Zakon Światła Ostoja Fantazji

  • Pamiętniki
  • Galeria

Reklama

  • Rudik - portfolioKroniki Fallathanu - Najlepszy MMORPG Tekstowy

Gazeta

  • Przesuń w dół scrollem by przeczytać resztę!
    Czytaj więcej...
Facebook ZakonnyRSS
  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Sprawdź fazę księżyców! Posłuchaj herolda! Pokaż list gończy! Sprawdź warunki pogodowe! Zbieraj zioła!
Posłuchaj adepta świątynnego! Sprawdź tablice projektową! Czytaj nagłówek gazety!

Całe forum Zakonu Światła podlega ochronie praw autorskich! Wszystkie prawa zastrzeżone! / All rights reserved!
przerwynikprzerwynik


Optymalne przeglądanie forum umożliwia przeglądarka Opera!

Jesteś nowy/a/e? ABC Zakonu! - kliknij a wiele zrozumiesz!


Aktualnie odbywa się EVENT! Początek w TYM MIEJSCU! Każdy chętny jest proszony o napisanie tam posta który informuje o przybyciu postaci.
przerwynikprzerwynik

Zarząd przypomina o powszechnym obowiązku wypełnienia zakładki "Komunikatory" w profilu. Nie wywiązanie się może wiązać się z przykrymi konsekwencjami, oraz utrudnieniami w grze.
przerwynikprzerwynik

przerwynikprzerwynik


#361 2011-06-10 17:04:42

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Członek "Rodu Podwiązki"
Totem: Gryf
WWW

Re: Brzozowy Zagajnik

Fileus odsunął się po chwili od dziewczyny.
- Wszystko dobrze?-
I nie czekając na odpowiedź zapiął dwa dolne guziki swojej koszuli.
- Mam wrażenie, że zbliża się pora obiadowa, więc... Jeśli masz ochotę, mógłbym odprowadzić cię do gospody, albo do ciebie, jeśli wolisz.-


"Dziwi mnie trochę, że nikt dotąd nie zadał sobie trudu, by zdobyć twe względy, panienko."
~Fileus, o Sherine

"Wybacz, jeśli nie zatkało mnie z wrażenia, ale jakoś niezdrów czuję się ostatnio, może to dlatego."
~Fileus, o Arghezie

"Jesteś z Północy, wiążesz swoją skórznie na ich sposób."
~Fileus, o Usko

Karta postaci

Offline

 

#362 2011-06-10 17:15:26

 Sherine

Mieszkaniec stolicy

36024753
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 194
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Krawcowa
Totem: Ptak Ti
Zwierze: Brak
WWW

Re: Brzozowy Zagajnik

Pokiwała głową twierdząco.
- Tak, wszystko dobrze. Możemy iść do gospody, faktycznie masz racje, że to już może być ta pora - uśmiechnęła się, pokazując jednocześnie, że czuje się świetnie. Zarzuciła na ramię skórzaną torbę i gotowa stanęła obok anioła.
- To w takim razie chodźmy - powiedziała, nie zmieniając wyrazu twarzy.

Offline

 

#363 2011-06-10 17:20:34

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Członek "Rodu Podwiązki"
Totem: Gryf
WWW

Re: Brzozowy Zagajnik

- A kto mówił o marszu...?- Zapytał, gdy odeszła już kawałek od niego. Rozpędził się, biegnąc wprost na nią, skoczył, rozpostarł skrzydła i znów porwał ją w niebiosa. W powietrzu wiał miękki, choć chłodny wiaterek, rozwiewający ich włosy. Fileus miarowo, co jakiś czas uderzał skrzydłami, by utrzymać prędkość i wysokość ponad koronami drzew. W oddali, na tle błękitnego, pokrytego obłokami nieba, rysował się wysmukły kształt Wieży Zakonu. Z otwartych okien na drugim piętrze dolatywały uszu lecących głośne dźwięki "Stairway to Heaven".
- Gdzie panią wysadzić?- Zażartował anioł.


