Zakon Światła Ostoja Fantazji

  • Pamiętniki
  • Galeria

Reklama

  • Rudik - portfolioKroniki Fallathanu - Najlepszy MMORPG Tekstowy

Gazeta

  • Przesuń w dół scrollem by przeczytać resztę!
    Czytaj więcej...
Facebook ZakonnyRSS

Ogłoszenie

Sprawdź fazę księżyców! Posłuchaj herolda! Pokaż list gończy! Sprawdź warunki pogodowe! Zbieraj zioła!
Posłuchaj adepta świątynnego! Sprawdź tablice projektową! Czytaj nagłówek gazety!

Całe forum Zakonu Światła podlega ochronie praw autorskich! Wszystkie prawa zastrzeżone! / All rights reserved!
przerwynikprzerwynik


Optymalne przeglądanie forum umożliwia przeglądarka Opera!

Jesteś nowy/a/e? ABC Zakonu! - kliknij a wiele zrozumiesz!


Aktualnie odbywa się EVENT! Początek w TYM MIEJSCU! Każdy chętny jest proszony o napisanie tam posta który informuje o przybyciu postaci.
przerwynikprzerwynik

Zarząd przypomina o powszechnym obowiązku wypełnienia zakładki "Komunikatory" w profilu. Nie wywiązanie się może wiązać się z przykrymi konsekwencjami, oraz utrudnieniami w grze.
przerwynikprzerwynik

przerwynikprzerwynik


#1 2011-04-18 21:44:56

 Angelus

Mieszkaniec stolicy

status rkofan@aqq.eu
4880466
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 558
Rasa: Wampir
Profesja: Tancerz Cienia
Totem: Ptak Ti

Minimisja : Infiltracja

       - Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego siedziba Mistrza, jest niemal niedostępna dla śmiertelnika ? -        Zaczepił Cię mężczyzna w barze, stawiając Ci kolejkę piwa. Niewysoki mężczyzna o bursztynowych oczach, ujął swój kufel jednym tchem opróżniając go do połowy.       - Biżuteria, magiczne przedmioty, złoto ! Nie masz ochoty się wzbogacić ? Mam dla Ciebie propozycję, niemal nie do odrzucenia. -       W pewnym momencie na twarzy Twojego sponsora ukazał się nieprzenikniony uśmiech. Będąc już po kilku dobrych kolejkach, nie miało to większego znaczenia. Kasa to kasa !        - Udaj się na ostatnie piętro Gwiezdnej Wieży, by mi coś przynieść. Oczywiście to co znajdziesz po drodze, będzie należeć do Ciebie. Ja chcę tylko jedną małą rzecz. Przy biurku w gabinecie Mistrza znajdziesz sygnet, z dwoma zielonymi skrzydłami. Przynieś go mnie, a ja uhonoruję Cię dodatkową nagrodą. Co ty na to ? -        Pytanie to było zbędne, tak jak pijackie namysły, które trwały ułamek sekundy. Chwiejnym krokiem, udałeś się pod wrota Gwiezdnej Wieży, skąd miałe\aś dostać się na ostatnie piętro.

( Poziom trudności - Bardzo trudny )
( Misja przeznaczona dla jednej osoby. Chętnych proszę o zapisywanie się w wątku. )


Karta Postaci
http://i53.tinypic.com/2qb82kp.jpg

  Pokój jest kłamstwem - istnieje tylko pasja.
    Dzięki pasji zdobywam siłę.
    Dzięki sile zdobywam moc.
    Dzięki mocy osiągam zwycięstwo, moje okowa pękają.
    Niechaj Moc mnie uwolni.

