Zakon Światła Ostoja Fantazji

  • Pamiętniki
  • Galeria

Reklama

  • Rudik - portfolioKroniki Fallathanu - Najlepszy MMORPG Tekstowy

Gazeta

  • Przesuń w dół scrollem by przeczytać resztę!
    Czytaj więcej...
Facebook ZakonnyRSS

Ogłoszenie

Sprawdź fazę księżyców! Posłuchaj herolda! Pokaż list gończy! Sprawdź warunki pogodowe! Zbieraj zioła!
Posłuchaj adepta świątynnego! Sprawdź tablice projektową! Czytaj nagłówek gazety!

Całe forum Zakonu Światła podlega ochronie praw autorskich! Wszystkie prawa zastrzeżone! / All rights reserved!
przerwynikprzerwynik


Optymalne przeglądanie forum umożliwia przeglądarka Opera!

Jesteś nowy/a/e? ABC Zakonu! - kliknij a wiele zrozumiesz!


Aktualnie odbywa się EVENT! Początek w TYM MIEJSCU! Każdy chętny jest proszony o napisanie tam posta który informuje o przybyciu postaci.
przerwynikprzerwynik

Zarząd przypomina o powszechnym obowiązku wypełnienia zakładki "Komunikatory" w profilu. Nie wywiązanie się może wiązać się z przykrymi konsekwencjami, oraz utrudnieniami w grze.
przerwynikprzerwynik

przerwynikprzerwynik


#391 2011-06-22 23:15:31

 Angelus

Mieszkaniec stolicy

status rkofan@aqq.eu
4880466
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 558
Rasa: Wampir
Profesja: Tancerz Cienia
Totem: Ptak Ti

Re: Legowisko półgryfów.

     - Zawsze taka pomocna, wścipska, ale pomocna. -      Rzekł wampir spuszczając głowę. Tam, w ciemnościach jego duszy czaił się złowrogi uśmiech. Ekspresja uległa zmianie, a Angelus, poczuł się w końcu prawdziwym Angelusem, nie wodzonym żadnym odkupieniem i chęcią zbawienia. Poczuł się sobą, za pomniał co to dusza, zapomniał co to sumienie. A w głowie jego rodziła się tylko chęć krwi. Umieścił swoje spojrzenie na Ekenie, gadając od rzeczy, nieco z wyrzutami sumienia, ale i z ironią, uśmiechem i poczuciem spełnienia.      - Stoisz tu, nie boisz się. A może się boisz ? Nie chcesz tego okazać, bo po co. Masz we mnie przyjaciele. Błędne stwierdzenie. Gdybyśmy poznali się sześć lat temu, nie byłoby Ci dane bliżej mnie poznać. Byłabyś kolejną z moich ofiar, a może i będziesz ? Ty dumna bźdźiągwo. Udajesz królewnę, a najbliżej Ci do slamsa. Wodzisz się w swojej zadumie, widząc czubek nosa, a wystarczy spojrzeć niżej, na te łachmany, poszarpane i zniszczone ubrania.... Ociekam Tobą, Twoim zapachem, smrodem sierści, nasiąkłem tym... Tobą, Twoim otoczeniem. Nie wiem, co takiego robiło on zrobił, po co się do Ciebie zbliżył, ja tego błędu nie popełnię. Dość już z tej przeklętej duszy, tego odkupienia. Dość żywienia się szczurami, picia świńskiej krwi. Czas na coś żywego... -      Ukazał kły, w triumfalnym uśmiechu, momentalnie dopadając do Ekeny. Rozpędzony, pchnął ją na pobliski głaz, dłonią chwytając za włosy, ciągnąc je w tył z taką siłą, iż omal ich nie wyrywając. Odchyliwszy szyję albinoski w tył, musnął językiem miejsce, gdzie zaraz będzie miał zamiar zatopić swe kły. Dość już tego dobra, dość. Angelus nie mógł już tego wytrzymać, tych udawanych uśmiechów, chęci przyjaźni. To zwierzyna do cholery.


