Zakon Światła Ostoja Fantazji

  • Pamiętniki
  • Galeria

Reklama

  • Rudik - portfolioKroniki Fallathanu - Najlepszy MMORPG Tekstowy

Gazeta

  • Przesuń w dół scrollem by przeczytać resztę!
    Czytaj więcej...
Facebook ZakonnyRSS
  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Sprawdź fazę księżyców! Posłuchaj herolda! Pokaż list gończy! Sprawdź warunki pogodowe! Zbieraj zioła!
Posłuchaj adepta świątynnego! Sprawdź tablice projektową! Czytaj nagłówek gazety!

Całe forum Zakonu Światła podlega ochronie praw autorskich! Wszystkie prawa zastrzeżone! / All rights reserved!
przerwynikprzerwynik


Optymalne przeglądanie forum umożliwia przeglądarka Opera!

Jesteś nowy/a/e? ABC Zakonu! - kliknij a wiele zrozumiesz!


Aktualnie odbywa się EVENT! Początek w TYM MIEJSCU! Każdy chętny jest proszony o napisanie tam posta który informuje o przybyciu postaci.
przerwynikprzerwynik

Zarząd przypomina o powszechnym obowiązku wypełnienia zakładki "Komunikatory" w profilu. Nie wywiązanie się może wiązać się z przykrymi konsekwencjami, oraz utrudnieniami w grze.
przerwynikprzerwynik

przerwynikprzerwynik


#16 2009-02-11 19:02:29

 Arevis

http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/Garlic-cloves-32.png

status arevis@aqq.eu
4306295
Zarejestrowany: 2008-12-21
Posty: 510
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Barbita/Najemnik
Praca: Zarządca farmy
Totem: Gryf
Zwierze: Wąż i świnia

Re: ZakazaĆ Polimorfii !!!!!!!!!!

Ja polimorfuję się jedynie w człowieka bo ciężko jest nosić płaszcz i mieć skrzydła jednocześnie itp. Zmieniam się też np. jeśli chcę się gdzieś włamać nocą (bo jest to trochę trudno z wielkimi białymi skrzydłami). Więc trudno jest w tej sytuacji zwierzaka (szczególnie że musiał by być człowiekiem)


Sprzedam: Ogromne ilości rozmaitego jedzenia
Kupię: Rozmaite artefakty, talizmany, magiczne przedmioty etc.
Zatrudnię się jako najemnik

(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!
http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=40

Offline

 

#17 2009-02-11 19:04:04

 Archibald Allensen

Mieszkaniec stolicy

status verreuil@aqq.eu
6990996
Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 318
Punktów :   
Rasa: Korganin
Profesja: Mag Zapamiętywacz
Totem: Niedźwiedź
Zwierze: BRAK

Re: ZakazaĆ Polimorfii !!!!!!!!!!

Chcę uzmysłowić naszemu Bohaterskiemu Aniołowi że "nilegalna" polimorfia musi być ograniczona. Wyjaśnijmy to w taki sposób. Taki dajmy na to polimorf we krwi ma zmiany w zwierzęce postacie. Taki dajmy na to człowiek nie. Jeśli człowiek NADGORLIWIE używa polimorfi (niemając rasy zezwalającej na swobodną polimorfię) zmienia się w tego oklepanego i zniesławionego niedźwiedzia wiadomym może być że nabierze cech godnych niedźwiedziowi. Aż... zdziczeje?? Proste. Dlaczego rasa Polimorfów ma być w pewien sposób dyskryminowana?? Ona tym się wyróżnia spośród wszystkich że zmienia się w zwierzęta. Dlaczego inne rasy rozumne kradną jej tą wyjątkową umiejętność?? Nie wiem. Prawda jest taka że jeśli nie ustalimy odpowiednich kar, które w jakiś sposób zmuszą niepolimorfów do ograniczenia zmiany w zwierzęta, możemy rasę polimorfów usunąć... Bo na co ona jeslikażdy bezkarnie mozę się w zwierzęta zmieniać?? To jest moje zdanie.

Offline

 

#18 2009-02-11 19:38:10

 Sol

Posiadacz Glejtu Ducha

Skąd: Nieboskłon
Zarejestrowany: 2008-11-21
Posty: 202
Punktów :   
Rasa: Nimfa Nocy
Profesja: Kurtyzana
Praca: Kurtyzana
Totem: Koń
Zwierze: brak

Re: ZakazaĆ Polimorfii !!!!!!!!!!

