Zakon Światła Ostoja Fantazji

  • Pamiętniki
  • Galeria

Reklama

  • Rudik - portfolioKroniki Fallathanu - Najlepszy MMORPG Tekstowy

Gazeta

  • Przesuń w dół scrollem by przeczytać resztę!
    Czytaj więcej...
Facebook ZakonnyRSS

Ogłoszenie

Sprawdź fazę księżyców! Posłuchaj herolda! Pokaż list gończy! Sprawdź warunki pogodowe! Zbieraj zioła!
Posłuchaj adepta świątynnego! Sprawdź tablice projektową! Czytaj nagłówek gazety!

Całe forum Zakonu Światła podlega ochronie praw autorskich! Wszystkie prawa zastrzeżone! / All rights reserved!
przerwynikprzerwynik


Optymalne przeglądanie forum umożliwia przeglądarka Opera!

Jesteś nowy/a/e? ABC Zakonu! - kliknij a wiele zrozumiesz!


Aktualnie odbywa się EVENT! Początek w TYM MIEJSCU! Każdy chętny jest proszony o napisanie tam posta który informuje o przybyciu postaci.
przerwynikprzerwynik

Zarząd przypomina o powszechnym obowiązku wypełnienia zakładki "Komunikatory" w profilu. Nie wywiązanie się może wiązać się z przykrymi konsekwencjami, oraz utrudnieniami w grze.
przerwynikprzerwynik

przerwynikprzerwynik


#196 2010-04-07 22:02:05

 Darayawus Shiro

Bankier

status daray@aqq.eu
4050011
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2009-01-19
Posty: 1112
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Profesja: Motykarz
Totem: Niedźwiedź

Re: Hodowla Rysiów, Wilków i kotów

Motykarz był tak zaskoczony, że po uderzeniu aż upadł na ziemię. Powaliła go bezbronna istotka. Zrobiła coś, czego do tej pory nie dokonał jeszcze nikt od czasu letargu...
-Dlaczego to zrobiłaś?- Zapytał spokojnie, pocierając piekący policzek. Nie wiedział czym zasłużył sobie na takie traktowanie. Nie widział swojej winy, ale też tak na prawdę relacje między istotami były dla niego całkowicie obce.
-Chcesz walczyć?-Zapytał niepewnie, nie wiedząc co zrobić. Czyżby to było wyzwanie na pojedynek?


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=44

Jeśli gracz jest za sprytny i uda mu się wyjść z walki bez szwanku to i tak zaraz mistrz gry jakoś go urządzi nawet jeśli ma to oznaczać atak chorego bociana lub zwyczajne potknięcie się tak niefortunnie, że połamała się mityczna zbroja, zniszczył miecz, pieniądze wypadły i nie można ich pozbierać, a postać stała się ciężko ranna.

Offline

 

#197 2010-04-07 22:04:50

 Shirei

Mieszkaniec stolicy

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2010-03-09
Posty: 135
Punktów :   
Rasa: Nimfa
Profesja: Medyk
Totem: Sokół

Re: Hodowla Rysiów, Wilków i kotów

Dziewczyna spojrzała na niego jak na chorego na umysł.
-Dlaczego się jeszcze pytasz... Czy to ja się na Ciebie rzuciłam w budynku ! ? -spojrzała na niego zirytowana. Znowu chłopak zaczął naciągać jej nerwy, ale jednak fakt że upadł na ziemie rozbawił ją maksymalnie. Nawet lekko zachichotała...


Karta postaci

Piękno przyciąga
Brzydota odpycha
Więc co mi powiesz Guest
Gdy wpadniesz w mój miłosny urok ?