Offline

 

#2 2011-04-19 20:40:54

 Ekena

http://tnij.org/gg6fhttp://tnij.org/hg3y

9730051
Zarejestrowany: 2006-08-26
Posty: 2703
Punktów :   
Rasa: Polimorfka
Profesja: Skrytobójca
Totem: Koń

Re: Minimisja : Infiltracja

- No cholera, co mnie podkusiło... - Ekena mruknęła pod nosem, patrząc na gładkie ściany Wieży. Właściwie nie musiała tego robić. Wiedziała aż za dobrze, że nie ma tam uchwytów dla rąk ani oparcia dla stóp. No i rzucałaby się w oczy, wspinając się na szóste piętro po ścianie. - A tak, kasa i alkohol. Pięknie.
Albinoska weszła po prostu do środka budowli i zaczęła mozolną wspinaczkę po schodach. Jednego w życiu się nauczyła: jeśli będziesz święcie przekonany, że masz pełne prawo gdzieś iść lub przebywać i nie zawahasz się, rzadko kiedy ktoś zastanowi się nad zatrzymaniem. Dlatego też pełna wiary w swoją bezczelność skierowała się do Ogrodu na szczycie Wieży. Próba wejścia do kwater Mistrza frontowymi drzwiami byłaby całkiem interesującą próbą samobójczą, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że właściwie szła go okraść. Swoją drogą, gdyby zadanie było choć trochę łatwiejsze i bardziej sensowne, duma skrytobójcy nie pozwoliłaby jej podjąć się go. A tak polimorfka pokonywała kolejne schody z przeświadczeniem, że z ogrodu zlokalizuje znajdujące się podówczas pod nią okno albo balkon i zwyczajnie zejdzie po jakimś pnącym paskudztwie, zeskoczy, czy dokona równie kretyńskiego czynu. A gdyby nie namierzyła możliwości dostania sie do pokojów Mistrza od zewnatrz, wtedy cóż... wyżej wchodzić nie będzie musiała, aby dokonać spektakularnej próby samobójczej poprzez skorzystanie z oficjalnego wejścia. Wciąż rozochocony alkoholem mózg albinoski nie wziął, oczywiście, pod uwagę opcji, że mogłaby wparować radośnie oknem tylko po to, by wpaść na Mistrza.


You can dance forever
You got a fire in your feet
But will it ever be enough?
You know that it'll never be enough
You can fly and never need to land
And never need to sleep
But will it ever be enough?
You know that it'll never be enough

Offline

 

#3 2011-04-23 03:43:23

 Angelus

Mieszkaniec stolicy

status rkofan@aqq.eu
4880466
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 558
Rasa: Wampir
Profesja: Tancerz Cienia
Totem: Ptak Ti

Re: Minimisja : Infiltracja

     - Oooo, pewnie. A może w dodatku nasz Mistrz jest wielką stopą ?! -     Rzekł jeden ze strażników, na piątym piętrze. Właśnie tam udało się zawędrować albinosce, bez większych problemów.      - No mówię Ci ! To Nieumarły ! W dodatku regularnie widuje się z tym Czarnoksiężnikiem. Mówię Ci to nie wygląda za dobrze. Mam nadzieję, że nie chce zdradzić Zakonu. -      Odrzekł drugi. Cień, rzucany przez blask świecy na przeciwległą ścianę, informował Ekenę iż strażników było trzech, a nie dwóch, jakby się mogło wydawać z ich konwersacji. Trzeci bowiem spał, o dziwo nie chrapał, co było dość podejrzane, zważywszy na predyspozycje do głośnego snu, typowego strażnika. Trójka mężczyzn siedziała przy stole, najprawdopodobniej w kuflach będących na blacie, znajdował się trunek, niekoniecznie bezprocentowy. Oczywiście można to było łatwo wydedukować po głosach dwójki strażników, który kłębił w sobie nad wyraz wyrozumiałość i miłość do bliźniego.      - Nie uważasz, że to dziwne. Nikt nie znał tego gościa, i nagle stał się naszym szefem, jako dowódca, a teraz to ?! To podejrzane. -      Uargumentował swoje słowa jeden ze strażników, gestykulując dłońmi.      - Masz racje. Ale jeśli jest wampirem, to znaczy że ma doskonały słuch, a więc czy nas nie słyszy ? -     Rzucił drugi retorycznym pytanie, po czym obaj wybuchli śmiechem zanurzając dzioby w kuflach. Ekena miała dość trudną przeprawę. Bowiem korytarz był bardzo nietypowy. Wąski, długi, a prowizoryczna strażnica złożona z beczki piwa, stołu i trzech pijaków była we wnęce po lewej stronie korytarza, patrząc oczami albinoski. Możliwości było mało, lecz nim polimorfka zdążyła wpaść na pomysł, ujrzała drzwi tuż obok niej, w rogu pomieszczenia prowadzącego do korytarza. Drzwi były z ciemnego drewna, tuż zewnętrznej powłoce Gwiezdnej Wieży, a więc pomieszczenie musiało być bardzo małe.


