Zakon Światła Ostoja Fantazji

  • Pamiętniki
  • Galeria

Reklama

  • Rudik - portfolioKroniki Fallathanu - Najlepszy MMORPG Tekstowy

Gazeta

  • Przesuń w dół scrollem by przeczytać resztę!
    Czytaj więcej...
Facebook ZakonnyRSS

Ogłoszenie

Sprawdź fazę księżyców! Posłuchaj herolda! Pokaż list gończy! Sprawdź warunki pogodowe! Zbieraj zioła!
Posłuchaj adepta świątynnego! Sprawdź tablice projektową! Czytaj nagłówek gazety!

Całe forum Zakonu Światła podlega ochronie praw autorskich! Wszystkie prawa zastrzeżone! / All rights reserved!
przerwynikprzerwynik


Optymalne przeglądanie forum umożliwia przeglądarka Opera!

Jesteś nowy/a/e? ABC Zakonu! - kliknij a wiele zrozumiesz!


Aktualnie odbywa się EVENT! Początek w TYM MIEJSCU! Każdy chętny jest proszony o napisanie tam posta który informuje o przybyciu postaci.
przerwynikprzerwynik

Zarząd przypomina o powszechnym obowiązku wypełnienia zakładki "Komunikatory" w profilu. Nie wywiązanie się może wiązać się z przykrymi konsekwencjami, oraz utrudnieniami w grze.
przerwynikprzerwynik

przerwynikprzerwynik


#31 2010-04-03 20:55:24

 Patyk

Mieszkaniec stolicy

3037007
Skąd: Radzionków/Kraków
Zarejestrowany: 2010-03-29
Posty: 9
Punktów :   
Rasa: Nimfa
Profesja: Łowca/Tropiciel
Totem: Sz=5, S=5, W=5, M=5, I=5, U=0
WWW

Re: Trakt

Celline stanęła jak wryta. Gryf i Elf, chyba gorszego i bardziej niebezpiecznego połączenia się nie spodziewała. Jeździec... - pomyślała. Słyszała niegdyś o nich. Źli i okrutni To w sumie podobni do mnie- drapieżni. Bezproblemowo załatwiają problemy na ziemi jak i w powietrzu.  Zaraz, zaraz przecież ślady zwierzęcia nie wskazywały na to by zasiadał na nim jeździeć, nie mógł także kroczyć przy nim, gdyż wtedy znalazłabym elfie ślady...- powiedziała do siebie cicho. Próbowała zajrzeć do umysłu elfa, niestety brak doświadczenia oraz silna mentalna obrona osobnika sprawiły, że nic tym nie wskurała. Ten Elf najprawdobodoniej nie był związany z gryfem. Pewnie sam był tropicielem i on je zranił. Zauważyła, że elf nie miał wyciągniętej oraz widocznej żadnej broni. Kurczowo trzymając swój łuk podeszła bliżej i zapytała
-Skąd przybywasz elfia istoto?


Karta postaci

'If you say I became a Hero...'

Offline

 

#32 2010-04-04 00:09:17

 Mangel

http://tnij.org/gbnehttp://tnij.org/gb0f

status mangel@aqq.eu
7659312
Call me!
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-08-26
Posty: 1762
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Dowódca gwardii Avarone
Praca: Mistrz Zakonu
Totem: Gryf
Zwierze: Żywiołak many
WWW

Re: Trakt

Gryf prawdopodobnie świetnie zdawał sobie sprawę z ich obecności, bo raz czy dwa wydawało się, ze odwraca lekko łeb w ich kierunku. Jednak, z czego należało się chyba cieszyć, miał ich gdzieś, chyba był przyzwyczajony do obecności dwunożnych.
Gdy Nimfa zaczęła rozmawiać z eflem, gryf, chyba w geście protestu przeciw lekceważeniu go, podwinął ogon i zaczął się załatwiać. Smród łajna i para z roztopionego przez nie śniegu uniosły się w powietrze jak lotne eskadry Zakonu…


http://tnij.org/hdnq

Pamiętaj Guest, anioły widzą wszystko.

