Zakon Światła Ostoja Fantazji

  • Pamiętniki
  • Galeria

Reklama

  • Rudik - portfolioKroniki Fallathanu - Najlepszy MMORPG Tekstowy

Gazeta

  • Przesuń w dół scrollem by przeczytać resztę!
    Czytaj więcej...
Facebook ZakonnyRSS
  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Sprawdź fazę księżyców! Posłuchaj herolda! Pokaż list gończy! Sprawdź warunki pogodowe! Zbieraj zioła!
Posłuchaj adepta świątynnego! Sprawdź tablice projektową! Czytaj nagłówek gazety!

Całe forum Zakonu Światła podlega ochronie praw autorskich! Wszystkie prawa zastrzeżone! / All rights reserved!
przerwynikprzerwynik


Optymalne przeglądanie forum umożliwia przeglądarka Opera!

Jesteś nowy/a/e? ABC Zakonu! - kliknij a wiele zrozumiesz!


Aktualnie odbywa się EVENT! Początek w TYM MIEJSCU! Każdy chętny jest proszony o napisanie tam posta który informuje o przybyciu postaci.
przerwynikprzerwynik

Zarząd przypomina o powszechnym obowiązku wypełnienia zakładki "Komunikatory" w profilu. Nie wywiązanie się może wiązać się z przykrymi konsekwencjami, oraz utrudnieniami w grze.
przerwynikprzerwynik

przerwynikprzerwynik


#151 2011-06-11 17:36:15

 Sherine

Mieszkaniec stolicy

36024753
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 194
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Krawcowa
Totem: Ptak Ti
Zwierze: Brak
WWW

Re: Środek pola pszenicy

Jedną dłoń położyła chłopakowi na ramieniu, zaś drugą zatrzymała na jego torsie. Przez cały ten czas patrzyła mu się prosto w oczy i uśmiechała lekko. Wraz z dotykiem anioła po plecach przebiegały jej przyjemne drzeszczyki. Również nic nie mówiła, wszystko wymalowane miała na twarzy, dlatego nie potrzebowała słów. Rozkoszowała sie tą ciszą i spokojem w towarzystwie osoby, która stała się dla niej naprawdę bliska.

Offline

 

#152 2011-06-11 17:40:56

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Członek "Rodu Podwiązki"
Totem: Gryf
WWW

Re: Środek pola pszenicy

- I o czym teraz myślisz, księżniczko?- Szepnął jej anioł na ucho. Delikatnie wolną ręką przejechał palcami po jej karku. Była bardzo ciepła, rumiane plamy wypieków nie znikały z jej twarzy.


"Dziwi mnie trochę, że nikt dotąd nie zadał sobie trudu, by zdobyć twe względy, panienko."
~Fileus, o Sherine

"Wybacz, jeśli nie zatkało mnie z wrażenia, ale jakoś niezdrów czuję się ostatnio, może to dlatego."
~Fileus, o Arghezie

"Jesteś z Północy, wiążesz swoją skórznie na ich sposób."
~Fileus, o Usko

Karta postaci

Offline

 

#153 2011-06-11 17:49:28

 Sherine

Mieszkaniec stolicy

36024753
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 194
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Krawcowa
Totem: Ptak Ti
Zwierze: Brak
WWW

Re: Środek pola pszenicy

- Myślę o tym, że czuję się tu naprawdę świetnie. O tym, że czasu, który z toba spędzam nigdy nie zapomnę i o tym, że... - spauzowała na moment. Jej oczy niemalże lśniły. Patrzyła chwilę na Fileusa, poczym obie ręce założyła na jego szyi, opierając głowę na jego klatce piersiowej.
- I o tym, że stałeś mi się naprawdę bardzo bliski - szepnęła, przymykając powieki. - A ty o czym myślisz? - powtórzyła zadane wcześniej pytanie, dowiedziałąby się przy okazji reakcji anioła na jej słowa.

Offline

 

#154 2011-06-11 17:55:22

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Członek "Rodu Podwiązki"
Totem: Gryf
WWW

Re: Środek pola pszenicy

- Myślę o tym, że dawno nie czułem się taki ukojony. Myślę o tym, że dawno nie zostałem tak doceniony, jak przez ciebie. Myślę o tym, że nie wiele osób na świecie jest gotowych spędzić ze mną tyle czasu z własnej woli. Myślę o tym, że jesteś wspaniała...-
Anioł spojrzał dziewczynie w oczy i ponownie pocałował ją w czoło.