To samo poruszyłam wcześniej. Na co nam wówczas rasa polimorfów?
Dlatego też uważam, że usunięcie hasła "Polimorfia" z generatora KP znacznie zmniejszy, a może wykluczy dane zjawisko. Bo jakby na to nie patrzeć nowi gracze nie zastanawiając się nad swoją postacią i jej historią, śmiało dodają sobie polimorfię, ot tak, żeby było ciekawiej i zabawniej.
Natomiast jeśli takiej opcji zabraknie, jestem przekonana, że nowemu userowi nawet do głowy nie przyjdzie żeby polimorfować.
Arevis - wybrałeś anioła, to nie chrzań teraz, że Ci skrzydła przeszkadzają w tym i owym! Trzeba było wybrać inną rasę!
Ci którym baaardzo zależy na przeobrażaniu - proszę bardzo, podajcie mi historię i argumenty. Rozsądne argumenty.


Karta postaci
Historia w Balladzie opisana
...Za dnia jeszcze, przed świtaniem, wychodziła na rozstaje,
przed kapliczką tam błagała,co by młodość wieczną miała.
Pan Bóg głuchy na próżności, lico zmarszczył jej w starości.
Szatanowi niosła duszę,wieczną mieć urodę muszę!
Tamten zgodził się od razu, krwią cyrograf kazał mazać.
Daję młodość bez pytania, do pierwszego zakochania...

Offline

 

#19 2009-02-11 19:45:56

Koach Metaraon

Zakonnik

4111308
Zarejestrowany: 2009-01-10
Posty: 141
Punktów :   
Rasa: Upadły anioł
Profesja: Mistrz Nocy/Psion - Strażnik
Praca: 1910
Totem: S=4, W=5, Sz=5, M=6, I=7, U=0
Zwierze: 1%

Re: ZakazaĆ Polimorfii !!!!!!!!!!

Skrzydła można usunąć za pomocną drobnej iluzji, podobnie białość skóry. Wszystko się da.


Utwór tygodnia by Koach - Weird Al - Amish Paradise - w ramach żartu częściowo

Imię: Koach Metaraon
Przydomek: Pełen Wiedzy, Plugawy
Rasa: Upadły anioł
Wiek: 10.000 lat
Profesja: Mistrz Nocy/Psion - Strażnik
Charakter: Neutralny
Zalety: Inteligentny, zwinny, wyrachowany, roztropny
Wady: Wątły, porywczy, gwałtowny
Umiejętności: Szybka regeneracja, pisanie
Ekwipunek: Zmierzch - miecz obusieczny, szata, tunika, sakwa z pieniędzmi, namiot składany
Historia: Koach był początkowo aniołem-emisariuszem na służbie bogów wiedzy. Porzucił to stanowisko dla oddania się wieloletnim studiom, w których zgłębiał wiedzę o wszechświata. Został strącony z niebios przez bogów, którzy wykryli jego spisek. Na Terrze przybrał imię Koacha Metaraona...

Offline

 

#20 2009-02-11 19:46:09

 Arevis

http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/Garlic-cloves-32.png

status arevis@aqq.eu
4306295
Zarejestrowany: 2008-12-21
Posty: 510
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Barbita/Najemnik
Praca: Zarządca farmy
Totem: Gryf
Zwierze: Wąż i świnia

Re: ZakazaĆ Polimorfii !!!!!!!!!!

No jak narzekacie że nikt nie wybiera rasy polimorf to może np. do generatora KP ją dodajcie? Trochę trudno wybrać taką rasę jeżeli nigdzie nie ma napisane że taka istnieje.


Sprzedam: Ogromne ilości rozmaitego jedzenia
Kupię: Rozmaite artefakty, talizmany, magiczne przedmioty etc.
Zatrudnię się jako najemnik

(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!
http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=40

Offline

 

#21 2009-02-11 21:47:38

 Roberto

Mieszkaniec stolicy

status roberto23@aqq.eu
11521450
Skąd: Nieporęt
Zarejestrowany: 2008-12-30
Posty: 149
Punktów :   
Rasa: Kreey
Profesja: Druid
Praca: Skryba
Totem: Bóbr

Re: ZakazaĆ Polimorfii !!!!!!!!!!

