Zakon Światła Ostoja Fantazji

  • Pamiętniki
  • Galeria

Reklama

  • Rudik - portfolioKroniki Fallathanu - Najlepszy MMORPG Tekstowy

Gazeta

  • Przesuń w dół scrollem by przeczytać resztę!
    Czytaj więcej...
Facebook ZakonnyRSS

Ogłoszenie

Sprawdź fazę księżyców! Posłuchaj herolda! Pokaż list gończy! Sprawdź warunki pogodowe! Zbieraj zioła!
Posłuchaj adepta świątynnego! Sprawdź tablice projektową! Czytaj nagłówek gazety!

Całe forum Zakonu Światła podlega ochronie praw autorskich! Wszystkie prawa zastrzeżone! / All rights reserved!
przerwynikprzerwynik


Optymalne przeglądanie forum umożliwia przeglądarka Opera!

Jesteś nowy/a/e? ABC Zakonu! - kliknij a wiele zrozumiesz!


Aktualnie odbywa się EVENT! Początek w TYM MIEJSCU! Każdy chętny jest proszony o napisanie tam posta który informuje o przybyciu postaci.
przerwynikprzerwynik

Zarząd przypomina o powszechnym obowiązku wypełnienia zakładki "Komunikatory" w profilu. Nie wywiązanie się może wiązać się z przykrymi konsekwencjami, oraz utrudnieniami w grze.
przerwynikprzerwynik

przerwynikprzerwynik


#61 2008-09-13 18:37:55

 Winno

Zastępca Mistrza Zakonu

2618814
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2007-11-30
Posty: 613
Punktów :   
Rasa: Człowiek z domieszką elfa
Profesja: Łajdak
Praca: Brak
Totem: Niedźwiedź
Zwierze: Brak
WWW

Re: Wierzbowy Gaj

Jęknął gdy przechodziła mu do palcach i wstając powiedział już z łatwością. Wypluł skręta.
- Mówiłem jej do ciężkiej cholery. Ledwo się machnęła! Musze zapamiętać żeby jej nigdy więcej nic nie dawać... - podszedł do Silv i starając się ochronić ja przed upadkiem obrócił za romiona i podstawił jej otwarta dłoń przed oczy - Ile widzisz palców demonico? - Do Tin zaś rzekł - Może jestem zboczeńcem ale nie nekrofilem. Ona jest chyba dziesięć razy starsza ode mnie. Ty to co innego... - ostatnie zdanie mruknął ciszej choć dosłyszalnie.

Offline

 

#62 2008-09-13 18:50:54

Tinúviel

Tropicielka

status 5701438
5201121
Skąd: Często się chowam.
Zarejestrowany: 2007-08-22
Posty: 1043
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Tropiciel
Praca: 50
Totem: S=5; W=5; Sz=5; I=5; M=5; U=0
WWW

Re: Wierzbowy Gaj

Jej wzrok spoczął na twarzy planisty, i pozostał tam przez dłuższą chwilę. Uśmiech trochę zbladł, a brwi ściągnęła w zamyśleniu.
- Dałeś się jej... machnąć? - spytała, unosząc do góry brew. - Ciekawe. Teraz mamy lekko... nieobecną drowkę, nieprzytomnego wampira... Kto następny?
Elfka zarzuciła na ramiona płaszcz, siłując się z broszą. Mimo iż sytuacja wyglądała jak wyglądała, to cieszyła się z tego spotkania.


