Zakon Światła Ostoja Fantazji

  • Pamiętniki
  • Galeria

Reklama

  • Rudik - portfolioKroniki Fallathanu - Najlepszy MMORPG Tekstowy

Gazeta

  • Przesuń w dół scrollem by przeczytać resztę!
    Czytaj więcej...
Facebook ZakonnyRSS
  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Sprawdź fazę księżyców! Posłuchaj herolda! Pokaż list gończy! Sprawdź warunki pogodowe! Zbieraj zioła!
Posłuchaj adepta świątynnego! Sprawdź tablice projektową! Czytaj nagłówek gazety!

Całe forum Zakonu Światła podlega ochronie praw autorskich! Wszystkie prawa zastrzeżone! / All rights reserved!
przerwynikprzerwynik


Optymalne przeglądanie forum umożliwia przeglądarka Opera!

Jesteś nowy/a/e? ABC Zakonu! - kliknij a wiele zrozumiesz!


Aktualnie odbywa się EVENT! Początek w TYM MIEJSCU! Każdy chętny jest proszony o napisanie tam posta który informuje o przybyciu postaci.
przerwynikprzerwynik

Zarząd przypomina o powszechnym obowiązku wypełnienia zakładki "Komunikatory" w profilu. Nie wywiązanie się może wiązać się z przykrymi konsekwencjami, oraz utrudnieniami w grze.
przerwynikprzerwynik

przerwynikprzerwynik


#916 2011-07-08 11:47:21

 Stella

Mieszkaniec stolicy

36842964
Zarejestrowany: 2011-06-04
Posty: 32
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Karczmarka
Totem: Chart
Zwierze: Czarna kotka Nala

Re: Łaźnie

Stella uniosła brew i przyjrzała się uważnie aniołowi. Nie odpowiedziała nawet na pytanie Chloe, ale wszystkiego można się było domyśleć.
- Chcesz mu oddać mojego kota?! - nie całkiem wyobrażała sobie, że odda Nalę Upadłemu ot tak. Pokręciła głową przeczącą, poczym dodała:
- Znajdź sobie inne zwierzątko, ja za bardzo lubię mojego kotka - ponownie podkreśliła słowo "mojego", żeby do wszystkich dotarło, iż ta nie ma zamiaru składać ofiary z Nali.

Offline

 

#917 2011-07-08 11:52:26

 Arghez

Bogowie są niczym

status arghez@aqq.eu
12005268
Call me!
Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 1256
Punktów :   
Rasa: Upadły Anioł
Praca: Grabarz
Zwierze: Blador, Save

Re: Łaźnie

- Nie macie pewności... Ha! - Wielki zbiornik po brzegi napełniony wodą powoli zaczynał przyjmować inny kolor... Zaróżowił się jak słynne wina ze Kushit, potem powoli kolor ten ciemniał aż w końcu przyjął barwę... Konsystencję... A nawet smak tak uwielbianej przez Timona cieczy... Krwi. Z niej wyłonił się Arghez...
- Przez was zginęło już sześciu ludzi, tylko po to by Wielki nie zesłał na was jeszcze swojego gniewu... Jednak coś mu obiecałem... Do czasu zdobycia ofiary będziecie... O wiele mi bliżsi - Wskazał swoją lewą, nieumarłą rękę - Czujecie to?
Fileus i Stella powoli tracili czucie w lewych rękach... Ich dłonie rozpływały się w krew. Nie ważne czy była to skóra, mięśnie, kości czy paznokcie wszystko zamieniało się w krew i skapywało na podłogę.
- Zemsta z zemsty a z krwi krew! Serce ofiary wyniesione na jego ołtarz sprawi że Timon... Raczej... Odda wam to co straciliście.
Upadły ponownie zanurzył się w basenie wymazując swoją obecność w tym miejscu.
Ramiona anioła i kobiety rozpłynęły się pozostawiając kikuty tuż przed łokciem. Gdy ostatnia kropla upadła na ziemię, wszystko z powrotem wróciło do normy, to co było wodą, znów nią jest...


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=34
(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!

Boku wa bakemono, datteie kedamono!

Offline

 

#918 2011-07-08 11:59:14

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Członek "Rodu Podwiązki"
Totem: Gryf
WWW

Re: Łaźnie

- Jedno jest pewne...- Powiedział Fileus z uśmiechem cynika na bladej twarzy.- ... - dzięki Arghezowi jesteśmy teraz szczuplejsi. No nic, może przyzwyczaję się do braku ręki...-


"Dziwi mnie trochę, że nikt dotąd nie zadał sobie trudu, by zdobyć twe względy, panienko."
~Fileus, o Sherine

"Wybacz, jeśli nie zatkało mnie z wrażenia, ale jakoś niezdrów czuję się ostatnio, może to dlatego."
~Fileus, o Arghezie

"Jesteś z Północy, wiążesz swoją skórznie na ich sposób."
~Fileus, o Usko

Karta postaci

Offline

 

