Zakon Światła Ostoja Fantazji

  • Pamiętniki
  • Galeria

Reklama

  • Rudik - portfolioKroniki Fallathanu - Najlepszy MMORPG Tekstowy

Gazeta

  • Przesuń w dół scrollem by przeczytać resztę!
    Czytaj więcej...
Facebook ZakonnyRSS
  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Sprawdź fazę księżyców! Posłuchaj herolda! Pokaż list gończy! Sprawdź warunki pogodowe! Zbieraj zioła!
Posłuchaj adepta świątynnego! Sprawdź tablice projektową! Czytaj nagłówek gazety!

Całe forum Zakonu Światła podlega ochronie praw autorskich! Wszystkie prawa zastrzeżone! / All rights reserved!
przerwynikprzerwynik


Optymalne przeglądanie forum umożliwia przeglądarka Opera!

Jesteś nowy/a/e? ABC Zakonu! - kliknij a wiele zrozumiesz!


Aktualnie odbywa się EVENT! Początek w TYM MIEJSCU! Każdy chętny jest proszony o napisanie tam posta który informuje o przybyciu postaci.
przerwynikprzerwynik

Zarząd przypomina o powszechnym obowiązku wypełnienia zakładki "Komunikatory" w profilu. Nie wywiązanie się może wiązać się z przykrymi konsekwencjami, oraz utrudnieniami w grze.
przerwynikprzerwynik

przerwynikprzerwynik


#46 2011-05-05 10:28:35

 Angelus

Mieszkaniec stolicy

status rkofan@aqq.eu
4880466
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 558
Rasa: Wampir
Profesja: Tancerz Cienia
Totem: Ptak Ti

Re: Minimisja: Zakonie, Idziemy Na Wojnę !

( Jako iż, Ekena chyba nie będzie kontynuować minimisji, Ketro pozostałaś sama. )
( Ok, tak z ciekawości, wbijasz sztylety w nogi przeciwnika, ale na przyszłość pamiętaj, aby opisać gdzie dokładnie. Widzisz, przebicie stopy, jedynie spowolni przeciwnika, zaś przebicie kolana, uniemożliwi mu ruch. Przebicie piszczela, jedynie wywoła ból, z kolei przebicie uda spowolni znacznie marsz. Postaraj się precyzować swoje ataki i ruchy, tak bym mógł określić konkretnie co się akurat wydarzyło. Taki przykład "Idę dalej", nic mi nie mówi. Zaś "kieruję się na północ" od razu wszystko wyjaśnia. Czyli... Precyzja słów, co konkretnie robisz, gdzie, jak itp. Ok ? :)


Nie było to do przewidzenia, a więc i przeciwnik Ketry nieco się zaskoczył, bowiem to on miał na wyciągnięciu ostrza kurtyzankę, więc o jakiej pułapce mogła ona mówić ?       - Czy aby nie pomyliłaś roli ? -      Spytał z narastającym uśmiechem, muskając ustami szyję Ketry.


Karta Postaci
http://i53.tinypic.com/2qb82kp.jpg

  Pokój jest kłamstwem - istnieje tylko pasja.
    Dzięki pasji zdobywam siłę.
    Dzięki sile zdobywam moc.
    Dzięki mocy osiągam zwycięstwo, moje okowa pękają.
    Niechaj Moc mnie uwolni.

Offline

 

#47 2011-05-06 13:05:02

 Ketra

Mieszkaniec stolicy

Zarejestrowany: 2011-02-28
Posty: 38
Punktów :   
Rasa: Elfka
Profesja: Kurtyzana

Re: Minimisja: Zakonie, Idziemy Na Wojnę !

(Dobrze :) Postaram się Angelusie. Ten atak w tym poście uwzględniłam. Czemu Ekena już nie bierze udziału w misji ?)

-Nie - Ketra kurczyła się w sobie, a jakaś obca siła władała jej ciałem - Wiesz, teraz gdy jestem pogniewana i moja pamięć działa chwilowo jesteś w niebezpieczeństwie. Widzisz teraz gdy wiem jak cię zabić nie ruszając się z miejsca jest to zabawne. "Kocham Powietrze, tak jak i ono kocha mnie, Chroń mnie bym ja mogła cię chronić przed złem" - Wygłosiła inkantacje która zagęściła powietrze wokół niej tworząc na jej ciele barierę powietrza. Gdy to się stało złapała ją migrena która jej przeszkadzała utrzymać barierę. Mam coraz mniej czasu, muszę się spiąć i go szybko zabić nim znowu zaklęcie mnie uwięzi! Wbiła z Elficką szybkością wojowniczki mu czerwony sztylet w kolano lewej nogi a drugi sztylet w prawy łokieć - Jestem Ketra Ancalimë! Księżniczka Ludu Elfów i zapłacisz za zagrożenie dla królewskiej krwi! - Mówiąc to miała nadzieje że ktoś to jej powtórzy gdy znowu będzie w niej władało to zaklęcie zapomnienia.