Offline

 

#33 2010-04-04 07:01:04

Dorian Alveren

Mieszkaniec stolicy

Zarejestrowany: 2010-04-01
Posty: 12
Punktów :   

Re: Trakt

Przed zasmrodzeniem okolicy odpowiedział cicho- Jestem tu nowy. Podróżowałem dwa dni od mojej rodzinnej wyspy. Mam nadzieje, że ten stwór nas nie zaatakuje.

Gdy zobaczył co gryf zrobił Dorianowi zrobiło się nie dobrze. Okropny odór łajna gryfa był dla delikatnego nosa elfa nie do wytrzymania. Ale nie zapomniał o czujności. W ręku trzymał teraz sztylet, który wyciągną z pasa.


Karta postaci



http://img26.imageshack.us/img26/8535/kwiatyz.jpg


Bo piękno to mój sekret.



Choć jestem egoistyczny mogę Cię pocieszyć w trudnej sytuacji. Zaufaj mi.

Offline

 

#34 2010-04-04 11:25:32

 Patyk

Mieszkaniec stolicy

3037007
Skąd: Radzionków/Kraków
Zarejestrowany: 2010-03-29
Posty: 9
Punktów :   
Rasa: Nimfa
Profesja: Łowca/Tropiciel
Totem: Sz=5, S=5, W=5, M=5, I=5, U=0
WWW

Re: Trakt

Po pierwszych słowach elfa Celline poczuła się spokojniej. Myślę, że jest najedzony dlatego nie zwraca na nas zbytnio uwagi, dlatego jesteśmy tymczasowo bezpieczni- odparła i zauważyła co gryf właśnie zrobił, co trafnie ugwoździło ją w przekonaniu o jej racji. Uwolniła łuk z  chwytu i stanęła normalnie, nie spodziewając się problemów i wtem zauważyła, że elf chwyta za rękojęść. Jednak nie będzie tak sielankowo jak pomyślała. Jakie są Twoje zamiary skośnouszy?Nie wiedziała, czy pchnięcie sztyletu będzie przeznaczone dla niej czy dla gryfa.

Ostatnio edytowany przez Patyk (2010-04-04 11:26:41)


Karta postaci

'If you say I became a Hero...'

Offline

 

#35 2010-04-04 17:05:35

Dorian Alveren

Mieszkaniec stolicy

Zarejestrowany: 2010-04-01
Posty: 12
Punktów :   

Re: Trakt

Ohhh… Nie umiem władać tak znakomicie moim sztyletem. Jest on raczej na odstraszanie wrogów. Spokojnie nie będę Cię atakował. Stwierdził. Wiedział, że nimfa jest niespokojna. Gdy tylko wyciągną swój mały sztylet była w gotowości. Nie wie czy może być spokojnym elfem w tej krainie. Cały czas patrzył się na kobietę ale większą uwagę przywiązywał na gryfa.


Karta postaci



http://img26.imageshack.us/img26/8535/kwiatyz.jpg


Bo piękno to mój sekret.



Choć jestem egoistyczny mogę Cię pocieszyć w trudnej sytuacji. Zaufaj mi.

Offline

 

#36 2010-04-04 22:54:47

 Patyk

Mieszkaniec stolicy

3037007
Skąd: Radzionków/Kraków
Zarejestrowany: 2010-03-29
Posty: 9
Punktów :   
Rasa: Nimfa
Profesja: Łowca/Tropiciel
Totem: Sz=5, S=5, W=5, M=5, I=5, U=0
WWW

Re: Trakt

Jednak bez kłopotów. Teraz już czuła się komfortowo, mimo obecności gryfa, którego zamiarów nie znała.  Elf okazał się pokojowo nastawiony co dodało jej otuchy w tym ciemnym lesie. Ochłonęła i oddech jej się uspokoił. Coś nie dawało jej spokoju, skoro elf nie posługiwał się zbyt dobrze sztyletem to czemu tropił gryfa, może nie tropił? Co łączy Cię z gryfem? Polujesz na niego?A tak pozatym to jestem Celline Nimfa Sylvari- odparła grzecznie. I jej myśli odfrunęły, wymyślajać tysiące wersji odpowiedzi, które może użyć elf i jak by miała się wtedy zachować.

