Zakon Światła Ostoja Fantazji

  • Pamiętniki
  • Galeria

Reklama

  • Rudik - portfolioKroniki Fallathanu - Najlepszy MMORPG Tekstowy

Gazeta

  • Przesuń w dół scrollem by przeczytać resztę!
    Czytaj więcej...
Facebook ZakonnyRSS
  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Sprawdź fazę księżyców! Posłuchaj herolda! Pokaż list gończy! Sprawdź warunki pogodowe! Zbieraj zioła!
Posłuchaj adepta świątynnego! Sprawdź tablice projektową! Czytaj nagłówek gazety!

Całe forum Zakonu Światła podlega ochronie praw autorskich! Wszystkie prawa zastrzeżone! / All rights reserved!
przerwynikprzerwynik


Optymalne przeglądanie forum umożliwia przeglądarka Opera!

Jesteś nowy/a/e? ABC Zakonu! - kliknij a wiele zrozumiesz!


Aktualnie odbywa się EVENT! Początek w TYM MIEJSCU! Każdy chętny jest proszony o napisanie tam posta który informuje o przybyciu postaci.
przerwynikprzerwynik

Zarząd przypomina o powszechnym obowiązku wypełnienia zakładki "Komunikatory" w profilu. Nie wywiązanie się może wiązać się z przykrymi konsekwencjami, oraz utrudnieniami w grze.
przerwynikprzerwynik

przerwynikprzerwynik


#91 2007-09-04 19:21:37

Silver Moonlight

Piekielnica

714553
Call me!
Skąd: zapadla dziura na pomorzu :P
Zarejestrowany: 2007-01-03
Posty: 3009
Punktów :   
Rasa: Mroczny Elf/Drow
Profesja: Wiedźma
Praca: Wolontariat
Totem: Niedźwiedź
Zwierze: Bóbr, niedźwiedź, ptak

Re: Ogród

Nagle w krzaki spadł jakiś kształt. Mistrzyni usłyszała głos który mówił- Cholerny czar! co ja mam z tymi zwojami!-Nagle z krzaków wyłoniła sie Mroczna elfka. Miała srebrne włosy, takież same oczy, mahoniową skore i szaty podróżne z szarym, elfickim płaszczem na czele, który zresztą obecnie otrzepywała z kurzu. Zbliżała się w ich kierunku zupełnie nie zdając sobie sprawę że ktoś tam mieszka...Dopiero kilka kroków od zderzenia sie z nimi podniosła głowę. Ze zdziwienia otwarła szeroko oczy- ktoś ty jest że nosisz przy sobie dziecko Magla...znaczy sie Mangela?- Spytała zakładając swe dłonie na biodrach...


"Gdy słońca blask nad morza lśni głębiną,
Myślę o tobie, miły.
Wzywałam cię, gdy księżyc niebem płynął
I zdroje się srebrzyły."

"Bliskośc Ukochanego".
Johan Wolfgang Goethe


Imię: Silver/Harblein
Rasa: Mroczny elf
Profesja: Wiedźma/Rzemieślnik/ Piekielnica
Charakter: chaotyczny dobry
Zalety: pomysłowośc, poczucie humoru, ciekawośc, wrażliwośc na sztukę
Wady: wredna paskuda, wścibska, wywyższa sie
Umiejętności: Pisanie, podstawy medycyny, dobry kontakt ze zwierzetami, Czytanie, Czaroznawstwo, Szamanizm
Zwierze: Ptak Dei- Abherun, Bóbr- Gaw i Niedźwiedź - Alborn
Polimorfia: ni ma i nie będzie
Ekwipunek: Miecz,plecak, szata maga, sakwy a w nich zioła, patelnia,zestaw kanapek na podróż, lina
Złoto: zobacz koło avatara

Offline

 

#92 2007-09-04 21:49:08

 Arianna

Mistrzyni Zakonu

Zarejestrowany: 2006-09-02
Posty: 60
Punktów :   

Re: Ogród

Ariannę rozbawiła ta bezczelność ze strony mrocznej elfki.
-Popatrz kochanie, niektórzy to już własnej Mistrzyni nie poznają. A wydawało by się - powiedziała do swojego maleństwa - że twoja mamusia jest na tyle charakterystyczną postacią, by jej tak szybko nie zapomnieć - uśmiechnęła się ciepło w stronę drowki.