Offline

 

#48 2011-05-07 09:45:59

 Ekena

http://tnij.org/gg6fhttp://tnij.org/hg3y

9730051
Zarejestrowany: 2006-08-26
Posty: 2703
Punktów :   
Rasa: Polimorfka
Profesja: Skrytobójca
Totem: Koń

Re: Minimisja: Zakonie, Idziemy Na Wojnę !

W rzeczywistości polimorfka wciąż pozostawała dość blisko, aby jej czuły słuch i węch mogły pilnować całej sytuacji. Nie czuła woni krwi, która mogłaby sugerować, że już po wszystkim. Kocica postanowiła wykorzystać instynkt sporego drapieżnika i możliwości dawane jej przez to ciało. Zaczęła wspinać się na drzewo dość blisko elfki i dziwnego mężczyzny, by schowana częściowo w listowiu mogła obserwować cała sytuację i w dogodnej chwili zaatakować, tym razem z powietrza. Miała też nadzieję, że z góry da radę zauważyć, co działo się na polanie, gdzie zostawili dwóch zabójców bez nadzoru. W ciemnościach sama nie powinna zosatać zauważona, nawet przez jasne futro, a błyszczące nocą ślepia nie były przecież niczym dziwnym w Puszczy.


You can dance forever
You got a fire in your feet
But will it ever be enough?
You know that it'll never be enough
You can fly and never need to land
And never need to sleep
But will it ever be enough?
You know that it'll never be enough

Offline

 

#49 2011-05-10 20:03:28

 Angelus

Mieszkaniec stolicy

status rkofan@aqq.eu
4880466
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 558
Rasa: Wampir
Profesja: Tancerz Cienia
Totem: Ptak Ti

Re: Minimisja: Zakonie, Idziemy Na Wojnę !

    - Skoro już jesteś taka naiwna powiem Ci... -      Odparł, w momencie gdy z drzewa zaczęły zradzać się ludzkie ręce, oplatające Ketrę. Nim kurtyzanka zdążyła mrugnąć mężczyzna był tuż przed nią przewiercając ją oczyma. Ale Ketra przecież wbiła w coś sztylety ! Ano było to tylko drzewo. Jak on to robi ? Mogło nasunąć się pytanie Ketrze, na które jej przeciwnik natychmiast odpowiedział.      - Aż dziw, że Zakon ma tak niewykształconych zabójców... Każdy głupi domyśliłby się że zasługą moich umiejętności są oczy. Nazwij to iluzją, magią, nie obchodzi mnie to, ale za każdym razem gdy spojrzysz mi w oczy, jesteś w moim władaniu i Twój umysł należy do mnie. Wcześniej przerwała naszą zabawę Twoja przyjaciółeczka, lecz tym razem jej tu nie ma, uciekła... A dzielę się z Tobą moją tajemnicą, bo ? I tak zaraz zginiesz. Moje oczy dają mi niemal nieograniczone możliwości, z którymi Ty, czy ktokolwiek inny nie może się mierzyć. Dlatego Ty zginiesz, a ja zabiję Twojego Mistrza -     Uśmiechnął się prawdziwie i namacalnie, zza peleryny dobywając średniej długości, zagiętego ostrza.     - Nie zaboli. Zrobię to szybko, dziwko. -     Musnął opuszkami palców klingę, po czym pewnym krokiem ruszył w stronę kurtyzanki, by zadać atak z najbliższej odległości.



Ekena wróciła. A to co zastała wydało jej się Deja Vu. Ketra znów stała w miejscu, zahipnotyzowana oczami mężczyzny. Ten również nie był dłużny spojrzenia. Co ciekawe, po raz kolejny, obydwojgu powieki się nie zamykały ani na moment. Widok dwojga, był o tyle bardziej przerażający, że ani jedno ani drugie nie okazywało strachu ba, nie okazywało żadnych emocji...


Karta Postaci
http://i53.tinypic.com/2qb82kp.jpg

  Pokój jest kłamstwem - istnieje tylko pasja.
    Dzięki pasji zdobywam siłę.
    Dzięki sile zdobywam moc.
    Dzięki mocy osiągam zwycięstwo, moje okowa pękają.
    Niechaj Moc mnie uwolni.