Ostatnio edytowany przez Patyk (2010-04-04 22:55:25)


Karta postaci

'If you say I became a Hero...'

Offline

 

#37 2010-04-05 06:31:53

Dorian Alveren

Mieszkaniec stolicy

Zarejestrowany: 2010-04-01
Posty: 12
Punktów :   

Re: Trakt

Ja nazywam się Dorian Alveren. Odparł młody elf poczym dodał. Spacerowałem sobie po tym lesie, aż znalazłem się tutaj. Można powiedzieć, że się zgubiłem. Dorian cały czas patrzył się na nimfę z przekonywującym wzrokiem. Lecz wiedział, że nie powinni sobie rozmawiać przy wielkim gryfie, który przecież może w każdej chwili zaatakować co nie wróży nic dobrego. Elf zrobił kilka małych i spokojnych kroków w kierunku nimfy i szepną. Czy możemy czuć się bezpiecznie przy tym gryfie?


Karta postaci



http://img26.imageshack.us/img26/8535/kwiatyz.jpg


Bo piękno to mój sekret.



Choć jestem egoistyczny mogę Cię pocieszyć w trudnej sytuacji. Zaufaj mi.

Offline

 

#38 2010-04-05 06:40:35

 Patyk

Mieszkaniec stolicy

3037007
Skąd: Radzionków/Kraków
Zarejestrowany: 2010-03-29
Posty: 9
Punktów :   
Rasa: Nimfa
Profesja: Łowca/Tropiciel
Totem: Sz=5, S=5, W=5, M=5, I=5, U=0
WWW

Re: Trakt

Nie wyczuwała wrogich intencji ze strony elfa dlatego czuła się bezpiecznie.  Ja także przeprawiałam się przez ten las, ale gdy znalazłam krwawe ślady postanowiłam ruszyć za nimi.- szepnęła do niego. Razem z elfem wpatrywała się w gryfa, który zdawał się nie zwracać uwagi na osobników.Nie mam pojęcia co on tu robi albo co go zraniło. Co poczniemy?- zapytała.

Ostatnio edytowany przez Patyk (2010-04-05 06:41:14)


Karta postaci

'If you say I became a Hero...'

Offline

 

#39 2010-04-05 15:54:25

Dorian Alveren

Mieszkaniec stolicy

Zarejestrowany: 2010-04-01
Posty: 12
Punktów :   

Re: Trakt

Nie wiem. Chyba chciałaś na niego zapolować. Nie jestem dobry w walkach z dzikimi stworami ale mogę Cię wspierać magią wiatru. Powiedział Dorian z dziwnym wyrazem twarzy. Powiedział to tak jak by był czegoś nie pewny ale doskonale wiedział, że moze użyć swojej mocy. Odwrócił się teraz całkowicie w strone gryfa i bacznie go obserwował.


Karta postaci



http://img26.imageshack.us/img26/8535/kwiatyz.jpg


Bo piękno to mój sekret.



Choć jestem egoistyczny mogę Cię pocieszyć w trudnej sytuacji. Zaufaj mi.

Offline

 

#40 2010-04-06 02:57:49

 Mangel

http://tnij.org/gbnehttp://tnij.org/gb0f

status mangel@aqq.eu
7659312
Call me!
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-08-26
Posty: 1762
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Dowódca gwardii Avarone
Praca: Mistrz Zakonu
Totem: Gryf
Zwierze: Żywiołak many
WWW

Re: Trakt

Zwierz chyba naprawdę miał ich gdzieś. Powoli, balansując całym cielskiem, podszedł do rosnących nieopodal czterech sosen, wygarnął spod nich śnieg łapami po czym uwalił się na świeżo odkrytym runie leśnym, przetykanym gdzieniegdzie świeżymi, zielonymi pędami wzrastających wraz z nadejściem wiosny roślin.
Był tak wielki, tak spokojny, ze i im udzieliła się ta aura. Poczuli się panami swojego losu, kowalami wykuwającymi swe życia. Jeśli chcieli, mogli wszystko, jak ten gryf.


http://tnij.org/hdnq

Pamiętaj Guest, anioły widzą wszystko.