Karta Postaci
http://i53.tinypic.com/2qb82kp.jpg

  Pokój jest kłamstwem - istnieje tylko pasja.
    Dzięki pasji zdobywam siłę.
    Dzięki sile zdobywam moc.
    Dzięki mocy osiągam zwycięstwo, moje okowa pękają.
    Niechaj Moc mnie uwolni.

Offline

 

#4 2011-04-23 12:57:02

 Ekena

http://tnij.org/gg6fhttp://tnij.org/hg3y

9730051
Zarejestrowany: 2006-08-26
Posty: 2703
Punktów :   
Rasa: Polimorfka
Profesja: Skrytobójca
Totem: Koń

Re: Minimisja : Infiltracja

~ O proszę. Piętro piate, siedziba Rady i komórka na miotły. Świetnie. ~ Ekena mogła swobodnie przejść obok strażników, tłumacząc się spacerkiem do Sali Chwały, albo ogrodu. Ale jeszcze który wpadłby na pomysł eskortowania jej. Dlatego bez większego zastanowienia chwyciła klamkę drzwi, chcąc otworzyć je jednym szybkim ruchem, ot stara sztuczka, aby zawiasy nie skrzypiały. Chowając się w tym pomieszczeniu miała szansę podsłuchać coś więcej z rozmowy strażników. No i na chwile obecną wynikało z niej, że Mistrz był u siebie, a to nie wróżyło najlepiej. Pozostawało przeczekać trochę, może wyłowić jakieś przydatne informacje, albo zwyczajnie doczekać chwili, gdy strażnicy się upiją. I obmyślić dokładniejszy plan.


You can dance forever
You got a fire in your feet
But will it ever be enough?
You know that it'll never be enough
You can fly and never need to land
And never need to sleep
But will it ever be enough?
You know that it'll never be enough

Offline

 

#5 2011-04-29 00:09:49

 Angelus

Mieszkaniec stolicy

status rkofan@aqq.eu
4880466
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 558
Rasa: Wampir
Profesja: Tancerz Cienia
Totem: Ptak Ti

Re: Minimisja : Infiltracja

Rozmowa powoli cichła, zastępując bardziej nie związane ze sobą stwierdzenia i pytania. Na nieszczęście, a może szczęście albinoski nie było to pomieszczenie gospodarcze, zaś pewnego rodzaju szatnia dla służby. Wsłuchując się w odgłosy strażników, albinoska pozwoliła sobie przejrzeć cóż ciekawego mogłaby znaleźć. Miotła, srebrna taca, oraz ubrania dla sprzątaczki i pokojówki, nie byle kogo, bo to stroje służby najwyższej arystokracji. Uuuaa, dość wyzywające ubrania jak na stronie dla podwładnych... Rozpływając się w myślach, polimorfka usłyszała kroki. Jeden ze strażników podniósł się właśnie. Po chwiejnym kroku, mogła śmiało stwierdzić iż to jeden z tych pijanych. Tuż obok drzwi do szatni, było okno, tam też udał się mężczyzna w celu załatwienia spraw fizjologicznych, nie ma to jak sikanie z czwartego piętra... Skończywszy strażnik wrócił na swoje miejsce miotając się od ściany do ściany. Cóż też miała zamiar zrobić Ekena ?


