Zakon Światła Ostoja Fantazji

  • Pamiętniki
  • Galeria

Reklama

  • Rudik - portfolioKroniki Fallathanu - Najlepszy MMORPG Tekstowy

Gazeta

  • Przesuń w dół scrollem by przeczytać resztę!
    Czytaj więcej...
Facebook ZakonnyRSS

Ogłoszenie

Sprawdź fazę księżyców! Posłuchaj herolda! Pokaż list gończy! Sprawdź warunki pogodowe! Zbieraj zioła!
Posłuchaj adepta świątynnego! Sprawdź tablice projektową! Czytaj nagłówek gazety!

Całe forum Zakonu Światła podlega ochronie praw autorskich! Wszystkie prawa zastrzeżone! / All rights reserved!
przerwynikprzerwynik


Optymalne przeglądanie forum umożliwia przeglądarka Opera!

Jesteś nowy/a/e? ABC Zakonu! - kliknij a wiele zrozumiesz!


Aktualnie odbywa się EVENT! Początek w TYM MIEJSCU! Każdy chętny jest proszony o napisanie tam posta który informuje o przybyciu postaci.
przerwynikprzerwynik

Zarząd przypomina o powszechnym obowiązku wypełnienia zakładki "Komunikatory" w profilu. Nie wywiązanie się może wiązać się z przykrymi konsekwencjami, oraz utrudnieniami w grze.
przerwynikprzerwynik

przerwynikprzerwynik


#1 2007-11-14 18:06:27

 Mangel

http://tnij.org/gbnehttp://tnij.org/gb0f

status mangel@aqq.eu
7659312
Call me!
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-08-26
Posty: 1762
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Dowódca gwardii Avarone
Praca: Mistrz Zakonu
Totem: Gryf
Zwierze: Żywiołak many
WWW

Klany

Powołuje do życia dwa Klany Zakonne.
Klany te będą zajmować się  rozwojem terenów (tematów) które będą im podlegać. W zamian każdy członek klanu będzie miał dostęp do miejsc przeznaczonych wyłącznie dla nich, będzie mógł brać udział w głosowaniach nad wybraniem przedstawiciela klanu do Wielkiej Rady a także korzystać ze wszystkich ulg i przywilejów które wynegocjują owi przedstawiciele.


Potrzebnych jest dwóch seniorów, prosze pisać zgłoszenia w tym wątku (wraz z głoszeniem prosze podać swoje plany rozwinięcia potęgi swego klanu).


http://tnij.org/hdnq

Pamiętaj Guest, anioły widzą wszystko.

Offline

 

#2 2007-11-14 18:16:42

Silver Moonlight

Piekielnica

714553
Call me!
Skąd: zapadla dziura na pomorzu :P
Zarejestrowany: 2007-01-03
Posty: 3009
Punktów :   
Rasa: Mroczny Elf/Drow
Profesja: Wiedźma
Praca: Wolontariat
Totem: Niedźwiedź
Zwierze: Bóbr, niedźwiedź, ptak

Re: Klany

ja się zgłaszam Na Seniora Srebrnych Płaszczy! (taka nazwa widnieje nad indeksem)

Moja propozycja na plan rozwinięcia potegi klanu to przede wszystkim wieksza aktywnośc członków. Ich posty będą  sprawdzane przeze mnie i w miarę jak się klan rozrośnie..przez osobyu, które ja wyznaczę
Kolejnym pomsłem jest kontakt z innymi. nie bedzie to obowiązkiem ale myslę ze kilka imprez integracyjnych wystarczy do zapoznania się z innymi, a wiadomo..czym wiecej wiesz o drugim zakonniku tym wiecej i lepiej go opiszesz w swoim poscie. Co do samego klanu to postaram się zrobic  dobrą reklame i symbol klanu. Wiadomo..im głośniej tym lepiej!

Na chwile dzisiejszą to koniec mych pomysłów. Ale jestem pewna że jeszcze nie jeden się znajdzie w umysle.
Proszę o szybkie rozpatrzenie mej kandydatury

Z wyrazami szacunku:
Silver Moonlight da Konnahel


"Gdy słońca blask nad morza lśni głębiną,
Myślę o tobie, miły.
Wzywałam cię, gdy księżyc niebem płynął
I zdroje się srebrzyły."