"Dziwi mnie trochę, że nikt dotąd nie zadał sobie trudu, by zdobyć twe względy, panienko."
~Fileus, o Sherine

"Wybacz, jeśli nie zatkało mnie z wrażenia, ale jakoś niezdrów czuję się ostatnio, może to dlatego."
~Fileus, o Arghezie

"Jesteś z Północy, wiążesz swoją skórznie na ich sposób."
~Fileus, o Usko

Karta postaci

Offline

 

#364 2011-06-10 17:43:41

 Sherine

Mieszkaniec stolicy

36024753
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 194
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Krawcowa
Totem: Ptak Ti
Zwierze: Brak
WWW

Re: Brzozowy Zagajnik

Z uśmiechem na twarzy rozkoszowała się chłodnym powiewem wiatru, gdy dojrzała Wieżę a uszu dobiegła muzyka dochodząca z sali balowej.
- Hmm - uśmiechnęła się szerzej. - Możemy zajrzeć do sali balowej, prawda? - puściła Fileusowi oczko i złapała się go mocniej, ponieważ mieli już za jakiś czas lądować na ziemi.

Offline

 

#365 2011-06-10 17:47:20

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Członek "Rodu Podwiązki"
Totem: Gryf
WWW

Re: Brzozowy Zagajnik

- No to trzymaj się, zrobimy to po chamsku.- Zawołał Fileus i wszedł wyżej, na wysokość drugiego piętra. Tuż przed nim było jedno, duże, a co ważniejsze, otwarte okno.
- Tylko nie bój się, dobrze?- Powiedział i rozpędził się bardziej, przelatując płynnie przez otwór okienny, wprost do sali balowej.


"Dziwi mnie trochę, że nikt dotąd nie zadał sobie trudu, by zdobyć twe względy, panienko."
~Fileus, o Sherine

"Wybacz, jeśli nie zatkało mnie z wrażenia, ale jakoś niezdrów czuję się ostatnio, może to dlatego."
~Fileus, o Arghezie

"Jesteś z Północy, wiążesz swoją skórznie na ich sposób."
~Fileus, o Usko

Karta postaci

Offline

 

#366 2011-06-12 19:57:20

 Elena

Mieszkaniec stolicy

3346394
Skąd: Kołobrzeg
Zarejestrowany: 2011-06-09
Posty: 38
Punktów :   
Rasa: Upadła Anielica
Totem: Chart

Re: Brzozowy Zagajnik

Chwilę przed szóstą po południu, gdy słośce powolnymi krokami zmierzało ku zachodowi, a powietre stało się trochę chłodniejsze, a za razem lepsze do "odetchnięcia", Elena przyszła prowadząc klacz za uzdę  wprost do Brzozowego Zagajnika.
Dziewczyna nonszalancko oparła sie o pień drzewa i parokrotnie tupnęła ze zniecierpliwienia drobna stópką.
"Loe, Loe, Loe... gdzie u jesteś?!" powtarzała w myślach Anielica. Po chwili to stanie znudziło jej sie na tyle, by wsiąść na konia. Obróciła się za siebie by sprawdzić czy przyjaciółka ni nadchodzi, a gdy upewnila się o jej nie obecności ruszyła stępem. Na początku pojechała kawałek w las, ot kilka metrów, później jednak stwierdziła, ze Chloe moze przyjść lada chwila i wróciła sie krążąc kw okół małej polanki.

