Zakon Światła Ostoja Fantazji

  • Pamiętniki
  • Galeria

Reklama

  • Rudik - portfolioKroniki Fallathanu - Najlepszy MMORPG Tekstowy

Gazeta

  • Przesuń w dół scrollem by przeczytać resztę!
    Czytaj więcej...
Facebook ZakonnyRSS
  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Sprawdź fazę księżyców! Posłuchaj herolda! Pokaż list gończy! Sprawdź warunki pogodowe! Zbieraj zioła!
Posłuchaj adepta świątynnego! Sprawdź tablice projektową! Czytaj nagłówek gazety!

Całe forum Zakonu Światła podlega ochronie praw autorskich! Wszystkie prawa zastrzeżone! / All rights reserved!
przerwynikprzerwynik


Optymalne przeglądanie forum umożliwia przeglądarka Opera!

Jesteś nowy/a/e? ABC Zakonu! - kliknij a wiele zrozumiesz!


Aktualnie odbywa się EVENT! Początek w TYM MIEJSCU! Każdy chętny jest proszony o napisanie tam posta który informuje o przybyciu postaci.
przerwynikprzerwynik

Zarząd przypomina o powszechnym obowiązku wypełnienia zakładki "Komunikatory" w profilu. Nie wywiązanie się może wiązać się z przykrymi konsekwencjami, oraz utrudnieniami w grze.
przerwynikprzerwynik

przerwynikprzerwynik


#31 2009-02-12 19:04:29

 Arevis

http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/Garlic-cloves-32.png

status arevis@aqq.eu
4306295
Zarejestrowany: 2008-12-21
Posty: 510
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Barbita/Najemnik
Praca: Zarządca farmy
Totem: Gryf
Zwierze: Wąż i świnia

Re: ZakazaĆ Polimorfii !!!!!!!!!!

Ja się zgadzam w 100& z Ekeną i uważam że to jest bardzo dobry pomysł, ale... jak ktoś zmienia się w człowieka (chodzi o nieludzi) to nabiera nawyków... jakich?


Sprzedam: Ogromne ilości rozmaitego jedzenia
Kupię: Rozmaite artefakty, talizmany, magiczne przedmioty etc.
Zatrudnię się jako najemnik

(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!
http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=40

Offline

 

#32 2009-02-14 13:14:45

 Winno

Zastępca Mistrza Zakonu

2618814
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2007-11-30
Posty: 613
Punktów :   
Rasa: Człowiek z domieszką elfa
Profesja: Łajdak
Praca: Brak
Totem: Niedźwiedź
Zwierze: Brak
WWW

Re: ZakazaĆ Polimorfii !!!!!!!!!!

Ludzie... Uwielbiam te wasze dyskusje. Nic z nich nie wynika. Może wtrące nieco fabuły bo widzę że bez paru spoilerów to tu nie ma bata...

Istnieją trzy bramy Bishanti. Brama ciała (powstała jako pierwsza, mają ją wszystkie formy żywe z wyjątkiem liczów), brama umysłu (powstałą jako druga, mają ją wszystkie istoty inteligentne) i brama duszy (mają ją wszystkie istoty inteligentne z wyjątkiem tych, które wyzbyły się duszy patrz: Aravial i Niko).

Każda z owych Bram posiada własną emanację. Dla bramy umysłu jest to psionika, dla bramy duszy magia, a dla bramy ciała trzy bardzo ważne i przenikające się z innymi: Energia Witalna (wykorzystywana przez magów fioletu i nekromantów), transmutacja łączona (o której nie wspomnę bo to pewien haczyk fabularny) i właśnie dyskutowana polimorfia.

Polimorfia nie jest jedynym sposobem zmiany kształtu. Istnieją pewne wrodzone zdolności magiczne dające to samo, dysponują nimi smoki, bogowie i najpotężniejsi magowie magii fioletowej i szamanizmu oraz niektórzy psionicy. Co więc odróżnia polimorfię od tych pozostałych? Po pierwsze jest dziedziczna, zawsze jednak w następnym pokoleniu. Po drugie polimorfici są wrażliwi na srebro. Po trzecie czysta polimorfia umożliwia przemianę we wszystko o przybliżonej masie, dysponują nią dziś jedynie nieliczni o czym dalej. Po czwarte prawdziwy polimorf nie męczy się wcale przy przemianach co odróżnia go od magów, smoków i psioników.

