Zakon Światła Ostoja Fantazji

  • Pamiętniki
  • Galeria

Reklama

  • Rudik - portfolioKroniki Fallathanu - Najlepszy MMORPG Tekstowy

Gazeta

  • Przesuń w dół scrollem by przeczytać resztę!
    Czytaj więcej...
Facebook ZakonnyRSS

Ogłoszenie

Sprawdź fazę księżyców! Posłuchaj herolda! Pokaż list gończy! Sprawdź warunki pogodowe! Zbieraj zioła!
Posłuchaj adepta świątynnego! Sprawdź tablice projektową! Czytaj nagłówek gazety!

Całe forum Zakonu Światła podlega ochronie praw autorskich! Wszystkie prawa zastrzeżone! / All rights reserved!
przerwynikprzerwynik


Optymalne przeglądanie forum umożliwia przeglądarka Opera!

Jesteś nowy/a/e? ABC Zakonu! - kliknij a wiele zrozumiesz!


Aktualnie odbywa się EVENT! Początek w TYM MIEJSCU! Każdy chętny jest proszony o napisanie tam posta który informuje o przybyciu postaci.
przerwynikprzerwynik

Zarząd przypomina o powszechnym obowiązku wypełnienia zakładki "Komunikatory" w profilu. Nie wywiązanie się może wiązać się z przykrymi konsekwencjami, oraz utrudnieniami w grze.
przerwynikprzerwynik

przerwynikprzerwynik


#226 2011-06-14 18:31:13

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Członek "Rodu Podwiązki"
Totem: Gryf
WWW

Re: Środek pola pszenicy

- Okej.- Ujął jej dłoń i podniósł lekko.- Obejmij mnie za szyję, dobrze. I trzymaj się mocno, nie chcę, żebyś spadła.- Gdy uznał, że jej chwyt jest wystarczająco pewny, ostrożnie zaczął się wznosić. Po paru metrach przyspieszył, potem znowu zwiększył prędkość...
Gdy byli już w chmurach zawisł na jakiś czas, po czym ruszył przed siebie szybko, aż im obojgu rozwiało włosy.


"Dziwi mnie trochę, że nikt dotąd nie zadał sobie trudu, by zdobyć twe względy, panienko."
~Fileus, o Sherine

"Wybacz, jeśli nie zatkało mnie z wrażenia, ale jakoś niezdrów czuję się ostatnio, może to dlatego."
~Fileus, o Arghezie

"Jesteś z Północy, wiążesz swoją skórznie na ich sposób."
~Fileus, o Usko

Karta postaci

Offline

 

#227 2011-06-14 18:39:19

 Sherine

Mieszkaniec stolicy

36024753
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 194
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Krawcowa
Totem: Ptak Ti
Zwierze: Brak
WWW

Re: Środek pola pszenicy

Z nieukrywanym zachwytem patrzyła w dół, wszystko stało sie nagle takie malutkie, widziane z perpektywy lotu. Miało to w sobie naprawde ogromny urok, przynajmniej według Sherine. Trzymała się mocno wtulona w anioła, od czasu do czasu przymykała powieki, rozkoszując się wiatrem we wlosach. Trzeba było jednak przyznać, że o tak wczesnej porze było trochę zimno. Ale dziewczyna nie przejmowała sie tym zbytnio i nie zwracała na to uwagi. Chciała jak najdłużej zostać na górze. Tyle ile pozwolą skrzydła Fileusa. Nie chciała przecież ponownei aż za bardzo go zmęczyć.
- Nie jest ci za ciężko? - zapytała po jakimś czasie, opierając głowę o jego ramię.

Offline

 

#228 2011-06-14 18:42:33

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Członek "Rodu Podwiązki"
Totem: Gryf
WWW

Re: Środek pola pszenicy

- Nie, jest w porządku. Daję sobie radę.- Zapewnił i potrząsnął głową, by ztrząśc sprzed oczu natarczywe kosmyki koblatowych włosów. Niestety skutek tego był średnio zadowalający. Fileus popatrzył na dziewczynę z zakłopotaniem. Następny ruch głową przyniósł na szczęście znaczną poprawę.


