Zakon Światła Ostoja Fantazji

  • Pamiętniki
  • Galeria

Reklama

  • Rudik - portfolioKroniki Fallathanu - Najlepszy MMORPG Tekstowy

Gazeta

  • Przesuń w dół scrollem by przeczytać resztę!
    Czytaj więcej...
Facebook ZakonnyRSS

Ogłoszenie

Sprawdź fazę księżyców! Posłuchaj herolda! Pokaż list gończy! Sprawdź warunki pogodowe! Zbieraj zioła!
Posłuchaj adepta świątynnego! Sprawdź tablice projektową! Czytaj nagłówek gazety!

Całe forum Zakonu Światła podlega ochronie praw autorskich! Wszystkie prawa zastrzeżone! / All rights reserved!
przerwynikprzerwynik


Optymalne przeglądanie forum umożliwia przeglądarka Opera!

Jesteś nowy/a/e? ABC Zakonu! - kliknij a wiele zrozumiesz!


Aktualnie odbywa się EVENT! Początek w TYM MIEJSCU! Każdy chętny jest proszony o napisanie tam posta który informuje o przybyciu postaci.
przerwynikprzerwynik

Zarząd przypomina o powszechnym obowiązku wypełnienia zakładki "Komunikatory" w profilu. Nie wywiązanie się może wiązać się z przykrymi konsekwencjami, oraz utrudnieniami w grze.
przerwynikprzerwynik

przerwynikprzerwynik


#1 2010-03-27 21:49:19

 Mangel

http://tnij.org/gbnehttp://tnij.org/gb0f

status mangel@aqq.eu
7659312
Call me!
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-08-26
Posty: 1762
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Dowódca gwardii Avarone
Praca: Mistrz Zakonu
Totem: Gryf
Zwierze: Żywiołak many
WWW

Wspomożenie Zakonu i nagrody za nie...

Zakon można wspierać na wiele sposobów i różne nagrody i wyróżnienia można za to dostać. Postaram się opisać tu wszystko co ma związek z tym zagadnieniem.

Rodzaj nagrody: Radość z pomocy Zakonowi.
Rodzaj wsparcia: Umieszczenie linka, buttona, userbary lub bannera Zakonu w swojej sygnaturze na innym forum lub na własnej stronie/forum. (strona: klik!)
Skutki: Forum jest lepiej rozpoznawalne w sieci, mamy coraz więcej graczy!

Rodzaj nagrody: Własny, nie moderowany i całkowicie prywatny „dom” dla twojej postaci na Zakonie!
Jest on tak zabezpieczony, iż tylko właściciel może w nim rozporządzać, nawet admini nie mają tam wglądu. Można też zapraszać gości, poprzez podanie im hasła które właściciel sam ustala, można dać im wgląd i możliwość pisania w domu właściciela.
Właściciele mają też dostęp do strony „Ulica” na której zawarto opisy innych domów, opis miasta jak również specjalnego chatbox’, tylko dla mieszkańców.
Rodzaj wsparcia: Doładowanie Orange za 5 zł (kod doładowania należy wysłać Mistrzowi na pw lub AQQ) na opłacenie dodatkowego hosta.
Skutki: Zakon jest zaopatrzony we wszystkie dodatki, ciekawostki i właśnie domy, bowiem nie da się ich odtworzyć na hoście darmowym.

Rodzaj nagrody: Konto Premium – zmiana grupy userskiej na „Premium”. Grupa ta zyskuje dodatkowe przywileje (np. większą skrzynkę pocztową czy dostęp do lokacji niewidocznych dla zwykłych graczy - jak na razie są one wyłączone z powodu zmian technicznych forum) i prestiż.
Rodzaj wsparcia: Sprowadzenie do Zakonu pięciu nowych, AKTYWNYCH graczy, którzy poświadczą, ze taki to, a taki user powiedział im i wprowadził ich w realia Zakonu.
Skutki: Zakon szybciej zapełni się aktywnymi graczami, pozwalając nam na urzeczywistnienie świata i szybszy, lepszy rozwój.

Rodzaj nagrody: Medale – to małe obrazki umieszczane przez administrację pod Nickiem danego usera.  Poniżej lista medali wraz z wyjaśnieniami:

Uwaga! Wszystkie odznaczenia informujące, iż dana postać przez coś przeszła (operację, stworzenie chimery, etc.) lub jest kimś(dziewicą/prawiczkiem, uzdolnionym muzykantem, doświadczonym medykiem, etc.), przyznawane są wtedy i TYLKO wtedy, gdy gracz potrafi dane rzeczy wprowadzić do gry w sposób realny i godny pochwały!

