Zakon Światła Ostoja Fantazji

  • Pamiętniki
  • Galeria

Reklama

  • Rudik - portfolioKroniki Fallathanu - Najlepszy MMORPG Tekstowy

Gazeta

  • Przesuń w dół scrollem by przeczytać resztę!
    Czytaj więcej...
Facebook ZakonnyRSS

Ogłoszenie

Sprawdź fazę księżyców! Posłuchaj herolda! Pokaż list gończy! Sprawdź warunki pogodowe! Zbieraj zioła!
Posłuchaj adepta świątynnego! Sprawdź tablice projektową! Czytaj nagłówek gazety!

Całe forum Zakonu Światła podlega ochronie praw autorskich! Wszystkie prawa zastrzeżone! / All rights reserved!
przerwynikprzerwynik


Optymalne przeglądanie forum umożliwia przeglądarka Opera!

Jesteś nowy/a/e? ABC Zakonu! - kliknij a wiele zrozumiesz!


Aktualnie odbywa się EVENT! Początek w TYM MIEJSCU! Każdy chętny jest proszony o napisanie tam posta który informuje o przybyciu postaci.
przerwynikprzerwynik

Zarząd przypomina o powszechnym obowiązku wypełnienia zakładki "Komunikatory" w profilu. Nie wywiązanie się może wiązać się z przykrymi konsekwencjami, oraz utrudnieniami w grze.
przerwynikprzerwynik

przerwynikprzerwynik


#436 2010-05-26 21:01:31

Aleera

Mieszkaniec stolicy

status aleera@aqq.eu
Zarejestrowany: 2010-04-03
Posty: 362
Punktów :   
Rasa: Czerwony Smok
Totem: Formit

Re: Staw rybny

Aleera zaśmiała się cicho po nosem. Trzymając dalej medaliony spojrzała płonącymi oczyma w oczy Raisy.
- Żebyś wiedziała, że to są pamiątki... - powiedziała rozbawionym, ale i bardzo tajemniczym głosem. Wskazała palcem drugiej ręki na jeden z medalionów. - Ten jest znakiem paladynów. Rycerzyków, jeśli wolisz... Ten zaś - wskazała a drugi medalion. - Ten symbol oznacza Darkusa Mściciela, boga zemsty. - przerwała na chwilę, żeby uśmiechnąć się złowieszczo i kontynuować. - Jeśli pozwolisz, zatrzymam właśnie ten.
   Spojrzała na Raisę, a następnie w stronę, w którą odchodził Fallian. Jego sercem zawładnęła inna kobieta, tak? Uśmiechnęła się i ponownie spojrzała na nimfę.


(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!

Offline

 

#437 2010-05-27 19:31:27

 Raisa

Mieszkaniec stolicy

status ewkarais@aqq.eu
7363372
Skąd: inny wymiar
Zarejestrowany: 2010-04-11
Posty: 350
Punktów :   
Rasa: Nimfa
Profesja: Alchemik
Praca: Piekarz
Totem: Chart

Re: Staw rybny

Zastanawiała się. ‘Darkus Mściciel… Hnm… Kojarzę’. Spojrzała na Aleerę i zobaczyła złowieszczy uśmiech widniejący na jej twarzy. Chyba wiedziała, co ma na myśli Smoczyca, ale nie chciała mieć racji. Chociaż…  Również obejrzała się za oddalającą się sylwetką Falliana, a następnie skierowała wzrok na Smoczycę. Zmarszczyła czoło i przymrużyła oczy. Nie znała jej  na tyle, aby mieć pewność, co do jej planów postępowania. Można by rzec, że bała się trochę, co się jeszcze może w tej jej chorej główce zrodzić, ale wiedziała jedno. Cokolwiek by to było, jeśli poprosi Nimfę o pomoc, albo zgodzi się aby pomoc otrzymać, zrobi to, co zaplanowała Aleera. Mimo że, jak dotychczas, jej czyny były dość szalone. Ale właśnie to Nimfa polubiła w kobiecie.
- Dobrze. Zatrzymaj ten medalion – powiedziała, wskazując na medalion z widniejącym nań symbolem Darkusa Mściciela – Jednak najpierw powiedz mi, co Ty znowu knujesz?