Offline

 

#198 2010-04-07 22:11:52

 Darayawus Shiro

Bankier

status daray@aqq.eu
4050011
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2009-01-19
Posty: 1112
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Profesja: Motykarz
Totem: Niedźwiedź

Re: Hodowla Rysiów, Wilków i kotów

-Właściwie to tak... To ty pierwsza uderzyłaś mnie swoimi włosami.-Odpowiedział również się uśmiechając. Teraz rozbawił go fakt, że dał się sprowokować takiej smarkuli. Zupełnie jak dziecko. Shiro nie wstawał z ziemi. Co prawda śnieg wcale nie był cieplejszy niż zwykle, ale tu w górach, nadal był suchszy przez panujące przymrozki. Chłopak strzepnął nieco puchu z rąk i spodni.
-A więc dlaczego to zrobiłaś? Nie rozumiem...- Dodał poważnym głosem. Na prawdę nie rozumiał zachowania dziewczyny. Czyżby atakowała każdego przechodnia?


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=44

Jeśli gracz jest za sprytny i uda mu się wyjść z walki bez szwanku to i tak zaraz mistrz gry jakoś go urządzi nawet jeśli ma to oznaczać atak chorego bociana lub zwyczajne potknięcie się tak niefortunnie, że połamała się mityczna zbroja, zniszczył miecz, pieniądze wypadły i nie można ich pozbierać, a postać stała się ciężko ranna.

Offline

 

#199 2010-04-08 08:12:00

 Shirei

Mieszkaniec stolicy

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2010-03-09
Posty: 135
Punktów :   
Rasa: Nimfa
Profesja: Medyk
Totem: Sokół

Re: Hodowla Rysiów, Wilków i kotów

-Uwaga bo to zabolało , prostu nienawidzę ludzi którzy od razu podnoszą na mnie głoa- mruknęła z irytacją nimfa, wznosząc przy tym teatralnie ręce. W geście pożałowania. Jeszcze chwile stała kręcąc głową po czym roześmiała się głośno, a jej śmiechem rozszedł się echem po dolinie.


Karta postaci

Piękno przyciąga
Brzydota odpycha
Więc co mi powiesz Guest
Gdy wpadniesz w mój miłosny urok ?

Offline

 

#200 2010-04-08 10:38:24

 Darayawus Shiro

Bankier

status daray@aqq.eu
4050011
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2009-01-19
Posty: 1112
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Profesja: Motykarz
Totem: Niedźwiedź

Re: Hodowla Rysiów, Wilków i kotów

Shiro roześmiał się słysząc jej słowa, jednak nie spojrzał ponownie na nimfę. Jego wzrok ponownie przeniósł się na granatowy firmament.
-Skoro takie coś Cię irytuje, to zapewne sama siebie wręcz nienawidzisz.- Jego słowa były przesycone wręcz ironią. W końcu poczuł że siedzenie na śniegu nie jest najmądrzejszym pomysłem i wstał. Nadal jednak zdawał się nie zwracać zbytniej uwagi na dziewczynę. Ot kolejna obca osoba, którą na co dzień można spotkać na ulicy...


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=44

Jeśli gracz jest za sprytny i uda mu się wyjść z walki bez szwanku to i tak zaraz mistrz gry jakoś go urządzi nawet jeśli ma to oznaczać atak chorego bociana lub zwyczajne potknięcie się tak niefortunnie, że połamała się mityczna zbroja, zniszczył miecz, pieniądze wypadły i nie można ich pozbierać, a postać stała się ciężko ranna.

Offline

 

#201 2010-04-08 20:04:29

 Shirei

Mieszkaniec stolicy

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2010-03-09
Posty: 135
Punktów :   
Rasa: Nimfa
Profesja: Medyk
Totem: Sokół

Re: Hodowla Rysiów, Wilków i kotów

-Nie wiem czy można siebie nienawidzić -mruknęła Shirei i również wzbiła oczy w granatowy nieboskłon. Była naprawdę cudna noc, pełna gwiazd... A każda z nich migotała innym blaskiem.
-To raczej mało możliwe... Wszyscy mamy do siebie słabość.. Taka jest prawda -ciągnęła dalej, mimo iż wiedziała że chłopak jej nie słucha.


Karta postaci

Piękno przyciąga
Brzydota odpycha
Więc co mi powiesz Guest
Gdy wpadniesz w mój miłosny urok ?