Offline

 

#41 2010-04-06 22:56:37

 Patyk

Mieszkaniec stolicy

3037007
Skąd: Radzionków/Kraków
Zarejestrowany: 2010-03-29
Posty: 9
Punktów :   
Rasa: Nimfa
Profesja: Łowca/Tropiciel
Totem: Sz=5, S=5, W=5, M=5, I=5, U=0
WWW

Re: Trakt

Nie polowałam na niego. Poprostu zainteresował mnie ślad, którym podążyłam. - odparła. Dorian, spróbuje wyczytać z jego myśli co zamierza, może mi się uda. - i zabrała się do dzieła. Koncetracja i skupienie było widoczne na jej zmarszczonym czole. Zamknęła się w sobie i wypuściła macki do obcego umysłu. Chwilę potrwało nim dotarła do gryfa. Zbyt dużo się nie dowiedziała, ale wiedziała napewno, że nie interesują oni zbytnio gryfa i raczej jest pokojowo nastawiony jak narazie. Nie wiedziała czemu jest zraniony, właściwie nic konkretnego się nie dowiedziała. Dorian, możemy być spokojni o gryfa, raczej nic nam narazie nie zrobi, niestety musimy zacząć martwić się o stworzenie, które zraniło tak silne zwierze.- powiedziała przerażona.


Karta postaci

'If you say I became a Hero...'

Offline

 

#42 2010-04-09 00:44:07

 Mangel

http://tnij.org/gbnehttp://tnij.org/gb0f

status mangel@aqq.eu
7659312
Call me!
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-08-26
Posty: 1762
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Dowódca gwardii Avarone
Praca: Mistrz Zakonu
Totem: Gryf
Zwierze: Żywiołak many
WWW

Re: Trakt

Gryf po raz kolejny okazał swoje zainteresowanie ich osobami. Beknął, tak głośno, ze z drzew posypały się szyszki. W tym ataku gazów trawiennych kryła się moc i zapach sfermentowanej jemioły, oj śmierdziało gorzej niż brzmiało!


http://tnij.org/hdnq

Pamiętaj Guest, anioły widzą wszystko.

Offline

 

#43 2010-04-12 17:57:53

 Severus

Mieszkaniec stolicy

Zarejestrowany: 2009-01-23
Posty: 25
Punktów :   
Rasa: Żywy Wampir
Profesja: Berserk
Totem: Ryś

Re: Trakt

Severus poczuł fetor gryfiego łajna. Właśnie przechadzał się po tym, jak dał się nabrać na aktorstwo Shiro. Zapach był tak okropny, że Severus stwierdził, iż musi sprawdzić co to jest. Szukał powoli. Po pewnym czasie dotarł do celu. Z dalek zobaczył trzy małe i czarne kropki na tle śniegu. Kiedy podszedł bliżej bardzo dziwił się. Elf, Nimfa i gryf wydawały mu się podejrzane. Szybko zlustrował okolicę. JEgo uwadze nie umkneło też łajno. Po jego rozmiarze domyslił się, że wydalił je gryf.
-Witajcie! Co porabiacie? Co się tu dzieje?-spytał ich obu.

Offline

 

#44 2010-04-12 19:01:28

 Patyk

Mieszkaniec stolicy

3037007
Skąd: Radzionków/Kraków
Zarejestrowany: 2010-03-29
Posty: 9
Punktów :   
Rasa: Nimfa
Profesja: Łowca/Tropiciel
Totem: Sz=5, S=5, W=5, M=5, I=5, U=0
WWW

Re: Trakt

Co ma się dziać?- odpowiedziała zdenerwowana.  Jeszcze wampira nam tu brakuje i tak już jest zamieszanie. Nie wiedziała co ma myśleć, skoro gryf ma ranę z której krwawi, jest noc i mamy tu do czynienia z wampirem to napewno jest w jakimś stopniu z tym związany. Słuchaj no, Panie Wampir. Bez przedstawienia tak siebie nie ładnie przychodzić w nieznane sobie okolice do nieznanych sobie ludzi, a już napewno nie w nocy przy krwiawiącym gryfie. Myślę, że należą nam się jakieś wyjaśnienia co do tej sytuacji?


