Zakon Światła Ostoja Fantazji

  • Pamiętniki
  • Galeria

Reklama

  • Rudik - portfolioKroniki Fallathanu - Najlepszy MMORPG Tekstowy

Gazeta

  • Przesuń w dół scrollem by przeczytać resztę!
    Czytaj więcej...
Facebook ZakonnyRSS

Ogłoszenie

Sprawdź fazę księżyców! Posłuchaj herolda! Pokaż list gończy! Sprawdź warunki pogodowe! Zbieraj zioła!
Posłuchaj adepta świątynnego! Sprawdź tablice projektową! Czytaj nagłówek gazety!

Całe forum Zakonu Światła podlega ochronie praw autorskich! Wszystkie prawa zastrzeżone! / All rights reserved!
przerwynikprzerwynik


Optymalne przeglądanie forum umożliwia przeglądarka Opera!

Jesteś nowy/a/e? ABC Zakonu! - kliknij a wiele zrozumiesz!


Aktualnie odbywa się EVENT! Początek w TYM MIEJSCU! Każdy chętny jest proszony o napisanie tam posta który informuje o przybyciu postaci.
przerwynikprzerwynik

Zarząd przypomina o powszechnym obowiązku wypełnienia zakładki "Komunikatory" w profilu. Nie wywiązanie się może wiązać się z przykrymi konsekwencjami, oraz utrudnieniami w grze.
przerwynikprzerwynik

przerwynikprzerwynik


#571 2010-11-13 09:40:31

 Ireth

http://tnij.org/gg6f

2121920
Skąd: TriCity
Zarejestrowany: 2007-07-11
Posty: 1530
Punktów :   
Rasa: Człowiek (polimorf)
Profesja: Posłaniec
Praca: Pomocnik Sędziego
Totem: Koń
Zwierze: Xnifs - Dajm

Re: Wierzbowy Gaj

Ponownie spojrzała na Wojownika, gdy ten zwrócił się bezpośrednio do niej. Potem zaś mimowolnie jej wzrok powędrował na nieprzytomną dziewczynę. Sytuacja ta, dziwnym trafem, na myśl przywodziła jej tylko to, co ona sama przeżyła zaledwie dzień temu. Przytargana, wbrew swej woli do szpitala. Teraz zaś rolę miały się odwrócić, ona miała być tym, kto będzie 'targał'. Los potrafił być naprawdę ironiczny i okrutny.
Jednak znów bez słowa sprzeciwu, podeszła do ciała Tancerki, po drodze odpędzając małęgo gryzonia, który wpadł jej między nogi. Jedynym plusem tejże sytuacji miał być chyba fakt, że przy takiej pracy przynajmniej nie będzie dokuczać jej zimno. Wysiłek powinien wystarczyć, by ją ogrzać. I choć niebo groziło, że lada moment spadnie lodowaty jesienny deszcz, ona fakt chłodu zepchnęła na dalszy plan swojej świadomości.
- Jak myślę, z powrotem do szpitala? - Mruknęła, bardziej nawet do siebie, niż Motykarza. Nie wiedziała jeszcze jakim cudem miałaby unieść taki ciężar i to jeszcze taki kawał drogi. Bo nawet jeśli Łapa była dziewczyną drobną, to jednak wciąż swoją masę miała. Ireth przyklękła na jednym kolanie przy Tancerce i dosyć delikatym ruchem obróciła ją na plecy. Nie było szans, żeby uniosła ją całkowicie, dlatego też musiała opracować jakiś inny sposób. Swoje ręce włożyła pod pachy Cyganki, zablokowała łokcie i wstała spowrotem. Może nie było to najlepsze rozwiązanie, szczególnie dla złamanej nogi dziewczyny, ale polimorfka nie miała większego wyboru. W tej pozycji była w stanie pociągnąć ciało dłużej, a co za tym szło, dalej. Miała tylko nadzieję, że nigdzie nie będzie zbyt dużego błota, w którym to mogła majestatycznie ugrzęznąć...


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=42
A po nocy przychodzi dzień,
A po burzy spokój...