Karta postaci
Associazione Calcio Milan

   ' Nieśmiertelność jest bardzo łatwa do osiągnięcia. Wystarczy nie umierać. '
                                                                                                                  — Woody Allen

http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=89

Offline

 

#438 2010-05-27 20:07:23

Aleera

Mieszkaniec stolicy

status aleera@aqq.eu
Zarejestrowany: 2010-04-03
Posty: 362
Punktów :   
Rasa: Czerwony Smok
Totem: Formit

Re: Staw rybny

Aleera uśmiechnęła się przerażająco, tajemniczo i drapieżnie. Wepchała do ręki Raisy znak paladynów, drugi zaś założyła sobie z gracją na szyję i poprawiła włosy. Spojrzała w oczy kobiecie.
- Potrzebuję się dowiedzieć, jak na imię ma jego kobieta. - powiedziała, omijając odpowiedzi na pytanie, które zadała nimfa, jakby w ogóle go nie było. Już układała w myślach plan, mimo i zazwyczaj szła na żywioł. Potrzebowała jedynie znać to imię, znać imię tej kobiety, przez którą nie mogła zauroczyć mężczyzny. A jeśli nie mogła zauroczyć, to pójdzie w drugą stronę. Cóż, takie jest życie. Będzie musiała się z tym pogodzić, że zostanie narzędziem w jej rękach. Smoczyca była bardzo pewna siebie. Nie dopuszczała nawet myśli o przegranej. Jednak nie znała ofiary. Musi coś o niej wiedzieć.

Ostatnio edytowany przez Aleera (2010-05-27 20:07:44)


(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!

Offline

 

#439 2010-05-27 20:31:30

 Raisa

Mieszkaniec stolicy

status ewkarais@aqq.eu
7363372
Skąd: inny wymiar
Zarejestrowany: 2010-04-11
Posty: 350
Punktów :   
Rasa: Nimfa
Profesja: Alchemik
Praca: Piekarz
Totem: Chart

Re: Staw rybny

Nimfa wzięła od niechcenia do ręki medalion paladynów i podeszła do pobliskiego większego kamienia, następnie kładąc się na ziemi, opierając się plecami o niego. Podniosła dłoń na wysokość twarzy i zaczęła przyglądać się zewnętrznej stronie dłoni i paznokciom. Jej usta cały czas wykrzywiała się w drwiącym uśmiechu.
- Żaden problem… - powiedziała spokojnie, a w jej głosie kryła się nutka tajemniczości – Pozwolisz, że też wezmę udział w Twoim przedsięwzięciu, tylko wtajemnicz mnie w Twe zacne i szpetne plany…
Nie chciała słyszeć negatywnej odpowiedzi. Czuła, że cos się w niej zmieniło, a mianowicie czuła pogardę do całego, otaczającego ją świata. Nie wiedziała czym jest to spowodowane. Po prostu takie emocje w tej chwili odczuwała i już. W jej oczach pojawiły się iskry. Wiedziała do czego może być zdolna Aleera i to tak bardzo Nimfę przyciągało do kobiety. W jej głowie zrodził się dziwny niecny plan. Czy Smoczyca zgodzi się wziąć udział w Raisowym przedsięwzięciu? Była niemalże pewna, że tak. Jednak na razie nie wyjawi jej go. Najpierw niech pozna jej zamiary.


Karta postaci
Associazione Calcio Milan

   ' Nieśmiertelność jest bardzo łatwa do osiągnięcia. Wystarczy nie umierać. '
                                                                                                                  — Woody Allen

http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=89

Offline

 

#440 2010-05-28 21:10:54

Aleera

Mieszkaniec stolicy

status aleera@aqq.eu
Zarejestrowany: 2010-04-03
Posty: 362
Punktów :   
Rasa: Czerwony Smok
Totem: Formit

