Zakon Światła Ostoja Fantazji

  • Pamiętniki
  • Galeria

Reklama

  • Rudik - portfolioKroniki Fallathanu - Najlepszy MMORPG Tekstowy

Gazeta

  • Przesuń w dół scrollem by przeczytać resztę!
    Czytaj więcej...
Facebook ZakonnyRSS

Ogłoszenie

Sprawdź fazę księżyców! Posłuchaj herolda! Pokaż list gończy! Sprawdź warunki pogodowe! Zbieraj zioła!
Posłuchaj adepta świątynnego! Sprawdź tablice projektową! Czytaj nagłówek gazety!

Całe forum Zakonu Światła podlega ochronie praw autorskich! Wszystkie prawa zastrzeżone! / All rights reserved!
przerwynikprzerwynik


Optymalne przeglądanie forum umożliwia przeglądarka Opera!

Jesteś nowy/a/e? ABC Zakonu! - kliknij a wiele zrozumiesz!


Aktualnie odbywa się EVENT! Początek w TYM MIEJSCU! Każdy chętny jest proszony o napisanie tam posta który informuje o przybyciu postaci.
przerwynikprzerwynik

Zarząd przypomina o powszechnym obowiązku wypełnienia zakładki "Komunikatory" w profilu. Nie wywiązanie się może wiązać się z przykrymi konsekwencjami, oraz utrudnieniami w grze.
przerwynikprzerwynik

przerwynikprzerwynik


#61 2011-05-03 19:31:50

 Chloe

Mieszkaniec stolicy

35162923
Zarejestrowany: 2011-04-30
Posty: 168
Punktów :   
Rasa: Anioł
Praca: Służka
Totem: Formit
Zwierze: Brak

Re: Sypialnia

Co powiedzieć innego? Wyglądał wspaniale, zbroja pasowała idealnie. Kiedy już odnalazła swój głos, zdołała powiedzieć choć jedno zdanie.
- Wyglądasz świetnie, nic dodać, nic ująć. - spróbowała sie uśmiechnąć, ale kąciki ust uniosly się dosc marnie i znowu opadły. Choć bardzo chciała wyrazić w jakiś sposób to, że jej sie podoba nie potrafiła sie nawet uśmiechnąć... To ją juz irytowało..

Offline

 

#62 2011-05-03 19:39:07

 Angelus

Mieszkaniec stolicy

status rkofan@aqq.eu
4880466
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 558
Rasa: Wampir
Profesja: Tancerz Cienia
Totem: Ptak Ti

Re: Sypialnia

   - Czy Kowal ściągnął z Ciebie jakąś opłatę ? Wszystko zostało uregulowane, ale ten zapchlony cham, szuka każdej okazji żeby się wzbogacić. -     Spytał Ang, ściągając hełm i rozwiązując całą zbroję. Zdjąwszy wszystkie jej elementy, umieścił je na manekinie, przypominającego człowieka, gdzie każdy element zbroi był na swoim miejscu. Następnie wcisnął na siebie ciemne spodnie, i skórzany podkoszulek bez rękawów. Spojrzał na anielicę.


Karta Postaci
http://i53.tinypic.com/2qb82kp.jpg

  Pokój jest kłamstwem - istnieje tylko pasja.
    Dzięki pasji zdobywam siłę.
    Dzięki sile zdobywam moc.
    Dzięki mocy osiągam zwycięstwo, moje okowa pękają.
    Niechaj Moc mnie uwolni.

Offline

 

#63 2011-05-03 19:42:57

 Chloe

Mieszkaniec stolicy

35162923
Zarejestrowany: 2011-04-30
Posty: 168
Punktów :   
Rasa: Anioł
Praca: Służka
Totem: Formit
Zwierze: Brak

Re: Sypialnia

- 50 dukatów kazał sobie dopłacić.  - powiedziała patrząc się wciąż w ciemne oczy wampira. MIała do niego chyba z mnóstwo pytań, ale bała sie zadac cokolwiek. Westchnęła jedynie, dodając. - Tak, dopłaciłam 50 dukatów.