Karta Postaci
http://i53.tinypic.com/2qb82kp.jpg

  Pokój jest kłamstwem - istnieje tylko pasja.
    Dzięki pasji zdobywam siłę.
    Dzięki sile zdobywam moc.
    Dzięki mocy osiągam zwycięstwo, moje okowa pękają.
    Niechaj Moc mnie uwolni.

Offline

 

#6 2011-04-30 16:57:30

 Ekena

http://tnij.org/gg6fhttp://tnij.org/hg3y

9730051
Zarejestrowany: 2006-08-26
Posty: 2703
Punktów :   
Rasa: Polimorfka
Profesja: Skrytobójca
Totem: Koń

Re: Minimisja : Infiltracja

Albinoska zaklęła pod nosem, gdy zdała sobie sprawę, ze straciła szansę na ogłuszenie i przebranie sie za strażnika. Ale z drugiej strony, jego kompanii raczej rozpoznaliby przebierankę. Zaczęła więc szukać stroju służki, który pasowałby na nią, mając przy okazji nadzieję, ze trafi na jakieś kosmetyki i coś, czym mogłąby zasłonić, albo pokryć włosy. Żałowała, że nie pomyślała o tym wcześniej i nie zmieniła koloru włosów za pomocą kory dębu. Ale skąd miałaby teraz wytrzasnać korę i gorącą wodę? Zostawało mieć nadzieję, że natrafi chociaż na jakiś czepek i mazidła pozwalajace zmienic nieco koloryt twarzy. Niespecjalnie chciała zostać rozpoznaną. Szczególnie, jeśli Mistrz rzeczywiście był w swoim gabinecie. Problemem zostawało jeszcze schowanie broni pod ubraniem służki i przejście w stylu "mam pełne prawo tu być" przed strażnikami. Pozostawało mieć nadzieję, że nie postanowią jej zaczepić.


You can dance forever
You got a fire in your feet
But will it ever be enough?
You know that it'll never be enough
You can fly and never need to land
And never need to sleep
But will it ever be enough?
You know that it'll never be enough

Offline

 

#7 2011-05-08 02:50:31

 Angelus

Mieszkaniec stolicy

status rkofan@aqq.eu
4880466
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 558
Rasa: Wampir
Profesja: Tancerz Cienia
Totem: Ptak Ti

Re: Minimisja : Infiltracja

Strój pasujący na polimorfa znalazł się już po chwili. Niestety, żadnej chusty czy kapturka nie udało się znaleźć. Lecz... Po dalszych poszukiwaniach, w dębowego kufra Ekena wyciągnęła perukę ?! Co do diabła robiła tu peruka ?! Czyżby ktoś inny regularnie szpiegował Gwiezdną Wieżę ? Peruka była ognisto-rudego koloru. Długie, bo sięgające aż talii sztuczne włosy wydawały się być jedynym wyjściem. Bluzka, jak przystało na strój służących miała duży dekolt, i nigdzie nie udałoby się schować sztyletów, podobnie jak spódniczka, była zbyt, ale to zbyt krótka. Jedyną szansą były kozaki, długie bo aż za kolana. Być może tam udałoby się Ekenie schować broń. Czas uciekał, a być może Ekena rozmyślała nad innym sposobem by dostać się na ostatnie piętro ?


Karta Postaci
http://i53.tinypic.com/2qb82kp.jpg

  Pokój jest kłamstwem - istnieje tylko pasja.
    Dzięki pasji zdobywam siłę.
    Dzięki sile zdobywam moc.
    Dzięki mocy osiągam zwycięstwo, moje okowa pękają.
    Niechaj Moc mnie uwolni.

