Zakon Światła Ostoja Fantazji

  • Pamiętniki
  • Galeria

Reklama

  • Rudik - portfolioKroniki Fallathanu - Najlepszy MMORPG Tekstowy

Gazeta

  • Przesuń w dół scrollem by przeczytać resztę!
    Czytaj więcej...
Facebook ZakonnyRSS
  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Sprawdź fazę księżyców! Posłuchaj herolda! Pokaż list gończy! Sprawdź warunki pogodowe! Zbieraj zioła!
Posłuchaj adepta świątynnego! Sprawdź tablice projektową! Czytaj nagłówek gazety!

Całe forum Zakonu Światła podlega ochronie praw autorskich! Wszystkie prawa zastrzeżone! / All rights reserved!
przerwynikprzerwynik


Optymalne przeglądanie forum umożliwia przeglądarka Opera!

Jesteś nowy/a/e? ABC Zakonu! - kliknij a wiele zrozumiesz!


Aktualnie odbywa się EVENT! Początek w TYM MIEJSCU! Każdy chętny jest proszony o napisanie tam posta który informuje o przybyciu postaci.
przerwynikprzerwynik

Zarząd przypomina o powszechnym obowiązku wypełnienia zakładki "Komunikatory" w profilu. Nie wywiązanie się może wiązać się z przykrymi konsekwencjami, oraz utrudnieniami w grze.
przerwynikprzerwynik

przerwynikprzerwynik


#196 2011-06-13 20:05:39

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Członek "Rodu Podwiązki"
Totem: Gryf
WWW

Re: Środek pola pszenicy

Fileus odetchnął głębiej.- To jak? Planujemy coś na dzisiaj?- Zapytał.- Liczę, że wyjdziesz od czasu do czasu z jakąś inicjatywą.- Uśmiechnął się promiennie i pociągająco.


"Dziwi mnie trochę, że nikt dotąd nie zadał sobie trudu, by zdobyć twe względy, panienko."
~Fileus, o Sherine

"Wybacz, jeśli nie zatkało mnie z wrażenia, ale jakoś niezdrów czuję się ostatnio, może to dlatego."
~Fileus, o Arghezie

"Jesteś z Północy, wiążesz swoją skórznie na ich sposób."
~Fileus, o Usko

Karta postaci

Offline

 

#197 2011-06-13 20:38:40

 Sherine

Mieszkaniec stolicy

36024753
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 194
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Krawcowa
Totem: Ptak Ti
Zwierze: Brak
WWW

Re: Środek pola pszenicy

Sherine zastanowiła się. Przecież nie będą tu chyba siedzieć cały dzień, prawda?
- Hm, wydaje mi się, że moglibyśmy później gdzieś pójść, jednak nie wymyśliłam jeszcze gdzie - uśmiechnęła się. - Wydaje mi się, że w tak ładny dzień możnaby było pochodzić trochę, nawet po puszczy. Od jakiegos czasu miałam też zamiar znaleźć gdzieś trochę węgla, ale nie wiem do końca, gdzie mam szukać - westchnęła i popatrzyła na anioła - A ty masz jakiś pomysł? I nie mów, że dzisiaj podporządkowujesz się mi, bo już to słyszałam - dodała żartobliwym tonem, składając delikatny pocałunek na jego ustach.

Offline

 

#198 2011-06-13 20:46:18

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Członek "Rodu Podwiązki"
Totem: Gryf
WWW

Re: Środek pola pszenicy

Fileus otoczył ramionami jej talię i przyciągnął do siebie mocniej, smakując jej pocałunki zachłanniej i namiętnej z każdą chwilą. Zamknął oczy delikatnie, ale nadal, spod na wpół przymkniętych powiek obserwował jej śliczną twarz i malujące się na niej emocje. Gdy oderwali się od siebie uśmiechnął się tylko.
- Cóż, powinienem chyba usiąść do pisania, chciałem też iść do biblioteki odwiedzić dział słowników...- Urwał, widząc, że nie takich odpowiedzi oczekiwała.- Ale równie dobrze możemy spędzić tutaj jeszcze jakiś czas. Pogoda nie powinna nam doskwierać.-


"Dziwi mnie trochę, że nikt dotąd nie zadał sobie trudu, by zdobyć twe względy, panienko."
~Fileus, o Sherine

"Wybacz, jeśli nie zatkało mnie z wrażenia, ale jakoś niezdrów czuję się ostatnio, może to dlatego."
~Fileus, o Arghezie