Ja mógłbym sam się osobiście wycofac, a na usprawiedliwienie chciałbym powiedziec, ze jestem nowy i w generatorze kart postaci wyglądało to tak, że każdy może miec polimorfie... o rasie przeczytałem, ale jakoś nie trzymało mi sie to kupy, więc myślałem, że to nowsze jest aktualniejsze, a tamto przestarzałe...

A jeśli mam szanse na zachowanie polimorfii, to chciałbym powiedziec, że razem ze Squadackiem szykujemy się do historii Kreey itp. (Malo historii mojej, bardziej ogólnie), w których to byśmy wyjaśnili, ale mamy za mało czasu, a ja dodatkowo mam zepsuty komputer i używam komputera swojego taty, lub na przerwach w szkole w bibliotece... oczywiście cały pomysł najpierw byśmy streszcili w porządku i wysłali do Mangel, czy to przejdzie...

Offline

 

#22 2009-02-11 22:28:33

 Kraght'nar

http://tnij.org/gcaphttp://tnij.org/hb83Smoczy Sędzia

849959
Zarejestrowany: 2007-11-22
Posty: 1687
Punktów :   
Rasa: Czarny Smok
Profesja: Sędzia
Praca: Zakonny Sędzia
Totem: Ptak Ti
Zwierze: Astaroth i Wodnik

Re: ZakazaĆ Polimorfii !!!!!!!!!!

Ja, niestety, miałem ostatnio zdecydowanie za mało czasu, by przejrzeć aktywne wątki, czy karty postaci nowych użytkowników, więc, ufając że rzeczywiście polimorfy się ostatnio namnożyły, choć nie mają wpisanej poliforfiej rasy, powiem, co o tym sądzę (wiem, że to zdanie tragicznie wygląda, ale w pojedynczych zdaniach wygląda to gorzej...).

Tak więc... Zmienianiu kształtu swojej postaci w jakikolwiek sposób jestem przeciwny. CHYBA ŻE: postać (oczywiście) jest polimorfem ALBO należy do rasy, której dorosła postać jest zbyt wielka, by móc się poruszać po normalnych pomieszczeniach (to się właściwie dotyczy tylko smoków, ale kto wie jakie rasy się jeszcze sprzymierzą... Chociaż zdziwiłem się, kiedy się o tym dowiedziałem - początkowo zakładałem zostawanie przed drzwiami budynku. Ewentualnie pozbywanie się dachu...) ALBO jest tak dobrym magiem, że potrafi zmieniać formę cielesną według życzeń ALBO sił wyższych, czyli na skutek uroku/wypicia czegoś/spotkania z kamieniem przemian, itp... Innej możliwości sobie nie wyobrażam.

A zmieniając temat na nieco przyjemniejszy... Jeśli jakiemuś aniołowi skrzydła przeszkadzają, to z przyjemnością pomogę mu w pozbyciu się ciężaru, jako że od ponad roku nie miałem możliwości spróbować rozkosznego anielskiego mięsa. A skrzydełka są właśnie najlepsze. Zwłaszcza pieczone... Prawie tak dobre, jak Koninka... Wystarczy się zgłosić.


Lecz tylko jeża przelecieć się nie da...

http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=56

Offline

 

#23 2009-02-12 12:35:49

 Ireth

http://tnij.org/gg6f

2121920
Skąd: TriCity
Zarejestrowany: 2007-07-11
Posty: 1530
Punktów :   
Rasa: Człowiek (polimorf)
Profesja: Posłaniec
Praca: Pomocnik Sędziego
Totem: Koń
Zwierze: Xnifs - Dajm

Re: ZakazaĆ Polimorfii !!!!!!!!!!

Tutaj Ekena. Piszę od Ireth za jej zgodą, wybaczcie, że z tego konta.