"Dziwi mnie trochę, że nikt dotąd nie zadał sobie trudu, by zdobyć twe względy, panienko."
~Fileus, o Sherine

"Wybacz, jeśli nie zatkało mnie z wrażenia, ale jakoś niezdrów czuję się ostatnio, może to dlatego."
~Fileus, o Arghezie

"Jesteś z Północy, wiążesz swoją skórznie na ich sposób."
~Fileus, o Usko

Karta postaci

Offline

 

#155 2011-06-11 18:03:34

 Sherine

Mieszkaniec stolicy

36024753
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 194
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Krawcowa
Totem: Ptak Ti
Zwierze: Brak
WWW

Re: Środek pola pszenicy

- Również jesteś wspaniały - powiedziała i odwzajemniła pocałunek.
- Jeszcze nigdy nie spotkałam kogoś takiego jak ty - dodała i ponownie spojrzała aniołowi w oczy. Była tak bardzo szczęśliwa, że nei potrafiła wyrazic tego niczym innym jak drobnym pocałunkiem na jego policzku. - Nigdy też nie myślałam, że kogoś takiego znajdę, że poczuję się... szczęśliwa - uśmiechnęła się ciepło.

Offline

 

#156 2011-06-11 18:18:30

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Członek "Rodu Podwiązki"
Totem: Gryf
WWW

Re: Środek pola pszenicy

- Cieszę się.- Odpowiedział jej Fileus. Rozluźnił część mięśni i opadł na plecy, pociągając Sherine za sobą. Jego klatka piersiowa unosiła się w spokojnym, miarowym oddechu, drażniona ciepłem jej policzka, który za sprawą grawitacji oparł się na niej. Niebianin nie odpuścił bynajmniej gładzenia włosów brunetki - nadal przelewał pomiędzy palcami gładkie, miękkie, kruczoczarne fale. Nad nimi niebo z wolna pokrywało się granatem.


"Dziwi mnie trochę, że nikt dotąd nie zadał sobie trudu, by zdobyć twe względy, panienko."
~Fileus, o Sherine

"Wybacz, jeśli nie zatkało mnie z wrażenia, ale jakoś niezdrów czuję się ostatnio, może to dlatego."
~Fileus, o Arghezie

"Jesteś z Północy, wiążesz swoją skórznie na ich sposób."
~Fileus, o Usko

Karta postaci

Offline

 

#157 2011-06-11 18:29:57

 Sherine

Mieszkaniec stolicy

36024753
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 194
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Krawcowa
Totem: Ptak Ti
Zwierze: Brak
WWW

Re: Środek pola pszenicy

Leżała na nim i z uśmiechem muskała znowu jego tors, a sama ciągle odczuwała przyjemne dreszcze.
- To mogłoby trwać wiecznie - westchnęła błogo i podparła się, żeby spojrzeć Fileusowi w twarz, a potem go delikatnie pocałowała, tym razem wargami stykając się z jego ustami.

Offline

 

#158 2011-06-11 18:34:40

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Członek "Rodu Podwiązki"
Totem: Gryf
WWW

Re: Środek pola pszenicy

Fileus na początku był bardzo zaskoczony tym co zrobiła Sherina. Dopiero po chwili bodźce płynące z pocałunku zaczęły docierać w pełni do jego mózgu. Objął ją ciaśniej ramionami i dociągnął do siebie bliżej, jednocześnie wpijając się mocniej ustami w jej wargi. Jego serce zgubiło rytm parokrotnie, przyspieszając gwałtownie tępo swoich uderzeń, ale żadnemu z nich to nie przeszkadzało.


"Dziwi mnie trochę, że nikt dotąd nie zadał sobie trudu, by zdobyć twe względy, panienko."
~Fileus, o Sherine

"Wybacz, jeśli nie zatkało mnie z wrażenia, ale jakoś niezdrów czuję się ostatnio, może to dlatego."
~Fileus, o Arghezie

"Jesteś z Północy, wiążesz swoją skórznie na ich sposób."
~Fileus, o Usko

Karta postaci

Offline

 

#159 2011-06-11 18:42:50

 Sherine

Mieszkaniec stolicy

36024753
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 194
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Krawcowa
Totem: Ptak Ti
Zwierze: Brak
WWW

Re: Środek pola pszenicy

Na poczatku obawiała się trochę, jak zareaguje Fileus, ale jednak spróbowała i nie straciła na tym, a wręcz przeciwnie, bo poczuła jak chłopak obejmuje ją mocniej i odwzajemna pocałunek. Wplotła palce w niebieskie włosy, nie odrywając się od ust anioła. Serce przyśpieszyło trochę, ale nie przeszkadzało to żadnemu z nich. Czuła jak wszystko dookoła niej wiruje, nie widziała nikogo ani niczego więcej poza Fileusem.

