Zakon Światła Ostoja Fantazji

  • Pamiętniki
  • Galeria

Reklama

  • Rudik - portfolioKroniki Fallathanu - Najlepszy MMORPG Tekstowy

Gazeta

  • Przesuń w dół scrollem by przeczytać resztę!
    Czytaj więcej...
Facebook ZakonnyRSS

Ogłoszenie

Sprawdź fazę księżyców! Posłuchaj herolda! Pokaż list gończy! Sprawdź warunki pogodowe! Zbieraj zioła!
Posłuchaj adepta świątynnego! Sprawdź tablice projektową! Czytaj nagłówek gazety!

Całe forum Zakonu Światła podlega ochronie praw autorskich! Wszystkie prawa zastrzeżone! / All rights reserved!
przerwynikprzerwynik


Optymalne przeglądanie forum umożliwia przeglądarka Opera!

Jesteś nowy/a/e? ABC Zakonu! - kliknij a wiele zrozumiesz!


Aktualnie odbywa się EVENT! Początek w TYM MIEJSCU! Każdy chętny jest proszony o napisanie tam posta który informuje o przybyciu postaci.
przerwynikprzerwynik

Zarząd przypomina o powszechnym obowiązku wypełnienia zakładki "Komunikatory" w profilu. Nie wywiązanie się może wiązać się z przykrymi konsekwencjami, oraz utrudnieniami w grze.
przerwynikprzerwynik

przerwynikprzerwynik


#106 2010-09-09 20:20:39

 Angelus

Mieszkaniec stolicy

status rkofan@aqq.eu
4880466
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 558
Rasa: Wampir
Profesja: Tancerz Cienia
Totem: Ptak Ti

Re: Trakt

  - Niestety przyjemność odczuwania temperatur jest mi obca. -  Rzekł po chwili namysłu. Długo ze sobą walczył, lecz w końcu się przemógł.  - Proszę -  Ściągnął z siebie czarny płaszcz, po czym wyciągnął go w kierunku amazonki.  - A twoje imię uda mi się poznać ? -  Spytał szczerze zaciekawiony. Na pytanie o leki, odpowiedział jej ironicznym uśmiechem. Zaletą wampiryzmu była nieodczuwalność bóli oraz innych objaw chorób itp. Oderwał od niej wzrok kierując go ku wszechogarniającej pustce.  - Co tutaj w ogóle robisz ? I nie wmawiaj mi że to długa historia. -  Spytał. Jego podkoszulek kompletnie przemókł przywierając do jego bladego ciała. Kontrast mlecznobiałych ramion z czarnym podkoszulkiem był rażący. Szybko spostrzegł złe samopoczucie rozmówczyni, najwyraźniej pogoda jej nie służyła, nie podejmował jednak żadnych kroków, mogłaby to źle zinterpretować, szczególnie z wampirzych ust.


Karta Postaci
http://i53.tinypic.com/2qb82kp.jpg

  Pokój jest kłamstwem - istnieje tylko pasja.
    Dzięki pasji zdobywam siłę.
    Dzięki sile zdobywam moc.
    Dzięki mocy osiągam zwycięstwo, moje okowa pękają.
    Niechaj Moc mnie uwolni.

Offline

 

#107 2010-09-09 20:32:48

 Nikoletta

http://tnij.org/gg6fhttp://tnij.org/gg6iAmazonka

Skąd: Werrizania
Zarejestrowany: 2006-08-28
Posty: 2540
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Profesja: Asasynka
Praca: Zwiadowca Zakonny
Totem: Konik iha-ha!

