Zakon Światła Ostoja Fantazji

  • Pamiętniki
  • Galeria

Reklama

  • Rudik - portfolioKroniki Fallathanu - Najlepszy MMORPG Tekstowy

Gazeta

  • Przesuń w dół scrollem by przeczytać resztę!
    Czytaj więcej...
Facebook ZakonnyRSS

Ogłoszenie

Sprawdź fazę księżyców! Posłuchaj herolda! Pokaż list gończy! Sprawdź warunki pogodowe! Zbieraj zioła!
Posłuchaj adepta świątynnego! Sprawdź tablice projektową! Czytaj nagłówek gazety!

Całe forum Zakonu Światła podlega ochronie praw autorskich! Wszystkie prawa zastrzeżone! / All rights reserved!
przerwynikprzerwynik


Optymalne przeglądanie forum umożliwia przeglądarka Opera!

Jesteś nowy/a/e? ABC Zakonu! - kliknij a wiele zrozumiesz!


Aktualnie odbywa się EVENT! Początek w TYM MIEJSCU! Każdy chętny jest proszony o napisanie tam posta który informuje o przybyciu postaci.
przerwynikprzerwynik

Zarząd przypomina o powszechnym obowiązku wypełnienia zakładki "Komunikatory" w profilu. Nie wywiązanie się może wiązać się z przykrymi konsekwencjami, oraz utrudnieniami w grze.
przerwynikprzerwynik

przerwynikprzerwynik


#391 2010-10-16 22:16:12

 Erufailë

http://tnij.org/hg3xhttp://tnij.org/hg3y

929152
Zarejestrowany: 2008-02-19
Posty: 826
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Tancerka Cienia
Totem: Ptak Ti

Re: Kuźnia

(Aryanelu, Twoja postać nie wie, o czym myśli kowal, tak więc pytanie jest nie na miejscu)

- Niezależnie od tego, czy zachodzi potrzeba pośpiechu, pewnych rzeczy nie da się przyspieszyć. Możesz więc tu zostać i poczekać albo wrócić za kilka godzin, aby przekonać się, ile czasu będzie jeszcze potrzebne. Ja w każdym razie wychodzę, nie mam tutaj wszystkich materiałów.
Głos kowala był całkiem spokojny. W gruncie rzeczy, naprawdę nie miał żadnych powodów do zdenerwowania. Jakby nie patrzeć, i tak był jedynym kowalem w okolicy...


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=35

"Wciąż się śmiejesz, lecz coś tkwi poza tym
Patrzysz w niebo na rzeźby obłoków
Przecież ja jestem i niebem, i światem
Sam mi mówiłeś zeszłego roku
"

Offline

 

#392 2010-11-03 15:48:54

Kythord

Mieszkaniec stolicy

Zarejestrowany: 2010-11-01
Posty: 3
Punktów :   

Re: Kuźnia

Kyhord ostrożnie przekroczył próg kuźni i rozejrzał się. Uwielbiał ten widok.
- Witam! Ja chciałbym się spytać gdzie mogę znaleźć kowala.
Powiedział przekrzykując otaczający ich hałas. Zastanawiał się jak wygląda prawdziwy kowal nie będący aniołem. Lekko złożył skrzydła by niczego nie strącić  czekając na odpowiedź.

Offline

 

#393 2010-11-12 20:32:32

 Arevis

http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/Garlic-cloves-32.png

status arevis@aqq.eu
4306295
Zarejestrowany: 2008-12-21
Posty: 510
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Barbita/Najemnik
Praca: Zarządca farmy
Totem: Gryf
Zwierze: Wąż i świnia

Re: Kuźnia

Arevis naciągnął mocniej kaptur na głowę. Nie specjalnie lubił deszcz, a co dopiero śnieg. Wkurzało go wszystko dookoła i to, że na tak długo zatrzymał się w miejscu. Potrzebował czegoś co pozwoli mu odzyskać wiarę we własne siły i skupić się na treningu. Potrzebował broni. Już wszystko wcześniej obmyślił. Uderzył trzy razy w drzwi i mocniej owinął się płaszczem. I tak cały już przemókł, ale desperacko starał się zatrzymać resztki ciepła. Miał nadzieję, że kowal będzie w domu, że będzie mieć odpowiednie materiały i co najważniejsze będzie znał się na swojej robocie. Nie przeszkodziłaby też znajomość run, ale chyba nie można mieć wszystkiego. Przynajmniej w tym czasie kiedy leniwie rozwalał się na łóżku, a chłopi pracowali dla niego na polu zarobił dość dużo pieniędzy by móc pozwolić sobie na naprawdę porządny rynsztunek. I właśnie zamierzał rozpocząć jego kolekcjonowanie.