Offline

 

#64 2011-05-03 19:48:34

 Angelus

Mieszkaniec stolicy

status rkofan@aqq.eu
4880466
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 558
Rasa: Wampir
Profesja: Tancerz Cienia
Totem: Ptak Ti

Re: Sypialnia

    - Komoda. W niej znajdziesz 100 dukatów. Są Twoje. -    - Odparł. Chwila wątpliwości i znów zrzucił z siebie ubrania.     - Jeśli chcesz spać to mów -     Rzekł, ściągając podkoszulek.      - Odstąpię Ci łoża, bądź połóż się obok, ja idę spać. -     Uśmiechnął się tajemniczo, kładąc się na posłaniu. Wampir nie znał zimna ani ciepła, więc wskakiwanie pod kołdrę było mu niepotrzebne. Leżąc na plecach, obrócił głowę w prawo, ponownie zamykając oczy. Choć wydawać się mogło, że śpi. Wampir jedynie odpoczywał, choć nurtowało go pytanie, co zrobi Chloe.


Karta Postaci
http://i53.tinypic.com/2qb82kp.jpg

  Pokój jest kłamstwem - istnieje tylko pasja.
    Dzięki pasji zdobywam siłę.
    Dzięki sile zdobywam moc.
    Dzięki mocy osiągam zwycięstwo, moje okowa pękają.
    Niechaj Moc mnie uwolni.

Offline

 

#65 2011-05-03 20:06:51

 Chloe

Mieszkaniec stolicy

35162923
Zarejestrowany: 2011-04-30
Posty: 168
Punktów :   
Rasa: Anioł
Praca: Służka
Totem: Formit
Zwierze: Brak

Re: Sypialnia

Zastanawiała sie chwilę, co zrobić. Nie miała nawet co próbowac wmawiac, że wcale nie była zmęczona, ponieważ oczy same sie zamykały. Rozejrzała sie po pokoju, a potem ponownie spojrzała na wampira... ~NIe wiem, czy to dobry pomysł~ Zmarszyła czoło w zamysleniu. W końcu poddała się, zasypiała wręcz na stpojąco... Raczej nie zeszłaby do przytułku, zmęczony umysł nie pozwalał jej na wiele i wręcz rozkazywał sie polozyć spać...
~Tylko, żebym potem zyła~ zbliżyła sie do drugiej cześci łoża i modląc się, by Angelus faktycznie spał położyła sie na boku, na samym końcu. Starala sie nie wiercić i zajmowac jak najmniej miejsca. Okryła sie piórami, które dostarczały jej pewnego ciepła. ~Tylko, żebyś nie nadużyła gościnności~ powiedziała do siebie w myslach. Nie miała ochoty na kolejną kłótnie. Przymknęła powieki i od razu ppogrążyła sie w krainie snów.

Offline

 

#66 2011-05-04 02:13:55

 Angelus

Mieszkaniec stolicy

status rkofan@aqq.eu
4880466
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 558
Rasa: Wampir
Profesja: Tancerz Cienia
Totem: Ptak Ti

Re: Sypialnia

Długie głębokie wdechy, sugerowały sen, toteż nie było możliwości, by Chloe spostrzegła że ten nie śpi. Czekał. Czekał. Czekał. Po jakimś czasie, serce Chloe zaczęło zwalniać, oddychała powoli i bardzo regularnie. Zasnęła. W tejże chwili, Angelus wstał z łóżka niepostrzeżenie. Obchodząc łóżko, stanął nad aniołem. Cóż, może i okryła się skrzydłami, ale nogi miała gołe, a chorej służki to on nie chciał. Lodowate dłonie wsunęły się odpowiednio pod szyję i pod kolana, unosząc Chloe. Ang robił to tak delikatnie, że anioł nie miał możliwości tego poczuć. Stopą odchylił kołdrę, po czym w łóżku ułożył służkę. Następnie przykrył ją kołdrą, by tej było ciepło.
Następnie ściągnął z półki książkę. Niestety był dzień, dlatego też Ang, nie mógł posiedzieć na balkonie, usiadł więc w najciemniejszym kącie, sypialni, na bocznej ścianie łóżka przy Chloe, nurkując w lekturze.