Offline

 

#160 2011-06-11 19:14:47

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Członek "Rodu Podwiązki"
Totem: Gryf
WWW

Re: Środek pola pszenicy

Po dłuższej chwili Fileus oderwał się od ust dziewczyny. Spojrzał jej w oczy pytająco, jakby chciał powiedzieć "I cóż? Zadowolona?". Jego oddech był nierównomierny, tak jak wtedy, kiedy pierwszy raz odbył lot z nią na rękach, jednak tym razem serce nie dało o sobie znać bolesnym kłuciem.
Anioł odkrył, że bardzo podobało mu się uczucie towarzyszące pocałunkom dziewczyny. Na tyle, że mógłby pozwolić sobie na nie częściej. Może nawet... upaść? ...dla tych emocji. Fileus odrzucił od siebie tę myśl.
"Nie upada się przecież od chwili uniesień z ziemianką, prawda? To śmieszne." beształ siebie w głowie za czarne myśli.


"Dziwi mnie trochę, że nikt dotąd nie zadał sobie trudu, by zdobyć twe względy, panienko."
~Fileus, o Sherine

"Wybacz, jeśli nie zatkało mnie z wrażenia, ale jakoś niezdrów czuję się ostatnio, może to dlatego."
~Fileus, o Arghezie

"Jesteś z Północy, wiążesz swoją skórznie na ich sposób."
~Fileus, o Usko

Karta postaci

Offline

 

#161 2011-06-11 19:22:41

 Sherine

Mieszkaniec stolicy

36024753
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 194
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Krawcowa
Totem: Ptak Ti
Zwierze: Brak
WWW

Re: Środek pola pszenicy

Kiedy oderwali się od siebie, brakowało jej tchu, oddech miała nierówny, tak samo jak Fileus. Uśmiechnęła się trochę niepewnie i przepraszająco. Jednak podobało jej się to uczucie, które towarzyszyło im podczas pocałunku. Spojrzała na anioła, który wyraźnie nad czymś się zastanawiał.
- Wszystko w porządku? - zapytała cicho.

Offline

 

#162 2011-06-11 19:30:34

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Członek "Rodu Podwiązki"
Totem: Gryf
WWW

Re: Środek pola pszenicy

- Tak, tak... Jasne, wszystko gra.- Odpowiedział natychmiast Fileus.- To było niesamowite.- I przytulił ją mocno.- Na prawdę jesteś niezwykła. Niewiele jest ziemianek zdecydowanych pocałować anioła.- Zaśmiał się radośnie. Jego oddech wracał do normy, praca serca też się stabilizowała.


"Dziwi mnie trochę, że nikt dotąd nie zadał sobie trudu, by zdobyć twe względy, panienko."
~Fileus, o Sherine

"Wybacz, jeśli nie zatkało mnie z wrażenia, ale jakoś niezdrów czuję się ostatnio, może to dlatego."
~Fileus, o Arghezie

"Jesteś z Północy, wiążesz swoją skórznie na ich sposób."
~Fileus, o Usko

Karta postaci

Offline

 

#163 2011-06-11 19:47:23

 Sherine

Mieszkaniec stolicy

36024753
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 194
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Krawcowa
Totem: Ptak Ti
Zwierze: Brak
WWW

Re: Środek pola pszenicy

- Dziękuję, też się cieszę - uśmiechnęła się ciepło i odwzajemniła uścisk. Czuła się z tym tak dobrze. Nie dość, że sama była teraz w siódmym niebie to anioł także ją polubił. Nie było co do tego żadnych wątpliwości.

Offline

 

#164 2011-06-11 19:57:13

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Członek "Rodu Podwiązki"
Totem: Gryf
WWW

Re: Środek pola pszenicy

- Co teraz planujesz? Znaczy... Zobaczymy się jeszcze kiedyś, gdy ten dzień dobiegnie końca?- Zapytał Fileus z troską. Nie chciał, by ta znajomość okazała się jednodniową. Dobrze czuł się w towarzystwie Sherine - bezpieczny, akceptowany i rozumiany. Nie chciał rozstawać się z tym uczuciem.


