Zakon Światła Ostoja Fantazji

  • Pamiętniki
  • Galeria

Reklama

  • Rudik - portfolioKroniki Fallathanu - Najlepszy MMORPG Tekstowy

Gazeta

  • Przesuń w dół scrollem by przeczytać resztę!
    Czytaj więcej...
Facebook ZakonnyRSS

Ogłoszenie

Sprawdź fazę księżyców! Posłuchaj herolda! Pokaż list gończy! Sprawdź warunki pogodowe! Zbieraj zioła!
Posłuchaj adepta świątynnego! Sprawdź tablice projektową! Czytaj nagłówek gazety!

Całe forum Zakonu Światła podlega ochronie praw autorskich! Wszystkie prawa zastrzeżone! / All rights reserved!
przerwynikprzerwynik


Optymalne przeglądanie forum umożliwia przeglądarka Opera!

Jesteś nowy/a/e? ABC Zakonu! - kliknij a wiele zrozumiesz!


Aktualnie odbywa się EVENT! Początek w TYM MIEJSCU! Każdy chętny jest proszony o napisanie tam posta który informuje o przybyciu postaci.
przerwynikprzerwynik

Zarząd przypomina o powszechnym obowiązku wypełnienia zakładki "Komunikatory" w profilu. Nie wywiązanie się może wiązać się z przykrymi konsekwencjami, oraz utrudnieniami w grze.
przerwynikprzerwynik

przerwynikprzerwynik


#76 2011-05-06 16:34:18

 Angelus

Mieszkaniec stolicy

status rkofan@aqq.eu
4880466
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 558
Rasa: Wampir
Profesja: Tancerz Cienia
Totem: Ptak Ti

Re: Sypialnia

Chwilę później wstał. Nie zważając na Chloe, odszedł od łoża kierując się do komody. Trzecia szuflada od góry z hukiem wysunęła się z wnętrza. Z niej, Angel wyciągnął spory pojemnik. Zatykane klinem wieko świadczyło płynnej zawartości wcześniej wspomnianego pojemnika. Na komodzie stała taca z wieloma kielichami. Dużym, małym, wysokim, niskim... Wszystkie miały to do siebie, iż ich podstawa była ze złota, a miejsce na zawartość zrobione było ze szkła, zdobionego jakby winoroślą ze złota, mającej swój początek u podstawy. Doń właśnie przelał zawartość pojemnika, zaś skrywał on czerwoną substancję, różnie interpretowaną przez ludzi. Dla nieświadomego rasy Angelusa, był on pijakiem, aczkolwiek dla ludzi znającego jego prawdziwą twarz, była to po prostu... przekąska. Gdy wreszcie upragniona porcja płynu znalazła się z kielichu, wampir wprawiając lampkę w ruch, pobudził zawartość naczynia. Mały łyczek mu wystarczył, bowiem uwielbiał delektować się jej smakiem. Niezauważalnie dla niego, mała kropla spłynęła z krawędzi naczynia wprost na boczną wargę Angelusa, i popłynęła lekkim łukiem do brody.     - mmmm.... -     Zamruczał, oblizując jedynie wargę.        - Czy ja chciałbym się o coś Ciebie spytać ? Wystarczy mi, że jesteś niesłowna i nie można Ci ufać, czego chcieć więcej ? Ale jeśli zależy Ci to proszę, powiedz mi coś o sobie. -     Odparł, wracając do Chloe. Kielich powędrował na stolik przy łożu, zaś wampir położył przy Chloe gdy uprzednio ta masowała jego plecy, z tym że teraz leżał na plecach, przyglądając się jej topazowym oczom.


Karta Postaci
http://i53.tinypic.com/2qb82kp.jpg

  Pokój jest kłamstwem - istnieje tylko pasja.
    Dzięki pasji zdobywam siłę.
    Dzięki sile zdobywam moc.
    Dzięki mocy osiągam zwycięstwo, moje okowa pękają.
    Niechaj Moc mnie uwolni.