"Jesteś z Północy, wiążesz swoją skórznie na ich sposób."
~Fileus, o Usko

Karta postaci

Offline

 

#199 2011-06-13 20:57:04

 Sherine

Mieszkaniec stolicy

36024753
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 194
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Krawcowa
Totem: Ptak Ti
Zwierze: Brak
WWW

Re: Środek pola pszenicy

Sherine popatrzyła Fileusowi w oczy, a z jej twarzy zniknął chwilowo uśmiech, który próbowała potem jakos wymusić.
- Wiesz, że ja cię nie zatrzymuję... Jak chcesz to możesz iść, naprawdę - powiedziała, próbując przybrać rozluźniony ton głosu, jednak w głębi siebie czuła się, jakby oszukiwała samą siebie. Żeby to ukryć, obróciła głowę w stronę nieba, zatrzymując wzrok gdzies w oddali.

Offline

 

#200 2011-06-13 21:04:55

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Członek "Rodu Podwiązki"
Totem: Gryf
WWW

Re: Środek pola pszenicy

- Ej, maleńka, po co ten brak szczerości.- Fileus wywołał cyniczny uśmiech, by ukryć zażenowanie, że sprawił brunetce przykrość.- No, nie rób takiej minki. Maleńka...- Anioł starał się jak mógł, by poprawić dziewczynie humor, który sam zepsuł przez nierozwagę.


"Dziwi mnie trochę, że nikt dotąd nie zadał sobie trudu, by zdobyć twe względy, panienko."
~Fileus, o Sherine

"Wybacz, jeśli nie zatkało mnie z wrażenia, ale jakoś niezdrów czuję się ostatnio, może to dlatego."
~Fileus, o Arghezie

"Jesteś z Północy, wiążesz swoją skórznie na ich sposób."
~Fileus, o Usko

Karta postaci

Offline

 

#201 2011-06-13 21:19:05

 Sherine

Mieszkaniec stolicy

36024753
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 194
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Krawcowa
Totem: Ptak Ti
Zwierze: Brak
WWW

Re: Środek pola pszenicy

- Nic się nie stało - powiedziała, odwracając głowę z powrotem w stronę anioła. Spróbowała się uśmiechnąc pocieszająco i może naweet jej się to udało. Nagle wtuliła się w anioła, chowając głowę w jego ramionach.
- Ale zostańmy tu jeszcze, dobrze? Potem już cię nie zatrzymuje - powiedziała cicho. Starała sie opanować głos. - Zachowuję się jak kompletna egoistka - mruknęła - przepraszam - i zamilkła na jakiś czas, przytulając Fileusa.

Offline

 

#202 2011-06-13 21:27:18

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Członek "Rodu Podwiązki"
Totem: Gryf
WWW

Re: Środek pola pszenicy

Na początku jej reakcja trochę go zaskoczyła. Dopiero po chwili oddał jej uścisk i zaczął gładzić jej włosy, szepcząc uspokajająco, że wcale nie jest egoistką i że bardzo dobrze mu się z nią spędza czas.
- Zostanę z tobą jak długo zechcesz, maleńka.- Zapewniał ją, cicho szepcząc tuż przy jej uchu.- Możesz mnie zatrzymywać ile tylko chcesz. Dobrze?-
Pieścił jej kark opuszkami palców, starając się wywołać choć cień uśmiechu z poranka i z wczorajszego wieczoru. Chciał znowu spojrzeć w jej oczy i zobaczyć w nich roziskrzone ogniki radości.


"Dziwi mnie trochę, że nikt dotąd nie zadał sobie trudu, by zdobyć twe względy, panienko."
~Fileus, o Sherine

"Wybacz, jeśli nie zatkało mnie z wrażenia, ale jakoś niezdrów czuję się ostatnio, może to dlatego."
~Fileus, o Arghezie

"Jesteś z Północy, wiążesz swoją skórznie na ich sposób."
~Fileus, o Usko

Karta postaci

Offline

 

#203 2011-06-13 21:37:42

 Sherine

Mieszkaniec stolicy

36024753
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 194
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Krawcowa
Totem: Ptak Ti
Zwierze: Brak
WWW

Re: Środek pola pszenicy

Dziewczyna pokiwała głową, poczym lekko sie uśmiechnęła. Przymknęła oczy, kiedy Fileus muskał ją po karku i szeptał do niej uspokajająco. Zauważyła, że anioł nie czuje się za dobrze, widząc jak ta się smuci. Dlatego po jakims czasie milczenia Sherine podniosła głowę, by spojrzeć na Fileusa. Na jej twarzy nie było widac już żadnego smutku, ale nie było też jeszcze pełnego uśmiechu.
- To zostańmy tu jeszcze - powiedziała cicho i ponownie wtulając się w anioła zaczeła wodzić palcami po jego torsie.