Rozmawiamy o rasie polimorfów, prawda? A czy ktokolwiek czytał chociażby dzieło Ireth pt "W drodze po nic"? Jest to opowiadanie napisane na podstawie sesji, podczas której padło kilka interesujących zdań na temat polimórfów. Przykładowo... taka rasa nie istnieje! Istniała dawniej na własnym planie istnienia, ale z czasem coraz więcej polimorfów przenosiło się do Terry i tam ich krew mieszała sie z innymi rasami, głównie ludźmi. Dlatego teraz spora część przedstawicieli różnych ras (ale przeważnie ludzi) ma korzenie wśród polimorfów. Jednak tylko u niektórych pokrewieństwo ze zmiennokształtnymi jest wystarczajaco silne, by mogli przybierac inną postac, najczęściej zwierzęcą. Aktualnie polimorfy są w stanie zmieniać się tylko w jedno zwierzę, chociaz dawniej mogli przyierać dowolną formę. Ekena jest w stanie zmieniać się w dwa zwierzęta, gdyż zdolnosc pzemiany w śnieżnego kota zdobyła podczas wspomnianej wczesniej sesji. Ireth opanowała trzy formy zwierzęce, gdyż na forum, w nieistniejącej już herbaciarni, wypiła pewną miksturę, która przemieniła ja w mysz, zaś wspólnie z adminem Jaroo zdecydowaliśmy się umilić jej nieco życie i wprowadzić nieco nowych zdolności. Dawniej ja i Ireth byłyśmy jedynymi polimorfami na Zakonie. Nasze historie połączyłyśmy dość mocno z przemianami, starałyśmy sie opracować metodę, która pozwoliłaby nam korzystać z przemian i jednocześnie nie robić z nas wszechmocnych. Tak samo, gdy zbyt długo przebywałyśmy w postaci jakiegoś zwierzęcia, trudniej nam było zachowywać sie "po ludzku". Starałyśmy się, aby przemiana nie posiadała samych zalet.

Pozwoliłam sobie rozpisać się nieco, opisujac samą polimorfię i - jakby nie patrzeć - pierwsze zakonne polimorfy. Chciałam po prostu przybliżyć nieco temat tutejszego sporu, gdyż obawiam sie, że nie wszyscy wiedzą dokładnie, na czym stoimy. Osobićie uważam, że całkowity zakaz polimorfii byłby nieco... dziwny. W końcu już od dłuższego czasu zakonnicy posiadają takie zdolności, jednak dawniej były one wybierane zdecydowanie rozsądniej. Oczywiście, jako osoba kierująca polimorfem mam o tym takie, a nie inne zdanie. Myślę, że ograniczenia wprowadzone na polimorfy są konieczne. Trzeba jedynie ustalić, jakie ograniczenia wprowadzić i co zrobić z samą polimorfią. Czy każdy, kto potradizmieniać formę ma mieć rasę polimorf? W końcu polimorfy kwalifikowane są do ludzi... Czy wtedy byłaby to umiejętnośc przeznaczona wyłącznie dla ludzi (i ewentualnie przybierajacych ludzką formę smoków)? I w końcu: czy w ogóle chcemy na zakonie zmiennokształtność? Pytam, gdyż wydaje mi się, iż niektórzy są przeciwnie istnieniu takiej umiejętności. Myślę, że moje osobiste zdanie na temat ostatniego pytania jest oczywiste.


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=42
A po nocy przychodzi dzień,
A po burzy spokój...

Offline

 

#24 2009-02-12 16:11:37

Niordd

Mieszkaniec stolicy

6779539
Zarejestrowany: 2009-01-13
Posty: 479
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Profesja: Paladyn
Totem: Sokół

Re: ZakazaĆ Polimorfii !!!!!!!!!!

Yeah, wiedziałem, że gdzieś czytałem o tym, że krew polimorfów jest przemieszana w innych rasach...I to był bardzo rozsądny głos w tej sprawie, i trudno się z nim nie zgodzić. Ja jestem jak najbardziej ZA polimorfią, wprowadza to dużo ciekawych możliwości fabularnych...Co do zmienności cech, to czemu niby miały być to atrybuty...? Nie lepiej, żeby ktoś, kto może się polimorfować w kota na ten przykład, ganiał od czasu do czasu za ptakami i myszami...? Moim zdaniem, takie rozwiązanie jest ciekawsze, niż sprowadzenie wszystkiego do statystyk. Ja bardziej bym się zastanowił nad takimi rasami jak Duch, bo uważam, że takie coś jest niegrywalne, a jak widze duchy, które normalnie siedzą w karczmie i piją piwsko, to mnie skręca, niż nad polimorfią. Ale to już tak abstrahując od tematu.