`Life's but a walking shadow, a poor player
That struts and frets his hour upon the stage,
And then is heard no more. It is a tale
Told by an idiot, full of sound and fury,
Signifying nothing.`



Imię: Tinuviel Levecque
Rasa: elf
Profesja: tropiciel
Charakter: chaotycznie neutralny
Zalety: pomocna, uczciwa (czasem bywa)
Wady: naiwna, łatwowierna, pamiętliwa, zawistna, tchórzliwa.
Umiejętności: pływanie, dobry kontakt ze zwierzętami

*

Offline

 

#63 2008-09-13 18:57:16

 Winno

Zastępca Mistrza Zakonu

2618814
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2007-11-30
Posty: 613
Punktów :   
Rasa: Człowiek z domieszką elfa
Profesja: Łajdak
Praca: Brak
Totem: Niedźwiedź
Zwierze: Brak
WWW

Re: Wierzbowy Gaj

- Szczerze mówiąc mi to obojętne - wzruszył ramionami - Ostrzegałem ją. A teraz proponuje sobie usiąść na trawce i porozmawiać - uśmiechnął się ciepło - Ona sobie poradzi. Nie takie rzeczy demonica robiła. - Jak powiedział tak zrobił. Raz jeszcze zwrócił się do Tin pokazując na ziemie koło siebie - Można panią zaprosić? - powiedział ciągle uprzejmie się uśmiechając.

Offline

 

#64 2008-09-13 19:00:04

Silver Moonlight

Piekielnica

714553
Call me!
Skąd: zapadla dziura na pomorzu :P
Zarejestrowany: 2007-01-03
Posty: 3009
Punktów :   
Rasa: Mroczny Elf/Drow
Profesja: Wiedźma
Praca: Wolontariat
Totem: Niedźwiedź
Zwierze: Bóbr, niedźwiedź, ptak

Re: Wierzbowy Gaj

-yyyy...

Drowka usmiechnela sie nieobecnie. Spojrzała na palce. Zaczeła liczyc cicho. Z wielkim wysiłkiem. Widac było, ze sprawia to jej trudnośc. Zmarszczyła swe brwi srogo i wyglądała jakby się wściekła.

- Przestań machac tym łapskiem, to policzę!

Popchneła go mocno w bok i sama upadła na trawę. Zaryła swym biodrem w podłoże. na szczęście lekko, gdyż trawa tu była bujna.

- Co za łotr! Co za kretyn!

Wypluwała słowo za slowem, probujac wstac. Po kilku probach dała sobie spokój. Ułożyła się, na zieleni i ucichła.


"Gdy słońca blask nad morza lśni głębiną,
Myślę o tobie, miły.
Wzywałam cię, gdy księżyc niebem płynął
I zdroje się srebrzyły."

"Bliskośc Ukochanego".
Johan Wolfgang Goethe


Imię: Silver/Harblein
Rasa: Mroczny elf
Profesja: Wiedźma/Rzemieślnik/ Piekielnica
Charakter: chaotyczny dobry
Zalety: pomysłowośc, poczucie humoru, ciekawośc, wrażliwośc na sztukę
Wady: wredna paskuda, wścibska, wywyższa sie
Umiejętności: Pisanie, podstawy medycyny, dobry kontakt ze zwierzetami, Czytanie, Czaroznawstwo, Szamanizm
Zwierze: Ptak Dei- Abherun, Bóbr- Gaw i Niedźwiedź - Alborn
Polimorfia: ni ma i nie będzie
Ekwipunek: Miecz,plecak, szata maga, sakwy a w nich zioła, patelnia,zestaw kanapek na podróż, lina
Złoto: zobacz koło avatara

Offline

 

#65 2008-09-13 19:37:46

Tinúviel

Tropicielka

status 5701438
5201121
Skąd: Często się chowam.
Zarejestrowany: 2007-08-22
Posty: 1043
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Tropiciel
Praca: 50
Totem: S=5; W=5; Sz=5; I=5; M=5; U=0
WWW

Re: Wierzbowy Gaj

- Tak szczerze, to zaczynam się jej bać... - mruknęła, kierując się w stronę Araviala. - Ależ można - dodała już głośniej, odwzajemniając uśmiech. Westchnęła i przysiadła obok planisty, zakrzyknąwszy coś do Silver.
- Pora wstawać, śpiochu... Albo się upić, jak kto woli!
Elfka zaśmiała się cicho, zerkając w stronę towarzysza. Odchyliła się do tyłu, i oparła na dłoniach, spoglądając do góry. Jednak jej oczy nie ujrzały nieba, skrytego za gęstym sklepieniem utworzonym z gałęzi okolicznych drzew.
- Gdzie ostatnio przebywałeś, Ar? - spytała, przerywając ciszę.