Offline

 

#204 2011-06-13 21:43:15

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Członek "Rodu Podwiązki"
Totem: Gryf
WWW

Re: Środek pola pszenicy

Uśmiechnął się trochę szerzej, prawie uspokojony.- Przecież powiedziałem: ile tylko zechcesz.-
Po chwili opadł na plecy, pociągając dziewczynę za sobą i przyciskając ją do siebie.


"Dziwi mnie trochę, że nikt dotąd nie zadał sobie trudu, by zdobyć twe względy, panienko."
~Fileus, o Sherine

"Wybacz, jeśli nie zatkało mnie z wrażenia, ale jakoś niezdrów czuję się ostatnio, może to dlatego."
~Fileus, o Arghezie

"Jesteś z Północy, wiążesz swoją skórznie na ich sposób."
~Fileus, o Usko

Karta postaci

Offline

 

#205 2011-06-13 21:48:17

 Sherine

Mieszkaniec stolicy

36024753
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 194
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Krawcowa
Totem: Ptak Ti
Zwierze: Brak
WWW

Re: Środek pola pszenicy

Nagle, trochę niespodziewanie znalazła się na Fileusie. Popatrzyła na niego, poczym uśmiechnęła sie ciepło i pocałowała w policzek.
- To skoro problemu ci to nie robi, możemy tu zostać - powiedziała, wciąż się uśmiechając i nadal nie spuszczała wzroku z anioła.

Offline

 

#206 2011-06-14 14:29:26

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Członek "Rodu Podwiązki"
Totem: Gryf
WWW

Re: Środek pola pszenicy

- Tak, możemy.- Odpowiedział tylko i przymknął oczy. Wyrównał oddech i rytm serca, odprężył się i wyciszył. Przywrócenie dziewczynie jako takiego nastroju napawało go ciepłem i radością.


"Dziwi mnie trochę, że nikt dotąd nie zadał sobie trudu, by zdobyć twe względy, panienko."
~Fileus, o Sherine

"Wybacz, jeśli nie zatkało mnie z wrażenia, ale jakoś niezdrów czuję się ostatnio, może to dlatego."
~Fileus, o Arghezie

"Jesteś z Północy, wiążesz swoją skórznie na ich sposób."
~Fileus, o Usko

Karta postaci

Offline

 

#207 2011-06-14 14:38:20

 Sherine

Mieszkaniec stolicy

36024753
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 194
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Krawcowa
Totem: Ptak Ti
Zwierze: Brak
WWW

Re: Środek pola pszenicy

Sherine położyła głowę na klatce piersiowej anioła i również przymknęła oczy. Napawała się tą ciszą i spokojem z przyjemnością, a w głębi siebie zastanawiała się, co mogłaby potem zaproponować. Hm... Może skoro Fileus chciał wybrać się do biblioteki, ta mogłaby mu potowarzyszyć? Chyba, że wolał być sam. Tu uśmiech dziewczyny znowu trochę zbladł. Nie pytała się oto jednak, ani też nie pokazywała mu swojej miny, ponieważ mogła spodziewać się tylko, że anioł zacznie ją uspokajać, że mogą tu zostać. Ale dziewczyna nie chciała mieć sługi czy niewolnika, który musi robić to, co ona zechce. Nie czuła się z tym za dobrze.

Offline

 

#208 2011-06-14 15:01:33

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Członek "Rodu Podwiązki"
Totem: Gryf
WWW

Re: Środek pola pszenicy

Po jakimś czasie Fileus zagadnął.
- A może wybrałabyś się ze mną do biblioteki za jakiś czas? Po drodze moglibyśmy wejść jeszcze na targ, chyba nie mam już inkaustu, a ty wspominałaś coś o węglu... Na pewno któryś z handlarzy ma odpowiedni węgiel do rysowania. Co o tym sądzisz, księżniczko?-


"Dziwi mnie trochę, że nikt dotąd nie zadał sobie trudu, by zdobyć twe względy, panienko."
~Fileus, o Sherine

"Wybacz, jeśli nie zatkało mnie z wrażenia, ale jakoś niezdrów czuję się ostatnio, może to dlatego."
~Fileus, o Arghezie

"Jesteś z Północy, wiążesz swoją skórznie na ich sposób."
~Fileus, o Usko

Karta postaci

Offline

 

#209 2011-06-14 15:10:17

 Sherine

Mieszkaniec stolicy

36024753
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 194
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Krawcowa
Totem: Ptak Ti
Zwierze: Brak
WWW

Re: Środek pola pszenicy

Dziewczyna podniosła głowę, a na jej buzi widniał szeroki uśmiech.
- Pewnie, że tak. Jak dostanę gdzieś węgiel będzie cudownie. - powiedziała, nie zmieniając wyrazu na twarzy. - A w sumie to do biblioteki też mogłabym sie przejść, może znalazłabym sobie coś do poczytania - dodała, mrugając jednym okiem.