Offline

 

#77 2011-05-07 14:38:20

 Chloe

Mieszkaniec stolicy

35162923
Zarejestrowany: 2011-04-30
Posty: 168
Punktów :   
Rasa: Anioł
Praca: Służka
Totem: Formit
Zwierze: Brak

Re: Sypialnia

- Co tu dużo mówić - zaczęła cicho, patrząc się w czarne tęczówki wampira - od dziesięciu lat podróżuję, chociaż można powiedzieć: podróżowałam. Był to po niekąd dobry wybór, mile spędzony czas oraz niesienie pomocy. Oczywiście były też pewne komplikacje, przez co nigdzie nie zostałam na stałe, a to dlatego, że nie chciałam być wtedy kogoś, ani pod czyjąś opieką. Świetnie dawałam sobie radę sama - spauzowała przenosząc swój wzrok na chwilę gdzieś w dal, zanurzając się we wspomnieniach. - Najczęściej takie rzeczy działy się na wsi, gdy zazwyczaj pomagałam przy pracy w polu lub domostwie. Ludzie byli mną zachwyceni, gdyż miałam zaledwie siedem lat i chcieli mnie zatrzymać. Namawiali mnie, a kiedy nie skutkowało myśleli nad innymi sposobami... Byle tylko śliczna siedmiolatka z nimi została - na jej twarzy pojawił się lekki grymas - próbowali wszystkiego, nawet zamykać mnie w jednym pomieszczeniu na jakiś czas, jednak to doprowadzało tylko do mojego odejścia jeszcze szybciej. Tak żyłam aż do teraz - spojrzała ponownie na Angelusa, zamilkła chwilowo zastanawiając się, czy mówić coś jeszcze... Nie uważała swojej historii za nadzwyczajnie ciekawej, bo tak narawdę wszędzie spotykało ją to samo. Dopóki nie znalazła się w Zakonie... Na wsi każdy jej ufał i to zaufanie prysło tutaj niczym mydlana bańka właśnie na koniec jej podróży, ucieczki przed nadopiekuńczymi i zauroczonymi nią ludźmi. W sumie doświadczyła czegoś nowego, prawda? Mogłaby być zadowolona, że nikt jej nie zatrzymuje, jednak w tym wypadku nie miałaby chyba nic przeciwko.

Offline

 

#78 2011-05-08 03:05:08

 Angelus

Mieszkaniec stolicy

status rkofan@aqq.eu
4880466
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 558
Rasa: Wampir
Profesja: Tancerz Cienia
Totem: Ptak Ti

Re: Sypialnia

Uniósł brwi, dogłębniej hipnotyzując spojrzeniem.     - Wiedz, że jesteś tutaj wolna. I jeśli chcesz możesz w każdej chwili odejść. Nikt Cię nie zamierza tutaj zatrzymywać siłą. Zakon jest godziwy w piękności, a więc jest w czym przebierać. Nikt nie będzie Cię tutaj trzymał w niewoli. -     Uśmiechnąwszy się, sięgnął po kielich, ponownie go przechylając. Jeden, dwa, trzy przełknięcia i naczynie było puste.       - Ahh, gdzie moje maniery. Masz ochotę na coś, co zaspokoi Twoje pragnienie ? -     Spytał, kołysając lampką, na potwierdzenie pytania.     - Opowiadaj dalej. Co zdarzyło się tuż przed przybyciem do Zakonu ? Jak trafiłaś tutaj ? -      Zadawszy szereg kolejnych pytań spojrzał sufit, wyobrażając sobie opowiadaną historię.


Karta Postaci
http://i53.tinypic.com/2qb82kp.jpg

  Pokój jest kłamstwem - istnieje tylko pasja.
    Dzięki pasji zdobywam siłę.
    Dzięki sile zdobywam moc.
    Dzięki mocy osiągam zwycięstwo, moje okowa pękają.
    Niechaj Moc mnie uwolni.