Historia polimorfów jest tyleż smutna co zawikłana. Nie wiadomo jak ta jedyna w swoim rodzaju rasa odkryła sposób na zmianę formy, jednak na pewno było to jeszcze przed dominacją elfów i krasnoludów w Międzyświecie. Lata swobody i rozwoju nie trwały długo bowiem Wielki Sojusz wkrótce zniewolił całą rasę, a następnie, ze względu na wolnościowe ruchy, które wyrastały jak grzyby po deszczu - wytępiona.

A potem nastąpił kolejny atak chaosu. Nieliczne ocalały polimorfy zostały skażone kamieniem przemian co spowodowało, że większość z nich straciła zdolność swobodnej przemiany, teraz ograniczonej do zwierząt i innych istot humanoidalnych. Jednie podobne mnisiemu szkolenie umożliwia odzyskanie utajonych w genach amorficznych skłonności. Rozpoczęła się trwająca do dziś, idąca w tysiące lat tułaczka rasy, której wspólnoty powoli rozpadały się pozostawiając upodobnione do ludzi, elfów, niziołków czy aniołów samotników. Ostatnia samodzielna społeczność zniknęła kilkadziesiąt lat temu.

Co zaś się tyczy tego jak zaradzić pladze polimorfów...

Proponuję podania na pw do modów i adminów. Model takiego podania należałoby przygotować. Każda postać, która chciałaby posiąść lub już posiada zdolności polimorfopodobne musiałaby przejść przez sito MG.

Mój post jest pewnie nieprzejrzysty - pisałem na poczekaniu - wiec oczekuje pytań i oceny ;).

Offline

 

#33 2009-02-14 13:41:15

Silver Moonlight

Piekielnica

714553
Call me!
Skąd: zapadla dziura na pomorzu :P
Zarejestrowany: 2007-01-03
Posty: 3009
Punktów :   
Rasa: Mroczny Elf/Drow
Profesja: Wiedźma
Praca: Wolontariat
Totem: Niedźwiedź
Zwierze: Bóbr, niedźwiedź, ptak

Re: ZakazaĆ Polimorfii !!!!!!!!!!

Ja mam pytanie dotyczące szamanów. Jak to niby miałoby wyglądać? Szamani przecież zajmują się duchami i nie tylko. Na co tacy szamani mogliby się polimorfowac?


"Gdy słońca blask nad morza lśni głębiną,
Myślę o tobie, miły.
Wzywałam cię, gdy księżyc niebem płynął
I zdroje się srebrzyły."

"Bliskośc Ukochanego".
Johan Wolfgang Goethe


Imię: Silver/Harblein
Rasa: Mroczny elf
Profesja: Wiedźma/Rzemieślnik/ Piekielnica
Charakter: chaotyczny dobry
Zalety: pomysłowośc, poczucie humoru, ciekawośc, wrażliwośc na sztukę
Wady: wredna paskuda, wścibska, wywyższa sie
Umiejętności: Pisanie, podstawy medycyny, dobry kontakt ze zwierzetami, Czytanie, Czaroznawstwo, Szamanizm
Zwierze: Ptak Dei- Abherun, Bóbr- Gaw i Niedźwiedź - Alborn
Polimorfia: ni ma i nie będzie
Ekwipunek: Miecz,plecak, szata maga, sakwy a w nich zioła, patelnia,zestaw kanapek na podróż, lina
Złoto: zobacz koło avatara

Offline

 

#34 2009-02-14 17:09:11

 Winno

Zastępca Mistrza Zakonu

2618814
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2007-11-30
Posty: 613
Punktów :   
Rasa: Człowiek z domieszką elfa
Profesja: Łajdak
Praca: Brak
Totem: Niedźwiedź
Zwierze: Brak
WWW

Re: ZakazaĆ Polimorfii !!!!!!!!!!

Zmiana swego ducha także może uchodzić za poliformie. Przyjmijmy ze szaman opuszcza swoje ciało. Teoretycznie dalej powinien wyglądać tak samo, jednak jeśli jest wystarczająco potężny może zmienić swą astralną formę.