Offline

 

#210 2011-06-14 15:12:52

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Członek "Rodu Podwiązki"
Totem: Gryf
WWW

Re: Środek pola pszenicy

Anioł zmierzwił jej włosy, uśmiechając się. Bardzo się cieszył, że dziewczyna postanowiła nadal dzielić z nim dzień, mimo tego że będzie się on przez jakiś czas zajmował swoimi sprawami. A gdy kupi jej węgiel, może zgodzi się zilustrować przynajmniej część książki, którą miał zamiar spisać... Tak, to może się udać.


"Dziwi mnie trochę, że nikt dotąd nie zadał sobie trudu, by zdobyć twe względy, panienko."
~Fileus, o Sherine

"Wybacz, jeśli nie zatkało mnie z wrażenia, ale jakoś niezdrów czuję się ostatnio, może to dlatego."
~Fileus, o Arghezie

"Jesteś z Północy, wiążesz swoją skórznie na ich sposób."
~Fileus, o Usko

Karta postaci

Offline

 

Pokaż kalendarz! Pokaż listę medyczną! Pokaż tablice ogłoszeń!


przerwynik przerwynik

Zakon rozwija się dzięki pracy Pawła Neściora aka Rudik (skrypter php i CSS), Pauliny Kwidzińskiej aka Reira (grafik i ilustrator), Andre Norton (autorka fantasy, której prace są wykorzystywane do uzupełniania świata), Hajime Kanzakiego (autora anime "Slayers", z którego również czerpiemy część rozwiązań i nazewnictwa) i wielu innych, graczach i zwykłych przyjaciołach, poświęcających swój czas i talent dla rozwoju forum i świata Zakonu.

Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Stopka

Reklama Toplisty Wspieramy Zakon w pigułce
Rudik - portfolio TOP50 Gry Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl Napisz do nas
Gra naruto
Mesjasz
narutoogra.pun.pl
Night Moon - Twoja ścieżka fantasy

Wszystko o grze Call of Duty 2
Wszystko o grze warcraft3!
Miecz Prawdy
Najlepsze strony poświęcone RPG, cRPG i Fantasy
Toplista stron o tematyce fantasy rpg itp.
10 Najlepszych Polskich Stron Fantasy
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB


Racjonalista.pl - sprawdź sam
Wielka Rada


Mistrz: Mangel(Urlop):
7659312
stanmangel@aqq.eu


Mistrzyni: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Zastępca Mistrza: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Spec. ds. nietypowych: Darayawus Shiro:
4050011
standaray@aqq.eu


Dziekan: Sulam:
7506594
stansulam@aqq.eu


Bibliotekarka: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Wykładowca Psioniki: Skimrra(Urlop):
6114003
stan adorosa@aqq.eu


Pancermistrz: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Instruktor walk: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Łucznik: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Rada Mniejsza

Opiekunka Doliny Blasku: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Myśliwy: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Ogrodnik: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Projektant: POSZUKIWANY!:

stan


Arcykapłan: Dark Verreuil:
6990996
stanverreuil@aqq.eu


Dowódca Srebrzystych: Angelus:
4880466
stanrkofan@aqq.eu


Sędzia: Kraght'nar:
849959
Statystyki


Stat24:

Googlebot był ostatnio:

Pagerank:


Nagrody:

Katalog stron

Legenda

Oznaczenia postów Maniera pisania postów Grupy
- stary
- zamknięty
- przyklejony
- przekierowanie
- nowy
- zamknięty nowy
- nowy przyklejony
WIELKIE LITERY - krzyk

Kursywa - teksty pisane (poza biblioteką)

Administratorzy

Moderatorzy

Glejt Ducha

Stolica

Raana

Łańcuch

Podróż

Zwykły tekst - opisy czynności i dialogi Pogrubienie - NPC sterowane przez graczy (krwawniki, etc.)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
maty z logo miodarka