Zakon Światła Ostoja Fantazji

  • Pamiętniki
  • Galeria

Reklama

  • Rudik - portfolioKroniki Fallathanu - Najlepszy MMORPG Tekstowy

Gazeta

  • Przesuń w dół scrollem by przeczytać resztę!
    Czytaj więcej...
Facebook ZakonnyRSS

Ogłoszenie

Sprawdź fazę księżyców! Posłuchaj herolda! Pokaż list gończy! Sprawdź warunki pogodowe! Zbieraj zioła!
Posłuchaj adepta świątynnego! Sprawdź tablice projektową! Czytaj nagłówek gazety!

Całe forum Zakonu Światła podlega ochronie praw autorskich! Wszystkie prawa zastrzeżone! / All rights reserved!
przerwynikprzerwynik


Optymalne przeglądanie forum umożliwia przeglądarka Opera!

Jesteś nowy/a/e? ABC Zakonu! - kliknij a wiele zrozumiesz!


Aktualnie odbywa się EVENT! Początek w TYM MIEJSCU! Każdy chętny jest proszony o napisanie tam posta który informuje o przybyciu postaci.
przerwynikprzerwynik

Zarząd przypomina o powszechnym obowiązku wypełnienia zakładki "Komunikatory" w profilu. Nie wywiązanie się może wiązać się z przykrymi konsekwencjami, oraz utrudnieniami w grze.
przerwynikprzerwynik

przerwynikprzerwynik


#241 2011-06-14 21:52:29

 Sherine

Mieszkaniec stolicy

36024753
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 194
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Krawcowa
Totem: Ptak Ti
Zwierze: Brak
WWW

Re: Środek pola pszenicy

- Przepraszam - powiedziała cichutko, spuszczając wzrok, poczym ponownie spojrzała na anioła, a między nimi odległości niemalże nie było. Sherine zmniejszyła tą odległość o kolejne milimetry.

Offline

 

#242 2011-06-14 21:57:39

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Członek "Rodu Podwiązki"
Totem: Gryf
WWW

Re: Środek pola pszenicy

Zanim zdążyła cokolwiek powiedzieć, lub go powstrzymać, delikatnie pocałował ją prosto w usta. Pocałunek był krótki, acz bardzo zmysłowy. Gdy cofnął się kawałek, powiedział tylko.
- Nie przepraszaj mnie, bo nie masz za co.-


"Dziwi mnie trochę, że nikt dotąd nie zadał sobie trudu, by zdobyć twe względy, panienko."
~Fileus, o Sherine

"Wybacz, jeśli nie zatkało mnie z wrażenia, ale jakoś niezdrów czuję się ostatnio, może to dlatego."
~Fileus, o Arghezie

"Jesteś z Północy, wiążesz swoją skórznie na ich sposób."
~Fileus, o Usko

Karta postaci

Offline

 

#243 2011-06-14 22:03:16

 Sherine

Mieszkaniec stolicy

36024753
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 194
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Krawcowa
Totem: Ptak Ti
Zwierze: Brak
WWW

Re: Środek pola pszenicy

Dziewczyna nawet nie próbowała w jakikolwiek sposób powstrzymywać Fileusa. Odwzajemniła pocałunek, poczym z uśmiechem pokiwała głową. Popatrzyła w stronę słońca. Było już dość wysoko, może dochodziło powoli nawet południe? Odwróciła sie z powrotem i spojrzała aniołowi w oczy.
- Chcesz iść teraz na targ, czy może jeszcze później? - zapytała. Dla niej było to bez róznicy, mogła iśc nawet teraz. I tak spędza z nim czas, a to sie dla niej liczyło (czasami naprawde zachowywała sie jak egoistka...).

Offline

 

#244 2011-06-14 22:13:37

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Członek "Rodu Podwiązki"
Totem: Gryf
WWW

Re: Środek pola pszenicy

- Hmmm... Jeśli pójdziemy teraz, będzie pewnie mniejszy tłok... A tutaj zawsze możemy wrócić, czyż nie, księżniczko?- Anioł przekrzywił głowę i uśmiechnął się słodko.- I wybij sobie z głowy, że sama kupisz sobie węgiel.-


"Dziwi mnie trochę, że nikt dotąd nie zadał sobie trudu, by zdobyć twe względy, panienko."
~Fileus, o Sherine

"Wybacz, jeśli nie zatkało mnie z wrażenia, ale jakoś niezdrów czuję się ostatnio, może to dlatego."
~Fileus, o Arghezie