How would it be? A world without hate ... Without heaven, without hell ... No wars, no arms, no religion, no God ... Just your own truth ... Fantasia can arise in you

http://img514.imageshack.us/img514/7869/ariannanewvn0.jpg

Offline

 

#93 2007-09-04 21:57:00

Silver Moonlight

Piekielnica

714553
Call me!
Skąd: zapadla dziura na pomorzu :P
Zarejestrowany: 2007-01-03
Posty: 3009
Punktów :   
Rasa: Mroczny Elf/Drow
Profesja: Wiedźma
Praca: Wolontariat
Totem: Niedźwiedź
Zwierze: Bóbr, niedźwiedź, ptak

Re: Ogród

-Która mistrzyni? miałam ich kilka..i wszystkie zawsze dawały mi miotłą po tyłku- Pogładziła sie po potylicy szczerząc swe ząbki w szerokim uśmiechu...


"Gdy słońca blask nad morza lśni głębiną,
Myślę o tobie, miły.
Wzywałam cię, gdy księżyc niebem płynął
I zdroje się srebrzyły."

"Bliskośc Ukochanego".
Johan Wolfgang Goethe


Imię: Silver/Harblein
Rasa: Mroczny elf
Profesja: Wiedźma/Rzemieślnik/ Piekielnica
Charakter: chaotyczny dobry
Zalety: pomysłowośc, poczucie humoru, ciekawośc, wrażliwośc na sztukę
Wady: wredna paskuda, wścibska, wywyższa sie
Umiejętności: Pisanie, podstawy medycyny, dobry kontakt ze zwierzetami, Czytanie, Czaroznawstwo, Szamanizm
Zwierze: Ptak Dei- Abherun, Bóbr- Gaw i Niedźwiedź - Alborn
Polimorfia: ni ma i nie będzie
Ekwipunek: Miecz,plecak, szata maga, sakwy a w nich zioła, patelnia,zestaw kanapek na podróż, lina
Złoto: zobacz koło avatara

Offline

 

#94 2007-09-05 16:37:05

 Arianna

Mistrzyni Zakonu

Zarejestrowany: 2006-09-02
Posty: 60
Punktów :   

Re: Ogród

- Ech, - westchnęła - moja droga, znajdujesz się na terenie Zakonu Światła, więc jak logika podpowiada... jestem Mistrzynią właśnie tego miejsca.
Lanatthayen zaśmiała się radośnie i sięgnęła w stronę jasnych włosów mrocznej elfki, zapewne z zamiarem ich pociągnięcia.


How would it be? A world without hate ... Without heaven, without hell ... No wars, no arms, no religion, no God ... Just your own truth ... Fantasia can arise in you

http://img514.imageshack.us/img514/7869/ariannanewvn0.jpg

Offline

 

#95 2007-09-05 17:54:18

Silver Moonlight

Piekielnica

714553
Call me!
Skąd: zapadla dziura na pomorzu :P
Zarejestrowany: 2007-01-03
Posty: 3009
Punktów :   
Rasa: Mroczny Elf/Drow
Profesja: Wiedźma
Praca: Wolontariat
Totem: Niedźwiedź
Zwierze: Bóbr, niedźwiedź, ptak

Re: Ogród

Wzruszyła ramionami- Nieraz spotykałam mistrzynie różnych krajów które zawsze sie tak przedstawiając...masz dowód na to kim jesteś?


"Gdy słońca blask nad morza lśni głębiną,
Myślę o tobie, miły.
Wzywałam cię, gdy księżyc niebem płynął
I zdroje się srebrzyły."

"Bliskośc Ukochanego".
Johan Wolfgang Goethe


Imię: Silver/Harblein
Rasa: Mroczny elf
Profesja: Wiedźma/Rzemieślnik/ Piekielnica
Charakter: chaotyczny dobry
Zalety: pomysłowośc, poczucie humoru, ciekawośc, wrażliwośc na sztukę
Wady: wredna paskuda, wścibska, wywyższa sie
Umiejętności: Pisanie, podstawy medycyny, dobry kontakt ze zwierzetami, Czytanie, Czaroznawstwo, Szamanizm
Zwierze: Ptak Dei- Abherun, Bóbr- Gaw i Niedźwiedź - Alborn
Polimorfia: ni ma i nie będzie
Ekwipunek: Miecz,plecak, szata maga, sakwy a w nich zioła, patelnia,zestaw kanapek na podróż, lina
Złoto: zobacz koło avatara