Ostatnio edytowany przez Tinúviel (2008-09-13 19:48:54)


`Life's but a walking shadow, a poor player
That struts and frets his hour upon the stage,
And then is heard no more. It is a tale
Told by an idiot, full of sound and fury,
Signifying nothing.`



Imię: Tinuviel Levecque
Rasa: elf
Profesja: tropiciel
Charakter: chaotycznie neutralny
Zalety: pomocna, uczciwa (czasem bywa)
Wady: naiwna, łatwowierna, pamiętliwa, zawistna, tchórzliwa.
Umiejętności: pływanie, dobry kontakt ze zwierzętami

*

Offline

 

#66 2008-09-13 20:09:52

Silver Moonlight

Piekielnica

714553
Call me!
Skąd: zapadla dziura na pomorzu :P
Zarejestrowany: 2007-01-03
Posty: 3009
Punktów :   
Rasa: Mroczny Elf/Drow
Profesja: Wiedźma
Praca: Wolontariat
Totem: Niedźwiedź
Zwierze: Bóbr, niedźwiedź, ptak

Re: Wierzbowy Gaj

Drowka wstała. Głowa ją bolała przeokrutnie. Chwyciła się za głowę i z sykiem podeszła do jakże uroczej pary.

- Jesli jeszcze raz będziesz mnie podpuszczał do tego bym z tobą jarała to przysiegam, ze osobiście wsadzę ci w twój chędożony tyłek całą serię smoczych grotów. A potem zabiorę cię do knajpy dla homoseksualistów.

Kobieta znów nadepneła na jego palce. I znów przypadkiem. Poczłapała gdzieś w dal, masując swą biedna głowę. Pod drzewem wzieła swój koszyk. Spojrzała na lauryt ponuro. Po chwili namysłu, podpaliła drzewo. teraz wszyscy będą chodzic najarani....


"Gdy słońca blask nad morza lśni głębiną,
Myślę o tobie, miły.
Wzywałam cię, gdy księżyc niebem płynął
I zdroje się srebrzyły."

"Bliskośc Ukochanego".
Johan Wolfgang Goethe


Imię: Silver/Harblein
Rasa: Mroczny elf
Profesja: Wiedźma/Rzemieślnik/ Piekielnica
Charakter: chaotyczny dobry
Zalety: pomysłowośc, poczucie humoru, ciekawośc, wrażliwośc na sztukę
Wady: wredna paskuda, wścibska, wywyższa sie
Umiejętności: Pisanie, podstawy medycyny, dobry kontakt ze zwierzetami, Czytanie, Czaroznawstwo, Szamanizm
Zwierze: Ptak Dei- Abherun, Bóbr- Gaw i Niedźwiedź - Alborn
Polimorfia: ni ma i nie będzie
Ekwipunek: Miecz,plecak, szata maga, sakwy a w nich zioła, patelnia,zestaw kanapek na podróż, lina
Złoto: zobacz koło avatara

Offline

 

#67 2008-09-14 11:53:14

 Winno

Zastępca Mistrza Zakonu

2618814
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2007-11-30
Posty: 613
Punktów :   
Rasa: Człowiek z domieszką elfa
Profesja: Łajdak
Praca: Brak
Totem: Niedźwiedź
Zwierze: Brak
WWW

Re: Wierzbowy Gaj

Sam był już pod lekkim wpływem laurytu wiec dym nie mógłby mu zaszkodzić. Dla Tin wyciągnął z lnianej torby chustę i podał.
- Zasłoń usta. Ja spróbuje to zgasić zanim cała puszcza spłonie. - Wstał i począł otwierać portal. Po długiej i wyczerpującej inkantacji z niewielkiego owalu trysła solidna struga wody gasząc i wzbijając chmury pary. Bezduszny wrócił do Tin i usiadł. - Co robiłem? Kręciłem się po lesie, szukając co ciekawszych spraw... Poza tym praca nad równaniami i cholerne papiery. A że znalazłem drzewa laurytu - obejrzał się tęsknie na spopielony krzak - to postanowiłem tu nieco przystać.