Offline

 

#8 2011-05-10 15:18:50

 Ekena

http://tnij.org/gg6fhttp://tnij.org/hg3y

9730051
Zarejestrowany: 2006-08-26
Posty: 2703
Punktów :   
Rasa: Polimorfka
Profesja: Skrytobójca
Totem: Koń

Re: Minimisja : Infiltracja

Patrząc na stroj, Ekena rozważała przez chwilę opcję wkorzystania swojego szeroko znanego tupetu, pewnego chamstwa i absolutnego braku poszanowania dla nikogo, a szczególnie władzy. Ale z drugiej strony, gdyby tak po prostu przeszła obok strażników, oznajmiając, że jak Mistrza nie ma, to "sobie poczeka i niech ktoś, do cholery, przyniesie dobre wino", byłaby pierwszą podejrzaną w sprawie zaginionego pierścienia, który miała zdobyć. Na szczęście była przyzwyczajona do noszenia broni w butach i przebrała się możliwie szybko, mając nadzieję, że strój nie postanowi się rozpaść, gdyby musiała przemienić się w zwierze, tylko kulturalnie wniknie w jej skórę, czy cokolwiek robiły te szalone tkaniny dostosowane do zmiennokształtnych. Z pewnym rozbawieniem założyła perukę, zastanawiając się, czy to nie aby jakiś rekwizyt do wieczornych rozrywek Mistrza. Jednym zdecydowanym ruchem przekształciła fragment peruki w przydługą grzywkę, która miała zasłonić jej oczy. Cóż, musiała obyć się bez karminu do warg i innych takich specyfików, potarła więc tylko energicznie policzki i zagryzła kilkakrotnie wargi, by wyglądać nieco normalniej. Jeszcze tylko schować sztylety do butów i mogła ruszać na podbój świata, w tym przypadku szóstego piętra. Zdecydowanym krokiem z serii "mam absolutne prawo tu być i lepiej niech nikt mi nie przeszkadza, bo butelka wina na dole cholernie się za mną stęskniła" ruszyła do strażników. Zamierzała po prostu powiedzieć, że idzie posprzątać w gabinecie Mistrza. Gdyby pijani strażnicy mieli jakieś obiekcje, postanowiła zacząć marudzić, że miała nikomu nie mówić, ale wreszcie "zdradzić im w wielkiej tajemnicy", że Mistrz wprost uwielbia, gdy w jego gabinecie są kwiaty, a szczególnie takie małe, fioletowe bratki, Ekena wybierała się więc na ogród znajdujący się na samym szczycie Wieży.


You can dance forever
You got a fire in your feet
But will it ever be enough?
You know that it'll never be enough
You can fly and never need to land
And never need to sleep
But will it ever be enough?
You know that it'll never be enough

Offline

 

#9 2011-05-21 14:36:14

 Angelus

Mieszkaniec stolicy

status rkofan@aqq.eu
4880466
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 558
Rasa: Wampir
Profesja: Tancerz Cienia
Totem: Ptak Ti

Re: Minimisja : Infiltracja

Nadeszła chwila prawdy. Energiczny, dumny i pewny krok albinoski na wiele się jej nie zdał. Gdy tylko strażnicy usłyszeli stukot butów o posadzkę, zajęli się nowym gościem.      - No proszę, kogo my tu mamy... -    Podniósł głowę jeden z nich na widok nieco wyzywającej polimorfki.     - A Pani to dokąd ? Nie przypominam sobie byśmy się znali... Zapamiętałbym. -     Dopowiedział drugi, odsuwając kufel.


Karta Postaci
http://i53.tinypic.com/2qb82kp.jpg

  Pokój jest kłamstwem - istnieje tylko pasja.
    Dzięki pasji zdobywam siłę.
    Dzięki sile zdobywam moc.
    Dzięki mocy osiągam zwycięstwo, moje okowa pękają.
    Niechaj Moc mnie uwolni.

