Zakon Światła Ostoja Fantazji

  • Pamiętniki
  • Galeria

Reklama

  • Rudik - portfolioKroniki Fallathanu - Najlepszy MMORPG Tekstowy

Gazeta

  • Przesuń w dół scrollem by przeczytać resztę!
    Czytaj więcej...
Facebook ZakonnyRSS

Ogłoszenie

Sprawdź fazę księżyców! Posłuchaj herolda! Pokaż list gończy! Sprawdź warunki pogodowe! Zbieraj zioła!
Posłuchaj adepta świątynnego! Sprawdź tablice projektową! Czytaj nagłówek gazety!

Całe forum Zakonu Światła podlega ochronie praw autorskich! Wszystkie prawa zastrzeżone! / All rights reserved!
przerwynikprzerwynik


Optymalne przeglądanie forum umożliwia przeglądarka Opera!

Jesteś nowy/a/e? ABC Zakonu! - kliknij a wiele zrozumiesz!


Aktualnie odbywa się EVENT! Początek w TYM MIEJSCU! Każdy chętny jest proszony o napisanie tam posta który informuje o przybyciu postaci.
przerwynikprzerwynik

Zarząd przypomina o powszechnym obowiązku wypełnienia zakładki "Komunikatory" w profilu. Nie wywiązanie się może wiązać się z przykrymi konsekwencjami, oraz utrudnieniami w grze.
przerwynikprzerwynik

przerwynikprzerwynik


#181 2011-06-11 22:19:06

 Sherine

Mieszkaniec stolicy

36024753
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 194
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Krawcowa
Totem: Ptak Ti
Zwierze: Brak
WWW

Re: Środek pola pszenicy

- Nie rozumiem, czego miałabym się bać - powiedziała z uśmeichem, kładąc się obok i wpatrujac w ciemne niebo.. - Naprawdę nie ma za co, ja również ci dziękuję - po tych słowach przysunęła się do anioła bliżej i przytuliła się do niego. Noc nie była zimna, jednak przy Fileusie czuła sie raźniej.

Offline

 

#182 2011-06-11 22:26:22

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Członek "Rodu Podwiązki"
Totem: Gryf
WWW

Re: Środek pola pszenicy

Fileus delikatnie wodził dłońmi po jej ciele i włosach. Noc faktycznie zapowiadała się ciepła, dopiero nad ranem temperatura mogła stać się nieznośna. Ale to nic, najwyżej w środku nocy wstanie i poleci szybko zorganizować jakieś koce dla Sherine. Sam osobiście mógł spać beż niczego - temperatura nie przeszkadzała mu w żaden sposób.


"Dziwi mnie trochę, że nikt dotąd nie zadał sobie trudu, by zdobyć twe względy, panienko."
~Fileus, o Sherine

"Wybacz, jeśli nie zatkało mnie z wrażenia, ale jakoś niezdrów czuję się ostatnio, może to dlatego."
~Fileus, o Arghezie

"Jesteś z Północy, wiążesz swoją skórznie na ich sposób."
~Fileus, o Usko

Karta postaci

Offline

 

#183 2011-06-11 22:31:12

 Sherine

Mieszkaniec stolicy

36024753
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 194
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Krawcowa
Totem: Ptak Ti
Zwierze: Brak
WWW

Re: Środek pola pszenicy

Pod wpływem dotyku Fileusa dziewczyna zapadała w coraz większe zmęczenie. W końcu jej oddech zaczął zwalniać i wdechy i wydechy stały sie bardzo regularne. Sherine przymknęła oczy i powoli zaczęła zapadać w sen... jak narazie nic jej nie przeszkadzało i wciąż wtulona a anioła cichutko od czasu do czasu pochrapiwała.

Offline

 

#184 2011-06-12 16:11:46

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Członek "Rodu Podwiązki"
Totem: Gryf
WWW

Re: Środek pola pszenicy

Fileus również przymknął oczy. Był zmęczony po całym, długim dniu, jednak było to dobre zmęczenie - zmęczenie przynoszące radość. Gładził włosy leżącej przy nim brunetki, aż był pewien, że usnęła na dobre. Dopiero wtedy sam zaczął szykować się do snu. Wieczorne powietrze było świeże i rześkie - idealne do oddychania przez sen.


