Zakon Światła Ostoja Fantazji

  • Pamiętniki
  • Galeria

Reklama

  • Rudik - portfolioKroniki Fallathanu - Najlepszy MMORPG Tekstowy

Gazeta

  • Przesuń w dół scrollem by przeczytać resztę!
    Czytaj więcej...
Facebook ZakonnyRSS
  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Sprawdź fazę księżyców! Posłuchaj herolda! Pokaż list gończy! Sprawdź warunki pogodowe! Zbieraj zioła!
Posłuchaj adepta świątynnego! Sprawdź tablice projektową! Czytaj nagłówek gazety!

Całe forum Zakonu Światła podlega ochronie praw autorskich! Wszystkie prawa zastrzeżone! / All rights reserved!
przerwynikprzerwynik


Optymalne przeglądanie forum umożliwia przeglądarka Opera!

Jesteś nowy/a/e? ABC Zakonu! - kliknij a wiele zrozumiesz!


Aktualnie odbywa się EVENT! Początek w TYM MIEJSCU! Każdy chętny jest proszony o napisanie tam posta który informuje o przybyciu postaci.
przerwynikprzerwynik

Zarząd przypomina o powszechnym obowiązku wypełnienia zakładki "Komunikatory" w profilu. Nie wywiązanie się może wiązać się z przykrymi konsekwencjami, oraz utrudnieniami w grze.
przerwynikprzerwynik

przerwynikprzerwynik


#481 2011-03-29 17:12:48

 Ketra

Mieszkaniec stolicy

Zarejestrowany: 2011-02-28
Posty: 38
Punktów :   
Rasa: Elfka
Profesja: Kurtyzana

Re: Kawiarnia

-Nie mów tak szybko - powiedziała gdy skończył wszystko mówić - Sztylety mam z tych butów, ale jak i skąd się tam wzięły tego nie wiem. Nie pamiętam nic ze swojego życia więc nie mogę powiedzieć. Ty chociaż pamiętasz skąd pochodzisz, a ja nic. Wiem co znaczą niektóre słowa ale nie wiem co znaczy hande lub dorasen albo lea. Przyjaciel na przykład znaczy że jest to osoba którą lubisz i uważasz za znajomą - Zabrała sztylet ze stołu i schowała go w pochwie u buta. Gdy się podniosła wypiła całą wodę i położyła 1 złotą monetę na stole - I ty jesteś moim przyjacielem, lubię cię - uśmiechnęła się do niego przymilnie i poprawiła pasemko włosów, zakładając je za ucho czym odsłoniła swoje elfie ucho.

Offline

 

#482 2011-04-03 21:52:23

Drafrinix

Mieszkaniec stolicy

Zarejestrowany: 2011-03-02
Posty: 29
Punktów :   

Re: Kawiarnia

Chwycił na szklankę by dopić czekoladę, gdy nagle cała zamarzła.- no kurcze znowu ?-
Powiedział to szeptem do siebie.
Zostawił napój, rzucił również na stuł monetę i wstał.
- wiesz co? Ja chyba też cię lubię, przyjaciółko. I mam pomysł może tak, udamy się do jakiegoś maga o raz kowala, może oni nam pomogą, rozszyfrować  co jest z tymi sztyletami.-
Zmierzał w stronę wyjścia.
-noto jak idziemy?-
Zatrzymał się by spojrzeć czy ketra popiera jego pomysł.

Offline

 

#483 2011-04-04 16:27:49

 Ketra

Mieszkaniec stolicy

Zarejestrowany: 2011-02-28
Posty: 38
Punktów :   
Rasa: Elfka
Profesja: Kurtyzana

Re: Kawiarnia

Wzięła jego ramię i ruszyła z nim tam gdzie chciał iść.
-A nie uszkodzą ich ? - Zapytała zaciekawiona - Są ładne i mogą je uszkodzić - Idąc z nim pod ramieniem gdzie on ją prowadził zamknęła oczy i próbowała sobie przypomnieć skąd ma te dwa sztylety. Skupiwszy się mocno doprowadziła się tylko do bólu głowy. Otworzyła oczy i bardziej wtuliła się w ramie Drafrinixa.