Sprzedam: Ogromne ilości rozmaitego jedzenia
Kupię: Rozmaite artefakty, talizmany, magiczne przedmioty etc.
Zatrudnię się jako najemnik

(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!
http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=40

Offline

 

#394 2010-12-03 16:07:19

 Angelus

Mieszkaniec stolicy

status rkofan@aqq.eu
4880466
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 558
Rasa: Wampir
Profesja: Tancerz Cienia
Totem: Ptak Ti

Re: Kuźnia

Chwilę później usłyszeć można było zamek usuwający się pod wpływem dużej siły. Drzwi uchyliły się ledwo, zaś w kilku następnych sekundach rozpostarły się do połowy. Podmuch gorącego powietrza wyciekł na zewnątrz, w postaci siwego dymu. Ze środka wyłonił się rosły, muskularny mężczyzna, z mokrymi od potu kręconymi włosami, sięgającymi mu do ramion. Widząc przemarzniętą postać, natychmiast gestem zaprosił ją do środka.  - Witaj. W czym mogę służyć ? -  Pytając niezbyt interesował się gościem, podkładając węgla do ogromnego pieca kowalskiego.


Karta Postaci
http://i53.tinypic.com/2qb82kp.jpg

  Pokój jest kłamstwem - istnieje tylko pasja.
    Dzięki pasji zdobywam siłę.
    Dzięki sile zdobywam moc.
    Dzięki mocy osiągam zwycięstwo, moje okowa pękają.
    Niechaj Moc mnie uwolni.

Offline

 

#395 2010-12-16 19:12:38

 Arevis

http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/Garlic-cloves-32.png

status arevis@aqq.eu
4306295
Zarejestrowany: 2008-12-21
Posty: 510
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Barbita/Najemnik
Praca: Zarządca farmy
Totem: Gryf
Zwierze: Wąż i świnia

Re: Kuźnia

- Witaj, jestem Arevis. Jesteś chyba nalepszym kowalem jakiego mogłem w okolicy znaleźć. Powiedz więc szczerze, czy wierzysz w swe umiejętności? Chciałbym cię prosić o wykonanie dwóch ostrzy, sejmitarów, ale nie mają to być jakieś tandetne kawałki żelastwa. Chcę by wykonane były z najlepszych materiałów. Byłem kiedyś kowalem, więc mogę powiedzieć ci, że dobrze byłoby wykonać je z mithritu, pokryć srebrem, a na koniec dorobić parę ozdób z kosmicznej skały, albowiem ostrza te będą mi pomagać w walce z rozmaitym plugastwem wałęsającym się po tym świecie, a jak zapewne wiesz te materiały mają magiczne właściwości. Jeśli szczęście aż tak mi dopisało to może umiesz też wyryć runy? Albo chociaż wiesz gdzie kowala takiego mogę znaleźć. Mam 1900 dukatów, a w razie czego mogę także oddać ci mój stary miecz. zrobiony jest ze stali i nie jednego potwora już ubił. Proszę cię by te ostrza były mistrzostwem nad mistrzostwami, a ta suma pieniędzy powinna wystarczyć aż nad to. Jak będzie kowalu? - zapytał Anioł, miał nadzieję że znalazł wreszcie kowala o odpowiednich umiejętnościach, który podejmie się tego zadania.


Sprzedam: Ogromne ilości rozmaitego jedzenia
Kupię: Rozmaite artefakty, talizmany, magiczne przedmioty etc.
Zatrudnię się jako najemnik

(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!
http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=40

Offline

 

#396 2011-01-06 15:30:55

 Angelus

Mieszkaniec stolicy

status rkofan@aqq.eu
4880466
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 558
Rasa: Wampir
Profesja: Tancerz Cienia
Totem: Ptak Ti