Offline

 

#35 2009-02-15 13:51:05

Silver Moonlight

Piekielnica

714553
Call me!
Skąd: zapadla dziura na pomorzu :P
Zarejestrowany: 2007-01-03
Posty: 3009
Punktów :   
Rasa: Mroczny Elf/Drow
Profesja: Wiedźma
Praca: Wolontariat
Totem: Niedźwiedź
Zwierze: Bóbr, niedźwiedź, ptak

Re: ZakazaĆ Polimorfii !!!!!!!!!!

I na przykład może wtedy się zmienić w jakiegoś potwora i straszyć lud z Gildii Smoka?


"Gdy słońca blask nad morza lśni głębiną,
Myślę o tobie, miły.
Wzywałam cię, gdy księżyc niebem płynął
I zdroje się srebrzyły."

"Bliskośc Ukochanego".
Johan Wolfgang Goethe


Imię: Silver/Harblein
Rasa: Mroczny elf
Profesja: Wiedźma/Rzemieślnik/ Piekielnica
Charakter: chaotyczny dobry
Zalety: pomysłowośc, poczucie humoru, ciekawośc, wrażliwośc na sztukę
Wady: wredna paskuda, wścibska, wywyższa sie
Umiejętności: Pisanie, podstawy medycyny, dobry kontakt ze zwierzetami, Czytanie, Czaroznawstwo, Szamanizm
Zwierze: Ptak Dei- Abherun, Bóbr- Gaw i Niedźwiedź - Alborn
Polimorfia: ni ma i nie będzie
Ekwipunek: Miecz,plecak, szata maga, sakwy a w nich zioła, patelnia,zestaw kanapek na podróż, lina
Złoto: zobacz koło avatara

Offline

 

#36 2009-02-22 12:15:12

 Winno

Zastępca Mistrza Zakonu

2618814
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2007-11-30
Posty: 613
Punktów :   
Rasa: Człowiek z domieszką elfa
Profesja: Łajdak
Praca: Brak
Totem: Niedźwiedź
Zwierze: Brak
WWW

Re: ZakazaĆ Polimorfii !!!!!!!!!!

Może. Ale jaku duch. Jednak długa polimorfia sprawia że upodobniasz się do tego w co się zmieniłeś.

Offline

 

#37 2009-02-22 19:11:29

Maladie

Krawcowa

status 4261278
4847080
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2008-07-07
Posty: 163
Punktów :   
Rasa: elf/alp
Profesja: Elementalistka/Krawcowa
Praca: 380
Totem: S=5; W=4; Sz=5; I=6; M=5; U=0
Zwierze: 2%
WWW

Re: ZakazaĆ Polimorfii !!!!!!!!!!

Przeczytałam cały temat (uuf, jestem z siebie dumna, dobrze, że nie było tego więcej ;) i teraz ja się wypowiem w świetle mnie samej, bo nawet jeśli nie były akurat kierowane do mnie, to niektóre przytyki na prawdę miały prawo ( chociaż pewnie były do mnie).

Kiedy zakładałam konto na Zakonie ( a było to już spory czas temu) nie znałam się zbytnio na RPG i prawach rządzących rasami itd...przeczytałam dokładnie podręcznik i wszystko to, co zalecane było jako konieczne. Nigdzie nie doczytałam, że polimorfia jest ściśle związana z rasa, to po pierwsze, a po drugie nie jest dozwolona dla wszystkich.A że w generatorze kart postaci pojawiło się okienko polimorfia, to genialna Malka wsadziła tam wilka, bo białe wilki uwielbia i stwierdziła że to bedzie suuuper. Tylko proszę, bez komentarzy co do mojej głupoty ;)
Szczerze mówiąc, jakoś nigdy nie wpadłam na to, że po pierwsze- moja postać, drobna elfka nagle zmienia się w wilczycę, która przecież jest dość sporym zwierzęciem i to wcale dziwne nie jest. Po drugie, na początku uważałam ją za taką zdolność jak rzucenie czaru : pyk- jest wilk-pyk-elf- wilk- elf i tak dalej. Teraz rozumiem, ze nie ma tak łatwo, i zmęczenie czy brak siły ogranicza użycie tej zdolności. Po trzecie, nigdy nie przeceniałam swoich możliwości jako zwierzęcia, i na mutantów się nie rzucałam. Na elfa nimi dowodzącego- owszem, ale to nie jest aż takie dziwne w przypadku wilka. Ponadto, jest to zdecydowanie jedna z lepszych broni, kiedy włada się jedynie sztyletami a atakują mutanty. Bo chyba jeszcze śmieszniej wyglądałabym drobna elfka wymachująca ogromnym mieczem?
Następuje teraz pytanie- co dalej? Rozumiem oburzenie Sol i całej reszty, wiem dlaczego nie powinnam tej cholernej polimorfii mieć. Ale jak to rozwiązać? Nagle cała ta zdolność "odpłynie" i adios, już nie możesz być wilkiem? Będzie próbowała się zmienić i po prostu trafi na blokadę? Nie widzę po prostu, jak to rozwiązać. Jedyne, co mogę obiecać, to to, że zmodyfikuję swoją historię postaci i zdolności będę używać z umiarem i pełną odpowiedzialnością.