#919 2011-07-08 12:06:24

 Stella

Mieszkaniec stolicy

36842964
Zarejestrowany: 2011-06-04
Posty: 32
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Karczmarka
Totem: Chart
Zwierze: Czarna kotka Nala

Re: Łaźnie

Stella wstała, cała drżała i zbladła na twarzy momentalnie.
- Ja. Pracuję! Jak mam odpowiadać na zamówienia z jedną ręką?! Jedną kawę będę robić dwa razy dłużej! Gdzie on polazł?! Idziemy znaleźć coś, lub kogoś... ja chcę odzyskać rękę! - nie zwracała większej uwagi na to, co mówi. Gniew zalał ją całą, miała już tego naprawdę po uszy. Nawet jeżeli będzie musiała oddac kota.
- Szkoda mi będzie Nali, ale co zrobić - dodała ciszej, a do oczu napłynęły łzy, które skapywały wolno po policzku.

Ostatnio edytowany przez Stella (2011-07-08 12:07:18)

Offline

 

#920 2011-07-08 12:15:03

 Chloe

Mieszkaniec stolicy

35162923
Zarejestrowany: 2011-04-30
Posty: 168
Punktów :   
Rasa: Anioł
Praca: Służka
Totem: Formit
Zwierze: Brak

Re: Łaźnie

Chloe podeszła do dziewczyny, na jej twarzy malował się smutek i współczucie. Nie myślała nigdy, że mogłoby dojść do czegoś takiego.
- Stello? W porządku? Poradzicie sobie - próbowała uśmeichnąć się pocieszająco, jednak nie całkiem jej to chyba wyszło. - W takiej sytuacji może chyba lepiej oddać tego kota, co? - starała się dobierać słowa jak najodpowiedniej, żeby nie zdenerwować dziewczyny. Popatrzyła w stronę Fileusa.
- A Ty? Dobrze się czujesz? - zapytała, a w głowie jej się nie mieściło, co właśnie wydarzyło się parę chwil temu.

Offline

 

#921 2011-07-08 13:06:37

 Stella

Mieszkaniec stolicy

36842964
Zarejestrowany: 2011-06-04
Posty: 32
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Karczmarka
Totem: Chart
Zwierze: Czarna kotka Nala

Re: Łaźnie

- Tak, wszystko w porządku - mruknęła drżącym głosem, poczym ominęła anielicę i skierowała się w stronę wyjścia.
- Dziękuję, Chloe, nie musisz się martwić. Do zobaczenia - "mam nadzięję" dodała w myślach, poczym wyszła z łaźni nic więcej nie mówiąc. Otarła łzy, żeby czasem żaden przechodzień nie widział, że płacze, jednak nie dało się ukryć straconej ręki. Westchnęła i niemal pobiegła w jakieś miejsce, gdzie będzie mogła przesiedzieć sama.

Ostatnio edytowany przez Stella (2011-07-08 13:07:24)

Offline

 

#922 2011-07-08 21:59:31

 Chloe

Mieszkaniec stolicy

35162923
Zarejestrowany: 2011-04-30
Posty: 168
Punktów :   
Rasa: Anioł
Praca: Służka
Totem: Formit
Zwierze: Brak

Re: Łaźnie

Chloe westchnęła tylko. Stella wcale nie wyglądała teraz na osobę, z którą wszytsko było w porządku, jednak anielica nie wnikała.
- Na mnie już czas - odparła, poczym uśmeichnęła się do Fileusa - do zobaczenia - pożegnała się i wyszła z łaźni, marudząc po drodze na mokre pióra. No tak, przecież trzeba je wysuszyć...

Offline

 

#923 2011-07-08 22:07:25

 Sherine

Mieszkaniec stolicy

36024753
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 194
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Krawcowa
Totem: Ptak Ti
Zwierze: Brak
WWW

Re: Łaźnie

Są chwile, w których naprawdę nie mamy co z sobą zrobić... Cóż, wedłu Sherine były to bardzo denerwujące momenty. W końcu zdecydowała się pozwiedzać miasto. Spacerując tak, zauważyła wejście do łaźni. Dwie osoby już wyszły z pomieszczenia, więc dziewczyna w przekonaniu, że nie będzie tłumów weszła do środka.
Dreptała w stronę basenu, kiedy zatrzymała się momentalnie. Najpierw na jej twarzy zagościł szeroki uśmiech.
- O, witaj, Fileusie - powiedziała, podchodząc bliżej i wtedy to zauwazyła. Odskoczyła niczym poparzona, wpatrując się wytrzeszczonymi oczami w anioła.
- Eee... Gdzie twoja ręka?!