Karta Postaci
http://i53.tinypic.com/2qb82kp.jpg

  Pokój jest kłamstwem - istnieje tylko pasja.
    Dzięki pasji zdobywam siłę.
    Dzięki sile zdobywam moc.
    Dzięki mocy osiągam zwycięstwo, moje okowa pękają.
    Niechaj Moc mnie uwolni.

Offline

 

#67 2011-05-04 07:01:54

 Chloe

Mieszkaniec stolicy

35162923
Zarejestrowany: 2011-04-30
Posty: 168
Punktów :   
Rasa: Anioł
Praca: Służka
Totem: Formit
Zwierze: Brak

Re: Sypialnia

Zamrugała, poczym podniosła się na łokciach rozglądając po pokoju. BYła jeszcze trochę zaspana, ale musiała przyznać, że spało jej sie wygodnie. Jej wzrok zatrzymał sie na Angelusie czytającym jakąś książkę. Usiadła na łóżku, zauważając przy okazji, że była okryta kołdrą. Dziwne... jednak domyślała się czyja to sprawka. Popatrzyła jeszcze raz na Angelusa.
- Dzień dobry - zdobyła się na lekki uśmiech. - Nie przeszkadzałam? - spytała spoglądając na drugą stronę łóżka. Nie myślała o tym, żeby było jej odstąpione. Równie dobrze mogła zejść do Przytułka, ale z obawą, że zanim zejdzie na pierwsze piętro, zaśnie po drodzę, tym samym robiąc sobie krzywdę. Jednak nie miała zamiaru zajmować łoża Mistrza...

Offline

 

#68 2011-05-04 19:56:25

 Angelus

Mieszkaniec stolicy

status rkofan@aqq.eu
4880466
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 558
Rasa: Wampir
Profesja: Tancerz Cienia
Totem: Ptak Ti

Re: Sypialnia

Nie musząc spoglądać na Chloe, przerzucił kartkę, czytając dalej.    - Nie przeszkadzasz, w końcu to Twoja sypialnia, więc pozostaje pytanie, czy ja Ci nie przeszkadzam ? -     Odparł, wczytując się w zgrabne zdania, umieszczone prymitywnym nadrukiem na kartkach obitych w skórzaną okładkę.


Karta Postaci
http://i53.tinypic.com/2qb82kp.jpg

  Pokój jest kłamstwem - istnieje tylko pasja.
    Dzięki pasji zdobywam siłę.
    Dzięki sile zdobywam moc.
    Dzięki mocy osiągam zwycięstwo, moje okowa pękają.
    Niechaj Moc mnie uwolni.

Offline

 

#69 2011-05-04 20:47:34

 Chloe

Mieszkaniec stolicy

35162923
Zarejestrowany: 2011-04-30
Posty: 168
Punktów :   
Rasa: Anioł
Praca: Służka
Totem: Formit
Zwierze: Brak

Re: Sypialnia

Nie, nie, nie. To nie była jej sypialnia, a przynajmniej tak jej się wydawało od czasu afery z dokumentami od Argheza. Wpatrywała się chwilę w przewracane kartki książki Wampira, poczym ześlizgnęła sie z łóżka. Wzięła potrzebne rzeczy i ruszyła w kierunku łazienki, by sie odświeżyć. Spojrzała w swoje odbicie w lustrze... Nie przypuszczała, że będzie tak wyglądać. Po zajściu w Gabinecie nie miała okazji spojrzeć w lustro i zobaczyć, jak jej włosy zlepiły się gdzie nie gdzie. Przynajmniej sen troche pomógł i nie wyglądała na zmęczoną. Weszła pod prysznic, myjąc sie starannie, poczym owinieta ręcznikiem wyszła z łazienki.
Znalazła swoje ubrania, wybierając spośród nich krótką, białą sukienkę... Oczywiście bez pleców, było to charakterystyczne dla jej ciuchów. Jedynie cieplejsze swetry musiała przerobić tak, by skrzydła miały swobodę. Żeby nie przerywać Mistrzowi bezsensownie, wypraszając go z pokoju (czego i tak nie uważała za dobrą decyzję) przeszła sie do łazienki ponownie. Przy okazji wysuszyła jeszcze włosy i gotowa weszła ponownie do sypialni.
- Mam dzisiaj coś do zrobienia? - spytała po chwili patrząc na Angelusa.