Offline

 

#68 2008-09-14 12:58:24

Tinúviel

Tropicielka

status 5701438
5201121
Skąd: Często się chowam.
Zarejestrowany: 2007-08-22
Posty: 1043
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Tropiciel
Praca: 50
Totem: S=5; W=5; Sz=5; I=5; M=5; U=0
WWW

Re: Wierzbowy Gaj

Zaskoczona obrotem sytuacji, nawet nie zdążyła porządnie się przestraszyć czy zakrzyknąć za oddalającą się drowką. Zasłoniwszy usta chustą, z zaciekawieniem i fascynacją przyglądała się poczynaniom planisty. W końcu, gdy zasiadał obok niej i skończył mówić, postanowiła się odezwać.
- Chyba mogę Ci tylko współczuć... - Rzuciła cicho, słysząc o jego interesujących zajęciach. - Lauryt... Pomaga zapomnieć, oderwać się choć na chwilę? - spytała, z pozoru nie zainteresowana, jak gdyby chciała tylko podtrzymać rozmowę. Tak naprawdę z uwagą czekała na odpowiedź towarzysza.

Ostatnio edytowany przez Tinúviel (2008-09-14 13:33:07)


`Life's but a walking shadow, a poor player
That struts and frets his hour upon the stage,
And then is heard no more. It is a tale
Told by an idiot, full of sound and fury,
Signifying nothing.`



Imię: Tinuviel Levecque
Rasa: elf
Profesja: tropiciel
Charakter: chaotycznie neutralny
Zalety: pomocna, uczciwa (czasem bywa)
Wady: naiwna, łatwowierna, pamiętliwa, zawistna, tchórzliwa.
Umiejętności: pływanie, dobry kontakt ze zwierzętami

*

Offline

 

#69 2008-09-14 18:15:28

 Smenciciel

Mieszkaniec stolicy

2289005
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 469
Punktów :   
Rasa: Smok(w ludzkiej postaci)
Profesja: Tancerz Cienia
Praca: Z chęcią przyjmę
Totem: Sokół
Zwierze: Półdziki Ryś

Re: Wierzbowy Gaj

Smenciciel uśmiechnął się. Na szczęście nie stał pod wiatr, więc nie groziło mu zjaranie się lauryntem. Zobaczył ogień i dopiero teraz dopadło go pytanie...Może Aravial bądź Mangel mogą mu pomóc odzyskać Smoczy oddech? Smenciciel spojrzał na planistę. Potrzebował olbrzymiego wyładowania magicznego, większego niż te duchy które przez niego przeleciały. Wtedy na chwilę odzyskał łuski...


Imię: Smenciciel
Rasa: Człowiek z domieszką krwi smoków
Profesja: Tancerz Cieni / Ogrodnik
Umiejętności: Szybka regeneracja, Pisanie
Ekwipunek: Miecz, dwa Sztylety, fiolka z ognikiem(od wagantów), Srebrny sztylet
Opis:
Wzrost: 184 cm
Waga: 76kg
Budowa ciała: Szczupły, lecz z żelaznymi mięśniami, praktycznie zero tłuszczu
Kolor skóry, włosów, twarzy: Czarne włosy sięgające ramion, mocno opalony
Oczy: Szare z zielonym obramowaniem na co dzień, podczas walki czerwone ze złotymi obramówkami, w obu przypadkach z wąskimi jaszczurczymi źrenicami.
Znaki szczególne: Tatuaż przedstawiający łeb lwa na lewym ramieniu, długa szarpana blizna na plecach ciągnąca się od prawej łopatki do krzyża
Pierwsze wrażenie: Wydaje się emanować od niego dziwna siła, jednak sprawia wrażenie inteligentnego i przyjacielskiego.
Głos: Przyjazny, delikatnie zachrypnięty
Ruchy: Krok i ruchy sprężyste, pewne
Ubiór: Czarny, sztywny, obcisły mundur ze srebrnym smokiem na piersiach z materiału przypominającego dżins, szerokie spodnie z wieloma kieszeniami i pochwami, wysokie buty i czarne skórzane rękawiczki.
Charakter: Lubi honorowe bójki, kobiety, dobre jedzenie, alkohol, aromatyczne cygaretki, poznawać nowych ludzi, wojny i walkę ale nie bez wyraźnej przyczyny. Nienawidzi chamstwa wobec kobiet, tępoty, ludzi nadmiernie okrutnych, nieumarłych. Lubi pograć w karty, do tej pory uznawał jedynie przelotne znajomości z kobietami, używa tylko minimum magii.