Offline

 

#202 2010-04-08 20:11:03

 Darayawus Shiro

Bankier

status daray@aqq.eu
4050011
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2009-01-19
Posty: 1112
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Profesja: Motykarz
Totem: Niedźwiedź

Re: Hodowla Rysiów, Wilków i kotów

-Bywa...- Mruknął, a była to jego odpowiedź na wszystko. Przynajmniej wrócił do dawnego siebie i już wiedział iż nigdy nie pozwoli drugi raz zobaczyć komukolwiek, jak okazuje uczucia. Z byt dużo się wtedy sypie.
-Cóż, na mnie już czas...- Powiedział beznamiętnie wracając "na ziemię". Odwrócił się w stronę drużki prowadzącej do miasta. Miał zamiar wrócić po swoje rzeczy, a potem wrócić do lasu.


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=44

Jeśli gracz jest za sprytny i uda mu się wyjść z walki bez szwanku to i tak zaraz mistrz gry jakoś go urządzi nawet jeśli ma to oznaczać atak chorego bociana lub zwyczajne potknięcie się tak niefortunnie, że połamała się mityczna zbroja, zniszczył miecz, pieniądze wypadły i nie można ich pozbierać, a postać stała się ciężko ranna.

Offline

 

#203 2010-04-08 20:15:52

 Shirei

Mieszkaniec stolicy

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2010-03-09
Posty: 135
Punktów :   
Rasa: Nimfa
Profesja: Medyk
Totem: Sokół

Re: Hodowla Rysiów, Wilków i kotów

Westchnęła, czyli jednak jej urok nie działa na wszystkich. A ten człowiek wydawał się być inny niż wszyscy z jego gatunku. Był znacznie twardszy, pewnie wiele przeszedł w swoim życiu.
-Wracasz do miasta? .. -powiedziała w jego stronę nawet z nutką żalu.


Karta postaci

Piękno przyciąga
Brzydota odpycha
Więc co mi powiesz Guest
Gdy wpadniesz w mój miłosny urok ?

Offline

 

#204 2010-04-08 20:31:38

 Darayawus Shiro

Bankier

status daray@aqq.eu
4050011
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2009-01-19
Posty: 1112
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Profesja: Motykarz
Totem: Niedźwiedź

Re: Hodowla Rysiów, Wilków i kotów

-Może...- Nie zdradzał żadnych emocji, Zarówno negatywnych, jak i pozytywnych. Nie widział takiej potrzeby.
-Ale nie zostanę tam długo... Muszę coś załatwić.- Dopowiedział po dłuższym namyśle.
-A w ogóle to czemu Cię to interesuje? I dlaczego ja głupi się tłumacze...- Westchnął. Aranel sprawiła że teraz nabawił się złych nawyków. Trzeba to będzie jakoś odkręcić.


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=44

Jeśli gracz jest za sprytny i uda mu się wyjść z walki bez szwanku to i tak zaraz mistrz gry jakoś go urządzi nawet jeśli ma to oznaczać atak chorego bociana lub zwyczajne potknięcie się tak niefortunnie, że połamała się mityczna zbroja, zniszczył miecz, pieniądze wypadły i nie można ich pozbierać, a postać stała się ciężko ranna.

Offline

 

#205 2010-04-08 20:35:46

 Shirei

Mieszkaniec stolicy

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2010-03-09
Posty: 135
Punktów :   
Rasa: Nimfa
Profesja: Medyk
Totem: Sokół

Re: Hodowla Rysiów, Wilków i kotów

-Bo jestem ciekawska - mruknęła sarkastycznie wykrzywiając swój uśmiech. -To nawet jest dobra cecha, potrafi szybko wykończyć ludzi.
Mówi się że ciekawość to pierwszy stopień do piekła, ale to raczej nimf nie dotyczy. No bo ... Nigdzie ma przecież jakiejkolwiek wzmianki o jakiejś nimfie w piekle, więc... Shirei może pytać o co chce... I nic jej nie będzie... A taka opcja, wzbudzała nawet przyjemne dreszcze.


Karta postaci

Piękno przyciąga
Brzydota odpycha
Więc co mi powiesz Guest
Gdy wpadniesz w mój miłosny urok ?