I, jako sugestia do przyszlych kart- jeśli nie likwidować pozycji "polimorfia" to dokładnie zaznaczyć tam, jakie są ograniczenia? Nie wszyscy są tak super obcykani w fantastycznych światach RPG.

Przepraszam za chaos, ale tylko tak udało mi się chyba w całości zawrzeć wszystkie moje przemyslenia ;)


Wilki są przeważnie mniejsze od np owczarków niemieckich ;)
- Aravial

Ostatnio edytowany przez Maladie (2009-02-22 19:38:21)


"Sens au coeur de la nuit
L'onde d'espoir
Ardeur de la vie
Sentier de gloire"


Imię: Maladie D'espoir
Rasa: elf /alp
Profesja: Elementalistka/ Krawcowa
Umiejętności: Podstawy medycyny, pisanie
Polimorfia: Wilk
Ekwipunek: Łuk, Sztylety - Sighel i Reidh, sakwa
Pełna karta postaci

Czy uważasz Guest, że jesteś mnie godzien?

Offline

 

#38 2009-02-23 20:35:13

Lukas

Władca Szczurów

7506945
Zarejestrowany: 2006-08-26
Posty: 1032
Punktów :   
Rasa: człowiek
Profesja: złodziej / najemnik
Praca: 50
Totem: S=5; W=5; Sz=5; I=5; M=5; U=0
WWW

Re: ZakazaĆ Polimorfii !!!!!!!!!!

Zgadzam się!!!!!!!! Jak widzę setki nowych z których każdy może zmienić się w co tam chce, to mnie skręca. Tradycyjnie, ponawiam swój odwieczny apel -ludzie, myślcie!!!! Polimorfia to jedna z najżadszych umiejętności, więc trzeba umieć ją odgrywać! A tu każdy sobie wpisuje -o, będę niedźwiedziem, będzie fajnie. To wszystko musi mieć podłoże fabularne w historii postaci itd. Jestem za ograniczeniem polimorfii -zmieniać kształt powinni móc tylko ci, którzy mogą -a nie tak, że każdy komu "niewygodnie" jest być aniołem czy tam sikorką będzie się zmieniał w człowieka. Wobec tego -polimorfia tylko dla polimorfów; zmiana kształtu różnymi sposobami dla tych, którzy ją opanują. Ja na przykład zmieniam się w szczura, lecz nie ma to najmniejszego związku z polimorfią <kto jest ciekawy szczegułów niech się wstrzyma, opiszę innym razem>. Takie fabularne odgrywanie przyzwyczajeń zwierzęcia wydaje się ciekawe, ale i tak nie można przesadzać -bo nam się zakon zaroi od ludzi, elfów i aniołów prychających, kwikających i rzujących koniczynę.
A obniżanie statów przy przemianie jest o tyle bez sensu, żę w tej grze tylko nooby na staty zwracają uwagę. Taka kara jest żadną karą.

Oto jest moje zdanie.


Miłować Ciebie, to jest życia mego cel, /Nadobna
Ettariel, /Pozwól zachować tedy wspomnień skarb,/
I Czarodziejski kwiat, /Miłości zakład twej i znak,/
Kroplami rosy niby łzami posrebrzony...

"Okręt to nie kadłub, żagiel i takielunek...Te rzeczy są na nim niezbędne, ale jest też czymś więcej. 
Okręt to wolność!!!"

"I chociaż płonie serce twe -Ona ci nie pisana! Tak kończą się pożary serc -oceanem rozstania..."

Offline

 

#39 2009-02-23 21:43:48

 Winno

Zastępca Mistrza Zakonu

2618814
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2007-11-30
Posty: 613
Punktów :   
Rasa: Człowiek z domieszką elfa
Profesja: Łajdak
Praca: Brak
Totem: Niedźwiedź
Zwierze: Brak
WWW

Re: ZakazaĆ Polimorfii !!!!!!!!!!