Offline

 

#70 2008-09-14 18:57:41

 Winno

Zastępca Mistrza Zakonu

2618814
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2007-11-30
Posty: 613
Punktów :   
Rasa: Człowiek z domieszką elfa
Profesja: Łajdak
Praca: Brak
Totem: Niedźwiedź
Zwierze: Brak
WWW

Re: Wierzbowy Gaj

Pozorny brak zainteresowania Tin na chwilę zbił go z tropu. Nie... Musiała udawać.
- Nie do końca. Unikam utraty świadomości w skutek używek. Byłem kiedyś alkoholikiem... Lauryt... Widzisz moja... - z trudem dobierał słowa - specyficzność i obeznanie z magią Sił Witalnych dały mi pewną, nietypową świadomość ciała i umysłu. Nie mogę się równa tym, którzy władają psionikom, ale skupiając się i kierując odpowiednio moc mogę utrzymywać ciało z dala od negatywnych skutków słabego narkotyku. A także utrzymywać większą cześć myśli w trzeźwości. Czy wręcz pobudzać pozostałą część do wyjątkowej bystrości i zdolności koncentracji. - uśmiechnął się z ulga bowiem skończył wykład - Na przykład Smenciciel zastanawia się teraz czy zacząć zawracać mi czymś rzyć...

Offline

 

#71 2008-09-14 19:15:58

Tinúviel

Tropicielka

status 5701438
5201121
Skąd: Często się chowam.
Zarejestrowany: 2007-08-22
Posty: 1043
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Tropiciel
Praca: 50
Totem: S=5; W=5; Sz=5; I=5; M=5; U=0
WWW

Re: Wierzbowy Gaj

Elfka pokiwała lekko głową, przygryzając wargę. Bawiąc się otrzymaną chustą, wyprostowała się. Uśmiechnęła się lekko do Araviala, jednakże nadal marszczyła brwi, zastanawiając się nad czymś.
- Jak zadziałałby na mnie? - spytała, trochę naiwnie. - Wybacz mi moją głupotę, aczkolwiek... Jeszcze nigdy nie miałam styczności z żadnymi... z żadnymi takimi używkami. Chociaż... Ty pewnie też nie wiesz, prawda? - Elfka zasępiła się lekko. - Wybacz, nie ważne.
Tinuviel odetchnęła głęboko, lustrując uważnie jego twarz.
- Nawet nie pamiętam, kiedy przybyłeś, kiedy stałeś się członkiem naszej zakonnej rodziny. Wszystko jest takie wyblakłe...