Offline

 

#484 2011-04-04 18:13:30

Drafrinix

Mieszkaniec stolicy

Zarejestrowany: 2011-03-02
Posty: 29
Punktów :   

Re: Kawiarnia

Delikatnie odsunął ją, uwalniając ramie.
Wolał trzymać mały dystans, wydawało mu się że dobrze robi. Niechciał by sądziła, że on będzie wstanie jej pomóc. W końcu sam miał dużo problemów, nie radził sobie z samym sobą. Do tego jeszcze te przeklęte wypadki z lodem.
-nie martw się, w końcu oni tylko mają zobaczyć twoją broń. A nie rozbierać na czynniki pierwsze. Zawsze możemy ich pozwać do sondu-
Jego głos był ciepły i miły, pod koniec troszkę żartobliwy.
Przybrał smoczą formę.
Tuptał dalej w kierunku najbliższego kowala.

Offline

 

#485 2011-04-05 19:43:51

 Ketra

Mieszkaniec stolicy

Zarejestrowany: 2011-02-28
Posty: 38
Punktów :   
Rasa: Elfka
Profesja: Kurtyzana

Re: Kawiarnia

Szła cały czas w tej odległości którą sobie zarezerwował Drafrinix.
-Tak musiało być i tak musiało się stać - Rzekła do Drafrinix'a, wesołym głosem - Dobrze jest wiedzieć że w tym obcym świecie, mam jednego przyjaciela. Czemu chcesz być przyjacielem osoby która nic nie pamięta - popatrzyła się na niego - Czemu pomagasz kurtyzanie ?

Offline

 

#486 2011-04-30 16:08:11

 Chloe

Mieszkaniec stolicy

35162923
Zarejestrowany: 2011-04-30
Posty: 168
Punktów :   
Rasa: Anioł
Praca: Służka
Totem: Formit
Zwierze: Brak

Re: Kawiarnia

Usiadła sobie spokojnie przy dwuosobowym stoliku wpatrując sie w migocący płomyczek świeczki. To miejsce było dla Chloe piękniejsze od sali balowej. Wnętrze było przytulne i zachowywało w sobie pewną romantyczną atmosferę.
Wciąż zamyślona błądziła wzrokiem po prawie pustym pomieszczeniu, ale zatrzymywała go w końcu na małym ogniku i roztapiającym sie powoli wosku świeczki. Niby czekała, ale na co? Sama nie była jeszcze zdecydowana, co ma zammiar dalej czynić. "Szwędac sie bez celu? To nie ma sensu" pomyślała i ponownie rozejrzała sie po kawiarni.

Offline

 

#487 2011-04-30 16:30:09

 Angelus

Mieszkaniec stolicy

status rkofan@aqq.eu
4880466
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 558
Rasa: Wampir
Profesja: Tancerz Cienia
Totem: Ptak Ti

Re: Kawiarnia

      - Coś podać ? -     Rozbrzmiał aksamitny, silny głos tuż za plecami anielicy. Chwilę później mężczyzna o mlecznobiałej cerze, minął postać przy stoliku, by zająć miejsce na przeciw niej. Czarne, niczym otchłań oczy zmierzymy anioła, zimnym, ciekawskim spojrzeniem.      - Nie widziałem Cię wcześniej. -      Odparł blond włosy mężczyzna, nim kobieta zdążyła zareagować. Choć chłopak przed Chloe, zdawał się być neutralnie nastawiony, biło od niego chłodem. Jasny płomień świecy, zdawał się tańczyć w jego czarnych źrenicach. W chłopaku nie było nic nadzwyczajnego, nieco ozdobne ubrania ubrania, uniemożliwiały identyfikację jego stanowiska, a i on sam nie zachowywał się jakby z wyższego rodu był poczęty.


Karta Postaci
http://i53.tinypic.com/2qb82kp.jpg

  Pokój jest kłamstwem - istnieje tylko pasja.
    Dzięki pasji zdobywam siłę.
    Dzięki sile zdobywam moc.
    Dzięki mocy osiągam zwycięstwo, moje okowa pękają.
    Niechaj Moc mnie uwolni.

Offline

 

#488 2011-04-30 16:41:50

 Chloe

Mieszkaniec stolicy

35162923
Zarejestrowany: 2011-04-30
Posty: 168
Punktów :   
Rasa: Anioł
Praca: Służka
Totem: Formit
Zwierze: Brak

Re: Kawiarnia

Zawahała się przez moment. W głowie coś powtarzało jej, żeby się nie bała, ale czarne oczy nieznajomego napawały pewnym lękiem. Nie wiedziała, co mogłaby powiedzieć, więc patrzyła chwilę na mężczyznę siedzącego na przeciwko i powiedziała cicho, obawiając się, że głos odmówi posłuszeństwa (czasami naprawdę nie lubiła w sobie tego, że jest aż tak nieśmiała i ostrożna).
- Nic nie trzeba, dziękuję. Jestem nowa, przybyłam dopiero dzisiaj i błąkałam się trochę... A Ty kim jesteś? - nic więcej nie dodała. Spuściła głowę i czekała na jakąś odpowiedź.