"Dziwi mnie trochę, że nikt dotąd nie zadał sobie trudu, by zdobyć twe względy, panienko."
~Fileus, o Sherine

"Wybacz, jeśli nie zatkało mnie z wrażenia, ale jakoś niezdrów czuję się ostatnio, może to dlatego."
~Fileus, o Arghezie

"Jesteś z Północy, wiążesz swoją skórznie na ich sposób."
~Fileus, o Usko

Karta postaci

Offline

 

#229 2011-06-14 18:49:12

 Sherine

Mieszkaniec stolicy

36024753
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 194
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Krawcowa
Totem: Ptak Ti
Zwierze: Brak
WWW

Re: Środek pola pszenicy

- Kiedy będziesz zmęczony to powiedz. Nie chcę się ponownie zamartwiać, a wiem, że i ty tego nie chcesz - powiedziała cicho, przy samym uchu anioła. Potem ponownie popatrzyła w dół.
- To jest cudowne - powiedziała. Już kiedyś komentowała lot z Fileusem w ten sposób, ale nie potrafiła dobrać innych słów. Dla niej było to niesamowitym przeżyciem, cudownym. A jeszcze cudowniejsze jest to, że ma okazję latania z tak bliska jej osobą. Bo była to szczera prawda, anioł stał się dla Sherine najbliższy.

Offline

 

#230 2011-06-14 20:09:05

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Członek "Rodu Podwiązki"
Totem: Gryf
WWW

Re: Środek pola pszenicy

- Cieszę się, że podoba ci się w powietrzu.- Powiedział Fileus patrząc w chmury przed sobą.- A jeśli się zmęczę, po prostu wyląduję i odpoczniemy trochę, dobrze?- Spojrzał na nią i uśmiechnął się ciepło.- Jestem dużym chłopcem, nie musisz aż tak bardzo się o mnie martwić, znaczy... To miłe i w ogóle, ale nie chcę żebyś zamartwiała się nie potrzebnie moim stanem.-


"Dziwi mnie trochę, że nikt dotąd nie zadał sobie trudu, by zdobyć twe względy, panienko."
~Fileus, o Sherine

"Wybacz, jeśli nie zatkało mnie z wrażenia, ale jakoś niezdrów czuję się ostatnio, może to dlatego."
~Fileus, o Arghezie

"Jesteś z Północy, wiążesz swoją skórznie na ich sposób."
~Fileus, o Usko

Karta postaci

Offline

 

#231 2011-06-14 20:15:35

 Sherine

Mieszkaniec stolicy

36024753
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 194
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Krawcowa
Totem: Ptak Ti
Zwierze: Brak
WWW

Re: Środek pola pszenicy

- Dobrze - dziewczyna odwzajemniła ciepły uśmiech i powróciła do patrzenia na to, co znajduje sie wokół.  Swój wzrok zatrzymała na chmurach. Byli tak wysoko, że te znajdowały sie niemal przed nimi. Sherine wciąż trzymała się szyi Fileusa dwoma rękoma, lecz po jakimś czasie odchyliła sie nieco, puszczając luźno jedną rękę. Chłodny wiatr rozwiewał jej włosy. Dziewczyna z zachwytu ponownie przymknęła powieki.

Offline

 

#232 2011-06-14 20:23:52

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Członek "Rodu Podwiązki"
Totem: Gryf
WWW

Re: Środek pola pszenicy

Anioł złapał dziewczynę mocniej i wykręcił zgrabną beczkę. Świat wokół nich zawirował.
Fileus latając z Sherine mocniej niż na ziemi był świadom, jak bliscy się sobie stali przez ten krótki czas. Może tak miało być i jakiś tajemniczy Stwórca postanowił, że oni będą właśnie najbliżsi jedno dla drugiego. Nie wiedział, czy tak jest, ale czuł się w towarzystwie ziemianki wspaniale.


"Dziwi mnie trochę, że nikt dotąd nie zadał sobie trudu, by zdobyć twe względy, panienko."
~Fileus, o Sherine

"Wybacz, jeśli nie zatkało mnie z wrażenia, ale jakoś niezdrów czuję się ostatnio, może to dlatego."
~Fileus, o Arghezie

"Jesteś z Północy, wiążesz swoją skórznie na ich sposób."
~Fileus, o Usko

Karta postaci

Offline

 

#233 2011-06-14 20:31:49

 Sherine

Mieszkaniec stolicy

36024753
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 194
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Krawcowa
Totem: Ptak Ti
Zwierze: Brak
WWW

Re: Środek pola pszenicy

Sherine miała przymknięte powieki, kiedy nagle Fileus złapał ja mocniej. Odruchowo również wtuliła się w anioła bardziej i wokół świat zawirował. Dziewczyna zaśmiała się i spojrzała Fileusowi w oczy. Już od jakiegoś czasu uświadamiała sobie, że są naprawdę bliscy sobie nawzajem. Teraz wszystko tylko to potwierdza. Od czasu spotkania w kawiarni stali się niemal nierozłączni, a dziewczynie bardzo się to spodobało. Liczyła na to, że ta znajomość nie skończy się wcale szybko, że będzie trwała dłużej.

