Zakon Światła Ostoja Fantazji

  • Pamiętniki
  • Galeria

Reklama

  • Rudik - portfolioKroniki Fallathanu - Najlepszy MMORPG Tekstowy

Gazeta

  • Przesuń w dół scrollem by przeczytać resztę!
    Czytaj więcej...
Facebook ZakonnyRSS

Ogłoszenie

Sprawdź fazę księżyców! Posłuchaj herolda! Pokaż list gończy! Sprawdź warunki pogodowe! Zbieraj zioła!
Posłuchaj adepta świątynnego! Sprawdź tablice projektową! Czytaj nagłówek gazety!

Całe forum Zakonu Światła podlega ochronie praw autorskich! Wszystkie prawa zastrzeżone! / All rights reserved!
przerwynikprzerwynik


Optymalne przeglądanie forum umożliwia przeglądarka Opera!

Jesteś nowy/a/e? ABC Zakonu! - kliknij a wiele zrozumiesz!


Aktualnie odbywa się EVENT! Początek w TYM MIEJSCU! Każdy chętny jest proszony o napisanie tam posta który informuje o przybyciu postaci.
przerwynikprzerwynik

Zarząd przypomina o powszechnym obowiązku wypełnienia zakładki "Komunikatory" w profilu. Nie wywiązanie się może wiązać się z przykrymi konsekwencjami, oraz utrudnieniami w grze.
przerwynikprzerwynik

przerwynikprzerwynik


#436 2010-04-12 18:26:56

 Etamin

Mieszkaniec stolicy

Zarejestrowany: 2010-04-01
Posty: 192
Punktów :   

Re: Kawiarnia

Drgnęła na krzesełku tak, że by się przewróciła. W ostatniej chwili złapała się palcami krawędzi stołu. Spojrzała uważnie na mnicha, unosząc obie brwi. Skoro się sam domyślił to nie będzie udawać. Usiadła normalnie, a jej wyraz twarzy znów był niczym nie wzruszony. Zaczęła po prostu sobie pleść warkocz by włosy nie szurały po podłodze. - Czy to, że twoje pytanie jest prawdą, oznacza, że podlegam pod jakieś inne przepisy?

Offline

 

#437 2010-04-12 18:42:02

 Sergh

Mieszkaniec stolicy

status kodip1992@aqq.pl
9597453
Zarejestrowany: 2010-03-29
Posty: 84
Punktów :   
Rasa: Kotołak
Profesja: Kapłan
Totem: Formit

Re: Kawiarnia

Sergh spojrzał na Etamin. Dlaczego odpowiada na pytania pytaniem?
- Skądże. Powiem szczerze, że nawet lepiej będę się czuł w obecności kogoś, kto tylko w pewnej części jest człowiekiem, taj jak ja. -uśmiechnął się.
To była prawda. Wszędzie widać tylko osobników czystej krwi -elfów, krasnoludów, ludzi. Półludzkich osób jest naprawdę niewiele... Raptem kilku kotołaków, których i tak rzadko spotyka...


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=67

Offline

 

#438 2010-04-12 18:48:16

 Etamin

Mieszkaniec stolicy

Zarejestrowany: 2010-04-01
Posty: 192
Punktów :   

Re: Kawiarnia

- Ja wolę nie ujawniać swojej prawdziwej postaci, bez potrzeby. Każdy reaguje na tą wiadomość inaczej. Ale jeśli ktoś domyśli się sam, nie mam co kłamać. Jednak wolę być zachował ten fakt dla siebie Co tam, że pan sędzia był też smokiem. Teraz to się zastanawiała nad tym, ile kotołaki żyją. Pewnie nie tak długo jak smoki, anioły, nimfy czy duchy. Ale skoro nie obowiązywały ją inne przepisy to dobrze. Zastanawiała się czy Sergh ma też inne pytania, więc milczała, czekając co powie.

Offline

 

#439 2010-04-12 18:52:22

 Sergh

Mieszkaniec stolicy

status kodip1992@aqq.pl
9597453
Zarejestrowany: 2010-03-29
Posty: 84
Punktów :   
Rasa: Kotołak
Profesja: Kapłan
Totem: Formit

Re: Kawiarnia

Kotołak był zadowolony ze swojej dedukcji - udało mu się określić rasę Etamin. To nie lada wyczyn...
- Ja osobiście czuję respekt do smoków ze względu na ich długowieczność i moc jaką dysponują. Nie będę ci sprawiał żadnych problemów, nawet jeśli byłbym w stanie ci zagrozić. - uśmiechnął się - A czemu ukrywasz swoją prawdziwą postać? -spytał - Jeśli nie chcesz, nie musisz odpowiadać... -pośpiesznie dodał...