Re: Staw rybny

Aleera popatrzyła na przewrócone w jej ataku złości drzewo. Uśmiechnęła się sama do siebie, i nie zmieniając punktu padania wzroku powiedziała tajemniczym i wyrażającym intrygę i chęć zemsty głosem.
- Ja cierpiałam przez wojnę. On nie wie, co to znaczy. Zobaczymy, jak rycerzyk będzie walczył o swą ukochaną. - skończyła i spojrzała na Raisę. - Jeszcze nie wiem, co zrobię, ale będzie całkiem ciekawie. Na honor Darkusa Mściciela. - dodała. Naprawdę nie wiedziała, co zrobi. Teraz liczyło się, by znać imię tej kobiety.
- Ile potrzebujesz czasu? I co za to chcesz? - zapytała Raisę, patrzą na nią płonącymi oczyma.


(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!

Offline

 

#441 2010-05-29 17:20:42

 Raisa

Mieszkaniec stolicy

status ewkarais@aqq.eu
7363372
Skąd: inny wymiar
Zarejestrowany: 2010-04-11
Posty: 350
Punktów :   
Rasa: Nimfa
Profesja: Alchemik
Praca: Piekarz
Totem: Chart

Re: Staw rybny

- Ile czasu? Nie powinno to długo trwać… A co chce w zamian? Zależy, co mi możesz zaoferować – powiedziała Nimfa dość nie typowy dla jej gatunku szyderczym głosem, ciągle opierając się o kamień i przyglądając ręce.
Lubiła intrygi i tajemnice. Spojrzała na Aleerę i uśmiechnęła się do niej, poruszając brwiami. Co prawda Smoczyca nie wyjawiła jej swoich planów, ale co tam. Zawsze można rzucić się w jakąś przygodę, a później pomyśleć, a nie na odwrót.
- Albo wiem. W zamian sprawdzisz cos dla mnie – dodała, a uśmiech na jej ustach pogłębił się.
W oczach pojawił się dziwny blask. Nimfa miała pomysł, lecz czy kobieta zgodzi się zrobić coś dla niej? ‘W sumie to czemu nie… Przecież to nic strasznego nie będzie’ – myślała gorączkowa Raisa. Nie była jeszcze w stu procentach pewna, czy to, co zamierza zlecić Smoczycy, będzie uczciwe. Chociaż z drugiej strony Aleera to Aleera… Ciemna strona humoru jest zawsze z nią, a to,  co Rasa chce w zamian za swoją przysługę, nie będzie się tyczyć byle czego.


Karta postaci
Associazione Calcio Milan

   ' Nieśmiertelność jest bardzo łatwa do osiągnięcia. Wystarczy nie umierać. '
                                                                                                                  — Woody Allen

http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=89

Offline

 

#442 2010-05-29 21:13:40

Aleera

Mieszkaniec stolicy

status aleera@aqq.eu
Zarejestrowany: 2010-04-03
Posty: 362
Punktów :   
Rasa: Czerwony Smok
Totem: Formit

Re: Staw rybny

Popatrzyła na Raisę ze źle skrywaną ciekawością. Ma coś sprawdzić? No cóż, jeśli tylko pomoże ona pomoże jej, to dlaczego ona miałaby nie pomóc Raisie? Po za tym, przynajmniej nie będzie się nudzić. Czuła zresztą, że może być wesoło. Raisa także wydawała się kobietą podobną z charakteru do jej samej,a  to znaczy, że mogłaby z nią nieźle namieszać. A to właśnie lubiła najbardziej.
- Sprawdzić? - zapytała tonem, który wyrażał, ze pragnie ona znać chociaż trochę szczegółów. Poprawiła sobie włosy i oparła ręce na biodrach i wypięła jedno. Spojrzała zagadkowo w oczy Raisy.


(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!