Offline

 

#96 2007-09-07 15:13:26

 Arianna

Mistrzyni Zakonu

Zarejestrowany: 2006-09-02
Posty: 60
Punktów :   

Re: Ogród

westchnęła raz jeszcze...
- Skoro znasz Mangel, mego męża, zapewne rozpoznasz i to - powiedziała i wyciągnęła przed elfkę lewą rękę, na której nadgarstku lśniła zdobiona bransoleta - Na całym świecie jest jeszcze tylko jedna identyczna... bransoleta ślubna mojego męża.
Elfka nachyliła się by przyjrzeć się bransolecie. Lanatthayen skorzystała z okazji i złapała za kosmyk jej włosów nie ukrywając przy tym szczerej, dziecięcej radości


How would it be? A world without hate ... Without heaven, without hell ... No wars, no arms, no religion, no God ... Just your own truth ... Fantasia can arise in you

http://img514.imageshack.us/img514/7869/ariannanewvn0.jpg

Offline

 

#97 2007-09-07 16:54:21

Silver Moonlight

Piekielnica

714553
Call me!
Skąd: zapadla dziura na pomorzu :P
Zarejestrowany: 2007-01-03
Posty: 3009
Punktów :   
Rasa: Mroczny Elf/Drow
Profesja: Wiedźma
Praca: Wolontariat
Totem: Niedźwiedź
Zwierze: Bóbr, niedźwiedź, ptak

Re: Ogród

-A bo ja patrze mu po świecidełkach? Co ja? złodziej? zresztą..taką samą widziałam w worku Lukasa..zresztą Manga nie ma tu już od pół roku wiec  nie pamiętam co miał na dłoni...- Usmiechneła się podejrzliwie w kierunku dziewczynki...-Ostatnio tu panuje chaos, który uradowałby nawet samą pajęcza boginię... Nawet ja nie moge mu zapobiec...- Zamyśliła się


"Gdy słońca blask nad morza lśni głębiną,
Myślę o tobie, miły.
Wzywałam cię, gdy księżyc niebem płynął
I zdroje się srebrzyły."

"Bliskośc Ukochanego".
Johan Wolfgang Goethe


Imię: Silver/Harblein
Rasa: Mroczny elf
Profesja: Wiedźma/Rzemieślnik/ Piekielnica
Charakter: chaotyczny dobry
Zalety: pomysłowośc, poczucie humoru, ciekawośc, wrażliwośc na sztukę
Wady: wredna paskuda, wścibska, wywyższa sie
Umiejętności: Pisanie, podstawy medycyny, dobry kontakt ze zwierzetami, Czytanie, Czaroznawstwo, Szamanizm
Zwierze: Ptak Dei- Abherun, Bóbr- Gaw i Niedźwiedź - Alborn
Polimorfia: ni ma i nie będzie
Ekwipunek: Miecz,plecak, szata maga, sakwy a w nich zioła, patelnia,zestaw kanapek na podróż, lina
Złoto: zobacz koło avatara

Offline

 

#98 2007-09-08 15:23:32

 Arianna

Mistrzyni Zakonu

Zarejestrowany: 2006-09-02
Posty: 60
Punktów :   

Re: Ogród

- Dlatego najwyższy czas coś z tym zrobić... Wróciliśmy właśnie z dalekiej podróży i zamierzamy zabrać się za porządki - uśmiechnęła się może trochę mniej słodko niż to miała w zwyczaju.
- Pufff - krzyknęła dziewczynka. Niemal natychmiast poderwał się silny wiatr, obsypał mroczną elfkę liśćmi, po czym zniknął tak samo niespodziewanie jak się pojawił. Lanatthayen radośnie zaklaskała maleńkimi rączkami.