"Dziwi mnie trochę, że nikt dotąd nie zadał sobie trudu, by zdobyć twe względy, panienko."
~Fileus, o Sherine

"Wybacz, jeśli nie zatkało mnie z wrażenia, ale jakoś niezdrów czuję się ostatnio, może to dlatego."
~Fileus, o Arghezie

"Jesteś z Północy, wiążesz swoją skórznie na ich sposób."
~Fileus, o Usko

Karta postaci

Offline

 

#185 2011-06-12 16:36:25

 Sherine

Mieszkaniec stolicy

36024753
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 194
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Krawcowa
Totem: Ptak Ti
Zwierze: Brak
WWW

Re: Środek pola pszenicy

Sherine przespała całą noc, nie ruszając się z miejsca, z głową opartą o ramię Fileusa. Otworzyła powieki dopiero, gdy na polu zabłysły pierwsze promienie wschodzącego słońca. Wstała powoli i przeciagnęła się. Spojrzała jeszcze na śpiącego obok anioła i postanowiła go nie budzić, więc usiadła obok po turecku, wpatrując sie w świt.

Offline

 

#186 2011-06-12 17:25:38

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Członek "Rodu Podwiązki"
Totem: Gryf
WWW

Re: Środek pola pszenicy

Dziewczyna nagle poczuła obejmujące ją od tyłu dłonie. To jej anioł się przebudził i usiadł tuż za nią.
- No dzień dobry, maleńka. Ładnie to tak nie budzić mnie w tak piękny dzień?- Usłyszała szept tuż przy swoim uchu. Anioł uśmiechnął się.


"Dziwi mnie trochę, że nikt dotąd nie zadał sobie trudu, by zdobyć twe względy, panienko."
~Fileus, o Sherine

"Wybacz, jeśli nie zatkało mnie z wrażenia, ale jakoś niezdrów czuję się ostatnio, może to dlatego."
~Fileus, o Arghezie

"Jesteś z Północy, wiążesz swoją skórznie na ich sposób."
~Fileus, o Usko

Karta postaci

Offline

 

#187 2011-06-12 17:30:54

 Sherine

Mieszkaniec stolicy

36024753
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 194
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Krawcowa
Totem: Ptak Ti
Zwierze: Brak
WWW

Re: Środek pola pszenicy

- Dzien dobry - odpowiedziała z uśmiechem. Odwróciła głowę, dając Fileusowi całusa w policzek, poczym dodała:
- Nie chciałam cię budzić, myślałam, że może wolisz jeszcze pospać - popatrzyła aniołowi w oczy - A tak w ogóle to jak się spało? - zapytała po chwili, a uśmiech nie schodził z jej twarzy.

Offline

 

#188 2011-06-12 17:40:47

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Członek "Rodu Podwiązki"
Totem: Gryf
WWW

Re: Środek pola pszenicy

- Bardzo dobrze, dziękuję. A tobie?- Anioł przeciągnął się i również pocałował dziewczynę.- Nie lubię spać zbyt długo. Jestem rannym aniołkiem.- Zaśmiał się.


"Dziwi mnie trochę, że nikt dotąd nie zadał sobie trudu, by zdobyć twe względy, panienko."
~Fileus, o Sherine

"Wybacz, jeśli nie zatkało mnie z wrażenia, ale jakoś niezdrów czuję się ostatnio, może to dlatego."
~Fileus, o Arghezie

"Jesteś z Północy, wiążesz swoją skórznie na ich sposób."
~Fileus, o Usko

Karta postaci

Offline

 

#189 2011-06-12 17:49:34

 Sherine

Mieszkaniec stolicy

36024753
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 194
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Krawcowa
Totem: Ptak Ti
Zwierze: Brak
WWW

Re: Środek pola pszenicy

- Też dobrze, czuję się bardzo wypoczęta - odpowiedziała i potem również się zaśmiała. - To tak jak ja, także nigdy nie śpię długo. Zazwyczaj właśnie budze się tak wcześnie - wskazała podbródkiem wschodządze słońce i zatrzymała na nim wzrok.
- Piękny widok - westchnęła po jakimś czasie i przytuliła się do anioła. - Jak ja lubię na to patrzeć. Nie ważne czy to zachód, czy wschód a nawet południe lub środek nocy. Niebo nigdy nie straci swojego uroku.