Ostatnio edytowany przez Chloe (2011-04-30 16:50:17)

Offline

 

#489 2011-04-30 17:04:26

 Angelus

Mieszkaniec stolicy

status rkofan@aqq.eu
4880466
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 558
Rasa: Wampir
Profesja: Tancerz Cienia
Totem: Ptak Ti

Re: Kawiarnia

      - Ja ? Tylko tu sprzątam. -      Jedno mu trzeba było przyznać, znakomicie łgał.       - Nowa he ? A więc na początek coś na zaspokojenie pragnienia. -      Podniósł się na jednej nodze, idąc w stronę lady. Od obcisłego podkoszulka, odciskała się blizna, na niemal całej powierzchni pleców, o wyglądzie odwróconej litery 'V'. Zamieniwszy kilka słów z szefem kawiarni, Ang wrócił pełną tacą.       - A więc. -     Zaczął, wsuwając tacę pełnej mis z owocami, oraz różnorodnymi trunkami na stół.      - Co taki anioł jak Ty, robi tutaj i to jeszcze w czasie wojny ? -     Zaczął, odgarniając kosmyk blond włosów w tył. Usadowiwszy się na miejscu naprzeciw anioła, poparł się prawym ramieniem, mierząc swym hipnotyzującym spojrzeniem.


Karta Postaci
http://i53.tinypic.com/2qb82kp.jpg

  Pokój jest kłamstwem - istnieje tylko pasja.
    Dzięki pasji zdobywam siłę.
    Dzięki sile zdobywam moc.
    Dzięki mocy osiągam zwycięstwo, moje okowa pękają.
    Niechaj Moc mnie uwolni.

Offline

 

#490 2011-04-30 17:11:45

 Chloe

Mieszkaniec stolicy

35162923
Zarejestrowany: 2011-04-30
Posty: 168
Punktów :   
Rasa: Anioł
Praca: Służka
Totem: Formit
Zwierze: Brak

Re: Kawiarnia

"Wojny?! Chloe, Chloe" - zganiła się w myślach. Ona spokojnie spacerowała sobie po korytarzach nic nie wiedząc. Angelus był pierwszą osobą, z którą zamieniła dzisiaj słowo, nie pomyślała, żeby zagadać i dowiedzieć się, o co chodzi...
Potrząsnęła głową, jakby chciała cofnąc się do chwili, kiedy stanęła przed siedzibą zakonu i bez słowa krzątała się po spokojnej Sali Balowej i Kawiarni. Gdyby dowiedziała się wcześniej może i by nawet dała radę podac pomocną dłoń? Tak, tego nigdy sobie nie odmówi - pomagać.
- A co się dkładnie wydarzyło? - zapytała szeptem patrząc w głębokie, czarne oczy.

Offline

 

#491 2011-04-30 17:25:56

 Angelus

Mieszkaniec stolicy

status rkofan@aqq.eu
4880466
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 558
Rasa: Wampir
Profesja: Tancerz Cienia
Totem: Ptak Ti

Re: Kawiarnia

  - Dokładnie nie wiem. Nie zajmuję się wojną. Ale ktoś zamordował Mistrza, i ot wywołała się wojna, samoistnie. -      Stwierdził bez większego żalu po dawnym Mistrzu Zakonu.      - Podróżujesz... Tutaj też jesteś przejazdem ? Czy też Zakon był Twoim ostatnim przystankiem ? -    Po raz pierwszy, skusił się wyszczerzyć szereg śnieżnobiałych ząbków w pięknym uśmiechu. Cały efekt zepsuły jednak kły, a to taki mały szczegół, Angelus zapomniał nadmienić iż jest wampirem.


Karta Postaci
http://i53.tinypic.com/2qb82kp.jpg

  Pokój jest kłamstwem - istnieje tylko pasja.
    Dzięki pasji zdobywam siłę.
    Dzięki sile zdobywam moc.
    Dzięki mocy osiągam zwycięstwo, moje okowa pękają.
    Niechaj Moc mnie uwolni.