Offline

 

#10 2011-05-21 15:01:38

 Ekena

http://tnij.org/gg6fhttp://tnij.org/hg3y

9730051
Zarejestrowany: 2006-08-26
Posty: 2703
Punktów :   
Rasa: Polimorfka
Profesja: Skrytobójca
Totem: Koń

Re: Minimisja : Infiltracja

- Jestem świeżo zatrudniona. Osobiście przez Mistrza. - Oznajmiła z pewnością siebie i dumą, jakby została przynajmniej koronowana. Oparła jednocześnie pięść na biodrze z miną wiejskiej "najlepszej partii", która całe życie była pewna, że uda jej się nieco wybić. - Dziś miałam zacząć pracę. Nie chcę sie spóźnić, więc niech panowie wybaczą. Z całą pewnością będzie troche czasu, aby zapoznać się nieco później.
Ekena uśmiechnęła się półgębkiem prezentując równe zęby i starając się przybrać pozę oraz minę pewnej siebie, choć nieco naiwnej ślicznotki.


You can dance forever
You got a fire in your feet
But will it ever be enough?
You know that it'll never be enough
You can fly and never need to land
And never need to sleep
But will it ever be enough?
You know that it'll never be enough

Offline

 

#11 2011-05-22 23:24:49

 Angelus

Mieszkaniec stolicy

status rkofan@aqq.eu
4880466
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 558
Rasa: Wampir
Profesja: Tancerz Cienia
Totem: Ptak Ti

Re: Minimisja : Infiltracja

Kiedy już jeden z nich miał zamiar przepuścić polimorfkę, trzeźwy strażnik uniósł wzrok lustrując wypukłości albinoski.     - Powiadomiliby nas, gdyby miał przyjść ktoś nowy. Przyszłaś sprzątać u mistrza, czy go zaspokoić ? Bo wyglądasz mi na jedno i na drugie. -     Rzekł, nie przestając badać Ekeny.     - Taa... A może powinniśmy sprawdzić jej umiejętności, nim sprawdzi ją Mistrz ? -     Zaoponował jeden z pijanych strażników, na co wszyscy wybuchli entuzjastycznym śmiechem, wiedząc jakby to się mogło skończyć, gdyby dowiedział ten z ostatniego piętra.      - Możesz iść. Tylko się streszczaj. -     Ekena była już wolna i mogła ruszać dalej, choć odchodząc czuła rozpalone spojrzenia wszystkich strażników.


Karta Postaci
http://i53.tinypic.com/2qb82kp.jpg

  Pokój jest kłamstwem - istnieje tylko pasja.
    Dzięki pasji zdobywam siłę.
    Dzięki sile zdobywam moc.
    Dzięki mocy osiągam zwycięstwo, moje okowa pękają.
    Niechaj Moc mnie uwolni.

Offline

 

#12 2011-05-25 22:13:28

 Ekena

http://tnij.org/gg6fhttp://tnij.org/hg3y

9730051
Zarejestrowany: 2006-08-26
Posty: 2703
Punktów :   
Rasa: Polimorfka
Profesja: Skrytobójca
Totem: Koń

Re: Minimisja : Infiltracja

Ekena wydęła policzki, demonstrując swoje oburzenie i ruszyła przed siebie szybkim krokiem, nieco przesadnie stukając obcasami i poruszając wściekle biodrami. Modliła sie przy okazji do wszelkich możliwych bogów, paru niemożliwych w sumie również, aby nie zastała Mistrza w gabinecie. Albo aby przynajmniej był na tyle zajety, by nie zwrócił na nią większej uwagi. Gdyby gabinet okazał się pusty, zamierzała po prostu dopaść do biurka i poszukać sygnetu, dotykając przy tym możliwie małej ilości przedmiotów. Diabli wiedzą, czy mag nie potrafiłby jej potem w jakiś sposób wyśledzić. Miała jednak dziwne przeczucie, ze nie będzie miała tyle szczęścia, zaczęła więc układać w myślach pospiesznie plan. Zamierzała przedstawić analogiczną bajeczkę, jak strażnikom, z paroma różnicami. Oczywiście, została niedawno zatrudniona, pierwszy dzień w pracy, została przysłana, aby upewnić się, że Mistrzowi niczego nie potrzeba i nieco ogarnąć pomieszczenie, jeśli nie będzie przeszkadzać.