Offline

 

#206 2010-04-08 20:42:37

 Darayawus Shiro

Bankier

status daray@aqq.eu
4050011
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2009-01-19
Posty: 1112
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Profesja: Motykarz
Totem: Niedźwiedź

Re: Hodowla Rysiów, Wilków i kotów

-Głuuupia. Dorośnij wreszcie...-I kto to mówił... Ale oczywiście Shiro był święty. Nie miał żadnych wad i przywar. Przynajmniej sam tak o sobie myślał...
-Po za tym takie małe dziewczynki jak ty, nie powinny się kręcić po za miastem po północy. Ktoś mógłby to wykorzystać...- Motykarz uśmiechnął się nieznacznie.
-Mało roztropna z Ciebie osóbka...


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=44

Jeśli gracz jest za sprytny i uda mu się wyjść z walki bez szwanku to i tak zaraz mistrz gry jakoś go urządzi nawet jeśli ma to oznaczać atak chorego bociana lub zwyczajne potknięcie się tak niefortunnie, że połamała się mityczna zbroja, zniszczył miecz, pieniądze wypadły i nie można ich pozbierać, a postać stała się ciężko ranna.

Offline

 

#207 2010-04-08 20:46:48

 Shirei

Mieszkaniec stolicy

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2010-03-09
Posty: 135
Punktów :   
Rasa: Nimfa
Profesja: Medyk
Totem: Sokół

Re: Hodowla Rysiów, Wilków i kotów

-Być może, ale jakoś spójrz... Jestem cała, zero znamion, zero malinek na ciele - zaczęła wyliczać na palcach prawej ręki, cały czas uśmiechając się. -A poza tym, dobrze sobie radze w lesie. W końcu w nim się urodziłam i wychowałam. -ciągnęła dalej zbliżając się małymi krokami do chłopaka. -A ty czemu się szwendasz po nocach Panie Idealny, i bez zarzutów ?


Karta postaci

Piękno przyciąga
Brzydota odpycha
Więc co mi powiesz Guest
Gdy wpadniesz w mój miłosny urok ?

Offline

 

#208 2010-04-08 20:54:43

 Darayawus Shiro

Bankier

status daray@aqq.eu
4050011
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2009-01-19
Posty: 1112
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Profesja: Motykarz
Totem: Niedźwiedź

Re: Hodowla Rysiów, Wilków i kotów

-Nie Twój zasmarkany interes.- Powiedział z wyższością, jednak nie zdołał ukryć śmiechu, co nieco zepsuło efekt. Po chwili zaś odpowiedział.
-Bo jestem duży, silny i każdy zastanowi się dwa razy zanim mnie zaatakuje. Po za tym szukałem miejsca, w którym mógłbym przenocować...-Ponownie westchnął. Na prawdę musi oduczyć się odpowiadania na te wszystkie pytania...


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=44

Jeśli gracz jest za sprytny i uda mu się wyjść z walki bez szwanku to i tak zaraz mistrz gry jakoś go urządzi nawet jeśli ma to oznaczać atak chorego bociana lub zwyczajne potknięcie się tak niefortunnie, że połamała się mityczna zbroja, zniszczył miecz, pieniądze wypadły i nie można ich pozbierać, a postać stała się ciężko ranna.

Offline

 

#209 2010-04-08 20:58:53

 Shirei

Mieszkaniec stolicy

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2010-03-09
Posty: 135
Punktów :   
Rasa: Nimfa
Profesja: Medyk
Totem: Sokół

Re: Hodowla Rysiów, Wilków i kotów

-Duży ? Silny ? - Shirei już nie mogła. Jak stała, tak upadła zwijając się z śmiechu. Czy on naprawdę za takiego się uważał ? Za silnego i wielkiego ?  Dobre sobie !
-Nie rozbawiaj mnie ! O matko.. Hahahaha - śmiała się jak oszalała, turlając się po ziemi. Jednak w końcu usiadła, nadal się śmiała ale już nie z niego, ale z samej siebie. I z faktu że ma jakiś kilogram siana we włosach.


Karta postaci

Piękno przyciąga
Brzydota odpycha
Więc co mi powiesz Guest
Gdy wpadniesz w mój miłosny urok ?