Offline

 

#367 2011-06-12 20:02:04

 Chloe

Mieszkaniec stolicy

35162923
Zarejestrowany: 2011-04-30
Posty: 168
Punktów :   
Rasa: Anioł
Praca: Służka
Totem: Formit
Zwierze: Brak

Re: Brzozowy Zagajnik

Nad polaną można było dostrzec zmierzającą do lądowania Chloe. Anielica zbliżyła się już do ziemi, kiedy zobaczyła swoją przyjaciółkę... na koniu! Prawda, Elena bardzo lubiła jazdę konno, jednak Chloe nie przepadała za tym, po prostu bała się koni. Poderwała się do góry, lecz opamiętując się szybko dotknęła ziemi po prostu kawałek dalej.
- Eee... Cześć - wyjąkała, patrząc jak jej przyjaciółka z gracją utrzymuje się na swojej klaczy.

Offline

 

#368 2011-06-12 20:08:08

 Elena

Mieszkaniec stolicy

3346394
Skąd: Kołobrzeg
Zarejestrowany: 2011-06-09
Posty: 38
Punktów :   
Rasa: Upadła Anielica
Totem: Chart

Re: Brzozowy Zagajnik

-Oo, cześć!- powitała ją radośnie Lena. Zastanawiała janiepewność przyjaciółki, okej, Chloe jeździł konno moze dwa razy w życiu w tym raz zaliczyła taki upadek że obie myślały, iż złamała tyłek (taak, miały po dziesięć lat i były po prostu glupiutkie). Ale żeby zaraz tak reagować...? Czyżby Chloe myślała, że ena planuje zaraz udostępnić jej konia? A może po prostu...
-Boisz się czego?- zapytała z niepewnością. Zmarszczyła brwi i zeskoczyła zgrabnie z konia.- Spoko, nie każę ci jeździc! - roześmiała się krótko.
- Czemu tak długo Cię nie było?

Offline

 

#369 2011-06-12 20:13:45

 Chloe

Mieszkaniec stolicy

35162923
Zarejestrowany: 2011-04-30
Posty: 168
Punktów :   
Rasa: Anioł
Praca: Służka
Totem: Formit
Zwierze: Brak

Re: Brzozowy Zagajnik

- Przyleciałam najszybciej jak mogłam, to ty się szybko niecierpliwisz - odparła, zdobywając się na uśmiech. Popatrzyła niepewnie w stronę klaczy.
- Będziesz jeździć? - zapytała, wskazując zwierzę podbródkiem. Nie spodziewała się zobaczyć tutaj konia. Wystarczył jej ten bolesny upadek z przeszłości i od tamtego czasu nie wsiadałą na konia, ani nie ma zamiaru. - Co tam u ciebie? - zmieniła temat, uśmiechając się promiennie. - Jak ci się tu żyje, hm?

Offline

 

#370 2011-06-12 20:23:56

 Elena

Mieszkaniec stolicy

3346394
Skąd: Kołobrzeg
Zarejestrowany: 2011-06-09
Posty: 38
Punktów :   
Rasa: Upadła Anielica
Totem: Chart

Re: Brzozowy Zagajnik

-Znaj moją łaskę. Wybaczam.- powiedziała dziewczyna czyniąc coś w rodziaju znaku krzyża z kamienną mina po czym zaczęła si śmiać. Nigdy nie lubiła tych kościelnych ceremonii, świąc i duchownych. Taak kolejny plus stania się Upadłą.
-Same nudy. Kompletnie nic sie nie dzieje. Nie spotkałam żadnego faceta nie licząc gitarzysty z karczmy...
-Cóż chybat ak. To znaczy tylko stępem albo czymś pomiędzy kłusem a stępem. Żebysmy zachowały równe tempo. A co też chcesz pojechać?- zapytała z przesadzoną słodkością w głosie kryjac rozbawienie. Moge cię wpuścić na Ledę, albo... aaa no tak - klepnęła się w czoło- zapomniałabym! Cóż...zrobiło mi sie głupio, ze spotkałyśmy się a ja nic nie miaam... no więc teraz mam. Postanowiłam przekonac cię do...koni! Znajoma oddała mi swojego i teraz jest tylko twój! Chodzmy po niego! - powiedziała z uśmiechem.

