Zakon Światła Ostoja Fantazji

  • Pamiętniki
  • Galeria

Reklama

  • Rudik - portfolioKroniki Fallathanu - Najlepszy MMORPG Tekstowy

Gazeta

  • Przesuń w dół scrollem by przeczytać resztę!
    Czytaj więcej...
Facebook ZakonnyRSS
  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Sprawdź fazę księżyców! Posłuchaj herolda! Pokaż list gończy! Sprawdź warunki pogodowe! Zbieraj zioła!
Posłuchaj adepta świątynnego! Sprawdź tablice projektową! Czytaj nagłówek gazety!

Całe forum Zakonu Światła podlega ochronie praw autorskich! Wszystkie prawa zastrzeżone! / All rights reserved!
przerwynikprzerwynik


Optymalne przeglądanie forum umożliwia przeglądarka Opera!

Jesteś nowy/a/e? ABC Zakonu! - kliknij a wiele zrozumiesz!


Aktualnie odbywa się EVENT! Początek w TYM MIEJSCU! Każdy chętny jest proszony o napisanie tam posta który informuje o przybyciu postaci.
przerwynikprzerwynik

Zarząd przypomina o powszechnym obowiązku wypełnienia zakładki "Komunikatory" w profilu. Nie wywiązanie się może wiązać się z przykrymi konsekwencjami, oraz utrudnieniami w grze.
przerwynikprzerwynik

przerwynikprzerwynik


#331 2011-07-03 22:54:13

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Członek "Rodu Podwiązki"
Totem: Gryf
WWW

Re: Ptaszarnia

Fileus tymczasem wybudzał się powoli z tej krótkiej drzemki, nie dał jednak niczego poznać po sobie. Jego umysł zarejestrował, jak dziewczyna podnosi się - anioł obserwował ją spod półprzymkniętych powiek. Miał w tym pewien cel - chciał wiedzieć, jak dziewczyna będzie zachowywała się przy nim, gdy będzie przeświadczona, że śpi.


"Dziwi mnie trochę, że nikt dotąd nie zadał sobie trudu, by zdobyć twe względy, panienko."
~Fileus, o Sherine

"Wybacz, jeśli nie zatkało mnie z wrażenia, ale jakoś niezdrów czuję się ostatnio, może to dlatego."
~Fileus, o Arghezie

"Jesteś z Północy, wiążesz swoją skórznie na ich sposób."
~Fileus, o Usko

Karta postaci

Offline

 

#332 2011-07-04 15:26:19

 Sherine

Mieszkaniec stolicy

36024753
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 194
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Krawcowa
Totem: Ptak Ti
Zwierze: Brak
WWW

Re: Ptaszarnia

Dziewczyna w tym czasie wciąż przechadzała się po ptaszarni. Po chwili popatrzyła w stronę anioła, jakby chciała zobaczyć, czy może się nie obudził, jednak wydawało jej się, że Fileus ciągle śpi. Sherine znudzona trochę małym spacerem usiadła pod ścianą, trochę dalej od anioła, by czasem go nie obudzić. Uważała, że skoro był zmęczony to powinien odpocznąć jak najwięcej, ona mogła poczekać. Oparła głowę o ścianę, wlepiając wzrok w górę, poczym spuściła głowę i zaczęła przeszukiwac torbę jak najciszej się dało. Jeszcze raz spojrzała na Fileusa, upewniając się, że wciąż pogrążony był w drzemce i otworzyła rysownik. Jednak zamiast złapać jeszcze za czarny węgiel po prostu przeglądała swoje poprzednie prace, które ze sobą nosiła.

Offline

 

#333 2011-07-04 18:47:56

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Członek "Rodu Podwiązki"
Totem: Gryf
WWW

Re: Ptaszarnia

Fileus zauważył, że jego towarzyszka sięgnęła po swój nieodłączny szkicownik. "Czyżby zamierzała narysować mnie we śnie?" pomyślał anioł, jednak gdy zobaczył, że dziewczyna nie wyjęła nawet węgla, zaś tylko przegląda prace, odetchnął z pewną dozą ulgi. Lubił ją i lubił jej prace, ale nie uważał siebie za jakiś szczególnie godny temat na szkice.


