, podczas przesiadywania przy ognisku.        - To ja, ten sam. Dzięki pomocy Argheza mogłem zachować swój wygląd i duszę, lecz w innym ciele. Teraz nie jestem już Mieszanym Wampirem. Moje ciało było cenne, oddałem je, w zamian za to. Upadły Anioł, przemieniony w wampira. Plus kilka dodatków, dzięki którym palcami miażdżyć mogę smocze kości. -      Spojrzawszy na drzewo, ponownie się uśmiechnął.       - Aż tak się zmieniłem ? W lustrze byłem identyczny.... Ah, i mam sprawę. Potrzebuję pozbyć się tych upierzonych cholerstw, pomożesz dzikusku ? -      Roześmiał się cicho, odciągając wzrok od albinoski.


Karta Postaci
http://i53.tinypic.com/2qb82kp.jpg

  Pokój jest kłamstwem - istnieje tylko pasja.
    Dzięki pasji zdobywam siłę.
    Dzięki sile zdobywam moc.
    Dzięki mocy osiągam zwycięstwo, moje okowa pękają.
    Niechaj Moc mnie uwolni.

Offline

 

#1116 2011-04-25 12:14:58

 Diablo

Mieszkaniec stolicy

22471670
Call me!
Zarejestrowany: 2011-04-24
Posty: 5
Punktów :   
Rasa: Błękitny Smok
Totem: Windigo
WWW

Re: Zwierciadło Rusałek

Diablo przyszedł nad zwierciadło i zobaczył z daleka rozmawiającego Wampira i Polimorfkę, pomyślał
-*Hmmm.... Kolejna para zakochanych ?* - Chwilę potem pomyślał - *Jak tu pięknie i spokojnie, słychać tylko świergot ptaków, idealne miejsce żeby się zdrzemnąć.*-Diablo znalazł wygodne miejsce na trawniku, położył się i zaczął myśleć o tym, jakby to było być Wampirem albo Aniołem. Po chwili zasnął.
~_~_~_~_~_~_~_~_~_~_~_~_~_~_~_~_~_~_~_~_~_~_~_~_~_~_~_~_~_~_~_~_~_~_~_~_~
Gdy Diablo się obudził zobaczył że, ta para nadal rozmawia, więc domyślał się że, spał nie długo. Mówił sam do siebie
-Czy nie ma tu żadnego smoka ?-rozglądał się wokoło - To niemożliwe że jestem tu jedynym smokiem. - wstał i poszedł dalej w poszukiwaniach innych smoków.

Ostatnio edytowany przez Diablo (2011-04-25 14:13:16)

Offline

 

#1117 2011-04-25 14:26:37

 Ekena

http://tnij.org/gg6fhttp://tnij.org/hg3y

9730051
Zarejestrowany: 2006-08-26
Posty: 2703
Punktów :   
Rasa: Polimorfka
Profesja: Skrytobójca
Totem: Koń

Re: Zwierciadło Rusałek

~ Pachniesz inaczej. ~ Kocica oznajmiła mentalnie, węsząc czujnie. Nagle podniosła łeb ze zdziwieniem, patrząc na nową postać, która drzemała kawałek dalej.  Już zabierała się do powolnego zejścia z drzewa, gdy zdała sobie sprawę z drobnego szczegółu. ~ Chwila... Skoro jesteś upadłym zmienionym w Wampira... To stałeś się w pełni nieumarłym. I to tym niebezpiecznym.
Ekena znów nastroszyła sierść, żałując, że nie mogła nosić przy sobie srebra. Czułaby sie znacznie spokojniej. Jak dla niej ze słów Angelusa wynikało, że stał się jednym z tych wampirów, które nie mogły wychodzić na światło dnia i były oszalałe z powodu rządzy krwi. Dlatego też bez głębszego zastanowienia skoczyła na pień drzewa, zaczynajac wspinaczkę ku wyższym gałęziom.
~ I niby jak miałabym pozbawić Cię tych skrzydeł, hm? Odgryźć? Przecież zranić Cię można teraz tylko na wysokości serca.