"Jesteś z Północy, wiążesz swoją skórznie na ich sposób."
~Fileus, o Usko

Karta postaci

Offline

 

#245 2011-06-14 22:18:58

 Sherine

Mieszkaniec stolicy

36024753
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 194
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Krawcowa
Totem: Ptak Ti
Zwierze: Brak
WWW

Re: Środek pola pszenicy

- Prawda, to co? W takim razie idziemy? - uśmiechnęła się i już miała ruszyć w stronę targu, kiedy usłyszała słowa anioła. Odwróciła głowę i zmeirzyła go spojrzeniem.
- Chyba nie masz na myśli, że zapłacisz za mój węgiel. Ja dam sobie radę - powiedziała, jednak widziała, że to chyba nie przekonało zbytnio Fileusa. No cóż, co jej pozostało jak tylko westchnąć? Sherine zaczęła iść przed siebie, myśląc nad tym co by tu zrobić, żeby chłopak nie kupywał wegla za nią. Przecież to nie powinien być duzy wydatek, dziewczyna mogłaby sama za to zapłacić.

Offline

 

#246 2011-06-15 12:43:06

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Członek "Rodu Podwiązki"
Totem: Gryf
WWW

Re: Środek pola pszenicy

- Oj daj spokój, proszę cię.- Anioł złożył ręce na piersiach.- Ja wiem że węgiel to nie jest jakiś kosmicznie duży wydatek, ale nie chcę, żebyś płaciła sama. Potraktuj to jako prezent ode mnie, co? A może planujesz upierać się przy swoim?-


"Dziwi mnie trochę, że nikt dotąd nie zadał sobie trudu, by zdobyć twe względy, panienko."
~Fileus, o Sherine

"Wybacz, jeśli nie zatkało mnie z wrażenia, ale jakoś niezdrów czuję się ostatnio, może to dlatego."
~Fileus, o Arghezie

"Jesteś z Północy, wiążesz swoją skórznie na ich sposób."
~Fileus, o Usko

Karta postaci

Offline

 

#247 2011-06-15 14:05:04

 Sherine

Mieszkaniec stolicy

36024753
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 194
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Krawcowa
Totem: Ptak Ti
Zwierze: Brak
WWW

Re: Środek pola pszenicy

Sherine ponownie przystanęła i odwróciła się do Fileusa. Mogłaby się upierać przy swoim, ale najpierw musiała pomyśleć nad argumentami.
- Ja... - zastanowiła się, jednak nie potrafiła jakoś w odpowiedni sposób dobrać słów. Bała się, że może przez to zranić anioła. Ten przecież wykazuje dobre chęci, a i przecież może nadażyć się okazja do odwdzięczenia się. Dziewczyna wbiła wzrok w ziemię, nic dalej nie mówiąc.

Offline

 

#248 2011-06-15 14:14:35

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Członek "Rodu Podwiązki"
Totem: Gryf
WWW

Re: Środek pola pszenicy

Zaszedł ją od tyłu, obrócił twarzą do siebie i przytulił delikatnie.- No i cóż? Gdzie się podział twój charakterek, maleńka?- Anioł uśmiechnął się łagodnie.- Coś ci powiem: nie bój się że powiesz mi coś nie tak - nie wiele jest słów którymi bym się przejął. Jeśli chcesz mi dogadać, to nie duś tego w sobie, tylko po prostu to zrób, dobrze?-


"Dziwi mnie trochę, że nikt dotąd nie zadał sobie trudu, by zdobyć twe względy, panienko."
~Fileus, o Sherine

"Wybacz, jeśli nie zatkało mnie z wrażenia, ale jakoś niezdrów czuję się ostatnio, może to dlatego."
~Fileus, o Arghezie

"Jesteś z Północy, wiążesz swoją skórznie na ich sposób."
~Fileus, o Usko

Karta postaci

Offline

 

#249 2011-06-15 14:21:47

 Sherine

Mieszkaniec stolicy

36024753
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 194
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Krawcowa
Totem: Ptak Ti
Zwierze: Brak
WWW

Re: Środek pola pszenicy

Patrząc się ciagle w oczy Fileusa powiedziała po chwili:
- Cóż... Prawda, że węgiel nie kosztuje majątków, więc mogę sobie go kupić. Nie musisz mi go kupować, nawet jako prezent. Radziłam sobie podczas wędrówki tutaj i radziłam sobie jak jeszcze mmieszkałam tylko z ojcem... Także dam sobie radę również teraz. Ty sobie lepiej zostaw dukaty na swoje potrzeby - uśmiechnęła sę delikatnie.