Karta postaci

'If you say I became a Hero...'

Offline

 

#45 2010-04-12 20:49:26

 Severus

Mieszkaniec stolicy

Zarejestrowany: 2009-01-23
Posty: 25
Punktów :   
Rasa: Żywy Wampir
Profesja: Berserk
Totem: Ryś

Re: Trakt

-Eeew-wampir nie wiedział co odpowiedzieć. Severus szybko zorientował się o swoim nie takcie.
-Przepraszam, jaśnie pani, zwą mnie Sverus-powiedział szybko.
-Nie lubię określenia panie wampir. Możesz mi mówić Sev, jeśli zechcesz. Co do wyjaśnień to sam także się ich domagam, gdyż niezbyt jestem zorientowany w zaistniałej sytuacji.

Offline

 

Pokaż kalendarz! Pokaż listę medyczną! Pokaż tablice ogłoszeń!


przerwynik przerwynik

Zakon rozwija się dzięki pracy Pawła Neściora aka Rudik (skrypter php i CSS), Pauliny Kwidzińskiej aka Reira (grafik i ilustrator), Andre Norton (autorka fantasy, której prace są wykorzystywane do uzupełniania świata), Hajime Kanzakiego (autora anime "Slayers", z którego również czerpiemy część rozwiązań i nazewnictwa) i wielu innych, graczach i zwykłych przyjaciołach, poświęcających swój czas i talent dla rozwoju forum i świata Zakonu.

Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Stopka

Reklama Toplisty Wspieramy Zakon w pigułce
Rudik - portfolio TOP50 Gry Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl Napisz do nas
Gra naruto
Mesjasz
narutoogra.pun.pl
Night Moon - Twoja ścieżka fantasy

Wszystko o grze Call of Duty 2
Wszystko o grze warcraft3!
Miecz Prawdy
Najlepsze strony poświęcone RPG, cRPG i Fantasy
Toplista stron o tematyce fantasy rpg itp.
10 Najlepszych Polskich Stron Fantasy
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB


Racjonalista.pl - sprawdź sam
Wielka Rada


Mistrz: Mangel(Urlop):
7659312
stanmangel@aqq.eu


Mistrzyni: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Zastępca Mistrza: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Spec. ds. nietypowych: Darayawus Shiro:
4050011
standaray@aqq.eu


Dziekan: Sulam:
7506594
stansulam@aqq.eu


Bibliotekarka: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Wykładowca Psioniki: Skimrra(Urlop):
6114003
stan adorosa@aqq.eu


Pancermistrz: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Instruktor walk: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Łucznik: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Rada Mniejsza

Opiekunka Doliny Blasku: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Myśliwy: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Ogrodnik: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Projektant: POSZUKIWANY!:

stan


Arcykapłan: Dark Verreuil:
6990996
stanverreuil@aqq.eu


Dowódca Srebrzystych: Angelus:
4880466
stanrkofan@aqq.eu


Sędzia: Kraght'nar:
849959
Statystyki


Stat24:

Googlebot był ostatnio:

Pagerank:


Nagrody:

Katalog stron

Legenda

Oznaczenia postów Maniera pisania postów Grupy
- stary
- zamknięty
- przyklejony
- przekierowanie
- nowy
- zamknięty nowy
- nowy przyklejony
WIELKIE LITERY - krzyk

Kursywa - teksty pisane (poza biblioteką)

Administratorzy

Moderatorzy

Glejt Ducha

Stolica

Raana

Łańcuch

Podróż

Zwykły tekst - opisy czynności i dialogi Pogrubienie - NPC sterowane przez graczy (krwawniki, etc.)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
zakonswiatla.pun.pl