You can dance forever
You got a fire in your feet
But will it ever be enough?
You know that it'll never be enough
You can fly and never need to land
And never need to sleep
But will it ever be enough?
You know that it'll never be enough

Offline

 

#1118 2011-04-25 22:18:23

 Angelus

Mieszkaniec stolicy

status rkofan@aqq.eu
4880466
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 558
Rasa: Wampir
Profesja: Tancerz Cienia
Totem: Ptak Ti

Re: Zwierciadło Rusałek

Pokiwał głową z dezaprobatą.       - Cóż, fakt. Teraz jestem żądny krwi. Hah, nie czuję różnicy.  -       Oznajmił, rozpostarłszy wcześniej skrzydła.        - Ty kompletnie nic nie wiesz o wampirach co ? Srebrem można wampira zranić, uciąć mu cokolwiek i pokaleczyć. Zresztą... sam sobie poradzę... -       Ułożywszy skrzydła tak by zajmowały jak najmniejszą powierzchnie ujął w dłoń srebrny sztylet, ryjąc w kawałku drewna.


Karta Postaci
http://i53.tinypic.com/2qb82kp.jpg

  Pokój jest kłamstwem - istnieje tylko pasja.
    Dzięki pasji zdobywam siłę.
    Dzięki sile zdobywam moc.
    Dzięki mocy osiągam zwycięstwo, moje okowa pękają.
    Niechaj Moc mnie uwolni.

Offline

 

#1119 2011-04-26 12:51:52

 Ekena

http://tnij.org/gg6fhttp://tnij.org/hg3y

9730051
Zarejestrowany: 2006-08-26
Posty: 2703
Punktów :   
Rasa: Polimorfka
Profesja: Skrytobójca
Totem: Koń

Re: Zwierciadło Rusałek

~ A Ty nic nie wiesz o polimorfach. Nie podejdę do srebra. ~ Kocica oznajmiła, krzywiąc wyraźnie pysk na najwyższej gałęzi, która mogła utrzymać jej ciężar. Stojąc tak niepewnie, spojrzała w dół i zdała sobie nagle w pełni sprawę ze swojego położenia. Nie mogła zeskoczyć, kości nie wytrzymałyby tego z całą pewnością. Zsuwanie się głową w dół wzdłuż pnia też nie było najlepszym pomysłem. Musiała zmienić sie w człowieka, zanim zabrałaby sie za schodzenie. Ale ubrania zostały na dole, by wyschnąć.
~ Czekaj, czekaj. Zanim się tym potniesz, podrzuć mi tu moje rzeczy. Tylko bez srebra! ~ Albinoska podkreśliła swoje słowa cichym warknięciem, próbując znaleźć nieco pewniejszą pozycję.


You can dance forever
You got a fire in your feet
But will it ever be enough?
You know that it'll never be enough
You can fly and never need to land
And never need to sleep
But will it ever be enough?
You know that it'll never be enough

Offline

 

#1120 2011-04-28 23:50:12

 Angelus

Mieszkaniec stolicy

status rkofan@aqq.eu
4880466
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 558
Rasa: Wampir
Profesja: Tancerz Cienia
Totem: Ptak Ti

Re: Zwierciadło Rusałek

     - Zamień się w człowieka i zejdź. Nie chciałaś się mnie słuchać, teraz cierpisz. Złaź. -     Uniósł się na chwilę, reagując na odmowę  albinoski. Być może polimorfy cierpiały z powodu obecności srebra, ale do jasnej anieli, chyba kilka minut kontaktu z takowym materiałem nie zabije... Odwróciwszy się w stronę albinoski, skupił na niej wzrok. Ułożenie drzew i gałęzi faktycznie utrudniało zejście z drzewa w postaci kota, a z tego co zdążył zauważyć wszystkie ubrania były na ziemi. Jedno wiedział, zapowiadało się ciekawie.     - No schodź kotku. -      Ponaglił, układając skrzydła za siebie.


Karta Postaci
http://i53.tinypic.com/2qb82kp.jpg

  Pokój jest kłamstwem - istnieje tylko pasja.
    Dzięki pasji zdobywam siłę.
    Dzięki sile zdobywam moc.
    Dzięki mocy osiągam zwycięstwo, moje okowa pękają.
    Niechaj Moc mnie uwolni.

Offline