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=67

Offline

 

#440 2010-04-12 18:55:50

 Etamin

Mieszkaniec stolicy

Zarejestrowany: 2010-04-01
Posty: 192
Punktów :   

Re: Kawiarnia

- Wiesz, nie wszyscy są pokojowo nastawieni do smoków. Nie każdemu się musi to podobać Znów wzruszyła ramionami. Przy końcówce warkocza, zawiązała po prostu włosy w supeł, by się nie rozwiązały. Spojrzała na kapłana poważnie. Bać się smoków? Czy to rozsądne? Tego sama nie wiedziała. Jednak prawdą było to, że uciekła z domu i nie wie jakie czekają ją konsekwencje, swojego czynu.

Offline

 

#441 2010-04-12 19:00:52

 Sergh

Mieszkaniec stolicy

status kodip1992@aqq.pl
9597453
Zarejestrowany: 2010-03-29
Posty: 84
Punktów :   
Rasa: Kotołak
Profesja: Kapłan
Totem: Formit

Re: Kawiarnia

- Ja bynajmniej nie widzę żadnych przeciwwskazań, jeśli chodzi o bratanie się ze smokami.
Sergh nie miał zdania co do osobowości smoków. Jedno jest pewne jeśli wszystkie są takie sympatyczne jak Etamin, to nie ma co - nie będzie miał nic przeciwko ożenieniu się ze smoczycą -zaśmiał się w duchu.


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=67

Offline

 

#442 2010-04-12 19:09:32

 Etamin

Mieszkaniec stolicy

Zarejestrowany: 2010-04-01
Posty: 192
Punktów :   

Re: Kawiarnia

Gdyby Etamin odziedziczyła więcej genów smoków Gaawa, oraz miała przy sobie sztylet to za pewne poszedł by już za  nią list gończy. w naturze smoków leży walka do ostatniej kropli. Ale Etamin woli być pokojowo nastawiona. Inaczej by nie uzyskała odpowiedzi na wiele pytań. A jeszcze tyle sekretów do rozwikłania zostało, tyle do nauczenia, że wolała nie ryzykować. Po za tym smoki i tak nie dopuszczały do siebie nikogo innego prócz smoków. A sądząc po Etamin, nie wszystkie uczucia były im znane.

Offline

 

#443 2010-04-12 21:47:00

 Sergh

Mieszkaniec stolicy

status kodip1992@aqq.pl
9597453
Zarejestrowany: 2010-03-29
Posty: 84
Punktów :   
Rasa: Kotołak
Profesja: Kapłan
Totem: Formit

Re: Kawiarnia

Przez tą chwilę przyglądał się Etamin. Na jej twarzy było widać oznaki rozpatrywania jakiejś sprawy - niby obecna, a mimo to gdzieś po za obrębami murów kawiarni.
- Zadziwia mnie twój pociąg do wiedzy Etamin. Skąd on się bierze? - spytał kapłan.
Wiedza, mądrość... To były jego życiowe cele...


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=67

Offline

 

#444 2010-04-12 21:52:01

 Etamin

Mieszkaniec stolicy

Zarejestrowany: 2010-04-01
Posty: 192
Punktów :   

Re: Kawiarnia

- Jak to skąd? A wyjaśnisz mi dlaczego jedne rasy żyją krócej,a drugie całą wieczność? Skąd się bierze magia, jak powstali bogowie, czemu są smoki "inteligentne" i te które by najchętniej niosły zniszczenie, dlaczego żywioły dadzą się kontrolować, czy to rozsądne bawić się życiem i śmiercią jako nekromanta skoro wchodzi to w kompetencje bogów? Mam wiele pytań, ale nie każdy mi odpowie, mam 466 lat więc jeszcze długo pożyję, więc na większość pytań może znajdę odpowiedź "Chyba, że ktoś mnie wcześniej zabije" Dodała sobie ten fragment w myślach. Różne przypadki chodziły po tym świecie.