"Bliskośc Ukochanego".
Johan Wolfgang Goethe


Imię: Silver/Harblein
Rasa: Mroczny elf
Profesja: Wiedźma/Rzemieślnik/ Piekielnica
Charakter: chaotyczny dobry
Zalety: pomysłowośc, poczucie humoru, ciekawośc, wrażliwośc na sztukę
Wady: wredna paskuda, wścibska, wywyższa sie
Umiejętności: Pisanie, podstawy medycyny, dobry kontakt ze zwierzetami, Czytanie, Czaroznawstwo, Szamanizm
Zwierze: Ptak Dei- Abherun, Bóbr- Gaw i Niedźwiedź - Alborn
Polimorfia: ni ma i nie będzie
Ekwipunek: Miecz,plecak, szata maga, sakwy a w nich zioła, patelnia,zestaw kanapek na podróż, lina
Złoto: zobacz koło avatara

Offline

 

#3 2007-11-14 18:26:44

Jaroo

Druid z rodu Szarokijów

8646227
Zarejestrowany: 2007-05-30
Posty: 571
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Profesja: Druid
Praca: 462
Totem: S=5; W=4; Sz=5; I=6; M=5; U=0
Zwierze: 43%

Re: Klany

Na seniora Klanu CZerwnoch płaszczy zgłaszam się ja, Jaroo.

Mój pomysł to wewnątrzklanowe konkursy literackie, mające na celu wyłonienie najlepszych cżłonków, których mianowałbym swoimi zastępcami, bądź obdarował róznymi przywilejami. Konkursy będą też miały na celu zacieśnienie więzów międzyklanowych, integrację i dopracowanie swojego warsztatu w zakresie pisania.
Planuję również inne imprezy między i wewnątrz klanowe jak sesje i gry postowe. O logo klanu także się postaram, aby gorszym nie być (:D).

Dołączcie się do mnie, a wspólnie przeżyjemy wspaniałe przygody, znajdziemy setki zaginionych skarbów i bedziemy się świetnie bawić.

Jaroo, druid z rodu Szarokijów. Kandydat na posł... Seniora.


Moja Karta Postaci


Rasa:                 Człowiek
Profesja:           Druid
Charakter:         Neutralny
Zalety:               Dyplomatyczność 
Wady:                Nieumiejętność walki
Umiejętności:    Druidzkie
Zwierze:            Jenot

Offline

 

#4 2007-11-16 17:08:40

Ymir

Sokole Pióro Zakonu

6689034
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-07-06
Posty: 70
Punktów :   
Rasa: Żywy Wampir
Profesja: Psion
Praca: 6740
Totem: S=5; W=3; Sz=5; I=7; M=5; U=7
Zwierze: 31%

Re: Klany

Na seniora klanu Czerwonych Płaszczy - Ymir

Teoretycznie jestem tu nowy lecz myślę że zdążyłem już wystarczająca poznać Zakon i jego mieszkańców. Cóż mogę zaoferować... Na pewno pomoc nowicjuszom jak np. specjalne sesje oprowadzanie po forum i sprowadzanie nowych. Sesje oczywiście byłyby i dla 'weteranów' choć pod pewnym względem byłyby 'nieco' inne. Hmmm postaram się o logo, jak i o luźną , ale też bez przesady, atmosferę.

Cóż ja mogę powiedzieć na zakończenie. Nie wiem jakie sprawiam wrażenie, mam nadzieje że lepsze niż postać dość opryskliwego o czerwonych oczach wampira. Nie wiem też jakie wrażenie sprawiam, ale po wyborze mnie na seniora możecie poznać mnie od tej drugiej strony, zapraszam więc, mam sporo wolnego czasu i chcę spędzić go z Wami.

Ymir - Psionita i wampir zarazem kandydat na Seniora Czerwonych Płaszczy.

Offline

 

#5 2007-11-16 23:20:38

dark angel

Mieszkaniec stolicy

8032391
Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2007-03-30
Posty: 236
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Kapłanka
Praca: 260
Totem: S=5; W=5; Sz=5; I=5; M=5; U=0
Zwierze: 1%

Re: Klany

Chciałabym zgłosić swoją kandydaturę na stanowisko Seniora Klanu Srebrnych Płaszczy.
Wiele osób zapewne kojarzy mnie, wiecznie zabieganą kapłankę Zakonu Światła. Rozmyślając nad następnym krokiem zawsze brałam pod uwagę długofalowe konsekwencje moich czynów. A każdy zamierzony cel realizuję dając z siebie jak najwięcej.
    Czytałam wypowiedzi moich poprzedników- wiele w nich szczytnych celów godnych realizowania ale także wiele zapewnień, że "coś postarają się zrobić". Jako członkini Zakonu doceniam zaangażowanie każdego gracza, ale...
    Ja nie chcę "próbować coś robić" tylko działać tak, aby efekty były widoczne.
   