How would it be? A world without hate ... Without heaven, without hell ... No wars, no arms, no religion, no God ... Just your own truth ... Fantasia can arise in you

http://img514.imageshack.us/img514/7869/ariannanewvn0.jpg

Offline

 

#99 2007-09-08 18:01:44

Silver Moonlight

Piekielnica

714553
Call me!
Skąd: zapadla dziura na pomorzu :P
Zarejestrowany: 2007-01-03
Posty: 3009
Punktów :   
Rasa: Mroczny Elf/Drow
Profesja: Wiedźma
Praca: Wolontariat
Totem: Niedźwiedź
Zwierze: Bóbr, niedźwiedź, ptak

Re: Ogród

-Dobra...to ja nie przeszkadzam...ciekawe gdzie mnie przeniesie ten przeklęty zwój...-Wyjęła pergamin z plecaka i zaczęła recytować inkanację. Po chwili już jej nie było....


"Gdy słońca blask nad morza lśni głębiną,
Myślę o tobie, miły.
Wzywałam cię, gdy księżyc niebem płynął
I zdroje się srebrzyły."

"Bliskośc Ukochanego".
Johan Wolfgang Goethe


Imię: Silver/Harblein
Rasa: Mroczny elf
Profesja: Wiedźma/Rzemieślnik/ Piekielnica
Charakter: chaotyczny dobry
Zalety: pomysłowośc, poczucie humoru, ciekawośc, wrażliwośc na sztukę
Wady: wredna paskuda, wścibska, wywyższa sie
Umiejętności: Pisanie, podstawy medycyny, dobry kontakt ze zwierzetami, Czytanie, Czaroznawstwo, Szamanizm
Zwierze: Ptak Dei- Abherun, Bóbr- Gaw i Niedźwiedź - Alborn
Polimorfia: ni ma i nie będzie
Ekwipunek: Miecz,plecak, szata maga, sakwy a w nich zioła, patelnia,zestaw kanapek na podróż, lina
Złoto: zobacz koło avatara

Offline

 

#100 2007-09-08 19:18:32

 Arianna

Mistrzyni Zakonu

Zarejestrowany: 2006-09-02
Posty: 60
Punktów :   

Re: Ogród

- Pufff? - zawiedzione maleństwo opuściło rączki.
- Zobacz kochanie, jaki śliczny ptaszek siedzi na tamtej gałązce - powiedziała ciepło Arianna wskazując córce ptaka. Na zaciekawionej, dziecięcej buźce znów zabłysnął uśmiech.


How would it be? A world without hate ... Without heaven, without hell ... No wars, no arms, no religion, no God ... Just your own truth ... Fantasia can arise in you

http://img514.imageshack.us/img514/7869/ariannanewvn0.jpg

Offline

 

#101 2007-09-08 20:28:00

 Nikoletta

http://tnij.org/gg6fhttp://tnij.org/gg6iAmazonka

Skąd: Werrizania
Zarejestrowany: 2006-08-28
Posty: 2540
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Profesja: Asasynka
Praca: Zwiadowca Zakonny
Totem: Konik iha-ha!

Re: Ogród

Amazonka, niczym złodziej, skulona przy jednej z grządek obrywała liście z jakiegoś krzaczka i chowała do sakiewki. Choć była czujna, nie mogła usłyszeć kroków Mistrzyni. Dopiero śmiech dziecka sprawił, że jak dzikie zwierzę uniosła głowę.
Na widok Ariany i jej córki szybko podniosła się, schowała woreczek jak na głębiej i z promiennym uśmiechem niewiniątka ukłoniła się przed nimi, chcąc przy tym rozpłynąć się w powietrzu...


Karta Postaci
aKP

Fortune Favours The Bold
Born to be Wild

...wódka naturalnie przywraca pion...

Offline

 

#102 2007-09-12 22:36:43

 Arianna

Mistrzyni Zakonu

Zarejestrowany: 2006-09-02
Posty: 60
Punktów :   

Re: Ogród

Mistrzyni uśmiechnęła się tylko ciepło do amazonki i ruszyła dalej. Jej zamyślone spojrzenie zawisło gdzieś wysoko w chmurach...


How would it be? A world without hate ... Without heaven, without hell ... No wars, no arms, no religion, no God ... Just your own truth ... Fantasia can arise in you

http://img514.imageshack.us/img514/7869/ariannanewvn0.jpg

Offline

 

#103 2008-02-23 15:23:01

 Nikoletta

http://tnij.org/gg6fhttp://tnij.org/gg6iAmazonka

Skąd: Werrizania
Zarejestrowany: 2006-08-28
Posty: 2540
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Profesja: Asasynka
Praca: Zwiadowca Zakonny
Totem: Konik iha-ha!