Niebawem, bardzo prawdopodobny, że aby grać polimorfem/liczem/inną dość wymagającą rasą/profesją, trzeba będzie napisać według wzoru podanie. W tym wypadku prawo działałoby wstecz.

Offline

 

#40 2009-02-24 15:20:05

Maladie

Krawcowa

status 4261278
4847080
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2008-07-07
Posty: 163
Punktów :   
Rasa: elf/alp
Profesja: Elementalistka/Krawcowa
Praca: 380
Totem: S=5; W=4; Sz=5; I=6; M=5; U=0
Zwierze: 2%
WWW

Re: ZakazaĆ Polimorfii !!!!!!!!!!

To, że są mniejsze to akurat nie ma znaczenia, bo to nadal drobna elfka ;) Ostatecznie, może być bardzo małą wilczycą xD

Ponawiam pytanie- co mają zrobić Ci, którzy tą umiejętność mają a wcześniej nie przestrzegali jakichśtam zasad ( o których nie mieli pojęcia) ?


"Sens au coeur de la nuit
L'onde d'espoir
Ardeur de la vie
Sentier de gloire"


Imię: Maladie D'espoir
Rasa: elf /alp
Profesja: Elementalistka/ Krawcowa
Umiejętności: Podstawy medycyny, pisanie
Polimorfia: Wilk
Ekwipunek: Łuk, Sztylety - Sighel i Reidh, sakwa
Pełna karta postaci

Czy uważasz Guest, że jesteś mnie godzien?

Offline

 

#41 2009-02-24 18:26:56

 Winno

Zastępca Mistrza Zakonu

2618814
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2007-11-30
Posty: 613
Punktów :   
Rasa: Człowiek z domieszką elfa
Profesja: Łajdak
Praca: Brak
Totem: Niedźwiedź
Zwierze: Brak
WWW

Re: ZakazaĆ Polimorfii !!!!!!!!!!

To ową zdolność nagle stracą i ulegnie ona powszechnemu zapomnieniu. Nie udowadniamy tego klimatycznie. Po prostu tak się dzieje.

Offline

 

#42 2009-02-24 19:31:15

Maladie

Krawcowa

status 4261278
4847080
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2008-07-07
Posty: 163
Punktów :   
Rasa: elf/alp
Profesja: Elementalistka/Krawcowa
Praca: 380
Totem: S=5; W=4; Sz=5; I=6; M=5; U=0
Zwierze: 2%
WWW

Re: ZakazaĆ Polimorfii !!!!!!!!!!

Takie rozwiązanie wcale a wcale mi się nie podoba...ale, niech będzie. Stracę ją ceremonialnie, piźnie mnie piorun z jasnego nieba czy sama mam jej się wyzbyć w dowolnym momencie?


"Sens au coeur de la nuit
L'onde d'espoir
Ardeur de la vie
Sentier de gloire"


Imię: Maladie D'espoir
Rasa: elf /alp
Profesja: Elementalistka/ Krawcowa
Umiejętności: Podstawy medycyny, pisanie
Polimorfia: Wilk
Ekwipunek: Łuk, Sztylety - Sighel i Reidh, sakwa
Pełna karta postaci

Czy uważasz Guest, że jesteś mnie godzien?

Offline

 

#43 2009-02-24 20:29:53

 Winno

Zastępca Mistrza Zakonu

2618814
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2007-11-30
Posty: 613
Punktów :   
Rasa: Człowiek z domieszką elfa
Profesja: Łajdak
Praca: Brak
Totem: Niedźwiedź
Zwierze: Brak
WWW

Re: ZakazaĆ Polimorfii !!!!!!!!!!

Po prostu przyjmujemy że nigdy jej nie miałaś, jeśli nie przejdziesz podania. Ale to jeszcze nie pewne. Trza czekać.

Offline

 

#44 2009-02-24 20:57:27

 Mangel

http://tnij.org/gbnehttp://tnij.org/gb0f

status mangel@aqq.eu
7659312
Call me!
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-08-26
Posty: 1762
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Dowódca gwardii Avarone
Praca: Mistrz Zakonu
Totem: Gryf
Zwierze: Żywiołak many
WWW

Re: ZakazaĆ Polimorfii !!!!!!!!!!