Dodane 29.03.2010
http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/FireToy_32x32.png - przysługuje fetyszarkom, najpotężniejszym kobietom na Zakonie.
http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/Antidote.png - informuje nas, że dana postać umiera na jakąś nieuleczalną chorobę.
http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/Balalayka.png - dana postać jest wyśmienitym muzykiem.
http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/Eye.png - oznacza iż postać poddała się operacji chirurgicznej.
http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/Rings.png - oznacza iż postać zawarła związek małżeński.
http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/Ship.png - dana postać posiada łódź/okręt której jest kapitanem.

Dodane 27.03.2010
http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/Aquarius-32.png – oznacza duże osiągnięcia na polu spisywania naparów, wywarów, trucizn, napoi, etc.
http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/Bible-32.png – oznacza, że dana osoba posiada dużą wiedzę książkową o świecie Zakonu.
http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/Bonsai_32.png – oznacza iż dana osoba przysłużyła się rozwojowi uniwersum przez opisywanie nowych gatunków roślin.
http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/Cancer-32.png – informuje nas iż dana osoba ma duże zasługi przy rozwijaniu fauny świata Zakonu.
http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/Egyptian_Cross_32.png – najwyższe odznaczenie Zakonu, oznajmia, że dany user  przysłużył się wielokrotnie, wywarł duży wpływ na świat Zakonu i należy mu się bezwzględny szacunek.
http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/Emakimono_32.png – gracz posiadający ten medal jest na dobrej drodze do zostania jednym z najpoczytniejszych i najbardziej płodnych pisarzy Zakonu.
http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/First-Aid-Kit-32.png – dana osoba zna się na medycynie i już nie raz ratowała życie i zdrowie zakonników.
http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/Forudaa-Music_32.png – oznacza, że dana osoba odpowiada za jeden z ważnych aspektów gry.
http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/Garlic-cloves-32.png – informuje, iż mamy do czynienia ze sprawdzonym dostawcą żywności.
http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/Glasses-32x32.png – przysługuje tylko osobom z wyższym wykształceniem, od których inni gracze mogą się wiele nauczyć.
http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/Hammer-stake-32.png – mówi nam, że dana osoba jest sprawdzonym rzemieślnikiem.
http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/Japan-fan-32.png – przysługuje najbardziej tajemniczym, najciekawszym postaciom.
http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/Kuran-32.png – informuje o tym, że jej posiadacz jest bardzo poczytnym autorem, wybijającym się jakością tekstów nad innych pisarzy.
http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/Libra-32.png – przysługuje osobom, które mają silne poczucie obowiązku i sprawiedliwości, która już nie raz interweniowała gdy widziała, że ktoś łamie zasady.
http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/Mirror-32.png – informuje, iż dana postać jest bardzo bogata.
http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/Philosophers-Stone-32x32.png – oznajmia, że dana osoba jest sprawdzonym dostawcą surowców.
http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/Royal-Browser-32.png – przysługuje geografom, najpotężniejszym mężczyznom na Zakonie.
http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/Royal-Crown-32.png – oznacza iż dana osoba należy do rodu królewskiego Faltharu.
http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/Royal-Mail-32.png – dana postać uzyskała list żelazny, gwarantujący jej nietykalność na ziemiach Zakonu.
http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/Royal-User-32.png – oznajmia, że dana postać jest arystokratą.
http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/Ruby-32.png – danego gracza nie można okraść z kosztowności, gdyż jest ferrokinetykiem.
http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/Sagittarius-32.png – informuje nas, że mamy do czynienia z wspaniałym myśliwym, który jest w stanie załatwić nam niemal wszystko, od trofeum, aż po żywe zwierze.
http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/Sample-vial-full-32.png – dana postać ma już za sobą udane stworzenie chimery.
http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/Teepee_32.png – oznacza iż spotkaliśmy budowniczego, osobę która stworzyła wiele ciekawych lokacji na Zakonie.
http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/Virgo-32.png – oznacza iż mamy do czynienia z graczem który bardzo klimatycznie gra dziewicą/prawiczkiem.
http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/blood-32x32.png – informuje o tym, iż dana osoba jest kanibalem, umarłym wampirem, wilkołakiem lub czymś jeszcze gorszym, co żywi się istotami rozumnymi.
http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/colba-32x32.png – oznacza badacza, osobę zaangażowaną w rozwój techniczny świata Zakonu.
http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/fire_32.png – oznacza, iż mamy do czynienia z pionierem, osobą o długim stażu w Zakonie.
http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/horn_32.png – sprawdzony, zaufany dowódca.
http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/paint-32.png – artysta tworzący prace o tematyce świata Zakonu.
http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/princess-32x32.png – osoba z „dobrego towarzystwa”.
http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/Sample-vial-empty-32.png – gracz jest świetnym badaczem, zbierającym próbki i konkretne przedmioty, także na zamówienie.