Karta Postaci
http://i53.tinypic.com/2qb82kp.jpg

  Pokój jest kłamstwem - istnieje tylko pasja.
    Dzięki pasji zdobywam siłę.
    Dzięki sile zdobywam moc.
    Dzięki mocy osiągam zwycięstwo, moje okowa pękają.
    Niechaj Moc mnie uwolni.

Offline

 

#392 2011-06-22 23:39:56

 Ekena

http://tnij.org/gg6fhttp://tnij.org/hg3y

9730051
Zarejestrowany: 2006-08-26
Posty: 2703
Punktów :   
Rasa: Polimorfka
Profesja: Skrytobójca
Totem: Koń

Re: Legowisko półgryfów.

- A... Angelus? Co z Tobą? - Tylko tyle zdążyła wyszeptać, cofając sie lekko. Zaraz potem tkwiła w nienaturalnej pozycji, przyciśnięta do głazu przez ciało wampira. Z jej gardła wydobył się zaczątek zduszonego krzyku, szybko jednak zamknęła usta, pamietając, że gdzieśtam w Puszczy znajdowały się jej dzieci, musiała więc zapanować nad odruchowym wrzaskiem, by nie sprowadzić ich. By nie sprowadzić ich wprost na wygłodzonego drapieżnika. Zamknęła oczy, powstrzymując mimowolne łzy bólu spowodowane gwałtownym uderzeniem i szarpnięciem za włosy. Była bliska paniki, cokolwiek by nie mówiła, czegokolwiek by nie przeżyła nadal nie chciała umierać. Nie chciała porzucać tego wszystkiego ponownie, bała się bólu. Zmusiła się do oczyszczenia myśli i otwarcia oczu. Spróbowała rozluźnić mięśnie na tyle, by niewygodna pozycja nie dokuczała aż tak bardzo, nie przypominała o paskudnej sytuacji. Przynajmniej do momentu, gdy poczuła na szyi muśnięcie. Nie musiała się nawet domyślać, czyja to sprawka, ani co oznaczało.
- Angelus? Mogę Ci coś upolować. Przyprowadzić jakieś żywe zwierzę. Uspokój się... to tylko głód. Nie musisz mnie zabijać. - Polimorfce nie udało się podnieść głosu ani odrobinę powyżej ledwie słyszalnego szeptu. Żałowała, że nie mogła uspokoić serca, które wybijało szalony rytm. Nawet nie próbowała się jeszcze wyrywać, wiedziała, że w tej pozycji nie mogła nic zrobić, potrzebowała choć trochę przestrzeni. Zbyt wiele lat nie ćwiczyła, aby cialo reagowało odruchowo. Zbytnio zapomniała się w dość spokojnym życiu, by w takiej sytuacji pamiętać o swoich możliwościach, by próbować się przemienić i walczyć. By zapanować nad strachem przed bólem.


You can dance forever
You got a fire in your feet
But will it ever be enough?
You know that it'll never be enough
You can fly and never need to land
And never need to sleep
But will it ever be enough?
You know that it'll never be enough

Offline

 

#393 2011-06-25 19:34:40

 Angelus

Mieszkaniec stolicy

status rkofan@aqq.eu
4880466
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 558
Rasa: Wampir
Profesja: Tancerz Cienia
Totem: Ptak Ti

Re: Legowisko półgryfów.

Przekręciwszy lekko głową, zmarszczył brwi. Drwiący uśmiech przeszył jego usta.     - A skąd pomysł, że mam ochotę na zwierze ? A może chce ludzkiej krwi ? A może mam ochotę na polimorfa ? Wiecznie tylko zwierzęta i zwierzęta. A przecież to ludzka krew jest rarytasem. A Twoja ? Cóż, nigdy nie próbowałem, a znamy się już tyle... -    Nie przestając się uśmiechać, niepostrzeżenie zbliżył się do szyi Ekeny i pocałował miejsce, które wcześniej sobie przygotował. Angelus uwielbiał bawić się swoimi ofiarami, igrać z ich losem. Zburzona krew była o wiele smaczniejsza.