Re: Kuźnia

Ogromne palenisko zaiskrzyło pod wpływem rzuconego na nie, kawałka stali. Kowal zwilżył dłonie w wiadrze wody, po czym starannie wytarł je w kawałek materiału, wiszący nieopodal paleniska. Zasiadł przy prowizorycznym biurku z ciemnego drewna, po czym bez dodatkowych pytań zanotował wzór, rodzaj, oraz składniki - wszystkie wytyczne anioła.  - Wyniesie Cię to 1600 dukatów i twoją starą broń. -  Złożył kartkę wkładając ją do jednej z szuflad biurka. Stamtąd również wyciągnął nową, znów notując.  - Miecze będą według wszystkich twoich wskazań. Jednak, czy ostrza mają być identyczne czy też mają się od siebie różnić detalami ? Innymi inskrypcjami i detalami. -  Spytał, kończąc już notować. Złożywszy kartkę, wręczył ją aniołowi.  - Poczekaj dwie noce, a gdy zmierzch uprzedzi noc trzecią, zjaw się. Ostrza będą gotowe. A teraz, pozwól zabrać mi się do pracy. -  Uprzejmie zakończył rozmowę, zabierając się do pracy, dając tym samym znak aniołowi do wyjścia.


Karta Postaci
http://i53.tinypic.com/2qb82kp.jpg

  Pokój jest kłamstwem - istnieje tylko pasja.
    Dzięki pasji zdobywam siłę.
    Dzięki sile zdobywam moc.
    Dzięki mocy osiągam zwycięstwo, moje okowa pękają.
    Niechaj Moc mnie uwolni.

Offline

 

#397 2011-01-06 19:14:20

 Arevis

http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/Garlic-cloves-32.png

status arevis@aqq.eu
4306295
Zarejestrowany: 2008-12-21
Posty: 510
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Barbita/Najemnik
Praca: Zarządca farmy
Totem: Gryf
Zwierze: Wąż i świnia

Re: Kuźnia

Anioł zastanowił się chwilę. Miał nadzieję, że miecze będą warte swojej ceny w końcu niewielu ludzi stać było na broń za 1600 dukatów.
- Mają być różne. Detale i tym podobne zostawię tobie. Tak więc do zobaczenia wkrótce. - Powiedział Arevis i wyszedł z kuźni. Deszcz już się skończył, a zza chmur wyjrzało słońce. Barbita był jednak przemoczony, a dzień i tak był mroźny więc wzbił się kilkoma machnięciami swych szkarłatnych skrzydeł nad ziemię i zaczął lecieć w kierunku swojej siedziby na farmie. By ogrzać się przy kominku i zmienić ubranie. Nie mógł doczekać się nowej broni oraz tego by ją wypróbować.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Arevis przyleciał znów do kowala o umówionym terminie. Na szczęście tym razem nie padało. Miał nadzieję, że jego ostrza będą już gotowe. Po drodze odliczył należną sumę 1600 dukatów i wziął ze sobą swój stary miecz półtoraręczny. Zapukał mocno trzy razy w drzwi i lekko je uchylił. Następnie wsunął głowę do środka i rozejrzał się w poszukiwaniu rosłego kowala. Miał nadzieję, że ostrza będą godne swojej ceny. Będzie sobie musiał także sprawić lepszą kolczugę, ale to może innym razem kiedy zaoszczędzi więcej pieniędzy.

Ostatnio edytowany przez Arevis (2011-01-08 16:56:39)


Sprzedam: Ogromne ilości rozmaitego jedzenia
Kupię: Rozmaite artefakty, talizmany, magiczne przedmioty etc.
Zatrudnię się jako najemnik

(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!
http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=40

Offline

 

#398 2011-01-08 17:19:14

 Angelus

Mieszkaniec stolicy

status rkofan@aqq.eu
4880466
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 558
Rasa: Wampir
Profesja: Tancerz Cienia
Totem: Ptak Ti

Re: Kuźnia

Biurko, które jeszcze kilka dni temu było zwykłym drewnianym elementem pomieszczenia, wykorzystywanym do prac kowalskich, teraz przysłane było biało-złotym obrusem. Na nim bowiem leżały dwa ostrza, w ciemnobrązowych pochwach, posrebrzanych wzorami. Długo na kowala nie trzeba było czekać. Po kilku chwilach od hałasu zapoczątkowanego pukaniem, zjawił się rosły mężczyzna, który właśnie opuścił magazyn. Niósł w dłoniach kolejne ostrza, jednak nie były one już tak wykwintne jak te dwie na stole. Ułożył je stojanie, w celach reprezentatywnych po czym widząc w pomieszczeniu anioła, zajął się i nim.  - Oto twoja broń. Należy się 1600 dukatów i twoja poprzednia broń. -  Rzekł pewnie, dłonią wskazując na stół z dwoma ostrzami.