You can dance forever
You got a fire in your feet
But will it ever be enough?
You know that it'll never be enough
You can fly and never need to land
And never need to sleep
But will it ever be enough?
You know that it'll never be enough

Offline

 

#13 2011-05-27 00:14:45

 Angelus

Mieszkaniec stolicy

status rkofan@aqq.eu
4880466
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 558
Rasa: Wampir
Profesja: Tancerz Cienia
Totem: Ptak Ti

Re: Minimisja : Infiltracja

Kolejne piętra były już tylko formalnością. Minąwszy ogród, Ekena weszła piętro wyżej i wyżej, a tam czekała już na nią komnata Mistrza. Pięknej albinosce pozostały już tylko kroki do drzwi, gdy tuż zza filaru wyłoniła się kobieta wagi ciężkiej w kuchennym fartuchu.     - A Ty co tu robisz ?! Nie znam Cię, ale wydaję mi się że powinnaś być w kuchni, mam rację ?! Co tu robisz ?! Odpowiadaj ?! -     Uniosła głos, który jak błyskawica rozległ się po korytarzu, jak po wodzie.
Ekena nie była pewna czy ktoś mógł usłyszeć, szefową kuchni czy też nie. Jednego była pewna, kobieta aż kipiała charyzmą, pewnością siebie i wrodzoną upierdliwością.


Karta Postaci
http://i53.tinypic.com/2qb82kp.jpg

  Pokój jest kłamstwem - istnieje tylko pasja.
    Dzięki pasji zdobywam siłę.
    Dzięki sile zdobywam moc.
    Dzięki mocy osiągam zwycięstwo, moje okowa pękają.
    Niechaj Moc mnie uwolni.

Offline

 

#14 2011-05-27 06:56:10

 Ekena

http://tnij.org/gg6fhttp://tnij.org/hg3y

9730051
Zarejestrowany: 2006-08-26
Posty: 2703
Punktów :   
Rasa: Polimorfka
Profesja: Skrytobójca
Totem: Koń

Re: Minimisja : Infiltracja

Albinoska omal nie warknęła z wściekłości. Patrzac po jej dotychczasowym szczęściu, trafi na Angelusa w gabinecie, ten jej nie pozna i dla zachowania pozorów, że jest żywy, zacznie robić jakieś dziwne aluzje, albo kleić się. Albo, co gorsza, okaże sie, że akurat jest szalenie głodny, skończyły mu sie trzymane w komnatach zapasy krwi, albo zakrzepły i będzie miała Bliskie Spotanie z wyjątkowo wyrośniętym kleszczem.
- Jestem świeżo zatrudniona i Mistrz prosił, abym stawiła się w jego gabienecie. Nie chcę się spóźnić. Czy mogę? Powiedział, że jeśli dobrze się dziś sprawię, może zezwoli mi na pracę na szóstym piętrze, zamiast w kuchni. Bardzo mi na tym zależy... - Tym razem starała się grać biedną, zawstydzoną dziewczynę, obawiając się, że tupet tym razem nie zda się na nic. Gdyby za to zostałą uznana za skromną ale chetną do pracy, może kobieta ją przepuści.