Offline

 

#572 2010-11-13 12:34:57

 Darayawus Shiro

Bankier

status daray@aqq.eu
4050011
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2009-01-19
Posty: 1112
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Profesja: Motykarz
Totem: Niedźwiedź

Re: Wierzbowy Gaj

-Co? Tak, tak... Do szpitala będzie najlepiej.- Cóż... Będę musieli przejść przez całe miasto, aż do samej wieży. Ich pochód mógłby dla gapiów okazać się bardzo zabawny, zwłaszcza z Ireth na czele. Na szczęście wieczór zamieniał się już w zbawienną noc, a więc i większe, lub mniejsze ilości ciemności w których można się skryć.
Shiro czuł się coraz gorzej. Choć się nie przyznawał, to sam potrzebował pomocy medycznej. Musiał jednak jeszcze dotrwać. Ważniejsze jednak było, aby nie pozostawić tu po sobie żadnych śladów. Oczywiście  Młodzieniec tłumaczył to sobie zacieraniem tropów, ale prawda była taka że nie cierpiał zmian i nawet te mniejsze źle znosił... Po prawdzie nawet utrata jednego sztylecika go zabolała.
-Cóż za ironia... Gdyby wzięła tylko złoto, pewnie zostawił bym ją w spokoju... Proszę, idź pierwsza. Dołącze do Ciebie później.- Sam zajął się odnajdywaniem swojej własności, zgarniając również i worek złota, którym tak zaciekle broniła się Łapa. Cóż... cichy podziw skierowany w jej stronę, zapewne nie przeszkodzi w torturach...


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=44

Jeśli gracz jest za sprytny i uda mu się wyjść z walki bez szwanku to i tak zaraz mistrz gry jakoś go urządzi nawet jeśli ma to oznaczać atak chorego bociana lub zwyczajne potknięcie się tak niefortunnie, że połamała się mityczna zbroja, zniszczył miecz, pieniądze wypadły i nie można ich pozbierać, a postać stała się ciężko ranna.

Offline

 

#573 2011-07-10 19:23:36

 Chloe

Mieszkaniec stolicy

35162923
Zarejestrowany: 2011-04-30
Posty: 168
Punktów :   
Rasa: Anioł
Praca: Służka
Totem: Formit
Zwierze: Brak

Re: Wierzbowy Gaj

Chloe była osobą, która nie lubiła zostawać zbyt długo w jednym miejscu, no chyba, że jakoś szczególnie owe przypadnie jej do gustu. Nie potrafiła również wysiedzieć tak przez więcej niż parę godzin, co dochodziło do jej częstych spacerów po lesie, czy polu, rzadko mieście. Dlatego też głównie jej wędrówki prowadziły przez wsie.
Anielica zawędrowała tym razem do gaju wierzbowego, przysiadła na środku polany i wpatrzyła się, swoim zwyczajem, w niebo. Nie robiła wprawdzie nic konkretnego, często tak było. Po prostu patrzyła. Położyła się na plecach, nie odrywając od swojego "zajęcia", a po dość długiej chwili przymknęła oczy i pogrążyła się w drzemce, podczas której przewróciła się na jeden bok i pod głowę wsunęła złożone dłonie.

Ostatnio edytowany przez Chloe (2011-07-10 20:56:52)

Offline

 

#574 2011-07-24 21:19:12

Aklir

Mieszkaniec stolicy

Zarejestrowany: 2010-10-09
Posty: 8
Punktów :   
Rasa: Krasnal
Profesja: Wojownik
Praca: Najemnik
Totem: Formit

Re: Wierzbowy Gaj

Aklir przechadzał się po gaju pogrążony w odrętwieniu i smutku. Mimo że już kilka ładnych miesięcy minęło od śmierci dawnego mistrza wciąż nie mógł wierzyć. Dawną chęć przygód zastąpiła rozpacz. Przemyślenie tego dawało pewna ulgę i nadzieję. Nie zobaczył nawet gdy przeszedł obok Chole ale jego na pewno było słychać bo stąpał ciężko.

Offline

 

#575 2011-07-24 21:38:29

 Chloe

Mieszkaniec stolicy

35162923
Zarejestrowany: 2011-04-30
Posty: 168
Punktów :   
Rasa: Anioł
Praca: Służka
Totem: Formit
Zwierze: Brak

Re: Wierzbowy Gaj

Słysząc czyjeś ciężkie kroki anielica otworzyła oczy i podniosła się na łokciach. Popatrzyła chwilę w stronę nieznajomego i przeciągnęła się, rozkładając przy tym również na całą możliwą długość skrzydła. Potem wstała na nogi i uśmiechnęła się do niego na powitanie.
- Hej, nie zauważyłam Cię tu wcześniej - zagadnęła, odgarniając z twarzy niesforny kosmyk jasnych włosów. Oczywiście to było jasne, że nie widziała mężczyzny, w końcu zasnęła, a mimo, iż nie drzemała raczej długo to on mógł tu przyjść całkiem niedawno. Chloe rozejrzała się jeszcze po gaju i ponownie zatrzymała wzrok na Aklirze, uśmeichając się przy tym serdecznie.