Karta Postaci
http://i53.tinypic.com/2qb82kp.jpg

  Pokój jest kłamstwem - istnieje tylko pasja.
    Dzięki pasji zdobywam siłę.
    Dzięki sile zdobywam moc.
    Dzięki mocy osiągam zwycięstwo, moje okowa pękają.
    Niechaj Moc mnie uwolni.

Offline

 

#399 2011-01-08 17:29:43

 Arevis

http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/Garlic-cloves-32.png

status arevis@aqq.eu
4306295
Zarejestrowany: 2008-12-21
Posty: 510
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Barbita/Najemnik
Praca: Zarządca farmy
Totem: Gryf
Zwierze: Wąż i świnia

Re: Kuźnia

Anioł spojrzał na ostrza i uznał, że są naprawdę wspaniałe. Zdjął z pleców miecz oraz wyjął sakiewkę z odliczoną kwotą.
- Oto zapłata. Broń wygląda na wspaniałą. - powiedział Arevis biorąc miecze do rąk. Znasz się na runach? Może nadałbyś tym mieczom moc, mógłbym zapłacić ci za to jakieś 400 dukatów. - powiedział Anioł tak oczarowany ostrzami, że zapomniał iż miał oszczędzać. - A jeśli nie potrafisz zakląć ostrzy to może znasz kogoś kto by powtrafił?


Sprzedam: Ogromne ilości rozmaitego jedzenia
Kupię: Rozmaite artefakty, talizmany, magiczne przedmioty etc.
Zatrudnię się jako najemnik

(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!
http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=40

Offline

 

#400 2011-01-09 10:27:09

 Ragnak

Mieszkaniec stolicy

Zarejestrowany: 2010-12-24
Posty: 54
Punktów :   
Rasa: Krasnolud
Profesja: Kowal
Praca: Czeladnik Kowala
Totem: Koń
Zwierze: brak

Re: Kuźnia

Ktoś niezbyt delikatnie zapukał do drzwi i bez pozwolenia je otworzył.
- Witaj Angelusie. Mam do ciebie prośbę. Czy mógłbym cię zastąpić albo chociaż zostać twoim czeladnikiem.. Ciężko teraz w zakonie znaleźć pożądną pracę dla kowala takiego jak ja. To jak będzie. A przy okazji to będę ci pomagać i zastępować cię jak będziesz nieobecny i chcem za to 1/5 zarobków. Proszę ;]. Mam odpowiednie umiejętności w końcu.


MOJA KARTA POSTACI

" Józef Baran"
Można być
w kropli wody
światów odkrywcą
można
wędrująć dookoła świata
przeoczyć wszystko

Offline

 

#401 2011-01-09 15:11:20

 Angelus

Mieszkaniec stolicy

status rkofan@aqq.eu
4880466
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 558
Rasa: Wampir
Profesja: Tancerz Cienia
Totem: Ptak Ti

Re: Kuźnia

(Prince - Nie jestem kowalem. Odgrywam jedynie rolę kowala. Krótko mówiąc, piszę jako kowal, jako NPC. Moja postać Angelusa ma małe pojęcie o kowalstwie. ;)

W drzwiach stanął kolejny klient, jednak Arevis z racji dokonanej transakcji miał pierwszeństwo.  - Runy ? Niestety. Do tego trzeba alchemika bądź kowala runicznego. Jestem tu stosunkowo nowym kowalem i dopiero nabieram doświadczenia. Tym bardziej, że mój poprzedni mistrz, również nie pałał tą sztuką.  - Opuszczając moje miejsce pracy idź na północ. Tam będzie kowal runiczny, myślę że Ci pomorze. -  Chwycił sakiewkę w dłoń po czym, miecz półtora-ręczny odłożył na stos broni jak można było łatwo stwierdzić - używanych.  - Mam nadzieję, że spodoba Ci się mój wyrób. Śmiem twierdzić iż jest to jeden z moich najlepszych wyrobów. Teraz musisz mi wybaczyć, mam kolejnego klienta.

Propozycja młodziana była miłym zaskoczeniem. W końcu kto chciałby pracować w takich warunkach. Mimo to, wiedzą trzeba się dzielić.  - Myślę, że mógłbym przyjąć Cię na próbę. Jeśli Będziesz pracować wydajnie i zbierać będziesz pochwały, z czeladnika mianuję Cię głównym kowalem. Płaca 1/5 za klienta. Może być. -  Na chwilę wyszedł do innego pomieszczenia, przynosząc kolejny fartuch.  - Proszę. Zaczynasz od zaraz. Przyjmujesz klientów, ja przez pierwszy tydzień będę podpowiadał Ci co robić. Wszystko zależy od tego jak się spiszesz. -  Sakwę włożył do szuflady, po ogłosił kilku minutową przerwę.