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=114

Offline

 

#25 2009-02-12 16:14:21

Koach Metaraon

Zakonnik

4111308
Zarejestrowany: 2009-01-10
Posty: 141
Punktów :   
Rasa: Upadły anioł
Profesja: Mistrz Nocy/Psion - Strażnik
Praca: 1910
Totem: S=4, W=5, Sz=5, M=6, I=7, U=0
Zwierze: 1%

Re: ZakazaĆ Polimorfii !!!!!!!!!!

Co jednak, gdy ktoś jest elfem czystej krwi, albo aniołem?


Utwór tygodnia by Koach - Weird Al - Amish Paradise - w ramach żartu częściowo

Imię: Koach Metaraon
Przydomek: Pełen Wiedzy, Plugawy
Rasa: Upadły anioł
Wiek: 10.000 lat
Profesja: Mistrz Nocy/Psion - Strażnik
Charakter: Neutralny
Zalety: Inteligentny, zwinny, wyrachowany, roztropny
Wady: Wątły, porywczy, gwałtowny
Umiejętności: Szybka regeneracja, pisanie
Ekwipunek: Zmierzch - miecz obusieczny, szata, tunika, sakwa z pieniędzmi, namiot składany
Historia: Koach był początkowo aniołem-emisariuszem na służbie bogów wiedzy. Porzucił to stanowisko dla oddania się wieloletnim studiom, w których zgłębiał wiedzę o wszechświata. Został strącony z niebios przez bogów, którzy wykryli jego spisek. Na Terrze przybrał imię Koacha Metaraona...

Offline

 

#26 2009-02-12 16:43:55

 Sol

Posiadacz Glejtu Ducha

Skąd: Nieboskłon
Zarejestrowany: 2008-11-21
Posty: 202
Punktów :   
Rasa: Nimfa Nocy
Profesja: Kurtyzana
Praca: Kurtyzana
Totem: Koń
Zwierze: brak

Re: ZakazaĆ Polimorfii !!!!!!!!!!

No okej...Skoro wyżej tak ustalono, to niech postaci uwzględnią to w swojej historii. Lub przynajmniej zaznaczą, że w ich żyłach płynie krew polimorfów.....iiiii....skoro to tylko piąta woda po kisielu - przemiany są rzadkie, ciężko osiągalne, męczące itd. - to kilka propozycji ograniczeń (nie bawmy się w statystki)
Nie jestem przeciwna zmiennokształtności! A rasa polimorfów powinna mimo wszystko istnieć jako oddzielna.
Wkurza mnie jedynie to, że co druga postać, obojętnie czy to elf, anioł, duch czy człowiek ni stąd, ni zowąd posiada możliwość przeobrażania.
Argumenty! W historii! Będą przemawiać. Bo to, że kiedyś tam kiedyś krew ludzka zmieszała się z krwią polimorfów...po czym ich krew zmieszała sie z krwią elfów, a ta znowuż z krasnoludami...no...okej...ale zachowajmy w tym jakiś umiar. Napisane, że z ludźmi? To ograniczmy to do ludzi...

A duchy, no cóż...dla mnie to tak samo niekonkretna rasa jak kreyy, korgiane czy hetrasi...ale cóż urozmaicenie musi być.


Karta postaci
Historia w Balladzie opisana
...Za dnia jeszcze, przed świtaniem, wychodziła na rozstaje,
przed kapliczką tam błagała,co by młodość wieczną miała.
Pan Bóg głuchy na próżności, lico zmarszczył jej w starości.
Szatanowi niosła duszę,wieczną mieć urodę muszę!
Tamten zgodził się od razu, krwią cyrograf kazał mazać.
Daję młodość bez pytania, do pierwszego zakochania...

Offline

 

#27 2009-02-12 18:04:44

 Ekena

http://tnij.org/gg6fhttp://tnij.org/hg3y

9730051
Zarejestrowany: 2006-08-26
Posty: 2703
Punktów :   
Rasa: Polimorfka
Profesja: Skrytobójca
Totem: Koń

Re: ZakazaĆ Polimorfii !!!!!!!!!!