Offline

 

#445 2010-04-13 07:19:02

 Sergh

Mieszkaniec stolicy

status kodip1992@aqq.pl
9597453
Zarejestrowany: 2010-03-29
Posty: 84
Punktów :   
Rasa: Kotołak
Profesja: Kapłan
Totem: Formit

Re: Kawiarnia

Sergh wysłuchawszy wypowiedzi Etamin, uświadomił sobie, że to najdłuższe wystąpienie dziewczyny jak dotąd... To teraz przynajmniej wie o czym z nią rozmawiać, żeby nie zanudzać. Kotołak bądź co bądź pierwotnie był szamanem, więc uwielbiał różnego rodzaju dyskusje, pogadanki i takie tam...
- Cóż... My kotołaki nie żyjemy dłużej niż 80 lat... Potem to już tylko jako duch możemy egzystować w świecie... Chociaż z drugiej strony prowadzę pewne prace nad tym faktem... - powiedział młody kapłan...


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=67

Offline

 

#446 2010-04-13 18:26:44

 Etamin

Mieszkaniec stolicy

Zarejestrowany: 2010-04-01
Posty: 192
Punktów :   

Re: Kawiarnia

- Smoki dożywają 150000 lat, więc ja jeszcze będę stąpać na tym świecie gdy ciebie już nie będzie... No chyba, że będziesz duchem, ale nikt nigdy nie może być pewien swego losu - Odsunęła się z krzesełkiem od stołu. Wstała powoli i nawet się przeciągnęła. Chyba nadszedł już czas na nią. Musiała porozmyślać gdzieś z dala od miasta. Prawdę powiedziawszy nawet się trochę męczyła w murach miasta. Nie chciała też męczyć mnicha swoimi pytaniami. Może jeszcze się spotkają? tylko los to wie - Więc czas już na mnie, za pewne jeszcze kiedyś się spotkamy, do zobaczenia, dzięki za rozmowę Lekko się ukłoniła na pożegnanie i ruszyła do wyjścia powolnym krokiem. Przy drzwiach jeszcze się odwróciła by zapamiętać jak wygląda kotowaty, by po chwili wyjść na dobre z kawiarni.

Offline

 

#447 2010-04-13 20:41:14

 Sergh

Mieszkaniec stolicy

status kodip1992@aqq.pl
9597453
Zarejestrowany: 2010-03-29
Posty: 84
Punktów :   
Rasa: Kotołak
Profesja: Kapłan
Totem: Formit

Re: Kawiarnia

- Do widzenia. - odpowiedział Sergh. Był pod wrażeniem Etamin. Niby z wierzchu taka spokojna a i słaba kobietka, a wewnątrz silna smoczyca...
Miał nadzieję, że się spotkają. Chociaż nie mówiła zbyt dużo, to jednak rozmowa z nią była bardzo interesująca.
Kotołak myślał jeszcze przez chwilę i też wyszedł z kawiarni.
- Zbyt długo już tu siedzę - powiedział cicho i odszedł postukując kosturem...


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=67

Offline

 

#448 2010-04-19 16:23:43

 Yoichi

Mieszkaniec stolicy

Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2010-04-12
Posty: 5
Punktów :   
Rasa: Elf
Praca: brak
Totem: Koń
Zwierze: brak

Re: Kawiarnia

Do kawiarni wszedł dobrze zbudowany elf o czarnych włosach... Zasiadł przy jednym ze stolików znajdujących się przy ścianie i zaczął rozmyślać...
-Co mogę robić w taki dzień?? Może pójdę do lasu, aby trochę się rozruszać?? Nie wiem... Poczekam... Może ktoś przyjdzie i pogadamy razem...-pomyślał sobie Yoichi...

Offline

 

#449 2010-04-19 18:14:57

 Etamin

Mieszkaniec stolicy

Zarejestrowany: 2010-04-01
Posty: 192
Punktów :   

Re: Kawiarnia

A jednak wróciła do kawiarni. Może i po kilku dniach ale jednak. Usiadła sobie przy wolnym stoliku. Rozejrzała się uważnie. Była tylko jedna osoba na sali. To jej nie przeszkadzało w tym by wyciągnął smocze ziele z kieszeni. Oparła obie dłonie na stoliku, by zastanowić się co to za roślina może być. Pewnie Aranel by wiedziała. Zaczęła się zastanawiać, nad tym gdzie mogła by złapać jakieś zwierze. Może i nawet sokoła, dobry posłaniec na wiadomości. Wyciągnęła pióro i pergamin, z atramentem. Chciała coś napisać, tylko nie była zdecydowana. Szczęśliwie, że włosy były związane w kuca to nie opadały jej na twarz. Pozwoliła sobie nawet na ciche westchnięcie.