Re: Ogród

***
Jak tu było pusto i strasznie, odkąd mistrzyni Arianna i szamanka Wolfwood przestały odwiedzać to miejsce. Nikt nie dbał o Ogród, który zarósł i wyglądał raczej jak zdziczałe cmentarzysko pięknych niegdyś krzewów i kwiatów. Teraz wszystko to przykryły wybujałe chwasty i kolczaste krzaki. Panowała tu aura jakiejś skargi, smutku i żałoby, które czyniły to miejsce przerażającym. I mrok jaki zapadł nad tym miejscem...
Nikoletta rzadko zbliżała się do miejsc należących głownie do członków Wielkiej Rady. Nie należała do nich. Nawet tego nie chciała, choć czasami czuła się niedoceniana, ale mniejsza o to. Przysiadła na zniszczonej ławce obok porośniętej porostami, zapuszczonej fontanny. Nie było w niej wody już od dawna. Ogród wyglądał niczym śnieżna pustynia.


Karta Postaci
aKP

Fortune Favours The Bold
Born to be Wild

...wódka naturalnie przywraca pion...

Offline

 

#104 2008-04-23 18:16:01

 Ekena

http://tnij.org/gg6fhttp://tnij.org/hg3y

9730051
Zarejestrowany: 2006-08-26
Posty: 2703
Punktów :   
Rasa: Polimorfka
Profesja: Skrytobójca
Totem: Koń

Re: Ogród

Zdawałoby się, że jakaś służka stała na skraju ogrodu, patrząc ze szczytu Gwiezdnej Wieży na otaczające ją tereny. Spojrzała w dół i westchnęła. Nienaturalnie jasne włosy rozwiewał lekki wiatr. Chwyciła w końcu kraj zwykłej, szarej sukienki i odwróciła się. Wyglądała jak zwykła albinoska. Jednak jej oczy były prawie idealnie białe. Również włosy w odpowiednim świetle wydawały sie mienić złociście. Szyję "zdobiła" czarna obroża ze srebrnymi ćwiekami. Jak ona nienawidziła magii! Ci, którzy ja znali rozpoznaliby Ekenę. Jednak nie chodziła na co dzień w takich ubraniach. Widywano ją raczej w spodniach, lub bardziej reprezentacyjnych sukniach. Ale nie w szarej, zgrzebnej sukience kojarzącej sie ze służbą. Podeszła powoli do środka ogrodu. Usiadła na brzegu fontanny i spojrzała na swoje odbicie. Woda nie musiała być nieruchoma, by polimorfka wiedziała o bliznach i zmianach spowodowanych różnymi eliksirami, czy eksperymentami. Odwróciła wzrok i spojrzała na pojedyncze kwiaty, rosnące przy ścieżkach. W pewnej chwili spojrzała na zawiniątko, które przyniosła, gdy przyszła do Ogrodu. Wyglądałoby to na zwykły zwinięty połatany płaszcz podróżny. Wyróżniał go jednak wystający ze środka łeb młodego srebrnego Smoczka. Polimorfka patrzyła na malca przez chwilę. - Tak nie jest zbytnio bezpiecznie. Ani dla mnie, ani dla Ciebie... - Szepnęła, podchodząc do malca i klękając obok niego. Uśmiechnęła się, gdy jaszczur sie obudził. Wzięła go na ręce i znów usiadła na brzegu fontanny. - Ja jestem rozpoznawalna w każdych warunkach, ale Ty niekoniecznie... - Szeptała do Smoka, po czym zaczęła mruczeć coś do niego półgłosem. Gładziła go dłonią po łbie, nie przestając mówić. Mogłoby wyglądać, że do czegoś go zachęcała, albo coś mu opowiadała. W końcu nie mogła powstrzymać szerokiego uśmiechu, gdy zamiast gada trzymała na kolanach maleńkiego chłopczyka. Co prawda wydawał się ciut przeźroczysty, ale polimorfka i tak była zadowolona. Zawsze łatwiej opiekować sie dzieckiem, niż Smokiem. No i tak mniej rzucał sie w oczy. Zawsze mogła go też ukryć bez większych problemów. Cały czas uśmiechała się lekko, widząc jak Astaroth zasypia.