"Dziwi mnie trochę, że nikt dotąd nie zadał sobie trudu, by zdobyć twe względy, panienko."
~Fileus, o Sherine

"Wybacz, jeśli nie zatkało mnie z wrażenia, ale jakoś niezdrów czuję się ostatnio, może to dlatego."
~Fileus, o Arghezie

"Jesteś z Północy, wiążesz swoją skórznie na ich sposób."
~Fileus, o Usko

Karta postaci

Offline

 

#334 2011-07-04 18:56:16

 Sherine

Mieszkaniec stolicy

36024753
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 194
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Krawcowa
Totem: Ptak Ti
Zwierze: Brak
WWW

Re: Ptaszarnia

Przeglądała kolejne rysunki, wracając wspomnieniami do miejsc, które upamiętniła na papierze i uśmiechając się delikatnie na te wspaniałe widoki, które kiedyś miała okazję zobaczyć. Po jakimś czasie jakby i to zajęcie się jej znudziło i rozejrzała sie po pomieszczeniu w poszukiwaniu nowego. Ponownie je wzrok zatrzymał się na niebieskowłosym i po chwili Sherine przysunęła się bliżej tak, by w końcu oprzeć się o ramię anioła. Trochę obawiała się, że go obudzi, ale nie miała nic lepszego do robienia. W tym momencie widać było, że dziewczyna juz za bardzo przyzwyczaiła sie do ciagłego towarzystwa i rozmowy.

Ostatnio edytowany przez Sherine (2011-07-04 19:01:40)

Offline

 

#335 2011-07-06 21:48:09

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Członek "Rodu Podwiązki"
Totem: Gryf
WWW

Re: Ptaszarnia

Zanim zdążyła zareagować, ze śmiechem objął ją w pasie i przyciągnął bliżej do siebie. Jemu też bardzdo miłe było towarzystwo ziemianki i nie chciał z niego łatwo rezygnować. Ostrożnie, jakby obawiając się światła, które w ptaszarni przecież nie było za ostre, uniósł powieki i powiedział.
- O czym myślisz?-


"Dziwi mnie trochę, że nikt dotąd nie zadał sobie trudu, by zdobyć twe względy, panienko."
~Fileus, o Sherine

"Wybacz, jeśli nie zatkało mnie z wrażenia, ale jakoś niezdrów czuję się ostatnio, może to dlatego."
~Fileus, o Arghezie

"Jesteś z Północy, wiążesz swoją skórznie na ich sposób."
~Fileus, o Usko

Karta postaci

Offline

 

#336 2011-07-07 11:16:12

 Sherine

Mieszkaniec stolicy

36024753
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 194
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Krawcowa
Totem: Ptak Ti
Zwierze: Brak
WWW

Re: Ptaszarnia

Dziewczyna usmiechnęła się, kiedy poczuła, jak anioł ją obejmuje i wtuliła się w jego ramię, żeby być jak najbliżej. Oj, coś jej się wydawało, że Fileus wcale nie spał, gdy ona chodziła tam i z powrotem po ptaszarni.
- O czym myślę? No cóż.. W tej chwili o tym, że chyba wcale nie spałeś tak długo jak mi sie wydawało - zaśmiała się, poczym odgarnęła włosy, które opadly jej na oczy. - To się robi denerwujące - westchnęła, kiedy kosmyk ponownie opadł jej na twarz.

Offline

 

#337 2011-07-07 11:21:37

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Członek "Rodu Podwiązki"
Totem: Gryf
WWW

Re: Ptaszarnia

- Zostaw.- Anioł delikatnie ujął ją za nadgarstek.- Dobrze ci z nim. Lubię twoje włosy, na prawdę.- Uśmiechnął się kojąco do dziewczyny.- I masz rację, obudziłem się parę chwil temu.-


"Dziwi mnie trochę, że nikt dotąd nie zadał sobie trudu, by zdobyć twe względy, panienko."
~Fileus, o Sherine

"Wybacz, jeśli nie zatkało mnie z wrażenia, ale jakoś niezdrów czuję się ostatnio, może to dlatego."
~Fileus, o Arghezie

"Jesteś z Północy, wiążesz swoją skórznie na ich sposób."
~Fileus, o Usko

Karta postaci

Offline

 

#338 2011-07-07 11:39:46

 Sherine

Mieszkaniec stolicy

36024753
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 194
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Krawcowa
Totem: Ptak Ti
Zwierze: Brak
WWW

Re: Ptaszarnia

Sherine posłusznie zostawiła kosmyk, który leżał teraz swobodnie na jej twarzy. Podniosła głowę, by spojrzecz na Fileusa, choć nie było w tym żadnego konkretnego celu. Uśmiechnęła się tylko, po prostu lubiła patrzeć mu w oczy.