Offline

 

#371 2011-06-12 20:30:59

 Chloe

Mieszkaniec stolicy

35162923
Zarejestrowany: 2011-04-30
Posty: 168
Punktów :   
Rasa: Anioł
Praca: Służka
Totem: Formit
Zwierze: Brak

Re: Brzozowy Zagajnik

Nogi wrosły Chloe w ziemie.
- Cco? Tty nie mówisz chyba poważnie - wyjąkała. On amiała wsiąść na konia? Po tak długim czasie przerwy? Poza tym, wtedy były małe, Chloe nie pamięta z tego zbyt dużo, a tym bardziej jak sie utrzymać na koniu! Stała jak wryta z przerażeniem wymalowanym na twarzy.
- Eleno... - powiedziała cicho. - Nie musiałaś nic dla mnie mieć, naprawdę. - próbowała ukryć jakoś strach spowodowany słowami przyjaciółki: "przekonać do koni..."

Offline

 

#372 2011-06-12 20:40:24

 Elena

Mieszkaniec stolicy

3346394
Skąd: Kołobrzeg
Zarejestrowany: 2011-06-09
Posty: 38
Punktów :   
Rasa: Upadła Anielica
Totem: Chart

Re: Brzozowy Zagajnik

-Ależ musiałam!- stała tam jeszcze chwilę uśmiechnięta tak słodko, że można by dostać cukrzycy od samego patrzenia gdy nagle wybuchnęła śmiechem. To nie był zwykły śmiech, Elena dostała ataku. Wzleciała w górę, by nie upaśc na ziemię i tam łapiąc sie za brzuch powidziała
-T-ty, na prawdę my-myślałaś, że mówi serio?- znów zaczęła się śmiać.-Oh Chloe! Chloe, Chloe, Chloe, zawsze to samo! Chciałam zobaczy jak zareagujesz. No raczej że nie kupiłabym ci konia! Chociaż... fajnie było by z nim wejść do twojego pokoju... przy twojej yyy Konio...fobii? Taak to było by fajne.
Gdy dziewczyna się uspokoiła zleciała na ziemię i powiedziała
- To co? Ruszamy, nie?- Wsiadła na Ledę i patrzyła wyczekująco na przyjaciółkę.

Offline

 

#373 2011-06-12 20:55:03

 Chloe

Mieszkaniec stolicy

35162923
Zarejestrowany: 2011-04-30
Posty: 168
Punktów :   
Rasa: Anioł
Praca: Służka
Totem: Formit
Zwierze: Brak

Re: Brzozowy Zagajnik

Chloe naburmuszyła się - Wystraszyłaś mnie... - mruknęła, poczym spojrzała na przyjaciółkę, która o mały wlos nie pękła ze śmiechu.
- Nic się nie zmieniłaś - odparła z lekkim uśmiechem. Kiedy Elena wsiadła na konia, wyczekująco na nią patrząc, po prostu kiwnęła głową i zaczęła iść obok anielicy.
- A tak dokładnie to gdzie idziemy? - zapytała po chwili.

Offline

 

#374 2011-06-12 21:12:12

 Elena

Mieszkaniec stolicy

3346394
Skąd: Kołobrzeg
Zarejestrowany: 2011-06-09
Posty: 38
Punktów :   
Rasa: Upadła Anielica
Totem: Chart

Re: Brzozowy Zagajnik

-Zieniłam. Ale nie całkiem.-wyszczerzyła sie. Gdzieś w głębi duszy zawsze poostanie malą, słodką... nie, wróć. Pozostanie małą, uroczą Elle.
-Ah i tak najpiękniejszym żartem młodości było wrzucenie Natalie zdechłych much so paczki bakalii... " te rodzynki smakują inaczej... ale są smaczne. Tylko dziwne..." nie zpomnę jej miny jak wyjęła "rodzynkę" z torebki i sie jej przyjrzała.- Lena zrobiła złowieszczą minę nr. 4 po czym ścisnęła boki konia łydkami, daąc mu znak, by ruszał.
-Hmm...chyba po prostu po zagajniku. A co, masz jakis pomysł?