Offline

 

#234 2011-06-14 20:37:42

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Członek "Rodu Podwiązki"
Totem: Gryf
WWW

Re: Środek pola pszenicy

Anioł spojrzał jej w oczy.- I pomyśl, księżniczko, że gdybyś mnie wtedy wygoniła od stolika, albo gdybyś miała mężczyznę, który by to zrobił, nigdy byśmy razem nie latali.-
Zaśmiał się.
Ta znajomość na prawdę dawała mu poczucie stabilności i bezpieczeństwa.


"Dziwi mnie trochę, że nikt dotąd nie zadał sobie trudu, by zdobyć twe względy, panienko."
~Fileus, o Sherine

"Wybacz, jeśli nie zatkało mnie z wrażenia, ale jakoś niezdrów czuję się ostatnio, może to dlatego."
~Fileus, o Arghezie

"Jesteś z Północy, wiążesz swoją skórznie na ich sposób."
~Fileus, o Usko

Karta postaci

Offline

 

#235 2011-06-14 20:44:53

 Sherine

Mieszkaniec stolicy

36024753
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 194
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Krawcowa
Totem: Ptak Ti
Zwierze: Brak
WWW

Re: Środek pola pszenicy

- Prawda - przytaknęła, poczym uśmiechnęła się na wspomnienie tych ich wszystkich rozmów. Już wtedy tak dobrze im się rozmawiało, teraz jeszcze unoszą się w powietrzu. Sherine nie pamiętała, kiedy była ostatnio taka szczęśliwa.
- Nawet nie da się dobrać w słowa tego, jak bardzo się cieszę, że sie poznaliśmy - odparła, nie spuszczając wzroku z Fileusa i dalej patrząc się w jego oczy.

Offline

 

#236 2011-06-14 21:01:21

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Członek "Rodu Podwiązki"
Totem: Gryf
WWW

Re: Środek pola pszenicy

-Może ja spróbuję to kiedyś zrobić, co ty na to?- Zapytał z uśmiechem.- Złap się mocniej, skrzydła mnie bolą i zaraz zrobimy sobie przerwę.- To mówiąc anioł spikował łagodnie w dół, chcąc osiąśc na ziemi blisko miejsca z którego się wznieśli.


"Dziwi mnie trochę, że nikt dotąd nie zadał sobie trudu, by zdobyć twe względy, panienko."
~Fileus, o Sherine

"Wybacz, jeśli nie zatkało mnie z wrażenia, ale jakoś niezdrów czuję się ostatnio, może to dlatego."
~Fileus, o Arghezie

"Jesteś z Północy, wiążesz swoją skórznie na ich sposób."
~Fileus, o Usko

Karta postaci

Offline

 

#237 2011-06-14 21:08:52

 Sherine

Mieszkaniec stolicy

36024753
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 194
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Krawcowa
Totem: Ptak Ti
Zwierze: Brak
WWW

Re: Środek pola pszenicy

- Możesz spróbować - Sherine pokiwała głową z łągodnym uśmeichem i złapała sie Fileusa mocniej, czekając aż zejdą na dół. Kiedy znaleźli się już na ziemi, dziewczyna przytuliła jeszcze raz do siebie anioła.
- Dziękuję - szepnęła, wciąż wtulona w jego tors.

Offline

 

#238 2011-06-14 21:20:20

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Członek "Rodu Podwiązki"
Totem: Gryf
WWW

Re: Środek pola pszenicy

- Za co, maleńka?- Zdziwił się niebieskowłosy.- Przecież chyba nic takiego nie zrobiłem.- Spojrzał na nią, zdziwiony, ale jednocześnie uradowany jej obecnością. Objął ją w pasie i zaczął wodzić dłońmi po plecach.


"Dziwi mnie trochę, że nikt dotąd nie zadał sobie trudu, by zdobyć twe względy, panienko."
~Fileus, o Sherine

"Wybacz, jeśli nie zatkało mnie z wrażenia, ale jakoś niezdrów czuję się ostatnio, może to dlatego."
~Fileus, o Arghezie

"Jesteś z Północy, wiążesz swoją skórznie na ich sposób."
~Fileus, o Usko

Karta postaci

Offline

 

#239 2011-06-14 21:41:21

 Sherine

Mieszkaniec stolicy

36024753
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 194
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Krawcowa
Totem: Ptak Ti
Zwierze: Brak
WWW

Re: Środek pola pszenicy

- Dziękuję za to, że pokazałeś mi to wszystko - powiedziała, wskazując głową niebo. Przecież dziewczyna sama nigdy by tego nie dokonała, a nawet nie myślała kiedyś, że to takie wspaniałe uczucie wznosić sie w powietrze.
Również uradowana obecnością anioła zastygła tak w bezruchu przytulona do Fileusa. Potem sobie coś jednak przypomniała. Miała ochotę pacnąć się w czoło.
- MOże chcesz usiąść? - zapytała. Po chwili zrobiła niewinną minkę - Wiem, że miałam się nie martwić... - odsunęła się o kilka centymetrów, spoglądając aniołowi w oczy z niezmienionym wyrazem twarzy.