Offline

 

#443 2010-05-30 16:05:30

 Raisa

Mieszkaniec stolicy

status ewkarais@aqq.eu
7363372
Skąd: inny wymiar
Zarejestrowany: 2010-04-11
Posty: 350
Punktów :   
Rasa: Nimfa
Profesja: Alchemik
Praca: Piekarz
Totem: Chart

Re: Staw rybny

Raisa spojrzała na powalone drzewo, a jej usta wykrzywiły się w drwiącym uśmiechu. Czyli jednak jej propozycja zaciekawiła Aleerę. O to jej chodziło. Skierowała wzrok na Smoczycę.
- Tak, sprawdziła – powiedziała spokojnym tonem – Myślę, że takie coś Ci się spodoba. W końcu, z tego co zauważyłam przed chwilą, lubisz pewne towarzystwo…
Nie chciała wyjawić wszystkiego od razu. Miała nadzieję, że kobiecie nie będzie to przeszkadzało, w końcu grały w taką samą grę. Z jej twarzy nie znikał uśmiech. Ugięła nogi i położyła prawą na lewą, kręcą w powietrzu stopą kółka.


Karta postaci
Associazione Calcio Milan

   ' Nieśmiertelność jest bardzo łatwa do osiągnięcia. Wystarczy nie umierać. '
                                                                                                                  — Woody Allen

http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=89

Offline

 

#444 2010-05-30 16:28:21

Aleera

Mieszkaniec stolicy

status aleera@aqq.eu
Zarejestrowany: 2010-04-03
Posty: 362
Punktów :   
Rasa: Czerwony Smok
Totem: Formit

Re: Staw rybny

Spojrzała w dal, tam, gdzie jeszcze przed chwilą mężczyzna znikał jej z oczu. Zamyśliła się na dłuższą chwilę, po czym na jej twarz wkroczył tajemniczy uśmiech.
- Dobrze... - powiedziała po chwili. Odwróciła wzrok w stronę Raisy. - Zaufam Ci. Nie mam podstaw, ale przysługa za przysługę. Po za tym, chyba raczej nie zaryzykujesz... - wypowiadając ostatnie zdanie w jej oczach buchnął ostry ogień, jakby potwierdzający jej słowa. - Tylko Ty znasz już swoje zadanie. Ja jeszcze nie. Chyba, że chcesz najpierw mi pomóc, a później wykorzystasz u mnie przysługę...


(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!

Offline

 

#445 2010-05-30 18:12:47

 Raisa

Mieszkaniec stolicy

status ewkarais@aqq.eu
7363372
Skąd: inny wymiar
Zarejestrowany: 2010-04-11
Posty: 350
Punktów :   
Rasa: Nimfa
Profesja: Alchemik
Praca: Piekarz
Totem: Chart

Re: Staw rybny

- Zaczniemy razem… Ja Tobie, Ty mi – powiedziała, ale jej głos nie był już tak spokojny ja wcześniej, choć na twarzy przez cały czas widniał taki sam uśmiech. Przekrzywiła głowę i patrzyła na Aleerę.
- Polecisz gdzieś, do kogoś i ‘grzecznie’ z nim porozmawiasz – tu Nimfa rozejrzała się zaniepokojona, aby nikt nie słyszał. Miała nadzieję, że Smoczyca choć w części rozumie , co ma na myśli.
- Może najpierw udamy się… Hmm… Na przykład w jakieś zaciszne miejsce, aby omówić pewne szczegóły?


Karta postaci
Associazione Calcio Milan

   ' Nieśmiertelność jest bardzo łatwa do osiągnięcia. Wystarczy nie umierać. '
                                                                                                                  — Woody Allen

http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=89

Offline

 

#446 2010-05-30 18:23:28

Aleera

Mieszkaniec stolicy

status aleera@aqq.eu
Zarejestrowany: 2010-04-03
Posty: 362
Punktów :   
Rasa: Czerwony Smok
Totem: Formit

Re: Staw rybny

Patrzyła na Raisę i próbowała domyślić się, o co chodzi. Pewnie ma być szpiegiem, znaleźć jakieś informacje, a tak jest bezpieczniej. Im więcej twarzy jest zamieszanych w pewną sprawę, tym mniejsza możliwość, że ktoś się we wszystkim połapie. Uśmiechnęła się przyjacielsko, jednak z żarem w oczach.
- Dobrze. - powiedziała. Nie chciała tracić czasu. Dlatego też w ułamku sekundy zamieniła się w Smoka. Machnęła skrzydłami i stuknęła lekko o ziemię ogonem. - Wskakuj...