------------------------------------------------------------------
Rodzaj wsparcia: By je uzyskać, należy zgłosić się do któregoś z administratorów i wyjaśnić czemu zasłużyło się, lub czemu uważa się, że ktoś inny zasłużył, na dany medal.
Medale określają w czym dany user przysłużył się Zakonowi (np. pisząc prace do biblioteki, grając „trudną” postacią, etc.) i poświadczają, że jest w tym względzie ekspertem.
Skutki: Pozwalają na odróżnienie graczy dobrych, sprawdzonych, są wyrazem głębokiego szacunku administracji, jak również zachętą do jeszcze lepszej, ciekawszej gry, przynoszącej radość nie tylko im, ale też reszcie graczy i MG.


http://tnij.org/hdnq

Pamiętaj Guest, anioły widzą wszystko.

Offline

 

#2 2010-03-29 20:58:32

 Mangel

http://tnij.org/gbnehttp://tnij.org/gb0f

status mangel@aqq.eu
7659312
Call me!
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-08-26
Posty: 1762
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Dowódca gwardii Avarone
Praca: Mistrz Zakonu
Totem: Gryf
Zwierze: Żywiołak many
WWW

Re: Wspomożenie Zakonu i nagrody za nie...

Dodano nowe medale i dopisek o zasadach przyznawania (pogrubiony i podkreślony tekst).


http://tnij.org/hdnq

Pamiętaj Guest, anioły widzą wszystko.

Offline

 

Pokaż kalendarz! Pokaż listę medyczną! Pokaż tablice ogłoszeń!


przerwynik przerwynik

Zakon rozwija się dzięki pracy Pawła Neściora aka Rudik (skrypter php i CSS), Pauliny Kwidzińskiej aka Reira (grafik i ilustrator), Andre Norton (autorka fantasy, której prace są wykorzystywane do uzupełniania świata), Hajime Kanzakiego (autora anime "Slayers", z którego również czerpiemy część rozwiązań i nazewnictwa) i wielu innych, graczach i zwykłych przyjaciołach, poświęcających swój czas i talent dla rozwoju forum i świata Zakonu.

Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Stopka

Reklama Toplisty Wspieramy Zakon w pigułce
Rudik - portfolio TOP50 Gry Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl Napisz do nas
Gra naruto
Mesjasz
narutoogra.pun.pl
Night Moon - Twoja ścieżka fantasy

Wszystko o grze Call of Duty 2
Wszystko o grze warcraft3!
Miecz Prawdy
Najlepsze strony poświęcone RPG, cRPG i Fantasy
Toplista stron o tematyce fantasy rpg itp.
10 Najlepszych Polskich Stron Fantasy
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB


Racjonalista.pl - sprawdź sam
Wielka Rada


Mistrz: Mangel(Urlop):
7659312
stanmangel@aqq.eu


Mistrzyni: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Zastępca Mistrza: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Spec. ds. nietypowych: Darayawus Shiro:
4050011
standaray@aqq.eu


Dziekan: Sulam:
7506594
stansulam@aqq.eu


Bibliotekarka: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Wykładowca Psioniki: Skimrra(Urlop):
6114003
stan adorosa@aqq.eu


Pancermistrz: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Instruktor walk: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Łucznik: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Rada Mniejsza

Opiekunka Doliny Blasku: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Myśliwy: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Ogrodnik: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Projektant: POSZUKIWANY!:

stan


Arcykapłan: Dark Verreuil:
6990996
stanverreuil@aqq.eu


Dowódca Srebrzystych: Angelus:
4880466
stanrkofan@aqq.eu


Sędzia: Kraght'nar:
849959
Statystyki


Stat24:

Googlebot był ostatnio:

Pagerank:


Nagrody:

Katalog stron

Legenda

Oznaczenia postów Maniera pisania postów Grupy
- stary
- zamknięty
- przyklejony
- przekierowanie
- nowy
- zamknięty nowy
- nowy przyklejony
WIELKIE LITERY - krzyk

Kursywa - teksty pisane (poza biblioteką)

Administratorzy

Moderatorzy

Glejt Ducha

Stolica

Raana

Łańcuch

Podróż

Zwykły tekst - opisy czynności i dialogi Pogrubienie - NPC sterowane przez graczy (krwawniki, etc.)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
kosze upominkowe wrocław legalizacja zaworów sklep medyczny kraków Ostrowo hotele mycie okien Piła autobusy Piła www.itlife.pl Sklep Seo