Offline

 

#50 2011-05-11 16:12:55

 Ketra

Mieszkaniec stolicy

Zarejestrowany: 2011-02-28
Posty: 38
Punktów :   
Rasa: Elfka
Profesja: Kurtyzana

Re: Minimisja: Zakonie, Idziemy Na Wojnę !

Ketra zaczęła szybko zamykać oczy i otwierać - Mam nadzieje że to nie wszystko i to głupie zaklęcie mnie znowu nie uwięzi. Dziwko mi mówisz ? A wiesz co ja ci powiem ? - Sztylety były w jej rękach i nagle znikły a rączki ich były widać w butach - Teraz pokaże ci co znaczy być magiem - Nad jej dłonią zaczęła unosić się kula ognia, po czym szybko zanikła - A teraz może ja się zabawie tobą ? - Nagle wokół niego pojawiło się setki Ketr w biegu. Ale wszystko się przerwało i było widać tylko leżącą Ketre na ziemi - Szlak, nie teraz! - Pełnia umysłu znowu zanikła i Ketra leżała bez sił i woli walki na ziemi - Co tu się dzieje ? - Zapytała przez łzy.

Offline

 

#51 2011-05-21 14:39:01

 Ekena

http://tnij.org/gg6fhttp://tnij.org/hg3y

9730051
Zarejestrowany: 2006-08-26
Posty: 2703
Punktów :   
Rasa: Polimorfka
Profesja: Skrytobójca
Totem: Koń

Re: Minimisja: Zakonie, Idziemy Na Wojnę !

Kocica zaczęła przesuwać sie wzdłuż gałęzi, by znaleźć sie bliżej parki. Planowała po prostu skoczyć na mężczyznę z wysokości, by przewrócić go i mieć szansę siegnać łapą do jego twarzy. Zależność miedzy gapieniem mu się w oczy a staniem bez ruchu zaczynała robić sie podejrzana. Ekena uznała wiec, że po prostu wydrapać nieznajomemu ślepia. Albo przynajmniej ciąć go pazurami przez czoło, wiedząc, że skóra tam jest dość ukrwiona, by krew zalewająca oczy nie pozwalała mu skupić na niczym wzroku. Plan prosty, zostawało skoczyć przynajmniej na tyle blisko, by dopaść meżczyznę, zanim ten się połapie. Albinoska napięła wszystkie mięśnie i odbiła się od konaru.


You can dance forever
You got a fire in your feet
But will it ever be enough?
You know that it'll never be enough
You can fly and never need to land
And never need to sleep
But will it ever be enough?
You know that it'll never be enough

Offline

 

#52 2011-06-01 02:05:52

 Angelus

Mieszkaniec stolicy

status rkofan@aqq.eu
4880466
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 558
Rasa: Wampir
Profesja: Tancerz Cienia
Totem: Ptak Ti

Re: Minimisja: Zakonie, Idziemy Na Wojnę !

Mężczyzna był zaskoczony, obecnością polimorfki. Stracił czujność, myśląc że ta uciekła na dobre. Ogromnym szczęściem obdarzona została albinoska, bowiem trafiła bezpośrednio w jego oczy, oślepiając go. Krzyk mężczyzny, przyprawiał o gęsią skórkę. Nie był to krzyk bólu. Był to ryk upadającego anioła, tracącego to co dla niego najcenniejsze.       - Zapłacisz mi za to ! Zapłacisz ! -    Wył. Nagle osłabł. Najwidoczniej oczy były jego najważniejszym punktem cielesnym, który nie tylko dawał moc i życie ale i odbierał oba.

Ketra wybudzona z 'transu' rozejrzała się w okół widząc, zakrwawionego w okolicach oczu przeciwnika. Obie Panie go już miały, na wyciągnięcie ręki.


Karta Postaci
http://i53.tinypic.com/2qb82kp.jpg

  Pokój jest kłamstwem - istnieje tylko pasja.
    Dzięki pasji zdobywam siłę.
    Dzięki sile zdobywam moc.
    Dzięki mocy osiągam zwycięstwo, moje okowa pękają.
    Niechaj Moc mnie uwolni.

Offline

 

#53 2011-06-01 17:20:50

 Ketra

Mieszkaniec stolicy

Zarejestrowany: 2011-02-28
Posty: 38
Punktów :   
Rasa: Elfka
Profesja: Kurtyzana

Re: Minimisja: Zakonie, Idziemy Na Wojnę !