(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!

Offline

 

#447 2010-05-30 18:46:31

 Raisa

Mieszkaniec stolicy

status ewkarais@aqq.eu
7363372
Skąd: inny wymiar
Zarejestrowany: 2010-04-11
Posty: 350
Punktów :   
Rasa: Nimfa
Profesja: Alchemik
Praca: Piekarz
Totem: Chart

Re: Staw rybny

Z gardła Nimfy wydobył się złowieszczy śmiech, zakończony kaszlem. Uśmiechnęła się.
- Chciałam dodać dramaturgii – powiedziała wyszczerzając zęby i podchodząc do Smoczycy.
Położyła rękę na jej ciele pokrytym łuskami i ponownie zwróciła się do Aleery:
- Ale tym razem bez głupich żartów…
Wdrapała się na jej grzbiet według poprzednich zaleceń i starała się wygodnie zasiąść. Chwilę to trwało, zanim się usadowiła. Nagle ponownie wstała, wyprostowała rękę i wskazując palcem przed siebie krzyknęła:
- Na koniec świata i jeszcze dalej!
Po czym ponownie usiadła i czekała na spokojny, bezpieczny lot. No, w każdym razie na lot. Nie musiał być upiększony żadnymi epitetami.


Karta postaci
Associazione Calcio Milan

   ' Nieśmiertelność jest bardzo łatwa do osiągnięcia. Wystarczy nie umierać. '
                                                                                                                  — Woody Allen

http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=89

Offline

 

#448 2010-05-30 22:12:10

Aleera

Mieszkaniec stolicy

status aleera@aqq.eu
Zarejestrowany: 2010-04-03
Posty: 362
Punktów :   
Rasa: Czerwony Smok
Totem: Formit

Re: Staw rybny

Aleera odwróciła łeb, gdy czuła, że Raisa ponownie wstaje na jej grzbiecie. Widząc wygłupy nimfy, popatrzyła cynicznie i nieco kpiąco, po czym zaśmiała się.
- Nie wiem, czy starczy mi sił... - powiedziała i naprężyła mięśnie. Machnęła parę razy skrzydłami na rozgrzewkę, po czym wykonując silniejszy ruch skrzydłami wzbiła się w powietrze. I wcale nie ostrożnie. Zapewne gwałtowny start spowodował, że nimfa się przestraszyła. Po chwili jednak uspokoiła się i razem z Raisą oddaliły się od Stawu Rybnego.


    ***************************************************

   Aleera pewniej się czuła w znanych już jej miejscach, a takim właśnie był staw rybny. Przyszła tutaj z mężczyzną, którego znała tylko imię, nic więcej.  Kim był? Czym się zajmował? Cóż, zapewne się kiedyś dowie... Tym czasem dotarli właśnie tutaj, w naprawdę piękne miejsce.
- Podoba Ci się tutaj? - zapytała i uśmiechnęła się.

Ostatnio edytowany przez Aleera (2010-06-14 12:49:09)


(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!

Offline

 

#449 2010-06-14 12:56:41

Jack Tors

Mieszkaniec stolicy

Zarejestrowany: 2010-06-12
Posty: 42
Punktów :   
Rasa: Duch
Profesja: Zwiadowca
Praca: Zwiadowca
Totem: S=5 W=5 Sz=5 M=5 I=5 U=0 Doś=0

Re: Staw rybny

Rozejrzał się promieniejąc na twarzy potem spojrzał na dziewczynę i z uśmiechem na twarzy odparł -Jest cudownie... My się prawie nie znamy... Może opowiesz coś o sobie?- Mówił podekscytowany. Spojrzał na taflę wody skrywającą wszystkie tajemnice ludzi przebywających w tym miejscu myśląc o tym, że to jedno z ciekawszych miejsc jakie miał szansę zobaczyć. No cóż jego dotychczasowe życie opierało się na nudzie i monotonii.