Offline

 

#576 2011-07-24 21:41:44

Aklir

Mieszkaniec stolicy

Zarejestrowany: 2010-10-09
Posty: 8
Punktów :   
Rasa: Krasnal
Profesja: Wojownik
Praca: Najemnik
Totem: Formit

Re: Wierzbowy Gaj

Odwrócił się słysząc słowa Anielicy. - A tak witam. Ja też pani wcześniej nie widziałem. Aklir jestem.- Powiedział kłaniając się lekko i zmuszając się do lekkiego uśmiechu. - Zresztą ostatnio mało kogo widać poza miastem.

Offline

 

#577 2011-07-25 09:29:41

 Chloe

Mieszkaniec stolicy

35162923
Zarejestrowany: 2011-04-30
Posty: 168
Punktów :   
Rasa: Anioł
Praca: Służka
Totem: Formit
Zwierze: Brak

Re: Wierzbowy Gaj

- Mów mi Chloe - anielica podeszła do mężczyzny i wyciągnęła dłoń w jego stronę. - Miło mi Cię poznać - uśmiechnęła się delikatnie.
- Nie każdy lubi wędrówki po puszczy, wolą tłoczne miasto - wzruszyła ramionami. Ona nie potrafiłaby wysiedzieć tam zbyt długo. Wolała miejsca blisko z naturą, dlatego też podróżowała. Teraz, kiedy zatrzymała się najwidoczniej na stałe w Zakonie, pozwalała sobie na spacery po lesie i polach, bardzo rzadko zdarzało się, by zawitała w mieście. - A Ciebie co tu sprowadza?

Offline

 

Pokaż kalendarz! Pokaż listę medyczną! Pokaż tablice ogłoszeń!


przerwynik przerwynik

Zakon rozwija się dzięki pracy Pawła Neściora aka Rudik (skrypter php i CSS), Pauliny Kwidzińskiej aka Reira (grafik i ilustrator), Andre Norton (autorka fantasy, której prace są wykorzystywane do uzupełniania świata), Hajime Kanzakiego (autora anime "Slayers", z którego również czerpiemy część rozwiązań i nazewnictwa) i wielu innych, graczach i zwykłych przyjaciołach, poświęcających swój czas i talent dla rozwoju forum i świata Zakonu.

Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Stopka

Reklama Toplisty Wspieramy Zakon w pigułce
Rudik - portfolio TOP50 Gry Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl Napisz do nas
Gra naruto
Mesjasz
narutoogra.pun.pl
Night Moon - Twoja ścieżka fantasy

Wszystko o grze Call of Duty 2
Wszystko o grze warcraft3!
Miecz Prawdy
Najlepsze strony poświęcone RPG, cRPG i Fantasy
Toplista stron o tematyce fantasy rpg itp.
10 Najlepszych Polskich Stron Fantasy
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB


Racjonalista.pl - sprawdź sam
Wielka Rada


Mistrz: Mangel(Urlop):
7659312
stanmangel@aqq.eu


Mistrzyni: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Zastępca Mistrza: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Spec. ds. nietypowych: Darayawus Shiro:
4050011
standaray@aqq.eu


Dziekan: Sulam:
7506594
stansulam@aqq.eu


Bibliotekarka: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Wykładowca Psioniki: Skimrra(Urlop):
6114003
stan adorosa@aqq.eu


Pancermistrz: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Instruktor walk: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Łucznik: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Rada Mniejsza

Opiekunka Doliny Blasku: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Myśliwy: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Ogrodnik: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Projektant: POSZUKIWANY!:

stan


Arcykapłan: Dark Verreuil:
6990996
stanverreuil@aqq.eu


Dowódca Srebrzystych: Angelus:
4880466
stanrkofan@aqq.eu


Sędzia: Kraght'nar:
849959
Statystyki


Stat24:

Googlebot był ostatnio:

Pagerank:


Nagrody:

Katalog stron

Legenda

Oznaczenia postów Maniera pisania postów Grupy
- stary
- zamknięty
- przyklejony
- przekierowanie
- nowy
- zamknięty nowy
- nowy przyklejony
WIELKIE LITERY - krzyk

Kursywa - teksty pisane (poza biblioteką)

Administratorzy

Moderatorzy

Glejt Ducha

Stolica

Raana

Łańcuch

Podróż

Zwykły tekst - opisy czynności i dialogi Pogrubienie - NPC sterowane przez graczy (krwawniki, etc.)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
linkowanie do stron Przydomowe szamba betonowe http://bukal.pl/ porn movies creampie Międzyzdroje hotel Serwis laptopów piastów