Offline

 

#339 2011-07-07 11:52:17

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Członek "Rodu Podwiązki"
Totem: Gryf
WWW

Re: Ptaszarnia

Fileus, siedząc tak przy niej blisko i patrząc w te wielkie, piękne, błyszczące oczy, poczuł nieodpartą chęć pocałowania dziewczyny. Znowu. Objął ją delikatnie i naparł ustami na jej wargi zanim zdążyła zaprotestować.


"Dziwi mnie trochę, że nikt dotąd nie zadał sobie trudu, by zdobyć twe względy, panienko."
~Fileus, o Sherine

"Wybacz, jeśli nie zatkało mnie z wrażenia, ale jakoś niezdrów czuję się ostatnio, może to dlatego."
~Fileus, o Arghezie

"Jesteś z Północy, wiążesz swoją skórznie na ich sposób."
~Fileus, o Usko

Karta postaci

Offline

 

#340 2011-07-07 11:57:06

 Sherine

Mieszkaniec stolicy

36024753
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 194
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Krawcowa
Totem: Ptak Ti
Zwierze: Brak
WWW

Re: Ptaszarnia

Dziewczyna w ogóle nie pomyślałaby żeby zaprotestować, choć musiała przyznać, że nagły pocałunek ją zaskoczył. Nie na długo. Również objęła Fileusa i odwzajemniła pocałunek. Przymknęła powieki, tak, niezaprzeczalnie jej się to podobało.

Offline

 

#341 2011-07-07 12:09:58

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Członek "Rodu Podwiązki"
Totem: Gryf
WWW

Re: Ptaszarnia

Jego dłonie przesuwały się po jej ciele, badając je uważnie przez materiał jej odzieży. Nie myślał jednak o tym, żeby dziewczynę czegokolwiek pozbawiać - pocałunek całkowicie wystarczał mu do szczęścia.
Po dłuższej chwili i tak w jego wyobraźnie trwającej wieczność, oderwał się od niej. Ciężko łapał oddech, ale jego twarz rozjaśniał uśmiech.
- Dziękuję.- Powiedział tylko i znowu delikatnie przymknął oczy. Wysunął koniuszek języka i oblizał nim wargi.


"Dziwi mnie trochę, że nikt dotąd nie zadał sobie trudu, by zdobyć twe względy, panienko."
~Fileus, o Sherine

"Wybacz, jeśli nie zatkało mnie z wrażenia, ale jakoś niezdrów czuję się ostatnio, może to dlatego."
~Fileus, o Arghezie

"Jesteś z Północy, wiążesz swoją skórznie na ich sposób."
~Fileus, o Usko

Karta postaci

Offline

 

#342 2011-07-07 12:22:32

 Sherine

Mieszkaniec stolicy

36024753
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 194
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Krawcowa
Totem: Ptak Ti
Zwierze: Brak
WWW

Re: Ptaszarnia

Wplotła palce we włosy anioła, nie odrywając się choćby na chwilę. Chciała być jak najbliżej jego i wtuliła się bardziej, wciąż stykając się ustami z Fileusem.
Po dłuższym czasie, choć może dla Sherine i tak był krótki, oderwali się od siebie. Dziewczyna dość głośno i szybciej oddychała, a serce dopiero uspokajało się i zwalniało biegu. Uśmiechała się szeroko do chłopaka.
- Za co dziękujesz? - to ona powinna dziękować.