Re: Trakt

Wzięła podany jej płaszcz bez słowa podziękowania. Może wampir wcale też na nie nie liczył. Płaszcz był za długi, więc zarzuciła go sobie również na głowę. Niewiele jednak jej to pomogło. Włosy już miała cale mokre.
- Myślałam, że może je słyszałeś. Ostatnio zaskakują mnie obce osoby znajomością mojego szlachetnego imienia. Nie wiedziałam, że jestem aż tak sławna. Nikolettą mnie nazwano. Wiem, głupie imię - skrzywiła się i powiodła za jego wzrokiem.
Faktycznie wkoło było pusto i szaro od mżawki. Żadnego celu przed ani za nimi.
- Kiedy to rzeczywiście długa historia, ale żeby ją skrócić, odpowiem: szłam, szłam i o. Zastał mnie deszcz. Aleś ty blady, mógłbyś się opalić albo marchewki pojeść - zażartowała, uśmiechając się ironicznie.
Amazonka rozglądała się niecierpliwie. Czy gdyby skręciła w prawo, doszłaby do Odciętego Klasztoru? Tam mogła...tudzież mogli przeczekać deszcz. Chyba nawet do jutra.
- Idę w prawo. Może uda mi się znaleźć pewne miejsce, w którym względnie będzie sucho? zainteresowany? - spojrzała mu w oczy.


Karta Postaci
aKP

Fortune Favours The Bold
Born to be Wild

...wódka naturalnie przywraca pion...

Offline

 

#108 2010-09-09 20:54:46

 Angelus

Mieszkaniec stolicy

status rkofan@aqq.eu
4880466
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 558
Rasa: Wampir
Profesja: Tancerz Cienia
Totem: Ptak Ti

Re: Trakt

Uśmiechnął się sztucznie, słysząc żarcik. Nie wątpił w sławę amazonki, mimo tego nie znał jej, a gdy poznał jej imię, nie zdegustował się wbrew twierdzeniom, iż jej imię jest głupie. Stał wciąż bez ruchu, maska ukrywająca emocja była teraz na jego twarzy. Historia Nikoletty nie poruszyła jego martwego serca, jak i nie zaintrygowała go. Nie o taki skrót się domagał, mimo to wystarczyło wampirowi takowe wyjaśnienie. Spojrzał w kierunku wskazanym przez amazonkę, mimo jego nadludzkiego wzroku nie był wstanie nic dostrzec przez ścianę deszczu. Z reguły nieufny postanowił powierzyć kierunek wędrówki rozmówczyni.  - W takim razie prowadź, Nikoletto. -  Zaoponował z nieudawaną satysfakcją wymawiając jej imię.


Karta Postaci
http://i53.tinypic.com/2qb82kp.jpg

  Pokój jest kłamstwem - istnieje tylko pasja.
    Dzięki pasji zdobywam siłę.
    Dzięki sile zdobywam moc.
    Dzięki mocy osiągam zwycięstwo, moje okowa pękają.
    Niechaj Moc mnie uwolni.

Offline

 

#109 2010-09-09 21:17:45

 Nikoletta

http://tnij.org/gg6fhttp://tnij.org/gg6iAmazonka

Skąd: Werrizania
Zarejestrowany: 2006-08-28
Posty: 2540
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Profesja: Asasynka
Praca: Zwiadowca Zakonny
Totem: Konik iha-ha!

Re: Trakt

Przewróciła oczyma, słysząc jak wypowiedział jej imię. Bez słowa ruszyła niby-to-ścieżką, wierząc swej pamięci i Instynktowi. Jeśli miała już cokolwiek myśleć o Angelusie, to świetnie krył się z emocjami. Nosił maskę, jaką i ona potrafiła nosić, a do jakiej nie chciała się przyznać.
Szla szybko, nie dbając o to, czy faktycznie za nią idzie. Czy nadąża. Jej sylwetkę skrywał płaszcz i wyglądała niczym zjawa, którą straszono dzieci. Choć samą osobą Nikoli też je straszono.
- "Nie wychodź wieczorami, bo porwie cie amazonka" - przypomniała sobie głośno, naśladując głos matki przestrzegającej dziecko. - "Nie chodź do lasu, bo napadnie cię Nikoletta i odrąbie głowę". Wiesz, co jeszcze robią? - zapytała nawet nie oczekując, że wampir jest ciekaw odpowiedzi. - Odprawiają czary nad kołyskami, gusła, żeby zła Nikoletta nie przyszła i nie udusiła albo nie porwała niemowlęcia. Jest!
Powoli, w otoczeniu kilku samotnych drzew rysowały się mury opustoszałego budynku.
- Opuszczony klasztor...

http://www.zakonswiatla.pun.pl/viewtopi … 341#p52341


Karta Postaci
aKP

Fortune Favours The Bold
Born to be Wild

...wódka naturalnie przywraca pion...