Offline

 

#70 2011-05-05 00:53:21

 Angelus

Mieszkaniec stolicy

status rkofan@aqq.eu
4880466
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 558
Rasa: Wampir
Profesja: Tancerz Cienia
Totem: Ptak Ti

Re: Sypialnia

Mając już w zwyczaju, nie doczytać książki do końca, Ang rzucił lekturą w kąt, spuszczając głowę w dół.      - Cóż. W sumie jest już wieczór. Dwa dni nie jadłem... -      Zamilkł na chwilę. Podnosząc się z ziemi podszedł do Chloe, odgarniając kosmyk włosów, zasłaniających szyję.     - ...Masaż by mi się przydał. -     Dodał, po chwili niepewności, po czym odwracając się położył się na łoże, na brzuchu.


Karta Postaci
http://i53.tinypic.com/2qb82kp.jpg

  Pokój jest kłamstwem - istnieje tylko pasja.
    Dzięki pasji zdobywam siłę.
    Dzięki sile zdobywam moc.
    Dzięki mocy osiągam zwycięstwo, moje okowa pękają.
    Niechaj Moc mnie uwolni.

Offline

 

#71 2011-05-05 01:13:31

 Chloe

Mieszkaniec stolicy

35162923
Zarejestrowany: 2011-04-30
Posty: 168
Punktów :   
Rasa: Anioł
Praca: Służka
Totem: Formit
Zwierze: Brak

Re: Sypialnia

Usiadła na łóżku obok , a jej delikatne dłonie przemieszczały się po plecach Angelusa masując dokładnie każde miejsce. Przy okazji zastanawiała się nad poprzednimi słowami wampira...Własnie... Wampira. Faktycznie mógł być głodny, jednak Chloe nie była pewna tego, jak działa takie ugryzienie... POza tym nawet nie wiedziała, czy dałaby radę ot tak po prostu dac się ugryźć. Myślała chwilę nad pytaniem na ten temat, lecz obawiała sie tego trochę. Szukała w sobie odwagi.
- To boli? - zapytała  po jakimś czasie niepewnie i bardzo cicho, mając nadzieję, że Angelus domyśli się, iż nie o masaż jej chodzi...

Offline

 

#72 2011-05-05 01:51:16

 Angelus

Mieszkaniec stolicy

status rkofan@aqq.eu
4880466
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 558
Rasa: Wampir
Profesja: Tancerz Cienia
Totem: Ptak Ti

Re: Sypialnia

     - Hmm. Zdefiniuj ból. Czy ból jest świadomością cierpienia ? Czy dopiero nieświadomość cierpienia jest bólem ? Czy tak samo będzie boleć Cię dłoń, gdy ją sobie świadomie rozetniesz, czy może gdy ja Ci ją nieświadomie skaleczę ? -      Spytał Ang, bardziej mówiąc do siebie niżeli do Chloe. Lodowata skóra wampira przyprawiała anioła o gęsią skórkę. Duża blizna na plecach Angelusa, aż prosiła się o dotykową fascynację, a i Mistrz reagował tkliwiej, gdy Chloe muskała dłońmi pozostałość po skrzydłach.       - Jeśli chodzi o fizyczne potępienie, chyba tak. Boli jak cholera. Ale tylko raz miałem okazję uczestniczyć przy przemianie w wampira. Alice, bo tak miała na imię. Była człowiekiem. Krzyczała, krzyczała tak mocno, aż moje zmysły wariowały. Zapewne przemiana boli, choć samo ukąszenie, i picie krwi, jest chyba przyjemniejsze dla ofiary. Choć to zależy od osoby.  Dlaczego pytasz ? Boisz się że spróbuję i Twojej krwi ? Nie martw się, nie potrzebuję kolejnych wampirów. Wystarczy, że ja jestem potępiony. Coś jeszcze chcesz wiedzieć ? -      Ujął całą wypowiedź w jednym monologu, co jakiś czas przerywając prężąc się, przy nacisku dłoni Chloe w niektórych miejscach.