"Dziwi mnie trochę, że nikt dotąd nie zadał sobie trudu, by zdobyć twe względy, panienko."
~Fileus, o Sherine

"Wybacz, jeśli nie zatkało mnie z wrażenia, ale jakoś niezdrów czuję się ostatnio, może to dlatego."
~Fileus, o Arghezie

"Jesteś z Północy, wiążesz swoją skórznie na ich sposób."
~Fileus, o Usko

Karta postaci

Offline

 

#165 2011-06-11 20:09:56

 Sherine

Mieszkaniec stolicy

36024753
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 194
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Krawcowa
Totem: Ptak Ti
Zwierze: Brak
WWW

Re: Środek pola pszenicy

- Ależ oczywiście... Mam taką nadzieję - odpowiedziała, a wyraz twarzy zrobił sie smutniejszy na samą myśl, że mieliby się już nie zobaczyć.
- Ja tu zostaję, więc zawsze możemy się spotkać - zdobyła się na uśmiech, poczym dodała żartobliwiej:
- Za dobrze się czuję w twoim towarzystwie, żeby trwało to tylko jeden dzień. A ty? Zostajesz w Zakonie na dłużej? - zapytała, a uśmiech ponownie trochę zrzedł.

Offline

 

Pokaż kalendarz! Pokaż listę medyczną! Pokaż tablice ogłoszeń!


przerwynik przerwynik

Zakon rozwija się dzięki pracy Pawła Neściora aka Rudik (skrypter php i CSS), Pauliny Kwidzińskiej aka Reira (grafik i ilustrator), Andre Norton (autorka fantasy, której prace są wykorzystywane do uzupełniania świata), Hajime Kanzakiego (autora anime "Slayers", z którego również czerpiemy część rozwiązań i nazewnictwa) i wielu innych, graczach i zwykłych przyjaciołach, poświęcających swój czas i talent dla rozwoju forum i świata Zakonu.

Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Stopka

Reklama Toplisty Wspieramy Zakon w pigułce
Rudik - portfolio TOP50 Gry Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl Napisz do nas
Gra naruto
Mesjasz
narutoogra.pun.pl
Night Moon - Twoja ścieżka fantasy

Wszystko o grze Call of Duty 2
Wszystko o grze warcraft3!
Miecz Prawdy
Najlepsze strony poświęcone RPG, cRPG i Fantasy
Toplista stron o tematyce fantasy rpg itp.
10 Najlepszych Polskich Stron Fantasy
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB


Racjonalista.pl - sprawdź sam
Wielka Rada


Mistrz: Mangel(Urlop):
7659312
stanmangel@aqq.eu


Mistrzyni: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Zastępca Mistrza: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Spec. ds. nietypowych: Darayawus Shiro:
4050011
standaray@aqq.eu


Dziekan: Sulam:
7506594
stansulam@aqq.eu


Bibliotekarka: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Wykładowca Psioniki: Skimrra(Urlop):
6114003
stan adorosa@aqq.eu


Pancermistrz: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Instruktor walk: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Łucznik: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Rada Mniejsza

Opiekunka Doliny Blasku: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Myśliwy: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Ogrodnik: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Projektant: POSZUKIWANY!:

stan


Arcykapłan: Dark Verreuil:
6990996
stanverreuil@aqq.eu


Dowódca Srebrzystych: Angelus:
4880466
stanrkofan@aqq.eu


Sędzia: Kraght'nar:
849959
Statystyki


Stat24:

Googlebot był ostatnio:

Pagerank:


Nagrody:

Katalog stron

Legenda

Oznaczenia postów Maniera pisania postów Grupy
- stary
- zamknięty
- przyklejony
- przekierowanie
- nowy
- zamknięty nowy
- nowy przyklejony
WIELKIE LITERY - krzyk

Kursywa - teksty pisane (poza biblioteką)

Administratorzy

Moderatorzy

Glejt Ducha

Stolica

Raana

Łańcuch

Podróż

Zwykły tekst - opisy czynności i dialogi Pogrubienie - NPC sterowane przez graczy (krwawniki, etc.)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
zakonswiatla.pun.pl