Offline

 

#110 2010-09-10 20:54:53

 Arevis

http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/Garlic-cloves-32.png

status arevis@aqq.eu
4306295
Zarejestrowany: 2008-12-21
Posty: 510
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Barbita/Najemnik
Praca: Zarządca farmy
Totem: Gryf
Zwierze: Wąż i świnia

Re: Trakt

Anioł nagle stanął w powietrzu jak wryty. Zdał sobie sprawę, że w sumie nie miał żadnego planu co zrobć z żywiołakiem jak go już znajdzie. Zaczął przeszukiwać torbę i znalazł słój z dziwną wodą z labiryntu... Pewnie ma jakieś magiczne właściwości... Ale bądź co bądź to słój tak więc Anioł wylał jego zawartość na ziemię i zaczął ponowne poszukiwania żywiołaków. To nie możliwe by podczas takiej burzy nie spotkał żadnego więc z wielkim entuzjazmem latał nadal po okolicy. Nie zważał prawie na nic dookoła uwagi. Jego plan wreszcie ma szanse się ziścić, a on nie przepuści takiej okazji. Potem zacznie sę zastanowaiać po co mu będzie ów żywiołak, ale to najmniejsze w tej chwili zmartwienie Anioła latającego pośród burzy.
(Proszę Gm o odpis co z tymi żywiołakami... nie chcę sam decydować jakiego bym znalazł itd...)


Sprzedam: Ogromne ilości rozmaitego jedzenia
Kupię: Rozmaite artefakty, talizmany, magiczne przedmioty etc.
Zatrudnię się jako najemnik

(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!
http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=40

Offline

 

#111 2010-09-10 21:36:44

Aleera

Mieszkaniec stolicy

status aleera@aqq.eu
Zarejestrowany: 2010-04-03
Posty: 362
Punktów :   
Rasa: Czerwony Smok
Totem: Formit

Re: Trakt

Westchnęła ciężko i popatrzyła jeszcze raz na Argheza. Poczuła w sercu dziwne uczucie, jakby się o coś bała. Odwróciła się na pięcie i popatrzyła na Arevisa. ,,Idiota..." - pomyślała i zrobiła kilka kroków w przód. Było to co najmniej bezcelowe, ale jednak.
- Arevis! - krzyknęła starając się przekrzyczeć burzę, co było niczym próbowanie uświadomienia sobie, że Raisa jest normalna, ale liczy się to, że się próbowało. - Arevis, kretynie! - krzyknęła jeszcze raz, tym razem już mniej troskliwie, o ile troskliwie krzyczeć można.
   Czuła się jakby nie widziała Arevisa przez miesiąc. A jeszcze to, że latał sobie beztrosko w czasie burzy... Na szczeście Arghez był w pobliżu, co nieco ją uspokajało.


(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!

Offline

 

#112 2010-09-10 21:43:55

 Arghez

Bogowie są niczym

status arghez@aqq.eu
12005268
Call me!
Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 1256
Punktów :   
Rasa: Upadły Anioł
Praca: Grabarz
Zwierze: Blador, Save

Re: Trakt

Upadły nie wierzył że Arevis ją usłyszy... Gdy tylko krzyknęła jego imię nawiązał łączność psioniczną między nimi wszystkimi, także "Arevis, kretynie" mógł usłyszeć w sposób naturalny, i jednocześnie wewnątrz umysłu. Po tym szybko wycofał się w las, tak by ten kretyn... Czy też "kretyn" go nie zauważył... W razie czego będzie mógł sobie spokojnie odejść...


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=34
(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!

Boku wa bakemono, datteie kedamono!