`Life's but a walking shadow, a poor player
That struts and frets his hour upon the stage,
And then is heard no more. It is a tale
Told by an idiot, full of sound and fury,
Signifying nothing.`



Imię: Tinuviel Levecque
Rasa: elf
Profesja: tropiciel
Charakter: chaotycznie neutralny
Zalety: pomocna, uczciwa (czasem bywa)
Wady: naiwna, łatwowierna, pamiętliwa, zawistna, tchórzliwa.
Umiejętności: pływanie, dobry kontakt ze zwierzętami

*

Offline

 

#72 2008-09-14 19:25:56

 Winno

Zastępca Mistrza Zakonu

2618814
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2007-11-30
Posty: 613
Punktów :   
Rasa: Człowiek z domieszką elfa
Profesja: Łajdak
Praca: Brak
Totem: Niedźwiedź
Zwierze: Brak
WWW

Re: Wierzbowy Gaj

- Poznaliśmy się niedawno Zakon to wielkie miejsce i bardzo wielu ludzi. Gdy tu przybyłem szukałem tylko kolejnego miejsca aby przystanąć na jakieś dwa tygodnie i uciec przed kolejnym tłumem wieśniaków nieco później. Osiedliłem się na przedmieściach Elanii, tylko nie wiedzieć czemu następnego dnia na głowę zwalił mi się Zefir, Silver i Demento... A ze wszystkim byłem do czegoś potrzebny, to zostałem do dzisiaj. Zaś wieśniacy zakonu okazali się wyjątkowo głupi. - uśmiechnął się - A co laurytu sądzę że działałby na ciebie jak na Silv, może nieco słabiej.

Offline

 

#73 2008-09-14 19:41:39

Tinúviel

Tropicielka

status 5701438
5201121
Skąd: Często się chowam.
Zarejestrowany: 2007-08-22
Posty: 1043
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Tropiciel
Praca: 50
Totem: S=5; W=5; Sz=5; I=5; M=5; U=0
WWW

Re: Wierzbowy Gaj

- Wiem... Wiem, że poznaliśmy się nie dawno, ale... Nie pamiętam kiedy pojawiłeś się tutaj pierwszy raz - Mruknęła, nie odrywając wzroku od jego twarzy. - Rozumiem, że mogliśmy się nie zapoznać, ale twarz zawsze mogła mignąć, prawda? Czy w karczmie, czy gdzieś indziej... - Elfka uśmiechnęła się smutno, myślami przebywając gdzieś indziej. - Tak, muszę kiedyś spróbować... Skoro tak jak Silv...
Odchrząknęła.
- Przepraszam bardzo... Po co uciekałeś przed tłumem wieśniaków? Czyżby ciemny lud uważał Cię za demona rodem z piekieł? - Tinuviel od razu poweselała. Widocznie wizja szykanowanego planisty bardzo, ale to bardzo ją bawiła.


`Life's but a walking shadow, a poor player
That struts and frets his hour upon the stage,
And then is heard no more. It is a tale
Told by an idiot, full of sound and fury,
Signifying nothing.`



Imię: Tinuviel Levecque
Rasa: elf
Profesja: tropiciel
Charakter: chaotycznie neutralny
Zalety: pomocna, uczciwa (czasem bywa)
Wady: naiwna, łatwowierna, pamiętliwa, zawistna, tchórzliwa.
Umiejętności: pływanie, dobry kontakt ze zwierzętami

*

Offline

 

#74 2008-09-14 19:48:21

 Winno

Zastępca Mistrza Zakonu

2618814
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2007-11-30
Posty: 613
Punktów :   
Rasa: Człowiek z domieszką elfa
Profesja: Łajdak
Praca: Brak
Totem: Niedźwiedź
Zwierze: Brak
WWW

Re: Wierzbowy Gaj

- Tak, i bezbożnika. A kapłanom bardzo się to podobało. Tu na zakonie... Tu ludzie są nieco inni. - planista zamyślił się patrząc w twarz dziewczyny - Co się wydarzyło miedzy tobą a Adramelechem? - zapytał wreszcie.