Karta Postaci
http://i53.tinypic.com/2qb82kp.jpg

  Pokój jest kłamstwem - istnieje tylko pasja.
    Dzięki pasji zdobywam siłę.
    Dzięki sile zdobywam moc.
    Dzięki mocy osiągam zwycięstwo, moje okowa pękają.
    Niechaj Moc mnie uwolni.

Offline

 

#402 2011-01-09 15:54:28

 Ragnak

Mieszkaniec stolicy

Zarejestrowany: 2010-12-24
Posty: 54
Punktów :   
Rasa: Krasnolud
Profesja: Kowal
Praca: Czeladnik Kowala
Totem: Koń
Zwierze: brak

Re: Kuźnia

Ragnak był bardzo podekscytowany. Po ledwo tygodniu przebywania w zakonie już ma jakąś pracę. Ciekawe kto będzie moim pierwszym klientem zastanawia się. Ale super, ale super...
podchodzi do stołu pogwizdując cicho.

_________________________________________________________________________________
Pół godziny później...

Był lekko zirytowany. Jak tylko przyjdzie jego Mistrz miał zamiar zapytać go o aktualny stan magazynu. Wiedział że bez tego nie będzie dobrym kowalem.

Ostatnio edytowany przez Prince (2011-01-09 16:22:02)


MOJA KARTA POSTACI

" Józef Baran"
Można być
w kropli wody
światów odkrywcą
można
wędrująć dookoła świata
przeoczyć wszystko

Offline

 

#403 2011-01-09 17:05:00

 Arevis

http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/Garlic-cloves-32.png

status arevis@aqq.eu
4306295
Zarejestrowany: 2008-12-21
Posty: 510
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Barbita/Najemnik
Praca: Zarządca farmy
Totem: Gryf
Zwierze: Wąż i świnia

Re: Kuźnia

Arevis wziął obydwa ostrza od kowala i przymocował pochwy do boków. Wysunął sprawnym ruchem ostrza na krzyż i przyjrzał im się dokładniej. Rzeczywiście były naprawdę wspaniałe. Zamachnął się nimi na próbę. Już nie mógł się doczekać by rozciąć głowę jakiegoś mutanta. Schował je i zaczął wychodzić jeszcze raz dziękując kowalowi, gdy nagle sobie o czymś przypomniał.
- Czy wykonałbyś dla mnie pierścień? Najlepiej z czegoś twardego by nie zniszczył się w czasie walki, ale jednocześnie lekkiego by nie przeszkadzał. Ozdób go jeszcze jakimiś srebrnymi pociągnięciami i będzie dobry. Nie zależy mi specjalnie na wyglądzie, po prostu ważne byłby jego ciężar, twardość, być może miejsce na jakiś kamień oraz żeby był wystarczająco szeroki by można było umieścić na nim runę. Czeladnikowi radzę pójść do biblioteki i poczytać trochę o metalach.

(Angelus, możesz mi w aKP, link jest na tym obrazku w mojej sygnie, zmienić to ostrze na dwa sejmitary? Tylko jakoś je opisz by nie wyszło na to, że są tak jak normalne ;) Poza tym dopisz mi do... chyba zwierzaka żywiołaka piorunów, którego dostałem od Argheza już jakiś czas temu)


Sprzedam: Ogromne ilości rozmaitego jedzenia
Kupię: Rozmaite artefakty, talizmany, magiczne przedmioty etc.
Zatrudnię się jako najemnik

(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!
http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=40

Offline

 

#404 2011-01-09 18:18:22

 Ragnak

Mieszkaniec stolicy

Zarejestrowany: 2010-12-24
Posty: 54
Punktów :   
Rasa: Krasnolud
Profesja: Kowal
Praca: Czeladnik Kowala
Totem: Koń
Zwierze: brak

Re: Kuźnia

-Przepraszam ale teraz ja wykonuję zlecenia dobrze ? Pierścień wykonam ze srebra, ale będzie ono matowe żeby nie skusić rużnych rabusiów i tym podobnych osób. Zmieszam z mirhitem żeby był wytrzymalsz. Pozwól panie, że od wewnątrz wygraweruję twe imię. Mam rozumieć że kamień wybierze pan sam ? Czy to panu odpowiada ?