Offline

 

#924 2011-07-09 22:34:57

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Członek "Rodu Podwiązki"
Totem: Gryf
WWW

Re: Łaźnie

- A, jakoś tak zgubiła się po drodze, od naszej ostatniej rozmowy.- Zaśmiał się sucho anioł. Wstał. Brunetka po raz pierwszy mogła oglądać go bez odzienia, ale anioł nie pozwolił jej na to na długo. Ubrał szybko to co miał, starając się nie patrzeć jej w twarz, dopiął do pasa swoją sakwę podróżną i odwrócił się do ziemianki.
- Sherine, przepraszam cię, ale mam dużo spraw na głowie. Wybacz. Porozmawiamy kiedy indziej.-
On także opuścił łaźnię.


"Dziwi mnie trochę, że nikt dotąd nie zadał sobie trudu, by zdobyć twe względy, panienko."
~Fileus, o Sherine

"Wybacz, jeśli nie zatkało mnie z wrażenia, ale jakoś niezdrów czuję się ostatnio, może to dlatego."
~Fileus, o Arghezie

"Jesteś z Północy, wiążesz swoją skórznie na ich sposób."
~Fileus, o Usko

Karta postaci

Offline

 

#925 2011-07-09 23:03:36

 Sherine

Mieszkaniec stolicy

36024753
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 194
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Krawcowa
Totem: Ptak Ti
Zwierze: Brak
WWW

Re: Łaźnie

- Jasne, nie ma sprawy - dziewczyna uśmiechnęła się blado. - do zobaczenia.
Teraz to zaczęła sie martwić. Żeby tak nagle stracić rękę?!
Patrzyła jeszcze jakiś czas za odchodzącym aniołem, poczym z westchnięciem ściągnęła ubrania i zanurzyła się do ramion w basenie. Ciepła woda nie zmyła jednak zmartwień, Sherine nadal zastanawiała się, co się stało. Nie chciała naciskać, ale po prostu musiała się w koncu dowiedzieć, o co poszło. Starając się myśleć o czymś innym brunetka przymknęła oczy i spróbowała się rozluźnić.

Co po takim rozluźnianiu, jak w ciąż w głowie tłoczyła jej sie myśl, że Fileus nie ma ręki?! Dziewczyna po jakimś czasie wyszła z wody, przebrała się i opuściła łaźnie.

Ostatnio edytowany przez Sherine (2011-09-02 20:45:33)

Offline

 

Pokaż kalendarz! Pokaż listę medyczną! Pokaż tablice ogłoszeń!


przerwynik przerwynik

Zakon rozwija się dzięki pracy Pawła Neściora aka Rudik (skrypter php i CSS), Pauliny Kwidzińskiej aka Reira (grafik i ilustrator), Andre Norton (autorka fantasy, której prace są wykorzystywane do uzupełniania świata), Hajime Kanzakiego (autora anime "Slayers", z którego również czerpiemy część rozwiązań i nazewnictwa) i wielu innych, graczach i zwykłych przyjaciołach, poświęcających swój czas i talent dla rozwoju forum i świata Zakonu.

Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Stopka

Reklama Toplisty Wspieramy Zakon w pigułce
Rudik - portfolio TOP50 Gry Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl Napisz do nas
Gra naruto
Mesjasz
narutoogra.pun.pl
Night Moon - Twoja ścieżka fantasy

Wszystko o grze Call of Duty 2
Wszystko o grze warcraft3!
Miecz Prawdy
Najlepsze strony poświęcone RPG, cRPG i Fantasy
Toplista stron o tematyce fantasy rpg itp.
10 Najlepszych Polskich Stron Fantasy
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB


Racjonalista.pl - sprawdź sam
Wielka Rada


Mistrz: Mangel(Urlop):
7659312
stanmangel@aqq.eu


Mistrzyni: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Zastępca Mistrza: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Spec. ds. nietypowych: Darayawus Shiro:
4050011
standaray@aqq.eu


Dziekan: Sulam:
7506594
stansulam@aqq.eu


Bibliotekarka: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Wykładowca Psioniki: Skimrra(Urlop):
6114003
stan adorosa@aqq.eu


Pancermistrz: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Instruktor walk: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Łucznik: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Rada Mniejsza

Opiekunka Doliny Blasku: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Myśliwy: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Ogrodnik: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Projektant: POSZUKIWANY!:

stan


Arcykapłan: Dark Verreuil:
6990996
stanverreuil@aqq.eu


Dowódca Srebrzystych: Angelus:
4880466
stanrkofan@aqq.eu


Sędzia: Kraght'nar:
849959
Statystyki


Stat24:

Googlebot był ostatnio:

Pagerank:


Nagrody:

Katalog stron

Legenda

Oznaczenia postów Maniera pisania postów Grupy
- stary
- zamknięty
- przyklejony
- przekierowanie
- nowy
- zamknięty nowy
- nowy przyklejony
WIELKIE LITERY - krzyk

Kursywa - teksty pisane (poza biblioteką)

Administratorzy

Moderatorzy

Glejt Ducha

Stolica

Raana

Łańcuch

Podróż

Zwykły tekst - opisy czynności i dialogi Pogrubienie - NPC sterowane przez graczy (krwawniki, etc.)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
zakonswiatla.pun.pl