Offline

 

#210 2010-04-08 21:06:33

 Darayawus Shiro

Bankier

status daray@aqq.eu
4050011
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2009-01-19
Posty: 1112
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Profesja: Motykarz
Totem: Niedźwiedź

Re: Hodowla Rysiów, Wilków i kotów

Shiro wzruszył ramionami. Nie bardzo obchodziło go, co o nim myśli dziewczyna. Postanowił że już nigdy nie będzie obchodziło go cudze zdanie. Pozory będzie zachowywał jedynie wtedy, gdy będzie mogło mu to przynieść jakiś zysk. A teraz nie miał nic z przekonywania nimfy o swojej sile. Po za tym nie miałby na to cierpliwości.
-No cóż... To dobranoc.-Powiedział spokojnie i ruszył drużką w stronę miasta.


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=44

Jeśli gracz jest za sprytny i uda mu się wyjść z walki bez szwanku to i tak zaraz mistrz gry jakoś go urządzi nawet jeśli ma to oznaczać atak chorego bociana lub zwyczajne potknięcie się tak niefortunnie, że połamała się mityczna zbroja, zniszczył miecz, pieniądze wypadły i nie można ich pozbierać, a postać stała się ciężko ranna.

Offline

 

Pokaż kalendarz! Pokaż listę medyczną! Pokaż tablice ogłoszeń!


przerwynik przerwynik

Zakon rozwija się dzięki pracy Pawła Neściora aka Rudik (skrypter php i CSS), Pauliny Kwidzińskiej aka Reira (grafik i ilustrator), Andre Norton (autorka fantasy, której prace są wykorzystywane do uzupełniania świata), Hajime Kanzakiego (autora anime "Slayers", z którego również czerpiemy część rozwiązań i nazewnictwa) i wielu innych, graczach i zwykłych przyjaciołach, poświęcających swój czas i talent dla rozwoju forum i świata Zakonu.

Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Stopka

Reklama Toplisty Wspieramy Zakon w pigułce
Rudik - portfolio TOP50 Gry Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl Napisz do nas
Gra naruto
Mesjasz
narutoogra.pun.pl
Night Moon - Twoja ścieżka fantasy

Wszystko o grze Call of Duty 2
Wszystko o grze warcraft3!
Miecz Prawdy
Najlepsze strony poświęcone RPG, cRPG i Fantasy
Toplista stron o tematyce fantasy rpg itp.
10 Najlepszych Polskich Stron Fantasy
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB


Racjonalista.pl - sprawdź sam
Wielka Rada


Mistrz: Mangel(Urlop):
7659312
stanmangel@aqq.eu


Mistrzyni: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Zastępca Mistrza: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Spec. ds. nietypowych: Darayawus Shiro:
4050011
standaray@aqq.eu


Dziekan: Sulam:
7506594
stansulam@aqq.eu


Bibliotekarka: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Wykładowca Psioniki: Skimrra(Urlop):
6114003
stan adorosa@aqq.eu


Pancermistrz: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Instruktor walk: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Łucznik: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Rada Mniejsza

Opiekunka Doliny Blasku: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Myśliwy: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Ogrodnik: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Projektant: POSZUKIWANY!:

stan


Arcykapłan: Dark Verreuil:
6990996
stanverreuil@aqq.eu


Dowódca Srebrzystych: Angelus:
4880466
stanrkofan@aqq.eu


Sędzia: Kraght'nar:
849959
Statystyki


Stat24:

Googlebot był ostatnio:

Pagerank:


Nagrody:

Katalog stron

Legenda

Oznaczenia postów Maniera pisania postów Grupy
- stary
- zamknięty
- przyklejony
- przekierowanie
- nowy
- zamknięty nowy
- nowy przyklejony
WIELKIE LITERY - krzyk

Kursywa - teksty pisane (poza biblioteką)

Administratorzy

Moderatorzy

Glejt Ducha

Stolica

Raana

Łańcuch

Podróż

Zwykły tekst - opisy czynności i dialogi Pogrubienie - NPC sterowane przez graczy (krwawniki, etc.)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
zakonswiatla.pun.pl