Offline

 

#190 2011-06-12 18:05:58

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Członek "Rodu Podwiązki"
Totem: Gryf
WWW

Re: Środek pola pszenicy

Anioł spojrzał na nią.- No to teraz masz jeszcze jeden powód do patrzenia w niebo - to stamtąd przybędę, gdy będę ci potrzebny.- Przyciągnął do siebie dziewczynę i przytulił mocno.


"Dziwi mnie trochę, że nikt dotąd nie zadał sobie trudu, by zdobyć twe względy, panienko."
~Fileus, o Sherine

"Wybacz, jeśli nie zatkało mnie z wrażenia, ale jakoś niezdrów czuję się ostatnio, może to dlatego."
~Fileus, o Arghezie

"Jesteś z Północy, wiążesz swoją skórznie na ich sposób."
~Fileus, o Usko

Karta postaci

Offline

 

#191 2011-06-12 18:20:14

 Sherine

Mieszkaniec stolicy

36024753
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 194
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Krawcowa
Totem: Ptak Ti
Zwierze: Brak
WWW

Re: Środek pola pszenicy

Sherine uśmiechnęła się. - A to oznacza, że niebo nabierze kolejnego uroku i zalety - wtuliła sie w anioła, dalej obserwując słońce, które powoli unosiło się coraz wyżej, a niebo zmieniało swoje barwu wraz z jego wędrówką: to granatowe, potem szare i coraz jaśniejsze.
- Zapowiada się dzisiaj ładna pogoda - odparła.

Offline

 

#192 2011-06-12 19:46:27

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Członek "Rodu Podwiązki"
Totem: Gryf
WWW

Re: Środek pola pszenicy

- Masz rację.- Powiedział Fileus i przymknął oczy, chcąc nacieszyć się ciepłem i bliskością dziewczyny. Dobrze było mieć przy sobie życzliwą duszę, która na dodatek przebywała w jego towarzystwie z własnej woli, ba! cieszyła się tym towarzystwem. Sama to powiedziała: "...niebo nabierze zalet...". Miło połechtało to dumę Fileusa.


"Dziwi mnie trochę, że nikt dotąd nie zadał sobie trudu, by zdobyć twe względy, panienko."
~Fileus, o Sherine

"Wybacz, jeśli nie zatkało mnie z wrażenia, ale jakoś niezdrów czuję się ostatnio, może to dlatego."
~Fileus, o Arghezie

"Jesteś z Północy, wiążesz swoją skórznie na ich sposób."
~Fileus, o Usko

Karta postaci

Offline

 

#193 2011-06-12 19:53:20

 Sherine

Mieszkaniec stolicy

36024753
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 194
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Krawcowa
Totem: Ptak Ti
Zwierze: Brak
WWW

Re: Środek pola pszenicy

- To... - zaczęła - ... Skoro ma być dzisiaj tak ładnie, jakie mamy plany, hm? a może zostajemy tutaj? - zapytała i splotła swoje palce z jego, trzymając głowę na ramieniu i uśmiechając się. Po chwili dziewczyna spojrzała pytająco na Fileusa. - To jak?

Ostatnio edytowany przez Sherine (2011-06-12 19:55:19)

Offline

 

#194 2011-06-12 19:59:39

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Członek "Rodu Podwiązki"
Totem: Gryf
WWW

Re: Środek pola pszenicy

- Ty zdecyduj, maleńka. Dziś podporządkuję się tobie.- Fileus uśmiechnął się.- Ale nie oczekuj, że tak będzie zawsze.- Anioł położył jej rękę na czole i zaczął wodzić delikatnie po nim opuszkami palców.