Offline

 

#250 2011-06-15 14:53:32

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Członek "Rodu Podwiązki"
Totem: Gryf
WWW

Re: Środek pola pszenicy

- Jaka stanowcza. No dobrze, skoro się upierasz... Ale w takim razie zabieram cię na obiad.- Spojrzał jej głęboko w oczy.- I nie chcę słyszeć odmowy, maleńka. Ja wiem że twarda z ciebie sztuka, ale czasem chciałbym móc coś dla ciebie zrobić. Cóż, taki już mam nawyk, nie zmienisz tego chyba...- Anioł uśmiechnął się szeroko.


"Dziwi mnie trochę, że nikt dotąd nie zadał sobie trudu, by zdobyć twe względy, panienko."
~Fileus, o Sherine

"Wybacz, jeśli nie zatkało mnie z wrażenia, ale jakoś niezdrów czuję się ostatnio, może to dlatego."
~Fileus, o Arghezie

"Jesteś z Północy, wiążesz swoją skórznie na ich sposób."
~Fileus, o Usko

Karta postaci

Offline

 

#251 2011-06-15 15:00:17

 Sherine

Mieszkaniec stolicy

36024753
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 194
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Krawcowa
Totem: Ptak Ti
Zwierze: Brak
WWW

Re: Środek pola pszenicy

Westchnęła tylko, poczym złapała Fileusa za rękę i zaczęła iść powoli w kierunku targu. Miał zostawić pieniądze dla siebie, a zamiast tego zabiera ją na obiad. Oczywiście zrobiło się jej bardzo miło i nie miała jak zrzędzić. Poza tym naprawdę nie chciała zaszkodzić tej znajomości... Odwzajemni się kiedyś, na pewno i też nie będzie zbytniego gadania. Szła jak najbliżej anioła z lekkim uśmiechem na twarzy.

Offline

 

#252 2011-06-15 15:09:16

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Członek "Rodu Podwiązki"
Totem: Gryf
WWW

Re: Środek pola pszenicy

- To jak? Teraz targ, mam rację maleńka?- Zapytał retorycznie Fileus, bo doskonale wiedział co dziewczyna odpowie. Złapał ją mocniej za rękę i zrównał się z nią, by mogli iść obok siebie ramię w ramię. Nie spieszyło im się - nie ważne o której godzinie dotrą na plac targowy, ważne, że dotrą tam razem.


"Dziwi mnie trochę, że nikt dotąd nie zadał sobie trudu, by zdobyć twe względy, panienko."
~Fileus, o Sherine

"Wybacz, jeśli nie zatkało mnie z wrażenia, ale jakoś niezdrów czuję się ostatnio, może to dlatego."
~Fileus, o Arghezie

"Jesteś z Północy, wiążesz swoją skórznie na ich sposób."
~Fileus, o Usko

Karta postaci

Offline

 

#253 2011-07-08 13:14:38

 Stella

Mieszkaniec stolicy

36842964
Zarejestrowany: 2011-06-04
Posty: 32
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Karczmarka
Totem: Chart
Zwierze: Czarna kotka Nala

Re: Środek pola pszenicy

Stella po wyjściu z łaźni kierowała się w stronę puszczy, lecz bojąc się, że znowu tam zabłądzi, zmeiniła swój kierunek i teraz stała na środku pola pszenicy. Popatrzyła w stronę straconej ręki, poczym usiadła na ziemi i pozwoliła łzom ściekać po policzkach. Tutaj była sama, a więc mogła się chwile poużalać nad sobą. Straciła lewą rękę, teraz miała tylko jedną, a czuła ise z tym strasznie i bezużytecznie.
Po dość długim czasie położeła sie na boku i przymknęła zmęczone oczy. Poczuła się naprawdę senna i nawet z tym nie walcząc poddała się i zasnęła.