Offline

 

#450 2010-04-19 18:26:12

 Feyan Reytor

Mieszkaniec stolicy

status feyan_reytor@aqq.eu
2368874
Call me!
Zarejestrowany: 2010-04-05
Posty: 51
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Łowca/Tropiciel
Totem: Windigo

Re: Kawiarnia

Do kawiarni wszedł, rozejrzał się powoli ale nic zauważył. Jedynie uwagę jego przykuła dziewczynę, którą wcześniej spotkał w bibliotece, a później w Wierzbowym Gaju. Trzymała jakąś roślinę w ręku, ale z tej odległości nie widział jaką. Podszedł więc do niej i rzekł:
- Witaj Etamin. Nie wiem czy mnie pamiętasz... - urwał w pewnym momencie i zastygł jak spetryfikowany. - To przecież Smocze Ziele... - wybuchnął lekko po czym dodał spokojnie. - Wybacz mi moje zachowanie ale nie sądziłem że zobaczę tak cenne zioło na własne oczy. - Popatrzył przepraszająco w stronę Etamin.


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=81

You My World!
You My Soul!
You My Rythm of Life!

Zostałem schwytany przez pewną piękną nimfę w sidła jej uroku!

Offline

 

Pokaż kalendarz! Pokaż listę medyczną! Pokaż tablice ogłoszeń!


przerwynik przerwynik

Zakon rozwija się dzięki pracy Pawła Neściora aka Rudik (skrypter php i CSS), Pauliny Kwidzińskiej aka Reira (grafik i ilustrator), Andre Norton (autorka fantasy, której prace są wykorzystywane do uzupełniania świata), Hajime Kanzakiego (autora anime "Slayers", z którego również czerpiemy część rozwiązań i nazewnictwa) i wielu innych, graczach i zwykłych przyjaciołach, poświęcających swój czas i talent dla rozwoju forum i świata Zakonu.

Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Stopka

Reklama Toplisty Wspieramy Zakon w pigułce
Rudik - portfolio TOP50 Gry Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl Napisz do nas
Gra naruto
Mesjasz
narutoogra.pun.pl
Night Moon - Twoja ścieżka fantasy

Wszystko o grze Call of Duty 2
Wszystko o grze warcraft3!
Miecz Prawdy
Najlepsze strony poświęcone RPG, cRPG i Fantasy
Toplista stron o tematyce fantasy rpg itp.
10 Najlepszych Polskich Stron Fantasy
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB


Racjonalista.pl - sprawdź sam
Wielka Rada


Mistrz: Mangel(Urlop):
7659312
stanmangel@aqq.eu


Mistrzyni: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Zastępca Mistrza: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Spec. ds. nietypowych: Darayawus Shiro:
4050011
standaray@aqq.eu


Dziekan: Sulam:
7506594
stansulam@aqq.eu


Bibliotekarka: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Wykładowca Psioniki: Skimrra(Urlop):
6114003
stan adorosa@aqq.eu


Pancermistrz: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Instruktor walk: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Łucznik: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Rada Mniejsza

Opiekunka Doliny Blasku: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Myśliwy: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Ogrodnik: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Projektant: POSZUKIWANY!:

stan


Arcykapłan: Dark Verreuil:
6990996
stanverreuil@aqq.eu


Dowódca Srebrzystych: Angelus:
4880466
stanrkofan@aqq.eu


Sędzia: Kraght'nar:
849959
Statystyki


Stat24:

Googlebot był ostatnio:

Pagerank:


Nagrody:

Katalog stron

Legenda

Oznaczenia postów Maniera pisania postów Grupy
- stary
- zamknięty
- przyklejony
- przekierowanie
- nowy
- zamknięty nowy
- nowy przyklejony
WIELKIE LITERY - krzyk

Kursywa - teksty pisane (poza biblioteką)

Administratorzy

Moderatorzy

Glejt Ducha

Stolica

Raana

Łańcuch

Podróż

Zwykły tekst - opisy czynności i dialogi Pogrubienie - NPC sterowane przez graczy (krwawniki, etc.)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Departamento lafquen Villarrica