Ketra leżała na ziemie nie wiedząc co ma robić, jej życie coraz bardziej wisiało na włosku ale i tak nie chciała się poddawać i pracę. Chwyciła mocniej sztylety ale i tak bała się poruszyć więc po prostu leżała.

Offline

 

#54 2011-06-02 11:24:00

 Ekena

http://tnij.org/gg6fhttp://tnij.org/hg3y

9730051
Zarejestrowany: 2006-08-26
Posty: 2703
Punktów :   
Rasa: Polimorfka
Profesja: Skrytobójca
Totem: Koń

Re: Minimisja: Zakonie, Idziemy Na Wojnę !

~ Zobaczymy. Kto Cię nasłał i dlaczego? Radzę gadać, nie mam najmniejszych oporów przed odgryzieniem Ci klejnotów rodowych. Jak będziesz wrzeszczał, tym bardziej. ~ Przesłała mężczyźnie wiadomość mentalną, unieruchamiając go swoim ciężarem. W końcu kilkadziesiąt kilogramów mięśni, zębów i pazurów siadające na klatce piersiowej mogły utrudniac ruchy. Kocica obróciła lekko pysk w stronę Ketry. ~ Ej, ślicznotka! Zakradnij się i zobacz, czy ci imbecyle na polanie dalej tam siedzą. Nie chcę, żeby wleźli nam na plecy zwabieni krzykiem tego kochasia. A Ty, skarbeczku, gadaj. Wierz mi, masz wiele wystających elementów, które można odgryźć bez ryzyka, że przy tym zginiesz.


You can dance forever
You got a fire in your feet
But will it ever be enough?
You know that it'll never be enough
You can fly and never need to land
And never need to sleep
But will it ever be enough?
You know that it'll never be enough

Offline

 

Pokaż kalendarz! Pokaż listę medyczną! Pokaż tablice ogłoszeń!


przerwynik przerwynik

Zakon rozwija się dzięki pracy Pawła Neściora aka Rudik (skrypter php i CSS), Pauliny Kwidzińskiej aka Reira (grafik i ilustrator), Andre Norton (autorka fantasy, której prace są wykorzystywane do uzupełniania świata), Hajime Kanzakiego (autora anime "Slayers", z którego również czerpiemy część rozwiązań i nazewnictwa) i wielu innych, graczach i zwykłych przyjaciołach, poświęcających swój czas i talent dla rozwoju forum i świata Zakonu.

Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Stopka

Reklama Toplisty Wspieramy Zakon w pigułce
Rudik - portfolio TOP50 Gry Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl Napisz do nas
Gra naruto
Mesjasz
narutoogra.pun.pl
Night Moon - Twoja ścieżka fantasy

Wszystko o grze Call of Duty 2
Wszystko o grze warcraft3!
Miecz Prawdy
Najlepsze strony poświęcone RPG, cRPG i Fantasy
Toplista stron o tematyce fantasy rpg itp.
10 Najlepszych Polskich Stron Fantasy
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB


Racjonalista.pl - sprawdź sam
Wielka Rada


Mistrz: Mangel(Urlop):
7659312
stanmangel@aqq.eu


Mistrzyni: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Zastępca Mistrza: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Spec. ds. nietypowych: Darayawus Shiro:
4050011
standaray@aqq.eu


Dziekan: Sulam:
7506594
stansulam@aqq.eu


Bibliotekarka: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Wykładowca Psioniki: Skimrra(Urlop):
6114003
stan adorosa@aqq.eu


Pancermistrz: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Instruktor walk: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Łucznik: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Rada Mniejsza

Opiekunka Doliny Blasku: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Myśliwy: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Ogrodnik: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Projektant: POSZUKIWANY!:

stan


Arcykapłan: Dark Verreuil:
6990996
stanverreuil@aqq.eu


Dowódca Srebrzystych: Angelus:
4880466
stanrkofan@aqq.eu


Sędzia: Kraght'nar:
849959
Statystyki


Stat24:

Googlebot był ostatnio:

Pagerank:


Nagrody:

Katalog stron

Legenda

Oznaczenia postów Maniera pisania postów Grupy
- stary
- zamknięty
- przyklejony
- przekierowanie
- nowy
- zamknięty nowy
- nowy przyklejony
WIELKIE LITERY - krzyk

Kursywa - teksty pisane (poza biblioteką)

Administratorzy

Moderatorzy

Glejt Ducha

Stolica

Raana

Łańcuch

Podróż

Zwykły tekst - opisy czynności i dialogi Pogrubienie - NPC sterowane przez graczy (krwawniki, etc.)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
zakonswiatla.pun.pl