"Dziwi mnie trochę, że nikt dotąd nie zadał sobie trudu, by zdobyć twe względy, panienko."
~Fileus, o Sherine

"Wybacz, jeśli nie zatkało mnie z wrażenia, ale jakoś niezdrów czuję się ostatnio, może to dlatego."
~Fileus, o Arghezie

"Jesteś z Północy, wiążesz swoją skórznie na ich sposób."
~Fileus, o Usko

Karta postaci

Offline

 

#195 2011-06-12 20:06:13

 Sherine

Mieszkaniec stolicy

36024753
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 194
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Krawcowa
Totem: Ptak Ti
Zwierze: Brak
WWW

Re: Środek pola pszenicy

Sherine uśmeichnęła się i przymknęła powieki pod wpływem muskających jej czoła palców anioła.
- To narazie możemy tu zostać - powiedziała i nie otwierając oczu zaczęła delikatnie głaskać Fileusa po dłoni. Była zadowolona, że anioł nie będzie podporządkowywał jej się cały czas, bo nie chciała tego. Uważała, że każdy powinien mieć swój wybór i swoje zdanie co do różnych spraw.

Offline

 

Pokaż kalendarz! Pokaż listę medyczną! Pokaż tablice ogłoszeń!


przerwynik przerwynik

Zakon rozwija się dzięki pracy Pawła Neściora aka Rudik (skrypter php i CSS), Pauliny Kwidzińskiej aka Reira (grafik i ilustrator), Andre Norton (autorka fantasy, której prace są wykorzystywane do uzupełniania świata), Hajime Kanzakiego (autora anime "Slayers", z którego również czerpiemy część rozwiązań i nazewnictwa) i wielu innych, graczach i zwykłych przyjaciołach, poświęcających swój czas i talent dla rozwoju forum i świata Zakonu.

Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Stopka

Reklama Toplisty Wspieramy Zakon w pigułce
Rudik - portfolio TOP50 Gry Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl Napisz do nas
Gra naruto
Mesjasz
narutoogra.pun.pl
Night Moon - Twoja ścieżka fantasy

Wszystko o grze Call of Duty 2
Wszystko o grze warcraft3!
Miecz Prawdy
Najlepsze strony poświęcone RPG, cRPG i Fantasy
Toplista stron o tematyce fantasy rpg itp.
10 Najlepszych Polskich Stron Fantasy
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB


Racjonalista.pl - sprawdź sam
Wielka Rada


Mistrz: Mangel(Urlop):
7659312
stanmangel@aqq.eu


Mistrzyni: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Zastępca Mistrza: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Spec. ds. nietypowych: Darayawus Shiro:
4050011
standaray@aqq.eu


Dziekan: Sulam:
7506594
stansulam@aqq.eu


Bibliotekarka: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Wykładowca Psioniki: Skimrra(Urlop):
6114003
stan adorosa@aqq.eu


Pancermistrz: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Instruktor walk: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Łucznik: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Rada Mniejsza

Opiekunka Doliny Blasku: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Myśliwy: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Ogrodnik: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Projektant: POSZUKIWANY!:

stan


Arcykapłan: Dark Verreuil:
6990996
stanverreuil@aqq.eu


Dowódca Srebrzystych: Angelus:
4880466
stanrkofan@aqq.eu


Sędzia: Kraght'nar:
849959
Statystyki


Stat24:

Googlebot był ostatnio:

Pagerank:


Nagrody:

Katalog stron

Legenda

Oznaczenia postów Maniera pisania postów Grupy
- stary
- zamknięty
- przyklejony
- przekierowanie
- nowy
- zamknięty nowy
- nowy przyklejony
WIELKIE LITERY - krzyk

Kursywa - teksty pisane (poza biblioteką)

Administratorzy

Moderatorzy

Glejt Ducha

Stolica

Raana

Łańcuch

Podróż

Zwykły tekst - opisy czynności i dialogi Pogrubienie - NPC sterowane przez graczy (krwawniki, etc.)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
statywy na plastiki do pcr płytki i folie do pcr i rt qpcr hulajnoga różowa dla dzieci butelki do hodowli komorkowej