Karta Postaci
http://i53.tinypic.com/2qb82kp.jpg

  Pokój jest kłamstwem - istnieje tylko pasja.
    Dzięki pasji zdobywam siłę.
    Dzięki sile zdobywam moc.
    Dzięki mocy osiągam zwycięstwo, moje okowa pękają.
    Niechaj Moc mnie uwolni.

Offline

 

#394 2011-06-25 19:50:20

 Ekena

http://tnij.org/gg6fhttp://tnij.org/hg3y

9730051
Zarejestrowany: 2006-08-26
Posty: 2703
Punktów :   
Rasa: Polimorfka
Profesja: Skrytobójca
Totem: Koń

Re: Legowisko półgryfów.

- Jak już mówiłam, mogę utoczyć Ci swojej krwi i nie musisz mnie zabijać. - Ekena zesztywniała lekko i zamknęła oczy, gdy wampir znalazł sie tuż przy jej szyi. Potrzebowała czasu. Musiała grać na zwłokę. Wzywanie dzieci nie wchodziło w grę, widziała Angelusa w akcji i nie zamierzała dawać mu szansy zapokojenia głodu na nich. Ta właśnie myśl sprawiła, że strach albinoski zaczął się ulatniać, zastępowany przez wściekłość. Nie mogła zrobić wampirowi krzywdy, ale nie zamierzała tak leżeć i czekać na śmierć. Podkurczyła gwałtownie lewą nogę, chcąc trafić napastnika kolanem, jednocześnie próbując uderzyć łokciem. Pamietała dobrze, jak Mistrz powiedział kiedyś, że uwielbiał, gdy jego ofiary uciekały i to tylko podsycało jego apetyt. Ale nic nie mówił o samobójczej próbie ataku.


You can dance forever
You got a fire in your feet
But will it ever be enough?
You know that it'll never be enough
You can fly and never need to land
And never need to sleep
But will it ever be enough?
You know that it'll never be enough

Offline

 

#395 2011-06-25 19:59:24

 Angelus

Mieszkaniec stolicy

status rkofan@aqq.eu
4880466
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 558
Rasa: Wampir
Profesja: Tancerz Cienia
Totem: Ptak Ti

Re: Legowisko półgryfów.

Oba ciosy nie zrobiły na wampirze większego wrażenia, a tylko spowodowały, że ten osunął albinoskę z kamienia, na ziemię.      - Wolę bezpośrednio. -    Przerwał na chwilę, unosząc głowę.
-   Coś Ci się nie podoba ? Taki właśnie jestem. Widzisz w tym problem ? -     Spytał, rozszerzając jej obie nogi na boki, by już nie mogła go zaskoczyć. To samo zrobił z jej dłońmi. Krępując je dłonią, tuż nad głową albnoski.     - Co teraz ? Nadal chcesz się ze mną przyjaźnić ? Hmm ?! -   


Karta Postaci
http://i53.tinypic.com/2qb82kp.jpg

  Pokój jest kłamstwem - istnieje tylko pasja.
    Dzięki pasji zdobywam siłę.
    Dzięki sile zdobywam moc.
    Dzięki mocy osiągam zwycięstwo, moje okowa pękają.
    Niechaj Moc mnie uwolni.

Offline

 

#396 2011-06-25 20:10:35

 Ekena

http://tnij.org/gg6fhttp://tnij.org/hg3y

9730051
Zarejestrowany: 2006-08-26
Posty: 2703
Punktów :   
Rasa: Polimorfka
Profesja: Skrytobójca
Totem: Koń

Re: Legowisko półgryfów.