Karta Postaci
http://i53.tinypic.com/2qb82kp.jpg

  Pokój jest kłamstwem - istnieje tylko pasja.
    Dzięki pasji zdobywam siłę.
    Dzięki sile zdobywam moc.
    Dzięki mocy osiągam zwycięstwo, moje okowa pękają.
    Niechaj Moc mnie uwolni.

Offline

 

#73 2011-05-05 02:07:56

 Chloe

Mieszkaniec stolicy

35162923
Zarejestrowany: 2011-04-30
Posty: 168
Punktów :   
Rasa: Anioł
Praca: Służka
Totem: Formit
Zwierze: Brak

Re: Sypialnia

- Mówiłeś, że od dwóch dni głodujesz - zamilkła zastanawiając się, co sama ma na myśli. Wydawało jej się, że jest za bardzo lękliwa na takie poddanie się... Zamyślona przypatrywała się w milczeniu dużej bliźnie pozostałej po skrzydłach, co tez ją trochę zaciekawiło. Dlaczego Angelus pozbył się skrzydeł? Wedlug Chloe pióra były czymś niesamowitym, nigdy nie dałaby ich sobie odebrać. Może zapyta go oto innym razem, tymczasem wróciła wspomnieniami do wydarzen w Gabinecie i słowach, po których zrobilo jej się naprawde źle w sercu... "Weź ją i zrób co chcesz. Nie jest warta ani chwili przebywania w moim towarzystwie... Jest Twoja." A czy ona własnie w tym towarzystwie nie przebywała?
- Czy.. - zaczęła niepewnie - to, co mówiłeś w Gabinecie, zanim poszłeś spać... Czy Ty ciągle tak uważasz? - wciąż masując plecy Wampira wpatrywała sie niewidzącym wzrokiem w swoje dlonie, poruszające się gładko po plecach Angelusa.
- Skoro jesteś głodny... dlaczego mnie nie ugryziesz? - spytała cicho, marszcząc czoło. - W końcu i tak na to zasługuję... - zdjęła dłonie z pleców Angelusa, czekając aż ten spojrzy jej w oczy.

Ostatnio edytowany przez Chloe (2011-05-05 16:43:34)

Offline

 

#74 2011-05-05 23:50:56

 Angelus

Mieszkaniec stolicy

status rkofan@aqq.eu
4880466
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 558
Rasa: Wampir
Profesja: Tancerz Cienia
Totem: Ptak Ti