Offline

 

#113 2010-09-11 15:43:57

 Arevis

http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/Garlic-cloves-32.png

status arevis@aqq.eu
4306295
Zarejestrowany: 2008-12-21
Posty: 510
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Barbita/Najemnik
Praca: Zarządca farmy
Totem: Gryf
Zwierze: Wąż i świnia

Re: Trakt

Anioł był bardzo przejęty szukaniem żywiołaków więc przestraszył się nie na żarty gdy nagle wewnątrz głowy huknął mu czyjś głos mówiący nie wątpliwie o niezwykle błyskotliwym i przedsiębiorczym barbicie jako o kretynie. Arevis jednak zdążył rozpoznać głos Aleery.
- Tak? - wypowiedział pytanie w powietrze - Co robisz w mojej głowie kotku?


Sprzedam: Ogromne ilości rozmaitego jedzenia
Kupię: Rozmaite artefakty, talizmany, magiczne przedmioty etc.
Zatrudnię się jako najemnik

(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!
http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=40

Offline

 

#114 2010-09-11 19:20:42

Aleera

Mieszkaniec stolicy

status aleera@aqq.eu
Zarejestrowany: 2010-04-03
Posty: 362
Punktów :   
Rasa: Czerwony Smok
Totem: Formit

Re: Trakt

- Poszukuję śladów mózgu, niestety bezskutecznie. - warknęła rozzłoszczona. - Zwijaj skrzydełka. Muszę Ci coś powiedzieć, a wolałaby to zrobić patrząc Ci w oczy. - powiedziała już nieco łagodniejszym tonem, w którym słychać było nutkę obawy. Nie wiedziała przecież jak Arevis zareaguje na wieść o ojcostwie.
   Cieszyła się, że Arghez wycofał się i zostawał w ukryciu. Wiedziała jednak, że Upadły nie odpuści sobie jakiejś szyderczej uwagi gdy tylko Arevis się dowie o jej błogosławionym stanie, lecz teraz będzie z nim sam na sam. No, może nie całkiem, ale lepsze to niż szersze towarzystwo.


(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!

Offline

 

#115 2010-09-12 19:03:20

 Arevis

http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/Garlic-cloves-32.png

status arevis@aqq.eu
4306295
Zarejestrowany: 2008-12-21
Posty: 510
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Barbita/Najemnik
Praca: Zarządca farmy
Totem: Gryf
Zwierze: Wąż i świnia

Re: Trakt

Anioł westchnął. Nie dość, że zaczynał słyszeć głosy to jeszcze te głosy miały czelność przerywać mu jakże ważną pracę. Ale głos smoczycy mógł okazać się nie do końca urojeniem, szczególnie gdy Arevis wreszcie zauważył ją, stojącą na trakcie. Posłusznie i ze zrezygnowaniem wylądował obok niej.
- Cóż cię sprowadza moja droga do tej dziczy gdzie usiłuję zebrać armię fanatycznie oddanych mi żywiołaków? - spytał trochę zrezygnowany patrząc w niebo i próbując ocenić ile burza jeszcze będzie trwać. - Jeśli chcesz możesz mi pomóc. Trzeba skombinować więcej fiolek, słoików, albo innych cosi, które je odizolują by nie mogły czerpać więcej energii.


Sprzedam: Ogromne ilości rozmaitego jedzenia
Kupię: Rozmaite artefakty, talizmany, magiczne przedmioty etc.
Zatrudnię się jako najemnik

(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!
http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=40

Offline

 

#116 2010-09-12 19:16:15

Aleera

Mieszkaniec stolicy

status aleera@aqq.eu
Zarejestrowany: 2010-04-03
Posty: 362
Punktów :   
Rasa: Czerwony Smok
Totem: Formit

Re: Trakt

Początkowo wściekły wyraz twarzy Aleery zmieniał się stopniowo, ukazując coraz większą niepewność. Opuściła wzrok milcząc przez chwilę, a dopiero po kilku niezręcznych dla niej sekundach spojrzała w oczy Aniołowi i uśmiechnęła się niepewnie. Wzięła głęboki oddech.
- Arevis... - zaczęła. - Ja nie wiem, jak Ci to powiedzieć... - znowu przerwała. - Ja... Ja... - jąkała się.
- Będziesz ojcem. - udało jej się w końcu powiedzieć to, co miała do powiedzenia. Patrzyła niesamowicie spragniona jakiejkolwiek reakcji ze strony Anioła. Ta niepewność ją wykończy...