Offline

 

#375 2011-06-12 21:16:32

 Chloe

Mieszkaniec stolicy

35162923
Zarejestrowany: 2011-04-30
Posty: 168
Punktów :   
Rasa: Anioł
Praca: Służka
Totem: Formit
Zwierze: Brak

Re: Brzozowy Zagajnik

- NIe, możemy pochodzić tutaj - sapuzowała na chwilę, patrząc jak koń Eleny rusza z miejsca. - To znaczy ja pochodze, ty jeździsz - poprawiła się i ruszyła powolnym krokiem wzdłuż lini drzew otaczających polanę.
- I ona naprawdę nie żyje? - zapytała po jakimś czasie. Przyjaciółka mogła łatwo sie domyślić kogo Chloe miała na myśli.

Offline

 

Pokaż kalendarz! Pokaż listę medyczną! Pokaż tablice ogłoszeń!


przerwynik przerwynik

Zakon rozwija się dzięki pracy Pawła Neściora aka Rudik (skrypter php i CSS), Pauliny Kwidzińskiej aka Reira (grafik i ilustrator), Andre Norton (autorka fantasy, której prace są wykorzystywane do uzupełniania świata), Hajime Kanzakiego (autora anime "Slayers", z którego również czerpiemy część rozwiązań i nazewnictwa) i wielu innych, graczach i zwykłych przyjaciołach, poświęcających swój czas i talent dla rozwoju forum i świata Zakonu.

Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Stopka

Reklama Toplisty Wspieramy Zakon w pigułce
Rudik - portfolio TOP50 Gry Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl Napisz do nas
Gra naruto
Mesjasz
narutoogra.pun.pl
Night Moon - Twoja ścieżka fantasy

Wszystko o grze Call of Duty 2
Wszystko o grze warcraft3!
Miecz Prawdy
Najlepsze strony poświęcone RPG, cRPG i Fantasy
Toplista stron o tematyce fantasy rpg itp.
10 Najlepszych Polskich Stron Fantasy
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB


Racjonalista.pl - sprawdź sam
Wielka Rada


Mistrz: Mangel(Urlop):
7659312
stanmangel@aqq.eu


Mistrzyni: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Zastępca Mistrza: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Spec. ds. nietypowych: Darayawus Shiro:
4050011
standaray@aqq.eu


Dziekan: Sulam:
7506594
stansulam@aqq.eu


Bibliotekarka: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Wykładowca Psioniki: Skimrra(Urlop):
6114003
stan adorosa@aqq.eu


Pancermistrz: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Instruktor walk: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Łucznik: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Rada Mniejsza

Opiekunka Doliny Blasku: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Myśliwy: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Ogrodnik: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Projektant: POSZUKIWANY!:

stan


Arcykapłan: Dark Verreuil:
6990996
stanverreuil@aqq.eu


Dowódca Srebrzystych: Angelus:
4880466
stanrkofan@aqq.eu


Sędzia: Kraght'nar:
849959
Statystyki


Stat24:

Googlebot był ostatnio:

Pagerank:


Nagrody:

Katalog stron

Legenda

Oznaczenia postów Maniera pisania postów Grupy
- stary
- zamknięty
- przyklejony
- przekierowanie
- nowy
- zamknięty nowy
- nowy przyklejony
WIELKIE LITERY - krzyk

Kursywa - teksty pisane (poza biblioteką)

Administratorzy

Moderatorzy

Glejt Ducha

Stolica

Raana

Łańcuch

Podróż

Zwykły tekst - opisy czynności i dialogi Pogrubienie - NPC sterowane przez graczy (krwawniki, etc.)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs warszawa Firma KOPART zaprasza po ofertę na szamba Przedsiębiorstwo Mardor w Oławie wykonuje Szamba betonowe Kraśnik