Re: Sypialnia

    - Czy tak ciągle myślę ? W sumie, niezła z Ciebie masażystka. Ale nie ufam Tobie już, pogódź się z tym. W każdej chwili byłbym gotowy gdzieś Cię oddać, gdyby tylko potrzebował Cię, lub chciał na własność. Oczywiście mam na myśli arystokrację, jesteś wolnym człowiekiem i możesz odejść, nawet teraz. -      Odparł, czując jak powieki same opadają. Nie było to zmęczenie, a nieustannie wzrastająca błogość. Bądź co bądź, ale Chloe chyba znała się na rzeczy. Było mu dobrze, póki Chloe nie zaczęła mamrotać, po czym zaprzestała rozpieszczać skórę jego pleców. Cóż, trzeba było się skupić i przeanalizować, cóż ona mówiła przed chwilą. A gdy sedno uderzyło w myśli wampira z siłą salwy armatniej, ten nagle oprzytomniał. Nie podniósł się jednak, by twarzą w twarz wyznać Chloe prawdę. Naganiając anielicę gestem do wznowienia  masażu, wyznał.       - Posilić się Tobą ? Ty się nie nadajesz... Chcesz potem być taka jak ja ? Potępiona ? Skazana na lewicę Diabła ? Pomyśl trochę słodziutka... Nie spodobałoby Ci się takie życie. Jesteś zbyt, zbyt, po prostu nie pasujesz. Poza tym jaka to frajda gdy ofiara Ci się oddaje ? Ja preferuję, jak tuż przed posiłkiem, moja zdobycz karze mi się pomęczyć i trochę pokrzyczy w panice, a nie nadstawi szyję. -       Uśmiechnął się. Chwilę później ponawiając monolog.      - Chloe. Kiedyś byłem Żywym Wampirem. Zrodzonym wampirem czystej krwi. Nie powiem. Bycie 'czystym' było przyjemne. Głód tak nie doskwierał, a no i przygody seksualne były nieco bardziej uczuciowe. Nieumarłe Wampiry, takie, jakim teraz jestem, nie chciałbym abyś takim się stała. Nieumarłe Wampiry stoją najniżej w wampirzej hierarchii, przez co są bardziej dzikie, gdyż prawo ich praktycznie omija. To według większości najniższy szczebel ewolucji krwiopijców. Biegają, zarażają Anioły, zarażają Upadłych, zarażają kotłaki, i potem wychodzi coś takiego. -      Roześmiał się wskazując na siebie samego.        - Choć ze mną było ciut inaczej. Świadomie przyjąłem to ciało, zarażonego wampiryzmem upadłego anioła. Dzięki sztuczkom maga, budową ciała i wyglądem jestem wciąż sobą, lecz w innym naczyniu, uformowanym jak dawny ja. Spytasz dlaczego ? Pozwól, że odpowiem w swoim czasie... -      Oznajmił kończąc wątek jego rozterek osobistych.       - Dążę do tego, iż mimo to ciało daje wiele możliwości, odbiera za to wiele innych przywilejów danych jedynie istotom niezarażonym. Choćby promień słońca na twarzy... Uczucie wiatru, oplatającego ciało... Smak miłości drugiej osoby... Czy nawet głód. I nie pożywisz się owocem, a inną istotą. Więc choćby dlatego nie pożywię się Tobą, nie nadajesz się. Masz całe życie przed sobą. A ostatnie czego pragnę to wampira w Gwiezdnej Wieży !
I choć nie ufam Tobie za grosz, to wiem że każdy zasługuje na szczęśliwe życie, choć to nie było dane mnie. Teraz już rozumiesz ? -     Spytał, pozwalając swojemu organizmowi na nieco relaksu. 


Karta Postaci
http://i53.tinypic.com/2qb82kp.jpg

  Pokój jest kłamstwem - istnieje tylko pasja.
    Dzięki pasji zdobywam siłę.
    Dzięki sile zdobywam moc.
    Dzięki mocy osiągam zwycięstwo, moje okowa pękają.
    Niechaj Moc mnie uwolni.

Offline

 