(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!

Offline

 

#117 2010-09-12 19:24:57

 Arevis

http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/Garlic-cloves-32.png

status arevis@aqq.eu
4306295
Zarejestrowany: 2008-12-21
Posty: 510
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Barbita/Najemnik
Praca: Zarządca farmy
Totem: Gryf
Zwierze: Wąż i świnia

Re: Trakt

- E? - wykrztusił Arevis. Jeszcze jego umysł nie do końca przetrawił tą informację, ponieważ Anioł nigdy wcześniej nie brał pod uwagę takiej alternatywy. - Czyim ojcem? - powiedział nadal nie rozumiejąc sytuacji, nie wyobrażał sobie, że miał się gdzieś na stałe uwiązać i pewnie zmarnować - jak sądził - swój potencjał jako poszukiwacz przygód. Czyżby wspaniałe podróże w nieznane kraje miały już odejść w zapomnienie? Kiedy wreszcie zrozumiał o co chodzi przeraził się nie na żarty. Zaraz jednak do niego dotarło, że przecież bachor dojrzeje w ciągu 20 lat, a on jest Aniołem. Nie starzeje się. Mimo wszystko tak właśnie się poczuł. Przez chwilę wpadł na pomysł, że jeśli dobrze to rozegra może nawet wytrenuje przez pewien czas syna i on pójdzie w jego ślady. Chociaż... może to nie miał być syn? Anioł nie wiedział co zrobiłby gdyby urodziła mu się córka... Chociaż wtedy pewnie Aleera musiała by się zająć jej wychowaniem co byłoby mu całkiem na rękę. Jednak nadal stał ze zbaraniałym wyrazem twarzy porażony nową wiadomością.


Sprzedam: Ogromne ilości rozmaitego jedzenia
Kupię: Rozmaite artefakty, talizmany, magiczne przedmioty etc.
Zatrudnię się jako najemnik

(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!
http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=40

Offline

 

#118 2010-09-12 19:38:20

 Arghez

Bogowie są niczym

status arghez@aqq.eu
12005268
Call me!
Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 1256
Punktów :   
Rasa: Upadły Anioł
Praca: Grabarz
Zwierze: Blador, Save

Re: Trakt

- Zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzap!
Wrzasnął Arghez wychodząc z lasu. Tuż obok Arevisa uderzył piorun. Był to nagły błysk... Co dziwne wszyscy zgromadzeni mocno tego nie odczuliby gdyby nie ten huk... Przez kilka chwil słyszeli głośny pisk w uszach a gdy ten ustąpił pierwszym co usłyszeli była kolejna inkantacja:
- Zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzap!
W ognika który pojawił się nagle jakby nigdy nic uderzył kolejny piorun... Ten rozpadł się a na jego miejscu znajdowała się lewitująca szklana kula.
- GRATULACJE! Zostałeś ojcem!


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=34
(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!

Boku wa bakemono, datteie kedamono!

Offline

 

#119 2010-09-12 20:00:54

 Arevis

http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/Garlic-cloves-32.png

status arevis@aqq.eu
4306295
Zarejestrowany: 2008-12-21
Posty: 510
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Barbita/Najemnik
Praca: Zarządca farmy
Totem: Gryf
Zwierze: Wąż i świnia

Re: Trakt

- AAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaa...!!! - krzyknął Arevis, gdy piorun go niemal zabił - AAAAaaaaaaaaaa...! - krzyknął gdy nagle obok uderzył drugi piorun. Zdumiony spojrzał na żywiołaka piorunu, który pojawił się obok niego. Wzruszył się kiedy zobaczył jaki prezent zrobił mu Arghez, ale dla pewności zrobił pół kroku w bok bo żywiołąk mógł go upiec w każdej chwili. Nie był pewien jak powinien się zachować w obecnej sytuacji, jeszcze nie doszedł do siebie po wiadomości więc postanowił zostawić na razie żywiołaka w spokoju i wlepić zdumiony wzrok w Argheza.