You can dance forever
You got a fire in your feet
But will it ever be enough?
You know that it'll never be enough
You can fly and never need to land
And never need to sleep
But will it ever be enough?
You know that it'll never be enough

Offline

 

#15 2011-06-01 21:53:16

 Angelus

Mieszkaniec stolicy

status rkofan@aqq.eu
4880466
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 558
Rasa: Wampir
Profesja: Tancerz Cienia
Totem: Ptak Ti

Re: Minimisja : Infiltracja

Mina szefowej kuchni mówiła wszystko. Najwyraźniej polimorfce nie udało się kłamstwo.     - Wszystkie nowe służki i kucharki zatrudniam osobiście. Mistrz pod tym względem zdaje się na mój osąd. Niemożliwe jest więc, byś była służącą, czy kucharką. Ostatnią służką jaką zatrudnił osobiście była niejaka Chloe. Lecz ta jest raczej jak jego oczy i uszy w Wieży. A więc przyznaj się ! Kim jesteś ?! -     Nie unosiła głosu, by nie zaalarmować straży, ale mówiła na tyle stanowczo by zacząć brać ją na serio. Na domiar tego, spod kuchennego fartucha błysnęło ostrze kuchennego noża.


Karta Postaci
http://i53.tinypic.com/2qb82kp.jpg

  Pokój jest kłamstwem - istnieje tylko pasja.
    Dzięki pasji zdobywam siłę.
    Dzięki sile zdobywam moc.
    Dzięki mocy osiągam zwycięstwo, moje okowa pękają.
    Niechaj Moc mnie uwolni.

Offline

 

Pokaż kalendarz! Pokaż listę medyczną! Pokaż tablice ogłoszeń!


przerwynik przerwynik

Zakon rozwija się dzięki pracy Pawła Neściora aka Rudik (skrypter php i CSS), Pauliny Kwidzińskiej aka Reira (grafik i ilustrator), Andre Norton (autorka fantasy, której prace są wykorzystywane do uzupełniania świata), Hajime Kanzakiego (autora anime "Slayers", z którego również czerpiemy część rozwiązań i nazewnictwa) i wielu innych, graczach i zwykłych przyjaciołach, poświęcających swój czas i talent dla rozwoju forum i świata Zakonu.

Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Stopka

Reklama Toplisty Wspieramy Zakon w pigułce
Rudik - portfolio TOP50 Gry Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl Napisz do nas
Gra naruto
Mesjasz
narutoogra.pun.pl
Night Moon - Twoja ścieżka fantasy

Wszystko o grze Call of Duty 2
Wszystko o grze warcraft3!
Miecz Prawdy
Najlepsze strony poświęcone RPG, cRPG i Fantasy
Toplista stron o tematyce fantasy rpg itp.
10 Najlepszych Polskich Stron Fantasy
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB


Racjonalista.pl - sprawdź sam
Wielka Rada


Mistrz: Mangel(Urlop):
7659312
stanmangel@aqq.eu


Mistrzyni: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Zastępca Mistrza: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Spec. ds. nietypowych: Darayawus Shiro:
4050011
standaray@aqq.eu


Dziekan: Sulam:
7506594
stansulam@aqq.eu


Bibliotekarka: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Wykładowca Psioniki: Skimrra(Urlop):
6114003
stan adorosa@aqq.eu


Pancermistrz: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Instruktor walk: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Łucznik: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Rada Mniejsza

Opiekunka Doliny Blasku: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Myśliwy: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Ogrodnik: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Projektant: POSZUKIWANY!:

stan


Arcykapłan: Dark Verreuil:
6990996
stanverreuil@aqq.eu


Dowódca Srebrzystych: Angelus:
4880466
stanrkofan@aqq.eu


Sędzia: Kraght'nar:
849959
Statystyki


Stat24:

Googlebot był ostatnio:

Pagerank:


Nagrody:

Katalog stron

Legenda

Oznaczenia postów Maniera pisania postów Grupy
- stary
- zamknięty
- przyklejony
- przekierowanie
- nowy
- zamknięty nowy
- nowy przyklejony
WIELKIE LITERY - krzyk

Kursywa - teksty pisane (poza biblioteką)

Administratorzy

Moderatorzy

Glejt Ducha

Stolica

Raana

Łańcuch

Podróż

Zwykły tekst - opisy czynności i dialogi Pogrubienie - NPC sterowane przez graczy (krwawniki, etc.)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
zakonswiatla.pun.pl