Offline

 

#492 2011-04-30 17:54:17

 Chloe

Mieszkaniec stolicy

35162923
Zarejestrowany: 2011-04-30
Posty: 168
Punktów :   
Rasa: Anioł
Praca: Służka
Totem: Formit
Zwierze: Brak

Re: Kawiarnia

Uśmiechnął się i wtedy zobaczyła, kim jest. Tej rasy nie spotkała podczas swych podróży z powodu wędrówek w ciągu dnia. Rzadko spotyka się wtedy wampiry jak nawet w ogóle nie wychodza wtedy na ulicę. Po plecach przebiegł zimny dreszcz, a ona rozejrzała sie po pomieszczeniu, jakby chciała sie upewnić, że nie są tu sami. "Opanuj się, Chloe! Znowu panikujesz" - trafiła sobie mentalny policzek i ponownie spojrzała na Angelusa.
- Em.. Miałam zamiar zostać, choć jeszcze to rozpatruję - powiedziała próbując sie uśmiechnąć i nie dac po sobie poznac, że sie przestarszyła. Myślała nad kolejnym pytaniem, żeby rozmowa toczyła sie dalej. Pomimo tego, co zobaczyła nie miała ochoty uciekać. Starała się być dzielna, bo w końcu... przeżyła jakieś swoje przygody, prawda? Tak i teraz nie miała ochoty uciekać, nie. Całe dziesięć lat podróży traktowała czasem jak ucieczkę.
- To smutne, prawda? Ta cała wojna... to zawsze są straty - zaczęła i przypomniała sobie ogromną bliznę na plecach Angelusa.  - A co sie stało z Twoimi plecami? - palnęła zanim ugryzła się w język. - To znaczy.. Jeśli można wiedzieć.

Ostatnio edytowany przez Chloe (2011-04-30 17:57:00)

Offline

 

#493 2011-04-30 18:06:31

 Angelus

Mieszkaniec stolicy

status rkofan@aqq.eu
4880466
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 558
Rasa: Wampir
Profesja: Tancerz Cienia
Totem: Ptak Ti

Re: Kawiarnia

       - A no fakt. Możesz nie poznawać. -     Ujął w dłoni jeden z kielichów z tacy, kosztując zawartości.      - To ciało upadłego anioła, a skrzydła były jak najbardziej nie potrzebne. -     Rzucił badającym spojrzeniem w stronę Chloe, nadmieniając słowo 'upadły anioł'.       - I nie musisz się mnie obawiać. Nie jestem 'głodny'... na razie. -     Uśmiechnął się szelmowsko, bez większych problemów czytając nastrój anielicy.     - Wojna ? Mało mnie obchodzi, co, kto, z kim walczy i za dlaczego. -    Odparł bezbarwnie, ostawiając kielich.    - Noo... częstuj się, na koszt firmy. -   


Karta Postaci
http://i53.tinypic.com/2qb82kp.jpg

  Pokój jest kłamstwem - istnieje tylko pasja.
    Dzięki pasji zdobywam siłę.
    Dzięki sile zdobywam moc.
    Dzięki mocy osiągam zwycięstwo, moje okowa pękają.
    Niechaj Moc mnie uwolni.

Offline

 

#494 2011-04-30 18:25:11

 Chloe

Mieszkaniec stolicy

35162923
Zarejestrowany: 2011-04-30
Posty: 168
Punktów :   
Rasa: Anioł
Praca: Służka
Totem: Formit
Zwierze: Brak

Re: Kawiarnia

Wzięła jeden kielich z tacy i upiła łyk. Postawiła go przed sobą na stole i wpatrywała się niewidzącym spojrzeniem gdzieś w dal, intensywnie o czymś rozmyślając. Potem spojrzała ponownie na swojego rozmówcę i uśmiechnęła sie lekko (tym razem powinien to być prawdziwy uśmiech Chloe, która kiedyś miała go wymalowanego na twarzy wręcz nieustannie).
Chociaz jednego nie rozumiała w pełni: Angelus był wampirem, jednak w takim razie dlaczego ma bliznę po skrzydłach anioła... upadłego?
Myślała nad jakimś pytaniem, może zmieniłaby temat, ale bardzo ją to ciekawiło. "Nie, Chloe, zapytasz sie kiedy indziej. Gdzieś, może nawet niedaleko Ciebie toczy się wojna." - podpowiedział cichy głos w głowie.
- Czy ja mogłabym pomóc? Chodzi mi oto, że... - wzięła głęboki wdech - nie potrafię mysleć o tym i nic nie robić. Siedzę bezczynnie, a ktoś może potrzebowac pomocy, prawda? - spojrzała w ciemne oczy towarzysza.