MOJA KARTA POSTACI

" Józef Baran"
Można być
w kropli wody
światów odkrywcą
można
wędrująć dookoła świata
przeoczyć wszystko

Offline

 

#405 2011-01-10 15:17:12

 Arevis

http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/Garlic-cloves-32.png

status arevis@aqq.eu
4306295
Zarejestrowany: 2008-12-21
Posty: 510
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Barbita/Najemnik
Praca: Zarządca farmy
Totem: Gryf
Zwierze: Wąż i świnia

Re: Kuźnia

- Ta, sam, ale chcę jedynie by było miejsce na kamień w pierścieniu, ale na razie bez kamienia, może później przyjdę z nim by go włożyć do pierścienia, ale póki co nie jest to konieczne. Jaka będzie cena? - zapytał Anioł. Prawda była taka, że jeszcze nie miał kamienia, ale miał pomysł gdzie może go zdobyć. Dopiero wtedy zajmie się umocowaniem go w pierścieniu. Nie chciał wydać wszystkich pieniędzy, szczególnie że musiał zostawić trochę na dziecko. To był jednak pierścień, bez zbędnych ozdób, więc nie powinien kosztować zbyt wiele.


Sprzedam: Ogromne ilości rozmaitego jedzenia
Kupię: Rozmaite artefakty, talizmany, magiczne przedmioty etc.
Zatrudnię się jako najemnik

(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!
http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=40

Offline

 

Pokaż kalendarz! Pokaż listę medyczną! Pokaż tablice ogłoszeń!


przerwynik przerwynik

Zakon rozwija się dzięki pracy Pawła Neściora aka Rudik (skrypter php i CSS), Pauliny Kwidzińskiej aka Reira (grafik i ilustrator), Andre Norton (autorka fantasy, której prace są wykorzystywane do uzupełniania świata), Hajime Kanzakiego (autora anime "Slayers", z którego również czerpiemy część rozwiązań i nazewnictwa) i wielu innych, graczach i zwykłych przyjaciołach, poświęcających swój czas i talent dla rozwoju forum i świata Zakonu.

Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Stopka

Reklama Toplisty Wspieramy Zakon w pigułce
Rudik - portfolio TOP50 Gry Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl Napisz do nas
Gra naruto
Mesjasz
narutoogra.pun.pl
Night Moon - Twoja ścieżka fantasy

Wszystko o grze Call of Duty 2
Wszystko o grze warcraft3!
Miecz Prawdy
Najlepsze strony poświęcone RPG, cRPG i Fantasy
Toplista stron o tematyce fantasy rpg itp.
10 Najlepszych Polskich Stron Fantasy
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB


Racjonalista.pl - sprawdź sam
Wielka Rada


Mistrz: Mangel(Urlop):
7659312
stanmangel@aqq.eu


Mistrzyni: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Zastępca Mistrza: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Spec. ds. nietypowych: Darayawus Shiro:
4050011
standaray@aqq.eu


Dziekan: Sulam:
7506594
stansulam@aqq.eu


Bibliotekarka: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Wykładowca Psioniki: Skimrra(Urlop):
6114003
stan adorosa@aqq.eu


Pancermistrz: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Instruktor walk: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Łucznik: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Rada Mniejsza

Opiekunka Doliny Blasku: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Myśliwy: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Ogrodnik: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Projektant: POSZUKIWANY!:

stan


Arcykapłan: Dark Verreuil:
6990996
stanverreuil@aqq.eu


Dowódca Srebrzystych: Angelus:
4880466
stanrkofan@aqq.eu


Sędzia: Kraght'nar:
849959
Statystyki


Stat24:

Googlebot był ostatnio:

Pagerank:


Nagrody:

Katalog stron

Legenda

Oznaczenia postów Maniera pisania postów Grupy
- stary
- zamknięty
- przyklejony
- przekierowanie
- nowy
- zamknięty nowy
- nowy przyklejony
WIELKIE LITERY - krzyk

Kursywa - teksty pisane (poza biblioteką)

Administratorzy

Moderatorzy

Glejt Ducha

Stolica

Raana

Łańcuch

Podróż

Zwykły tekst - opisy czynności i dialogi Pogrubienie - NPC sterowane przez graczy (krwawniki, etc.)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Myszków