Offline

 

#450 2010-06-14 13:05:16

Aleera

Mieszkaniec stolicy

status aleera@aqq.eu
Zarejestrowany: 2010-04-03
Posty: 362
Punktów :   
Rasa: Czerwony Smok
Totem: Formit

Re: Staw rybny

Aleera uśmiechnęła się. tak, nie znają się, ale zazwyczaj jej to nie przeszkadzało. Teraz też nie, ale rozmowa z Jackiem cieszyła ją. Nawet bardzo. Schyliła się, oparła rękę o ziemię i usiadła na niej, lekko zginając nogi w kolanach, opierając się rękoma o ziemię tuż za jej biodrami, przechylając głowę lekko do tyłu i zamykając oczy.
- Tak... Na imię mam Aleera. Przybyłam niedawno na Zakon, ale całe życie jestem w drodze. Od małego, odkąd się urodziłam. Byłam sama, ale dałam sobie jakoś radę. Takie życie nauczyło mnie wielu rzeczy, a najważniejszą z nich jest to, by nie opowiadać o sobie za dużo osobom, których się nie zna. - powiedziała i otworzyła oczy, uśmiechając się tajemniczo. Spojrzała na Jacka oczami koloru mokrej ziemi.
- Dlatego teraz musisz mi o sobie coś teraz opowiedzieć. Inaczej będę zmuszona Cię zabić...


(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!

Offline

 

Pokaż kalendarz! Pokaż listę medyczną! Pokaż tablice ogłoszeń!


przerwynik przerwynik

Zakon rozwija się dzięki pracy Pawła Neściora aka Rudik (skrypter php i CSS), Pauliny Kwidzińskiej aka Reira (grafik i ilustrator), Andre Norton (autorka fantasy, której prace są wykorzystywane do uzupełniania świata), Hajime Kanzakiego (autora anime "Slayers", z którego również czerpiemy część rozwiązań i nazewnictwa) i wielu innych, graczach i zwykłych przyjaciołach, poświęcających swój czas i talent dla rozwoju forum i świata Zakonu.

Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Stopka

Reklama Toplisty Wspieramy Zakon w pigułce
Rudik - portfolio TOP50 Gry Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl Napisz do nas
Gra naruto
Mesjasz
narutoogra.pun.pl
Night Moon - Twoja ścieżka fantasy

Wszystko o grze Call of Duty 2
Wszystko o grze warcraft3!
Miecz Prawdy
Najlepsze strony poświęcone RPG, cRPG i Fantasy
Toplista stron o tematyce fantasy rpg itp.
10 Najlepszych Polskich Stron Fantasy
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB


Racjonalista.pl - sprawdź sam
Wielka Rada


Mistrz: Mangel(Urlop):
7659312
stanmangel@aqq.eu


Mistrzyni: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Zastępca Mistrza: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Spec. ds. nietypowych: Darayawus Shiro:
4050011
standaray@aqq.eu


Dziekan: Sulam:
7506594
stansulam@aqq.eu


Bibliotekarka: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Wykładowca Psioniki: Skimrra(Urlop):
6114003
stan adorosa@aqq.eu


Pancermistrz: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Instruktor walk: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Łucznik: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Rada Mniejsza

Opiekunka Doliny Blasku: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Myśliwy: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Ogrodnik: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Projektant: POSZUKIWANY!:

stan


Arcykapłan: Dark Verreuil:
6990996
stanverreuil@aqq.eu


Dowódca Srebrzystych: Angelus:
4880466
stanrkofan@aqq.eu


Sędzia: Kraght'nar:
849959
Statystyki


Stat24:

Googlebot był ostatnio:

Pagerank:


Nagrody:

Katalog stron

Legenda

Oznaczenia postów Maniera pisania postów Grupy
- stary
- zamknięty
- przyklejony
- przekierowanie
- nowy
- zamknięty nowy
- nowy przyklejony
WIELKIE LITERY - krzyk

Kursywa - teksty pisane (poza biblioteką)

Administratorzy

Moderatorzy

Glejt Ducha

Stolica

Raana

Łańcuch

Podróż

Zwykły tekst - opisy czynności i dialogi Pogrubienie - NPC sterowane przez graczy (krwawniki, etc.)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
zakonswiatla.pun.pl