#75 2011-05-06 15:47:12

 Chloe

Mieszkaniec stolicy

35162923
Zarejestrowany: 2011-04-30
Posty: 168
Punktów :   
Rasa: Anioł
Praca: Służka
Totem: Formit
Zwierze: Brak

Re: Sypialnia

- Tak - pokiwała głową twierdząco, poczym ponownie wróciła do masażu, w ciszy rozmyślając nad słowami Angelusa. Wszystko było prawdą, musiała to przyznać i nawet nie próbowała mówić inaczej... Odchodzić jednak nie chciała, Zakon stał się dla niej nowym domem,miejscem, gdzie mogła spać spokojnie. Jedyna rzecz ciągle stawała jej w gardle, albowiem stracone zaufanie, którego tak łatwo nie odbuduje, a co gorsza nie potrafiła o tym nie myśleć. Choćby nie wiadomo, jak się starała będzie robiła wszystko, co w jej mocy, żeby choć trochę naprawić to, co zepsuła.
- Rozumiem wszystko, wiem, że zaufanie do mnie stracone... Jednak mimo to - głos jej zadrżał, ale jej dłonie wciąż muskały plecy Mistrza - nie mam zamiaru odejść. To będzie dla mnie trudne ponownie podróżować po świecie, pomimo ślicznych miejsc, które odwiedziłam. Nie sądze, by to coś dało jednak mówię, z resztą to co powinnam powiedzieć już dawno, przepraszam - potrząsnęła głową, żeby nie zacząć czasem płakać, nie pokazywać, że jest miękka i aż za bardzo wrażliwa, choć każdy by się tego domyślił.
Kontynuowała masaż w milczeniu, poczym powtórzyła jego wcześniejsze pytanie:
- A Ty chciałbyś coś wiedzieć ode mnie?

Offline

 

Pokaż kalendarz! Pokaż listę medyczną! Pokaż tablice ogłoszeń!


przerwynik przerwynik

Zakon rozwija się dzięki pracy Pawła Neściora aka Rudik (skrypter php i CSS), Pauliny Kwidzińskiej aka Reira (grafik i ilustrator), Andre Norton (autorka fantasy, której prace są wykorzystywane do uzupełniania świata), Hajime Kanzakiego (autora anime "Slayers", z którego również czerpiemy część rozwiązań i nazewnictwa) i wielu innych, graczach i zwykłych przyjaciołach, poświęcających swój czas i talent dla rozwoju forum i świata Zakonu.

Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Stopka

Reklama Toplisty Wspieramy Zakon w pigułce
Rudik - portfolio TOP50 Gry Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl Napisz do nas
Gra naruto
Mesjasz
narutoogra.pun.pl
Night Moon - Twoja ścieżka fantasy

Wszystko o grze Call of Duty 2
Wszystko o grze warcraft3!
Miecz Prawdy
Najlepsze strony poświęcone RPG, cRPG i Fantasy
Toplista stron o tematyce fantasy rpg itp.
10 Najlepszych Polskich Stron Fantasy
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB


Racjonalista.pl - sprawdź sam
Wielka Rada


Mistrz: Mangel(Urlop):
7659312
stanmangel@aqq.eu


Mistrzyni: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Zastępca Mistrza: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Spec. ds. nietypowych: Darayawus Shiro:
4050011
standaray@aqq.eu


Dziekan: Sulam:
7506594
stansulam@aqq.eu


Bibliotekarka: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Wykładowca Psioniki: Skimrra(Urlop):
6114003
stan adorosa@aqq.eu


Pancermistrz: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Instruktor walk: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Łucznik: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Rada Mniejsza

Opiekunka Doliny Blasku: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Myśliwy: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Ogrodnik: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Projektant: POSZUKIWANY!:

stan


Arcykapłan: Dark Verreuil:
6990996
stanverreuil@aqq.eu


Dowódca Srebrzystych: Angelus:
4880466
stanrkofan@aqq.eu


Sędzia: Kraght'nar:
849959
Statystyki


Stat24:

Googlebot był ostatnio:

Pagerank:


Nagrody:

Katalog stron

Legenda

Oznaczenia postów Maniera pisania postów Grupy
- stary
- zamknięty
- przyklejony
- przekierowanie
- nowy
- zamknięty nowy
- nowy przyklejony
WIELKIE LITERY - krzyk

Kursywa - teksty pisane (poza biblioteką)

Administratorzy

Moderatorzy

Glejt Ducha

Stolica

Raana

Łańcuch

Podróż

Zwykły tekst - opisy czynności i dialogi Pogrubienie - NPC sterowane przez graczy (krwawniki, etc.)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Хершинг-ам-Аммерзе worldhotels-in Hotely Weymouth