Offline

 

#495 2011-04-30 18:40:22

 Angelus

Mieszkaniec stolicy

status rkofan@aqq.eu
4880466
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 558
Rasa: Wampir
Profesja: Tancerz Cienia
Totem: Ptak Ti

Re: Kawiarnia

  - Gdybyś znała się na medycynie, mogłabyś opatrywać rany. Do walki raczej się nie nadasz ba, kto by Cię do pole bitwy wziął, jesteś zbyt delikatna. Słyszałem też, że obecny Mistrz potrzebuje służby, nadałabyś się. -     Odparł z nutką satysfakcji. Pokiwał głową i znów skupił się na Chloe.      - Do czego byłabyś zdolna ? -     Rzucił pytaniem, wygodniej usadawiając się w krześle.


Karta Postaci
http://i53.tinypic.com/2qb82kp.jpg

  Pokój jest kłamstwem - istnieje tylko pasja.
    Dzięki pasji zdobywam siłę.
    Dzięki sile zdobywam moc.
    Dzięki mocy osiągam zwycięstwo, moje okowa pękają.
    Niechaj Moc mnie uwolni.

Offline

 

Pokaż kalendarz! Pokaż listę medyczną! Pokaż tablice ogłoszeń!


przerwynik przerwynik

Zakon rozwija się dzięki pracy Pawła Neściora aka Rudik (skrypter php i CSS), Pauliny Kwidzińskiej aka Reira (grafik i ilustrator), Andre Norton (autorka fantasy, której prace są wykorzystywane do uzupełniania świata), Hajime Kanzakiego (autora anime "Slayers", z którego również czerpiemy część rozwiązań i nazewnictwa) i wielu innych, graczach i zwykłych przyjaciołach, poświęcających swój czas i talent dla rozwoju forum i świata Zakonu.

Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Stopka

Reklama Toplisty Wspieramy Zakon w pigułce
Rudik - portfolio TOP50 Gry Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl Napisz do nas
Gra naruto
Mesjasz
narutoogra.pun.pl
Night Moon - Twoja ścieżka fantasy

Wszystko o grze Call of Duty 2
Wszystko o grze warcraft3!
Miecz Prawdy
Najlepsze strony poświęcone RPG, cRPG i Fantasy
Toplista stron o tematyce fantasy rpg itp.
10 Najlepszych Polskich Stron Fantasy
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB


Racjonalista.pl - sprawdź sam
Wielka Rada


Mistrz: Mangel(Urlop):
7659312
stanmangel@aqq.eu


Mistrzyni: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Zastępca Mistrza: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Spec. ds. nietypowych: Darayawus Shiro:
4050011
standaray@aqq.eu


Dziekan: Sulam:
7506594
stansulam@aqq.eu


Bibliotekarka: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Wykładowca Psioniki: Skimrra(Urlop):
6114003
stan adorosa@aqq.eu


Pancermistrz: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Instruktor walk: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Łucznik: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Rada Mniejsza

Opiekunka Doliny Blasku: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Myśliwy: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Ogrodnik: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Projektant: POSZUKIWANY!:

stan


Arcykapłan: Dark Verreuil:
6990996
stanverreuil@aqq.eu


Dowódca Srebrzystych: Angelus:
4880466
stanrkofan@aqq.eu


Sędzia: Kraght'nar:
849959
Statystyki


Stat24:

Googlebot był ostatnio:

Pagerank:


Nagrody:

Katalog stron

Legenda

Oznaczenia postów Maniera pisania postów Grupy
- stary
- zamknięty
- przyklejony
- przekierowanie
- nowy
- zamknięty nowy
- nowy przyklejony
WIELKIE LITERY - krzyk

Kursywa - teksty pisane (poza biblioteką)

Administratorzy

Moderatorzy

Glejt Ducha

Stolica

Raana

Łańcuch

Podróż

Zwykły tekst - opisy czynności i dialogi Pogrubienie - NPC sterowane przez graczy (krwawniki, etc.)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
zakonswiatla.pun.pl