Offline

 

#79 2011-05-08 11:12:16

 Chloe

Mieszkaniec stolicy

35162923
Zarejestrowany: 2011-04-30
Posty: 168
Punktów :   
Rasa: Anioł
Praca: Służka
Totem: Formit
Zwierze: Brak

Re: Sypialnia

- Historia wszędzie się powtarzała: Przechodzłam, po drodze przyjęto mnie w gościnię, wiele pomagałam i to doprowadzało do tego, że gospoarze chcieli mnie zatrzymać. Najpierw prosili, ale to nie skutkowało, więc szukali innych metod. Nie chcieli się poddawać - westchnęła smutno - Przed przyjściem do Zakonu zatrzymałam się w trochę większym gospodarstwie i równiez chciano mnie zatrzymać. Kobieta, która tam mieszkała stwierdziła, że to mój wybór i kiedy nie przystałam na prośby po prostu dała mi spokój. Lubiłam ją zawsze bardzo, ale jej partner nie był już taki łagodny. On uważał, że nie powinnam nigdzie odchodzić i wręcz rozkazywał mi zostać. Oczywiście się nie zgodziłam, a ten zamknął mnie w noc przed moim wyjazdem w pokoju, w którym spałam przez ten czas. Z samego rana kiedy chwyciłam za klamkę okazało się, że drzwi są zamknięte. Zdenerwowało mnie to, nie powiem. Napisałam list z podziękowaniami zaadresowany do kobiety i uciekłam przez okno. NIe było to takie łatwe przedostać się przez podwórze, bowiem słyszałam w pobliżu gospodarza. Odleciałam czym prędzej. Byłam oburzona zachowaniem właściciela gospodarstwa i nie miałam zamiaru wylądować ponownie na wsi, wśród ludzi. Kiedy usłyszałam o Zakonie postanowiłam to sprawdzić... no i tu jestem - wzruszyła ramionami, poczym przyjrzała się Angelusowi. - Ciąg dalszy historii już znasz - powiedziała ponuro spuszczając głowę w dół.

Offline

 

#80 2011-05-08 18:31:32

 Angelus

Mieszkaniec stolicy

status rkofan@aqq.eu
4880466
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 558
Rasa: Wampir
Profesja: Tancerz Cienia
Totem: Ptak Ti

Re: Sypialnia

Uśmiechnął się do Chloe.     - Ciekawe... -     Westchnął spoglądając na pustą lampkę.      - Co teraz zamierzasz ? -    Spytał.


Karta Postaci
http://i53.tinypic.com/2qb82kp.jpg

  Pokój jest kłamstwem - istnieje tylko pasja.
    Dzięki pasji zdobywam siłę.
    Dzięki sile zdobywam moc.
    Dzięki mocy osiągam zwycięstwo, moje okowa pękają.
    Niechaj Moc mnie uwolni.

Offline

 

#81 2011-05-08 18:44:08

 Chloe

Mieszkaniec stolicy

35162923
Zarejestrowany: 2011-04-30
Posty: 168
Punktów :   
Rasa: Anioł
Praca: Służka
Totem: Formit
Zwierze: Brak

Re: Sypialnia

Odwzajemniła uśmiech, poczym odpowiedziała na zadane jej pytanie - Początkowo się wahałam co do tego pytania, jednak teraz wiem, że nie wrócę, nie chcę wracać do tego. Podróże miały ten swój urok, jednak od ostatniego czasu mam zamiar znaleźć dom. Miejsce, w którym będę czuła się bezpiecznie i będę mogła zapuścić gdzies w końcu te swoje korzenie - westchnęła i z uśmiechem na twarzy zaczęła wyobrażać sobie, jakby mogło wyglądac takie życie, przy czym w jej głowie zawirowały wspomnienia z czasów spędzonych z matką. - Prawdę mówiąc to po tych paru dniach tutaj spędzonych nie wyobrażam sobie ponownej trasy... A tak poza tym nawet nie wiem, gdzie bym miała sie udać - opadła na łóżko, kładąc się na plecach i przyglądając Angelusowi. - A Ty masz coś ciekawego za sobą?