Sprzedam: Ogromne ilości rozmaitego jedzenia
Kupię: Rozmaite artefakty, talizmany, magiczne przedmioty etc.
Zatrudnię się jako najemnik

(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!
http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=40

Offline

 

#120 2010-09-12 20:09:06

Aleera

Mieszkaniec stolicy

status aleera@aqq.eu
Zarejestrowany: 2010-04-03
Posty: 362
Punktów :   
Rasa: Czerwony Smok
Totem: Formit

Re: Trakt

Może gdyby ujrzała konkretną reakcję Arevisa to by się zaśmiała. Teraz serce biło stanowczo za szybko. Nie miała pojęcia co teraz myśli Anioł i to ją bardzo denerwowało. A niemoc, jaka w nią wstąpiła, sprawiła, że do oczu naleciały jej łzy. Kilka nawet pozwoliło sobie wypłynąć na policzka.
   Stała tak ze zwieszonymi rękoma, wpatrzona zeszklonymi oczyma w oczy Arevisa, nawet nie reagując na ponowne pojawienie się Argheza, zagryzając wargi i zaciskając dłonie w pięści.


(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!

Offline

 

Pokaż kalendarz! Pokaż listę medyczną! Pokaż tablice ogłoszeń!


przerwynik przerwynik

Zakon rozwija się dzięki pracy Pawła Neściora aka Rudik (skrypter php i CSS), Pauliny Kwidzińskiej aka Reira (grafik i ilustrator), Andre Norton (autorka fantasy, której prace są wykorzystywane do uzupełniania świata), Hajime Kanzakiego (autora anime "Slayers", z którego również czerpiemy część rozwiązań i nazewnictwa) i wielu innych, graczach i zwykłych przyjaciołach, poświęcających swój czas i talent dla rozwoju forum i świata Zakonu.

Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Stopka

Reklama Toplisty Wspieramy Zakon w pigułce
Rudik - portfolio TOP50 Gry Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl Napisz do nas
Gra naruto
Mesjasz
narutoogra.pun.pl
Night Moon - Twoja ścieżka fantasy

Wszystko o grze Call of Duty 2
Wszystko o grze warcraft3!
Miecz Prawdy
Najlepsze strony poświęcone RPG, cRPG i Fantasy
Toplista stron o tematyce fantasy rpg itp.
10 Najlepszych Polskich Stron Fantasy
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB


Racjonalista.pl - sprawdź sam
Wielka Rada


Mistrz: Mangel(Urlop):
7659312
stanmangel@aqq.eu


Mistrzyni: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Zastępca Mistrza: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Spec. ds. nietypowych: Darayawus Shiro:
4050011
standaray@aqq.eu


Dziekan: Sulam:
7506594
stansulam@aqq.eu


Bibliotekarka: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Wykładowca Psioniki: Skimrra(Urlop):
6114003
stan adorosa@aqq.eu


Pancermistrz: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Instruktor walk: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Łucznik: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Rada Mniejsza

Opiekunka Doliny Blasku: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Myśliwy: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Ogrodnik: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Projektant: POSZUKIWANY!:

stan


Arcykapłan: Dark Verreuil:
6990996
stanverreuil@aqq.eu


Dowódca Srebrzystych: Angelus:
4880466
stanrkofan@aqq.eu


Sędzia: Kraght'nar:
849959
Statystyki


Stat24:

Googlebot był ostatnio:

Pagerank:


Nagrody:

Katalog stron

Legenda

Oznaczenia postów Maniera pisania postów Grupy
- stary
- zamknięty
- przyklejony
- przekierowanie
- nowy
- zamknięty nowy
- nowy przyklejony
WIELKIE LITERY - krzyk

Kursywa - teksty pisane (poza biblioteką)

Administratorzy

Moderatorzy

Glejt Ducha

Stolica

Raana

Łańcuch

Podróż

Zwykły tekst - opisy czynności i dialogi Pogrubienie - NPC sterowane przez graczy (krwawniki, etc.)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs warszawa BetonovĂŠ JĂ­mky AĹĄ Plouhinec