    Zamierzam wszechstronnie rozwijać Klan, który zostałby powierzony pod moją opiekę. Nie chcę skupiać się tylko na jednym aspekcie działalności na forum, ale zachęcić członków do pełnego zaangażowania się życie społecznosci.
    Ponadto, nie od dziś wiadomo, że siła tkwi w grupie. Moim zdaniem najważniejsza jest jedność, wiara i zaufanie pokładane w swoim towarzyszu. Świadomość, że zostanie wyciągnięta w Twoja stronę pomocna dłoń. Taką atmosferę chciałabym wprowadzić w Klanie, jeśli uznacie, iż mogę dużo wnieść w Nasz Świat- uczynić go bardziej interesującym, pełniejszym.
    A co się z tym wiąże- cała gama nowych przygód, które będziemy mogli rozegrać na sesjach,  a także pojedynki zarówno na miecze, jak i pędzle czy pióra!
        Wiele rzeczy można by tu poprawić. A jestem pewna, że wspólnymi siłami osiągniemy wszystko.
        Jestem pewna, że jezeli powierzycie mi tę funkcję- nie zawiedziecie się.


                                                            Kapłanka Zakonu, Demento el Cabrera


"Cicho podchodzą gdy zapada zmrok.
Cisza. Tylko Cienie przeszłości kroczą w mrok...
Gdy tylko Duchy Nocy swe gwiezdne oczy otworzą,
Cienie lat minionych magiczny krąg stworzą..."

Offline

 

Pokaż kalendarz! Pokaż listę medyczną! Pokaż tablice ogłoszeń!


przerwynik przerwynik

Zakon rozwija się dzięki pracy Pawła Neściora aka Rudik (skrypter php i CSS), Pauliny Kwidzińskiej aka Reira (grafik i ilustrator), Andre Norton (autorka fantasy, której prace są wykorzystywane do uzupełniania świata), Hajime Kanzakiego (autora anime "Slayers", z którego również czerpiemy część rozwiązań i nazewnictwa) i wielu innych, graczach i zwykłych przyjaciołach, poświęcających swój czas i talent dla rozwoju forum i świata Zakonu.

Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Stopka

Reklama Toplisty Wspieramy Zakon w pigułce
Rudik - portfolio TOP50 Gry Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl Napisz do nas
Gra naruto
Mesjasz
narutoogra.pun.pl
Night Moon - Twoja ścieżka fantasy

Wszystko o grze Call of Duty 2
Wszystko o grze warcraft3!
Miecz Prawdy
Najlepsze strony poświęcone RPG, cRPG i Fantasy
Toplista stron o tematyce fantasy rpg itp.
10 Najlepszych Polskich Stron Fantasy
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB


Racjonalista.pl - sprawdź sam
Wielka Rada


Mistrz: Mangel(Urlop):
7659312
stanmangel@aqq.eu


Mistrzyni: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Zastępca Mistrza: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Spec. ds. nietypowych: Darayawus Shiro:
4050011
standaray@aqq.eu


Dziekan: Sulam:
7506594
stansulam@aqq.eu


Bibliotekarka: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Wykładowca Psioniki: Skimrra(Urlop):
6114003
stan adorosa@aqq.eu


Pancermistrz: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Instruktor walk: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Łucznik: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Rada Mniejsza

Opiekunka Doliny Blasku: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Myśliwy: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Ogrodnik: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Projektant: POSZUKIWANY!:

stan


Arcykapłan: Dark Verreuil:
6990996
stanverreuil@aqq.eu


Dowódca Srebrzystych: Angelus:
4880466
stanrkofan@aqq.eu


Sędzia: Kraght'nar:
849959
Statystyki


Stat24:

Googlebot był ostatnio:

Pagerank:


Nagrody:

Katalog stron

Legenda

Oznaczenia postów Maniera pisania postów Grupy
- stary
- zamknięty
- przyklejony
- przekierowanie
- nowy
- zamknięty nowy
- nowy przyklejony
WIELKIE LITERY - krzyk

Kursywa - teksty pisane (poza biblioteką)

Administratorzy

Moderatorzy

Glejt Ducha

Stolica

Raana

Łańcuch

Podróż

Zwykły tekst - opisy czynności i dialogi Pogrubienie - NPC sterowane przez graczy (krwawniki, etc.)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Ferienwohnung mit 2 Schlafzimmern