Offline

 

#254 2011-07-08 13:25:21

 Arghez

Bogowie są niczym

status arghez@aqq.eu
12005268
Call me!
Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 1256
Punktów :   
Rasa: Upadły Anioł
Praca: Grabarz
Zwierze: Blador, Save

Re: Środek pola pszenicy

- Co byś zrobiła by móc odzyskać tę rękę? A co byś zrobiła gdybyś jej nie odzyskała? A co jeśli jej odzyskanie było Twoim przekleństwem?
Ta seria pytań rozbudziła Stellę ze swojej drzemki.
- A co jeśli przejście obojętnie obok Słowa Timona miało jedynie zwrócić Twoją uwagę na niego? Jeśli ta kara jest nowym początkiem dla Ciebie? Jeśli ręka którą możesz odzyskać ... Nie będzie tą której tak pragnęłaś?
Tuż obok kobiety stał Arghez. Powoli zdejmował lewą rękawicę. Najpierw rozpiął rzemyki które ją utrzymywały. Następnie jej nawierzchnię odrzucił od części na przedramię.


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=34
(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!

Boku wa bakemono, datteie kedamono!

Offline

 

#255 2011-07-08 13:39:15

 Stella

Mieszkaniec stolicy

36842964
Zarejestrowany: 2011-06-04
Posty: 32
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Karczmarka
Totem: Chart
Zwierze: Czarna kotka Nala

Re: Środek pola pszenicy

Taa, czas na bycie samym sie skończył. Stella słysząc Upadłego obok siebie, nawet na niego nie spojrzała, tylko uparcie z zamkniętymi oczami udawała, że śpi. Jednak cały czas wsłuchiwała się w to, co do niej mówił i coraz bardziej tego nie rozumiała.
W końcu otworzyła oczy, wciąż leżąc na boku i nie patrząc na Argheza.
- Ja chcę po prostu swoją rękę - burknęła, podkreślając słowo "swoją".

Offline

 

Pokaż kalendarz! Pokaż listę medyczną! Pokaż tablice ogłoszeń!


przerwynik przerwynik

Zakon rozwija się dzięki pracy Pawła Neściora aka Rudik (skrypter php i CSS), Pauliny Kwidzińskiej aka Reira (grafik i ilustrator), Andre Norton (autorka fantasy, której prace są wykorzystywane do uzupełniania świata), Hajime Kanzakiego (autora anime "Slayers", z którego również czerpiemy część rozwiązań i nazewnictwa) i wielu innych, graczach i zwykłych przyjaciołach, poświęcających swój czas i talent dla rozwoju forum i świata Zakonu.

Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Stopka

Reklama Toplisty Wspieramy Zakon w pigułce
Rudik - portfolio TOP50 Gry Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl Napisz do nas
Gra naruto
Mesjasz
narutoogra.pun.pl
Night Moon - Twoja ścieżka fantasy

Wszystko o grze Call of Duty 2
Wszystko o grze warcraft3!
Miecz Prawdy
Najlepsze strony poświęcone RPG, cRPG i Fantasy
Toplista stron o tematyce fantasy rpg itp.
10 Najlepszych Polskich Stron Fantasy
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB


Racjonalista.pl - sprawdź sam
Wielka Rada


Mistrz: Mangel(Urlop):
7659312
stanmangel@aqq.eu


Mistrzyni: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Zastępca Mistrza: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Spec. ds. nietypowych: Darayawus Shiro:
4050011
standaray@aqq.eu


Dziekan: Sulam:
7506594
stansulam@aqq.eu


Bibliotekarka: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Wykładowca Psioniki: Skimrra(Urlop):
6114003
stan adorosa@aqq.eu


Pancermistrz: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Instruktor walk: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Łucznik: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Rada Mniejsza

Opiekunka Doliny Blasku: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Myśliwy: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Ogrodnik: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Projektant: POSZUKIWANY!:

stan


Arcykapłan: Dark Verreuil:
6990996
stanverreuil@aqq.eu


Dowódca Srebrzystych: Angelus:
4880466
stanrkofan@aqq.eu


Sędzia: Kraght'nar:
849959
Statystyki


Stat24:

Googlebot był ostatnio:

Pagerank:


Nagrody:

Katalog stron

Legenda

Oznaczenia postów Maniera pisania postów Grupy
- stary
- zamknięty
- przyklejony
- przekierowanie
- nowy
- zamknięty nowy
- nowy przyklejony
WIELKIE LITERY - krzyk

Kursywa - teksty pisane (poza biblioteką)

Administratorzy

Moderatorzy

Glejt Ducha

Stolica

Raana

Łańcuch

Podróż

Zwykły tekst - opisy czynności i dialogi Pogrubienie - NPC sterowane przez graczy (krwawniki, etc.)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
zakonswiatla.pun.pl