Offline

 

#75 2008-09-14 19:57:11

Tinúviel

Tropicielka

status 5701438
5201121
Skąd: Często się chowam.
Zarejestrowany: 2007-08-22
Posty: 1043
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Tropiciel
Praca: 50
Totem: S=5; W=5; Sz=5; I=5; M=5; U=0
WWW

Re: Wierzbowy Gaj

Elfka drgnęła. Smukłe palce momentalnie zacisnęły się na chuście, a wyraz twarzy uległ diametralnej zmianie. Po uśmiechu nie pozostał żaden ślad, a usta wykrzywiły się w grymasie żałości i bólu. Tak, wspomnienie nekromanty nadal sprawiało jej ból, nadal denerwowało i wyprowadzało z równowagi, jednak nie chciała wyładowywać na planiście swych frustracji, nie chciała pokazać mu jaka potrafi być samolubna.
Westchnęła głęboko.
- Po prostu... Byliśmy razem, zdradził mnie i ot, koniec bajki - oświadczyła pustym, bezuczuciowym głosem.


`Life's but a walking shadow, a poor player
That struts and frets his hour upon the stage,
And then is heard no more. It is a tale
Told by an idiot, full of sound and fury,
Signifying nothing.`



Imię: Tinuviel Levecque
Rasa: elf
Profesja: tropiciel
Charakter: chaotycznie neutralny
Zalety: pomocna, uczciwa (czasem bywa)
Wady: naiwna, łatwowierna, pamiętliwa, zawistna, tchórzliwa.
Umiejętności: pływanie, dobry kontakt ze zwierzętami

*

Offline

 

Pokaż kalendarz! Pokaż listę medyczną! Pokaż tablice ogłoszeń!


przerwynik przerwynik

Zakon rozwija się dzięki pracy Pawła Neściora aka Rudik (skrypter php i CSS), Pauliny Kwidzińskiej aka Reira (grafik i ilustrator), Andre Norton (autorka fantasy, której prace są wykorzystywane do uzupełniania świata), Hajime Kanzakiego (autora anime "Slayers", z którego również czerpiemy część rozwiązań i nazewnictwa) i wielu innych, graczach i zwykłych przyjaciołach, poświęcających swój czas i talent dla rozwoju forum i świata Zakonu.

Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Stopka

Reklama Toplisty Wspieramy Zakon w pigułce
Rudik - portfolio TOP50 Gry Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl Napisz do nas
Gra naruto
Mesjasz
narutoogra.pun.pl
Night Moon - Twoja ścieżka fantasy

Wszystko o grze Call of Duty 2
Wszystko o grze warcraft3!
Miecz Prawdy
Najlepsze strony poświęcone RPG, cRPG i Fantasy
Toplista stron o tematyce fantasy rpg itp.
10 Najlepszych Polskich Stron Fantasy
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB


Racjonalista.pl - sprawdź sam
Wielka Rada


Mistrz: Mangel(Urlop):
7659312
stanmangel@aqq.eu


Mistrzyni: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Zastępca Mistrza: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Spec. ds. nietypowych: Darayawus Shiro:
4050011
standaray@aqq.eu


Dziekan: Sulam:
7506594
stansulam@aqq.eu


Bibliotekarka: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Wykładowca Psioniki: Skimrra(Urlop):
6114003
stan adorosa@aqq.eu


Pancermistrz: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Instruktor walk: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Łucznik: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Rada Mniejsza

Opiekunka Doliny Blasku: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Myśliwy: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Ogrodnik: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Projektant: POSZUKIWANY!:

stan


Arcykapłan: Dark Verreuil:
6990996
stanverreuil@aqq.eu


Dowódca Srebrzystych: Angelus:
4880466
stanrkofan@aqq.eu


Sędzia: Kraght'nar:
849959
Statystyki


Stat24:

Googlebot był ostatnio:

Pagerank:


Nagrody:

Katalog stron

Legenda

Oznaczenia postów Maniera pisania postów Grupy
- stary
- zamknięty
- przyklejony
- przekierowanie
- nowy
- zamknięty nowy
- nowy przyklejony
WIELKIE LITERY - krzyk

Kursywa - teksty pisane (poza biblioteką)

Administratorzy

Moderatorzy

Glejt Ducha

Stolica

Raana

Łańcuch

Podróż

Zwykły tekst - opisy czynności i dialogi Pogrubienie - NPC sterowane przez graczy (krwawniki, etc.)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
berlin-hotel