Zgadzam się, że kary w statystykach są przynajmniej pozbawione sensu. Wtedy trzeba by brać również pod uwagę, że postać zwierzęca powinna mieć inne statystyki niż ludzka, a to wprowadziłoby mnóstwo zamętu.

Co do aniołów, elfów itp czystej krwi... Jak czystej krwi, to niby jak mają możliwość dokonywać przemiany? Rozumiem, że rodzic nie musiał zmieniać formy, mógł o tym nie wiedzieć, albo posta mogła odziedziczyć zdolność "z przeskokiem". Jednak rody szczycące sie "czystością krwi"... cóż... tak samo wyjątkowo rozrzedzona krew polimorfów (ciotka babki wuja syna kuzyna siostry męża potrafiła sie czasem zmienić w mysz) nie powinna skutkować zdolnościami do przemiany.
I w całej rozciągłości zgadzam się w pomysłem Sol co do ograniczeń. Ale myślę, że można to urozmaicić. Przykładowo, jeśli dana postać przemienia się bez problemów, to np ma wyjątkowo silne instynkty (polimorf-mysz nawet w ludzkiej postaci będzie czuł niezwykłą niechęć do kotów, wprost uwielbiał ziarna, szynki, sery itp, zaś polimorf-wilk będzie krzywo patrzył na zieleninę, będzie uwielbiał długaśne wycieczki i nie czuł sie dobrze w zamkniętych pomieszczeniach) lub będzie przypominał nieco wyglądem (drobna budowa w przypadku myszy itp), ewentualnie wystąpią inne ciekawe konsekwencje. Sprawi to, że będzie się bardziej uważać przy wybieraniu ewentualnej polimorfii i sprawi, że postacie będą bardziej barwne i oryginalne. Bo ile można patrzeć na młodą, śliczną dziewczynę, która zmienia się w wilka? Jest takich coraz więcej... Z pewnością będzie znacznie bardziej interesująca, jeśli przykładowo siedząc w karczmie zobaczy kogoś nielubianego przez nią i zacznie ujadać... Albo polimorf zmieniający sie w konia, będzie spokojnie z kimś rozmawiał, pogryzając przy tym ulubiony owies... Ale to tylko takie moje małe kopnięcie.


You can dance forever
You got a fire in your feet
But will it ever be enough?
You know that it'll never be enough
You can fly and never need to land
And never need to sleep
But will it ever be enough?
You know that it'll never be enough

Offline

 

#28 2009-02-12 18:48:12

 Roberto

Mieszkaniec stolicy

status roberto23@aqq.eu
11521450
Skąd: Nieporęt
Zarejestrowany: 2008-12-30
Posty: 149
Punktów :   
Rasa: Kreey
Profesja: Druid
Praca: Skryba
Totem: Bóbr

Re: ZakazaĆ Polimorfii !!!!!!!!!!

Hm... moim zdaniem to bardoz dobry pomysł. Tylko co do przodka polimorfa.. Tu właśnie(mam nadzieję,  ze Squadack mnie nie zabije, że to opisuję, bo to jego pomysł) jest koncepcja na napisanie distorii powstania Kreey właśnie z rasy polimorfów(oczywiście jak pisałem najpierw pomysł wysłany do Mangela i po zatwierdzeniu wykonany prze Squadacka). Ja tu po tym temacie wpadłem na mały pomysł jak to trochę ograniczenic.. ale to wszysstko na razie tylko pomysł, bardzo prawdopodobne, ze to w ogóle nie powstanie, lub powstanie jako legenda/mit.

Kreey niekonkretne? Dlatego, że to jedyna gra, w której istnieją(a przynajmniej innych nie znam)? A moze dlatego, że nie mają opisanej historii(do której napisania ze Squadackiem jak wspominałem sie zabieram)?

Wydaje mi się, ze chodziło o to, że duchy są opisane i... po prostu są dużo inne od innych razs np. dlatego, bo są niematerialne...

Offline

 

#29 2009-02-12 18:52:37

Niordd

Mieszkaniec stolicy

6779539
Zarejestrowany: 2009-01-13
Posty: 479
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Profesja: Paladyn
Totem: Sokół

Re: ZakazaĆ Polimorfii !!!!!!!!!!