Offline

 

#82 2011-05-08 19:30:03

 Angelus

Mieszkaniec stolicy

status rkofan@aqq.eu
4880466
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 558
Rasa: Wampir
Profesja: Tancerz Cienia
Totem: Ptak Ti

Re: Sypialnia

Zamilkł na chwilę, zbierając myśli.       - Właściwie to nie. Jestem zwyczajną osobą bez większych przeżyć. Zresztą, kto by chciał tego słuchać. -      Przyglądając się sufitowi, zaczął się nudzić. Różnorodne myśli wirowały mu w głowie gdy nagle jakby się obudził.     - Na co masz ochotę ? -      Rzucił od tak, siadając na łóżku. Chwytając lampkę, napełnił ją ponownie, czerpiąc łyczek. Chwilę później ponownie leżał na ogromnym łożu.


Karta Postaci
http://i53.tinypic.com/2qb82kp.jpg

  Pokój jest kłamstwem - istnieje tylko pasja.
    Dzięki pasji zdobywam siłę.
    Dzięki sile zdobywam moc.
    Dzięki mocy osiągam zwycięstwo, moje okowa pękają.
    Niechaj Moc mnie uwolni.

Offline

 

#83 2011-05-08 19:38:33

 Chloe

Mieszkaniec stolicy

35162923
Zarejestrowany: 2011-04-30
Posty: 168
Punktów :   
Rasa: Anioł
Praca: Służka
Totem: Formit
Zwierze: Brak

Re: Sypialnia

- Nie mam na nic ochoty - odpowiedziała szybko, jednak w tym samym momencie żołądek dał o sobie znać i zaburczał jako protest słów wypowiedzianych przez anielicę. Policzki Chloe zaczerwieniły się delikatnie.

Ostatnio edytowany przez Chloe (2011-05-08 22:00:44)

Offline

 

#84 2011-05-08 22:45:05

 Angelus

Mieszkaniec stolicy

status rkofan@aqq.eu
4880466
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 558
Rasa: Wampir
Profesja: Tancerz Cienia
Totem: Ptak Ti

Re: Sypialnia

Spojrzał na Chloe pytająco.      - Jeśli jesteś głodna, niedaleko jest spiżarnia. Możesz też iść do karczmy, tam podobno dają dobre żarcie. -       Odpowiedział wciąż świdrując anioła wzrokiem. Czyżby liczyła na wspólny posiłek ? ~ Pomyślał. ~ Przecież ja nie jadam tego, no... jedzenia. Westchnął popijając trochę płynu z kielicha.       - Możesz iść, jak już mówiłem, nie jesteś niewolnicą. -     Huknął głową o poduszkę, zjeżając się. Było mu naprawdę dobrze.


Karta Postaci
http://i53.tinypic.com/2qb82kp.jpg

  Pokój jest kłamstwem - istnieje tylko pasja.
    Dzięki pasji zdobywam siłę.
    Dzięki sile zdobywam moc.
    Dzięki mocy osiągam zwycięstwo, moje okowa pękają.
    Niechaj Moc mnie uwolni.

Offline

 

#85 2011-05-09 16:28:31

 Chloe

Mieszkaniec stolicy

35162923
Zarejestrowany: 2011-04-30
Posty: 168
Punktów :   
Rasa: Anioł
Praca: Służka
Totem: Formit
Zwierze: Brak

Re: Sypialnia

- No, a potem trzeba się zabrać za porządki w Gabinecie - skrzywiła się z niesmakiem na to wspomnienie. Pomieszczenie wygląda przecież, jakby przeszło przez nie tornado.
Patrzyła się chwilę na Angelusa - A miałbyś ochotę... - zawahała się na dłuższy moment, poczym z westchnieniem zmieniła temat - To znaczy... Mam dzisiaj coś jeszcze do zrobienia? - mimo woli spuściła głowę w dół. ~Nawet nie jesteś pewna czy twoje towarzystwo go nie irytuje. Pójdziesz sobie zjeść coś sama~ powiedziała do siebie stanowczo w myślach i podniosła się powoli z łoża.