- Muszę Ci powiedzieć, że jeśli mnie zagryziesz, mogę mieć z tym drobny problem. Jakoś ostatnio nie udało mi się stać duchem po śmierci. - Ekena wbiła wzrok w niebo widocznie gdzieś nad ramieniem trzymającego ją Angelusa. Nawet nie próbowała się jeszcze wyrywać. Chwilowo nie miało to najmniejszego sensu. - Mogę Cię zapewnić, że jeśli skrzywdzisz moje dzieci, będziesz dla mnie tylko wrogiem. A cóż... sama jestem drapieżnikiem, ale ja nie oswajam tego, czemu planuję przetrącić kark.
Albinoska wykręciła lekko szyję, by móc spojrzeć na własne nadgarstki i zaczęła próbować metodycznie je oswobodzić. Zwyczajnie nie mogła tak leżeć i czekać, musiała próbować coś zrobić. Musiała próbować się uwolnić. W tym momencie doskonale zrozumiała, dlaczego dzieciom zabraniano bawić się jedzeniem. Bo nawet najbardziej opanowane jedzenie, patrząc na tego, kto miał je zjeść, zaczynało odczuwać głęboko zakorzeniony lęk, jaki posiadała chyba każda choć trochę rozumna istota, a mianowicie lęk przed zagryzieniem, przed byciem szarpanym zębami, rozrywanym pazurami. Polimorfka nie była wyjątkiem, do niej docierało to po prostu odrobinę wolniej. A w miarę, jak strach dawał coraz bardziej o sobie znać, szarpała się coraz gwałtowniej.


You can dance forever
You got a fire in your feet
But will it ever be enough?
You know that it'll never be enough
You can fly and never need to land
And never need to sleep
But will it ever be enough?
You know that it'll never be enough

Offline

 

Pokaż kalendarz! Pokaż listę medyczną! Pokaż tablice ogłoszeń!


przerwynik przerwynik

Zakon rozwija się dzięki pracy Pawła Neściora aka Rudik (skrypter php i CSS), Pauliny Kwidzińskiej aka Reira (grafik i ilustrator), Andre Norton (autorka fantasy, której prace są wykorzystywane do uzupełniania świata), Hajime Kanzakiego (autora anime "Slayers", z którego również czerpiemy część rozwiązań i nazewnictwa) i wielu innych, graczach i zwykłych przyjaciołach, poświęcających swój czas i talent dla rozwoju forum i świata Zakonu.

Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Stopka

Reklama Toplisty Wspieramy Zakon w pigułce
Rudik - portfolio TOP50 Gry Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl Napisz do nas
Gra naruto
Mesjasz
narutoogra.pun.pl
Night Moon - Twoja ścieżka fantasy

Wszystko o grze Call of Duty 2
Wszystko o grze warcraft3!
Miecz Prawdy
Najlepsze strony poświęcone RPG, cRPG i Fantasy
Toplista stron o tematyce fantasy rpg itp.
10 Najlepszych Polskich Stron Fantasy
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB


Racjonalista.pl - sprawdź sam
Wielka Rada


Mistrz: Mangel(Urlop):
7659312
stanmangel@aqq.eu


Mistrzyni: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Zastępca Mistrza: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Spec. ds. nietypowych: Darayawus Shiro:
4050011
standaray@aqq.eu


Dziekan: Sulam:
7506594
stansulam@aqq.eu


Bibliotekarka: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Wykładowca Psioniki: Skimrra(Urlop):
6114003
stan adorosa@aqq.eu


Pancermistrz: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Instruktor walk: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Łucznik: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Rada Mniejsza

Opiekunka Doliny Blasku: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Myśliwy: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Ogrodnik: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Projektant: POSZUKIWANY!:

stan


Arcykapłan: Dark Verreuil:
6990996
stanverreuil@aqq.eu


Dowódca Srebrzystych: Angelus:
4880466
stanrkofan@aqq.eu


Sędzia: Kraght'nar:
849959
Statystyki


Stat24:

Googlebot był ostatnio:

Pagerank:


Nagrody:

Katalog stron

Legenda

Oznaczenia postów Maniera pisania postów Grupy
- stary
- zamknięty
- przyklejony
- przekierowanie
- nowy
- zamknięty nowy
- nowy przyklejony
WIELKIE LITERY - krzyk

Kursywa - teksty pisane (poza biblioteką)

Administratorzy

Moderatorzy

Glejt Ducha

Stolica

Raana

Łańcuch

Podróż

Zwykły tekst - opisy czynności i dialogi Pogrubienie - NPC sterowane przez graczy (krwawniki, etc.)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
zakonswiatla.pun.pl