Chodzi mi generalnie o to, że gracze sobie wybierają różne "egzotyczne" rasy bo wyglądają fajnie/mroczno/słitaśnie/kij-wie-co , a potem grają ze świadomością zwykłego człowieka. I to jest durne...Jak ktoś jest np. tym duchem, to musi myśleć/działać/mieć zwyczaje w cholere odmienne od ludzi...A to jest BARDZO trudne.


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=114

Offline

 

#30 2009-02-12 19:02:56

 Roberto

Mieszkaniec stolicy

status roberto23@aqq.eu
11521450
Skąd: Nieporęt
Zarejestrowany: 2008-12-30
Posty: 149
Punktów :   
Rasa: Kreey
Profesja: Druid
Praca: Skryba
Totem: Bóbr

Re: ZakazaĆ Polimorfii !!!!!!!!!!

JEJU!

Właśnie przeczytałem "W drodze po nic" i doszedłem do wniosku że wsyzstkie plany moje(i Squadacka) nie mają sensu...(wcześneij miały chociaż trochę)

A cóż, ja gram jak Kreey, nikt mi nie powie, że gram jak człowiek... wystarczyło byc na sesji o 15 kiedystam i zobaczyc co napisałem w sypialni...

Offline

 

Pokaż kalendarz! Pokaż listę medyczną! Pokaż tablice ogłoszeń!


przerwynik przerwynik

Zakon rozwija się dzięki pracy Pawła Neściora aka Rudik (skrypter php i CSS), Pauliny Kwidzińskiej aka Reira (grafik i ilustrator), Andre Norton (autorka fantasy, której prace są wykorzystywane do uzupełniania świata), Hajime Kanzakiego (autora anime "Slayers", z którego również czerpiemy część rozwiązań i nazewnictwa) i wielu innych, graczach i zwykłych przyjaciołach, poświęcających swój czas i talent dla rozwoju forum i świata Zakonu.

Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Stopka

Reklama Toplisty Wspieramy Zakon w pigułce
Rudik - portfolio TOP50 Gry Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl Napisz do nas
Gra naruto
Mesjasz
narutoogra.pun.pl
Night Moon - Twoja ścieżka fantasy

Wszystko o grze Call of Duty 2
Wszystko o grze warcraft3!
Miecz Prawdy
Najlepsze strony poświęcone RPG, cRPG i Fantasy
Toplista stron o tematyce fantasy rpg itp.
10 Najlepszych Polskich Stron Fantasy
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB


Racjonalista.pl - sprawdź sam
Wielka Rada


Mistrz: Mangel(Urlop):
7659312
stanmangel@aqq.eu


Mistrzyni: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Zastępca Mistrza: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Spec. ds. nietypowych: Darayawus Shiro:
4050011
standaray@aqq.eu


Dziekan: Sulam:
7506594
stansulam@aqq.eu


Bibliotekarka: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Wykładowca Psioniki: Skimrra(Urlop):
6114003
stan adorosa@aqq.eu


Pancermistrz: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Instruktor walk: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Łucznik: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Rada Mniejsza

Opiekunka Doliny Blasku: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Myśliwy: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Ogrodnik: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Projektant: POSZUKIWANY!:

stan


Arcykapłan: Dark Verreuil:
6990996
stanverreuil@aqq.eu


Dowódca Srebrzystych: Angelus:
4880466
stanrkofan@aqq.eu


Sędzia: Kraght'nar:
849959
Statystyki


Stat24:

Googlebot był ostatnio:

Pagerank:


Nagrody:

Katalog stron

Legenda

Oznaczenia postów Maniera pisania postów Grupy
- stary
- zamknięty
- przyklejony
- przekierowanie
- nowy
- zamknięty nowy
- nowy przyklejony
WIELKIE LITERY - krzyk

Kursywa - teksty pisane (poza biblioteką)

Administratorzy

Moderatorzy

Glejt Ducha

Stolica

Raana

Łańcuch

Podróż

Zwykły tekst - opisy czynności i dialogi Pogrubienie - NPC sterowane przez graczy (krwawniki, etc.)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Chcesz wiedzieć więcej ? Sprawdź! Golczewo mapa fotowoltaiki Проживание Преров Hotels Germany