Offline

 

#240 2011-06-14 21:46:52

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Członek "Rodu Podwiązki"
Totem: Gryf
WWW

Re: Środek pola pszenicy

- Sherine, prosiłem...- Spojrzał na nią prosząco.- Ja wiem, że ty się o mnie martwisz, ale przecież nie będę się słaniał na nogach po każdej wycieczce w niebo. Wiem mniej więcej, jakie mam możliwości z tobą na rękach, tak?- Podszedł do niej tak, że odległość między nimi można by liczyć na centymetry, między ich twarzami - jeszcze mniej.


"Dziwi mnie trochę, że nikt dotąd nie zadał sobie trudu, by zdobyć twe względy, panienko."
~Fileus, o Sherine

"Wybacz, jeśli nie zatkało mnie z wrażenia, ale jakoś niezdrów czuję się ostatnio, może to dlatego."
~Fileus, o Arghezie

"Jesteś z Północy, wiążesz swoją skórznie na ich sposób."
~Fileus, o Usko

Karta postaci

Offline

 

Pokaż kalendarz! Pokaż listę medyczną! Pokaż tablice ogłoszeń!


przerwynik przerwynik

Zakon rozwija się dzięki pracy Pawła Neściora aka Rudik (skrypter php i CSS), Pauliny Kwidzińskiej aka Reira (grafik i ilustrator), Andre Norton (autorka fantasy, której prace są wykorzystywane do uzupełniania świata), Hajime Kanzakiego (autora anime "Slayers", z którego również czerpiemy część rozwiązań i nazewnictwa) i wielu innych, graczach i zwykłych przyjaciołach, poświęcających swój czas i talent dla rozwoju forum i świata Zakonu.

Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Stopka

Reklama Toplisty Wspieramy Zakon w pigułce
Rudik - portfolio TOP50 Gry Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl Napisz do nas
Gra naruto
Mesjasz
narutoogra.pun.pl
Night Moon - Twoja ścieżka fantasy

Wszystko o grze Call of Duty 2
Wszystko o grze warcraft3!
Miecz Prawdy
Najlepsze strony poświęcone RPG, cRPG i Fantasy
Toplista stron o tematyce fantasy rpg itp.
10 Najlepszych Polskich Stron Fantasy
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB


Racjonalista.pl - sprawdź sam
Wielka Rada


Mistrz: Mangel(Urlop):
7659312
stanmangel@aqq.eu


Mistrzyni: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Zastępca Mistrza: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Spec. ds. nietypowych: Darayawus Shiro:
4050011
standaray@aqq.eu


Dziekan: Sulam:
7506594
stansulam@aqq.eu


Bibliotekarka: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Wykładowca Psioniki: Skimrra(Urlop):
6114003
stan adorosa@aqq.eu


Pancermistrz: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Instruktor walk: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Łucznik: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Rada Mniejsza

Opiekunka Doliny Blasku: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Myśliwy: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Ogrodnik: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Projektant: POSZUKIWANY!:

stan


Arcykapłan: Dark Verreuil:
6990996
stanverreuil@aqq.eu


Dowódca Srebrzystych: Angelus:
4880466
stanrkofan@aqq.eu


Sędzia: Kraght'nar:
849959
Statystyki


Stat24:

Googlebot był ostatnio:

Pagerank:


Nagrody:

Katalog stron

Legenda

Oznaczenia postów Maniera pisania postów Grupy
- stary
- zamknięty
- przyklejony
- przekierowanie
- nowy
- zamknięty nowy
- nowy przyklejony
WIELKIE LITERY - krzyk

Kursywa - teksty pisane (poza biblioteką)

Administratorzy

Moderatorzy

Glejt Ducha

Stolica

Raana

Łańcuch

Podróż

Zwykły tekst - opisy czynności i dialogi Pogrubienie - NPC sterowane przez graczy (krwawniki, etc.)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://deplaystation.online przegrywanie kaset vhs warszawa Firma KOPART zaprasza po ofertę na szamba Szamba betonowe Kraśnik