Offline

 

#86 2011-05-10 18:07:03

 Angelus

Mieszkaniec stolicy

status rkofan@aqq.eu
4880466
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 558
Rasa: Wampir
Profesja: Tancerz Cienia
Totem: Ptak Ti

Re: Sypialnia

    - Czy miałbym ochotę na co ? -    Rzucił, natychmiast z ciekawością wpatrując się w anioła. Było w niej co w każdy człowieku. Na zewnątrz odważna i otwarta, a w środku delikatna i nieśmiała. Czyżby pobyt sam na sam w Angelusem, spowodowało wylewanie się nieśmiałości na zewnątrz ?       - Na co mógłbym mieć ochotę z Tobą ? -      Spytał, jak zawsze śmiało, stanowczo i z wielką pewnością siebie, a jednocześnie w wielkim zaciekawieniu.


Karta Postaci
http://i53.tinypic.com/2qb82kp.jpg

  Pokój jest kłamstwem - istnieje tylko pasja.
    Dzięki pasji zdobywam siłę.
    Dzięki sile zdobywam moc.
    Dzięki mocy osiągam zwycięstwo, moje okowa pękają.
    Niechaj Moc mnie uwolni.

Offline

 

#87 2011-05-10 18:20:05

 Chloe

Mieszkaniec stolicy

35162923
Zarejestrowany: 2011-04-30
Posty: 168
Punktów :   
Rasa: Anioł
Praca: Służka
Totem: Formit
Zwierze: Brak

Re: Sypialnia

Potrząsnęła głową energicznie, a na jej twarzy rozpalał się lekki rumieniec - Em... Nic takiego - zmusiła się do spojrzenia mu w oczy, choć miała ochotę spuścić głowę w dół. ~Nie ma to jak burak na twarzy, prawda?!~ narzekała w myślach, poczym ponownie opadła na łóżko. Nie miała ochpty stąd wychodzić i pomimo, że organizm domagał się pożywienia, położyła się na boku wpatrujc się w swoje dłonie.
- Kiedyś nie byłaś aż tak nieśmiała - mruknęła do siebie pod nosem tak cicho, że można jej było nie usłyszeć.

Offline

 

#88 2011-05-10 18:33:53

 Angelus

Mieszkaniec stolicy

status rkofan@aqq.eu
4880466
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 558
Rasa: Wampir
Profesja: Tancerz Cienia
Totem: Ptak Ti

Re: Sypialnia

Hm ? Zerwał się z łóżka, siadając przy Chloe i nachylając się nad nią, łamiąc wszelkie granice prywatności.      - A jednak coś chciałaś. Słucham... -      Odparł. Choć w pokoju było naprawdę ciepło, Chloe mogła poczuć emanujący od wampira chłód. Był niemal jak kostka lodu na rozpalonej skórze, jak zimny ręcznik w łaźni...     - No... Mów. -     


Karta Postaci
http://i53.tinypic.com/2qb82kp.jpg

  Pokój jest kłamstwem - istnieje tylko pasja.
    Dzięki pasji zdobywam siłę.
    Dzięki sile zdobywam moc.
    Dzięki mocy osiągam zwycięstwo, moje okowa pękają.
    Niechaj Moc mnie uwolni.

Offline

 

#89 2011-05-10 18:46:45

 Chloe

Mieszkaniec stolicy

35162923
Zarejestrowany: 2011-04-30
Posty: 168
Punktów :   
Rasa: Anioł
Praca: Służka
Totem: Formit
Zwierze: Brak

Re: Sypialnia

Głowę nadal miała skierowaną w dół, a włosy zasłaniały znaczną część twarzy. Wlepiając wzrok w swoje dłonie przymykała co jakiś czas powieki. - Ja miałam na myśli... To znaczy nie jestem pewna czy to dobry pomysł - westchnęła tym razem spuszczając ręcę i wciaż z opuszczoną głową próbowała wydusić coś z siebie, a kiedy zdała sobie sprawę z tego, jak blisko jest Angelus serce zaczęło jej walić jak szalone. Dobrze, że miała zakrytą twarz włosami, choć wampir pewnie słyszy jej bicie serca. - Nie, nie ważne, naprawdę. NIe ma potrzeby zastanawiać się nad tym w jakikolwiek sposób.