Ech, kolejny punkt porządku dziennego na obradach w gabinecie - masakra się chyba do tego nie umywa.

Jako ze mam teraz kilkadziesiąt minut pewnej wolności (ach te cudne chwile gdy jestem sam w domu), nasmaruje swoje projekty ustaw, poprawie obecne i dam to do przegłosowania. Jak przejdzie - trzymajcie kciuki - może się wszystko unormuje.

PS. Jedna prośba do Ekeny, wybierż osoby którym polimorfii nie trzeba zabierać - to będzie twoja Gwardia.


http://tnij.org/hdnq

Pamiętaj Guest, anioły widzą wszystko.

Offline

 

#45 2009-02-24 22:38:43

Niordd

Mieszkaniec stolicy

6779539
Zarejestrowany: 2009-01-13
Posty: 479
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Profesja: Paladyn
Totem: Sokół

Re: ZakazaĆ Polimorfii !!!!!!!!!!

Ej, ej....bez przesady. To teraz jedyna możliwość mienia polimorfii to bycie w Gwardii Ekeny...?  To, że Ekena powinna wskazać owe osoby, to się zgadzam, bo jest w pewien sposób ekspertką. Ale do jasnej cholery, te osoby nie muszą od razu być związane z nią, bo to jest mordowanie historii postaci...Chyba, że rozumiemy zupełnie inaczej pojęcie "Gwardia Ekeny"


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=114

Offline

 

Pokaż kalendarz! Pokaż listę medyczną! Pokaż tablice ogłoszeń!


przerwynik przerwynik

Zakon rozwija się dzięki pracy Pawła Neściora aka Rudik (skrypter php i CSS), Pauliny Kwidzińskiej aka Reira (grafik i ilustrator), Andre Norton (autorka fantasy, której prace są wykorzystywane do uzupełniania świata), Hajime Kanzakiego (autora anime "Slayers", z którego również czerpiemy część rozwiązań i nazewnictwa) i wielu innych, graczach i zwykłych przyjaciołach, poświęcających swój czas i talent dla rozwoju forum i świata Zakonu.

Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Stopka

Reklama Toplisty Wspieramy Zakon w pigułce
Rudik - portfolio TOP50 Gry Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl Napisz do nas
Gra naruto
Mesjasz
narutoogra.pun.pl
Night Moon - Twoja ścieżka fantasy

Wszystko o grze Call of Duty 2
Wszystko o grze warcraft3!
Miecz Prawdy
Najlepsze strony poświęcone RPG, cRPG i Fantasy
Toplista stron o tematyce fantasy rpg itp.
10 Najlepszych Polskich Stron Fantasy
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB


Racjonalista.pl - sprawdź sam
Wielka Rada


Mistrz: Mangel(Urlop):
7659312
stanmangel@aqq.eu


Mistrzyni: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Zastępca Mistrza: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Spec. ds. nietypowych: Darayawus Shiro:
4050011
standaray@aqq.eu


Dziekan: Sulam:
7506594
stansulam@aqq.eu


Bibliotekarka: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Wykładowca Psioniki: Skimrra(Urlop):
6114003
stan adorosa@aqq.eu


Pancermistrz: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Instruktor walk: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Łucznik: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Rada Mniejsza

Opiekunka Doliny Blasku: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Myśliwy: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Ogrodnik: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Projektant: POSZUKIWANY!:

stan


Arcykapłan: Dark Verreuil:
6990996
stanverreuil@aqq.eu


Dowódca Srebrzystych: Angelus:
4880466
stanrkofan@aqq.eu


Sędzia: Kraght'nar:
849959
Statystyki


Stat24:

Googlebot był ostatnio:

Pagerank:


Nagrody:

Katalog stron

Legenda

Oznaczenia postów Maniera pisania postów Grupy
- stary
- zamknięty
- przyklejony
- przekierowanie
- nowy
- zamknięty nowy
- nowy przyklejony
WIELKIE LITERY - krzyk

Kursywa - teksty pisane (poza biblioteką)

Administratorzy

Moderatorzy

Glejt Ducha

Stolica

Raana

Łańcuch

Podróż

Zwykły tekst - opisy czynności i dialogi Pogrubienie - NPC sterowane przez graczy (krwawniki, etc.)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
zakonswiatla.pun.pl