Offline

 

#343 2011-07-07 12:28:37

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Członek "Rodu Podwiązki"
Totem: Gryf
WWW

Re: Ptaszarnia

- Za to, że mnie nie odepchnęłaś.- Uśmiechnął się i spuścił lekko wzrok.- Wiesz, nadal podtrzymuję to co mówiłem wcześniej. Niewiele jest kobiet gotowych ot tak całować się z aniołem.-


"Dziwi mnie trochę, że nikt dotąd nie zadał sobie trudu, by zdobyć twe względy, panienko."
~Fileus, o Sherine

"Wybacz, jeśli nie zatkało mnie z wrażenia, ale jakoś niezdrów czuję się ostatnio, może to dlatego."
~Fileus, o Arghezie

"Jesteś z Północy, wiążesz swoją skórznie na ich sposób."
~Fileus, o Usko

Karta postaci

Offline

 

#344 2011-07-07 12:34:12

 Sherine

Mieszkaniec stolicy

36024753
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 194
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Krawcowa
Totem: Ptak Ti
Zwierze: Brak
WWW

Re: Ptaszarnia

Dziewczyna wywróciła teatralnie oczami, dla niej nie liczyło się, kto kim jest na zewnątrz, lecz w środku. Zawsze kierowała się tą zasadą "Nie oceniaj książki po okładce".
- Najwyraźniej ja jestem inna - uśmiechnęła się, poczym złożyła na ustach Fileusa delikatny pocałunek. Chciała, żeby w końcu to zrozumiał, że ona nie ma zamiaru go od siebie odtrącać.
Po chwili wstała i zarzuciła swoją torbę na ramię.
- Wiesz... Będę się juz zbierać - powiedziała z lekkim uśmiechem, choć nie dokońca  chciała rozstawać się z aniołem.
- To do zobaczenia - nachyliła się nad aniołem i pocałowała go w policzek, poczym skierowała sie w stronę wyjścia z ptaszarni.

Ostatnio edytowany przez Sherine (2011-07-08 22:16:27)

Offline

 

Pokaż kalendarz! Pokaż listę medyczną! Pokaż tablice ogłoszeń!


przerwynik przerwynik

Zakon rozwija się dzięki pracy Pawła Neściora aka Rudik (skrypter php i CSS), Pauliny Kwidzińskiej aka Reira (grafik i ilustrator), Andre Norton (autorka fantasy, której prace są wykorzystywane do uzupełniania świata), Hajime Kanzakiego (autora anime "Slayers", z którego również czerpiemy część rozwiązań i nazewnictwa) i wielu innych, graczach i zwykłych przyjaciołach, poświęcających swój czas i talent dla rozwoju forum i świata Zakonu.

Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Stopka

Reklama Toplisty Wspieramy Zakon w pigułce
Rudik - portfolio TOP50 Gry Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl Napisz do nas
Gra naruto
Mesjasz
narutoogra.pun.pl
Night Moon - Twoja ścieżka fantasy

Wszystko o grze Call of Duty 2
Wszystko o grze warcraft3!
Miecz Prawdy
Najlepsze strony poświęcone RPG, cRPG i Fantasy
Toplista stron o tematyce fantasy rpg itp.
10 Najlepszych Polskich Stron Fantasy
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB


Racjonalista.pl - sprawdź sam
Wielka Rada


Mistrz: Mangel(Urlop):
7659312
stanmangel@aqq.eu


Mistrzyni: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Zastępca Mistrza: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Spec. ds. nietypowych: Darayawus Shiro:
4050011
standaray@aqq.eu


Dziekan: Sulam:
7506594
stansulam@aqq.eu


Bibliotekarka: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Wykładowca Psioniki: Skimrra(Urlop):
6114003
stan adorosa@aqq.eu


Pancermistrz: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Instruktor walk: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Łucznik: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Rada Mniejsza

Opiekunka Doliny Blasku: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Myśliwy: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Ogrodnik: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Projektant: POSZUKIWANY!:

stan


Arcykapłan: Dark Verreuil:
6990996
stanverreuil@aqq.eu


Dowódca Srebrzystych: Angelus:
4880466
stanrkofan@aqq.eu


Sędzia: Kraght'nar:
849959
Statystyki


Stat24:

Googlebot był ostatnio:

Pagerank:


Nagrody:

Katalog stron

Legenda

Oznaczenia postów Maniera pisania postów Grupy
- stary
- zamknięty
- przyklejony
- przekierowanie
- nowy
- zamknięty nowy
- nowy przyklejony
WIELKIE LITERY - krzyk

Kursywa - teksty pisane (poza biblioteką)

Administratorzy

Moderatorzy

Glejt Ducha

Stolica

Raana

Łańcuch

Podróż

Zwykły tekst - opisy czynności i dialogi Pogrubienie - NPC sterowane przez graczy (krwawniki, etc.)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
zakonswiatla.pun.pl