Offline

 

#90 2011-05-10 20:10:39

 Angelus

Mieszkaniec stolicy

status rkofan@aqq.eu
4880466
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 558
Rasa: Wampir
Profesja: Tancerz Cienia
Totem: Ptak Ti

Re: Sypialnia

     - Zatem nie nalegam. -     Odparł, w tejże chwili unosząc się z łoża. Tuż obok niego stał masywny fotel obity białą skórą. Mleczna cera wampira, zlewała się w całość z obiciem fotela. Jedynym kontrastem była ciemna koszula bez rękawów. W drodze na siedzisko, Ang nie zapomniał o swojej lampce.      - Cóż. W takim razie jesteś wolna. Możesz iść. -       Siedział tak, dopóty lampka nie została pusta. Gdy tak się stało, przywdział skórzaną koszulę bez rękawów, ciemne luźne spodnie, po czym stanąwszy w oknie, puścił się z niego z otwartymi ramionami, jakby symulując samobójstwo, w gruncie rzeczy, wylądował na bruku bez najmniejszego hałasu. Otoczony nocą ruszył na północ.


Karta Postaci
http://i53.tinypic.com/2qb82kp.jpg

  Pokój jest kłamstwem - istnieje tylko pasja.
    Dzięki pasji zdobywam siłę.
    Dzięki sile zdobywam moc.
    Dzięki mocy osiągam zwycięstwo, moje okowa pękają.
    Niechaj Moc mnie uwolni.

Offline

 

Pokaż kalendarz! Pokaż listę medyczną! Pokaż tablice ogłoszeń!


przerwynik przerwynik

Zakon rozwija się dzięki pracy Pawła Neściora aka Rudik (skrypter php i CSS), Pauliny Kwidzińskiej aka Reira (grafik i ilustrator), Andre Norton (autorka fantasy, której prace są wykorzystywane do uzupełniania świata), Hajime Kanzakiego (autora anime "Slayers", z którego również czerpiemy część rozwiązań i nazewnictwa) i wielu innych, graczach i zwykłych przyjaciołach, poświęcających swój czas i talent dla rozwoju forum i świata Zakonu.

Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Stopka

Reklama Toplisty Wspieramy Zakon w pigułce
Rudik - portfolio TOP50 Gry Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl Napisz do nas
Gra naruto
Mesjasz
narutoogra.pun.pl
Night Moon - Twoja ścieżka fantasy

Wszystko o grze Call of Duty 2
Wszystko o grze warcraft3!
Miecz Prawdy
Najlepsze strony poświęcone RPG, cRPG i Fantasy
Toplista stron o tematyce fantasy rpg itp.
10 Najlepszych Polskich Stron Fantasy
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB


Racjonalista.pl - sprawdź sam
Wielka Rada


Mistrz: Mangel(Urlop):
7659312
stanmangel@aqq.eu


Mistrzyni: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Zastępca Mistrza: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Spec. ds. nietypowych: Darayawus Shiro:
4050011
standaray@aqq.eu


Dziekan: Sulam:
7506594
stansulam@aqq.eu


Bibliotekarka: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Wykładowca Psioniki: Skimrra(Urlop):
6114003
stan adorosa@aqq.eu


Pancermistrz: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Instruktor walk: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Łucznik: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Rada Mniejsza

Opiekunka Doliny Blasku: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Myśliwy: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Ogrodnik: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Projektant: POSZUKIWANY!:

stan


Arcykapłan: Dark Verreuil:
6990996
stanverreuil@aqq.eu


Dowódca Srebrzystych: Angelus:
4880466
stanrkofan@aqq.eu


Sędzia: Kraght'nar:
849959
Statystyki


Stat24:

Googlebot był ostatnio:

Pagerank:


Nagrody:

Katalog stron

Legenda

Oznaczenia postów Maniera pisania postów Grupy
- stary
- zamknięty
- przyklejony
- przekierowanie
- nowy
- zamknięty nowy
- nowy przyklejony
WIELKIE LITERY - krzyk

Kursywa - teksty pisane (poza biblioteką)

Administratorzy

Moderatorzy

Glejt Ducha

Stolica

Raana

Łańcuch

Podróż

Zwykły tekst - opisy czynności i dialogi Pogrubienie - NPC sterowane przez graczy (krwawniki, etc.)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs łódz Placówka KOPART ma w sprzedaży szamba mapa fotowoltaiki