Ostatnio edytowany przez Ekena (2008-05-09 19:12:25)


You can dance forever
You got a fire in your feet
But will it ever be enough?
You know that it'll never be enough
You can fly and never need to land
And never need to sleep
But will it ever be enough?
You know that it'll never be enough

Offline

 

#105 2008-05-10 17:54:33

 Kraght'nar

http://tnij.org/gcaphttp://tnij.org/hb83Smoczy Sędzia

849959
Zarejestrowany: 2007-11-22
Posty: 1687
Punktów :   
Rasa: Czarny Smok
Profesja: Sędzia
Praca: Zakonny Sędzia
Totem: Ptak Ti
Zwierze: Astaroth i Wodnik

Re: Ogród

Gdyby ktoś się wychylił za krawędź ogrodu, zobaczyłby lecącego w górę czarnego smoka, który, co już było widoczne dla każdego na tym piętrze, wylądował na ogrodzie. Ruszył do fontanny i zatrzymał się w odległości stu stóp od niej.
- Powiem to co zawsze - powiedział Kraght'nar i opuścił łeb do poziomu dorosłego człowieka - potem ty odpowiesz tym co zawsze, a potem rozwalimy tą piękną okolice, czym przeważnie kończy się nasza walka, tak? - Zrobił krótką pauzę. - Oddaj Astarotha, Koninko, a nikomu nie stanie się krzywda...


Lecz tylko jeża przelecieć się nie da...

http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=56

Offline

 

Pokaż kalendarz! Pokaż listę medyczną! Pokaż tablice ogłoszeń!


przerwynik przerwynik

Zakon rozwija się dzięki pracy Pawła Neściora aka Rudik (skrypter php i CSS), Pauliny Kwidzińskiej aka Reira (grafik i ilustrator), Andre Norton (autorka fantasy, której prace są wykorzystywane do uzupełniania świata), Hajime Kanzakiego (autora anime "Slayers", z którego również czerpiemy część rozwiązań i nazewnictwa) i wielu innych, graczach i zwykłych przyjaciołach, poświęcających swój czas i talent dla rozwoju forum i świata Zakonu.

Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Stopka

Reklama Toplisty Wspieramy Zakon w pigułce
Rudik - portfolio TOP50 Gry Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl Napisz do nas
Gra naruto
Mesjasz
narutoogra.pun.pl
Night Moon - Twoja ścieżka fantasy

Wszystko o grze Call of Duty 2
Wszystko o grze warcraft3!
Miecz Prawdy
Najlepsze strony poświęcone RPG, cRPG i Fantasy
Toplista stron o tematyce fantasy rpg itp.
10 Najlepszych Polskich Stron Fantasy
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB


Racjonalista.pl - sprawdź sam
Wielka Rada


Mistrz: Mangel(Urlop):
7659312
stanmangel@aqq.eu


Mistrzyni: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Zastępca Mistrza: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Spec. ds. nietypowych: Darayawus Shiro:
4050011
standaray@aqq.eu


Dziekan: Sulam:
7506594
stansulam@aqq.eu


Bibliotekarka: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Wykładowca Psioniki: Skimrra(Urlop):
6114003
stan adorosa@aqq.eu


Pancermistrz: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Instruktor walk: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Łucznik: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Rada Mniejsza

Opiekunka Doliny Blasku: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Myśliwy: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Ogrodnik: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Projektant: POSZUKIWANY!:

stan


Arcykapłan: Dark Verreuil:
6990996
stanverreuil@aqq.eu


Dowódca Srebrzystych: Angelus:
4880466
stanrkofan@aqq.eu


Sędzia: Kraght'nar:
849959
Statystyki


Stat24:

Googlebot był ostatnio:

Pagerank:


Nagrody:

Katalog stron

Legenda

Oznaczenia postów Maniera pisania postów Grupy
- stary
- zamknięty
- przyklejony
- przekierowanie
- nowy
- zamknięty nowy
- nowy przyklejony
WIELKIE LITERY - krzyk

Kursywa - teksty pisane (poza biblioteką)

Administratorzy

Moderatorzy

Glejt Ducha

Stolica

Raana

Łańcuch

Podróż

Zwykły tekst - opisy czynności i dialogi Pogrubienie - NPC sterowane przez graczy (krwawniki, etc.)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Viersen www.hotels-world.pl Hotely Sea Ranch www.worldhotels-in.com hotels-world