Zakon Światła Ostoja Fantazji

  • Pamiętniki
  • Galeria

Reklama

  • Rudik - portfolioKroniki Fallathanu - Najlepszy MMORPG Tekstowy

Gazeta

  • Przesuń w dół scrollem by przeczytać resztę!
    Czytaj więcej...
Facebook ZakonnyRSS

Ogłoszenie

Sprawdź fazę księżyców! Posłuchaj herolda! Pokaż list gończy! Sprawdź warunki pogodowe! Zbieraj zioła!
Posłuchaj adepta świątynnego! Sprawdź tablice projektową! Czytaj nagłówek gazety!

Całe forum Zakonu Światła podlega ochronie praw autorskich! Wszystkie prawa zastrzeżone! / All rights reserved!
przerwynikprzerwynik


Optymalne przeglądanie forum umożliwia przeglądarka Opera!

Jesteś nowy/a/e? ABC Zakonu! - kliknij a wiele zrozumiesz!


Aktualnie odbywa się EVENT! Początek w TYM MIEJSCU! Każdy chętny jest proszony o napisanie tam posta który informuje o przybyciu postaci.
przerwynikprzerwynik

Zarząd przypomina o powszechnym obowiązku wypełnienia zakładki "Komunikatory" w profilu. Nie wywiązanie się może wiązać się z przykrymi konsekwencjami, oraz utrudnieniami w grze.
przerwynikprzerwynik

przerwynikprzerwynik


#91 2010-11-10 14:25:32

 Ireth

http://tnij.org/gg6f

2121920
Skąd: TriCity
Zarejestrowany: 2007-07-11
Posty: 1530
Punktów :   
Rasa: Człowiek (polimorf)
Profesja: Posłaniec
Praca: Pomocnik Sędziego
Totem: Koń
Zwierze: Xnifs - Dajm

Re: Korytarz

Gdy tylko ostrze odsunęło się od jej gardła, odskoczyła jak oparzona. Z tego jednak względu, że jej zmysł wzroku kiepsko działał, a nie miała najmniejszej nawet szansy skupić się na tyle, by wyczarować nowego ognika, chwilę później wpadła na kamienny filar. Przyparła do z całą siłą plecami, rzuciając niepewnie głową na boki, jakby to miało pomóc jej określić zaistniałą sytuację. Więc, ten jak mu tam... Angelus był jakimś wrogiem wielkiej jaszczurki? I znali się? Robiło się coraz ciekawiej. Ireth zaczynała podejrzewać, że znalazła się wewnątrz jakiegoś dawnego sporu, zupełnie nie w czasie, ani nie na miejscu. To było typowe dla jej pecha. Musiała się więc jakoś z tego miejsca wydostać, ale na ślepo nie miała najmniejszych szans. Mogła jednak wrócić do wyjścia po swoim włąsnym śladzie, po zapachu. Ale nie w tej postaci. Gdy była człowiekiem, jej węch nie był na tyle mocny.
Na moment korytarz rozbłysł delikatnym, zielonkawym światłem. Ułamek sekundy i na miejscu dziewczyny stało coś czarnego, wtapiającego się w tło, futrzastego i z błyszczącymi ślepiami. Angelus, jako, że wiedział, iż Ireth jest zmiennokształtną mógł się tego spodziewać, a przynajmniej w pewnej mierze, bo ona przemieniała się zupełnie inaczej niż Ekena, druga polimorfka. Dla smoka, mogło być to dosyć duże zaskoczenie. Bo niby jakim cudem zamiast człowieka, nagle pojawiał się wilk?
Teraz wystarczyło tylko ominąć to wielkie, złote cielsko i gnać co tchu do Puszczy. Tylko jak minąć coś, co zajmuje całą szerokość korytarza?


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=42
A po nocy przychodzi dzień,
A po burzy spokój...

Offline

 

#92 2010-11-10 15:26:50

 Darken_Larhl19

Mieszkaniec stolicy

5845733
Zarejestrowany: 2010-10-18
Posty: 13
Punktów :   
Rasa: Smok
Profesja: Mag Ognia
Totem: Ptak Ti

Re: Korytarz

"cholera nie spodziewałem się tego po Niej". Pomyślałem, ale nie zaskoczył mnie jej widok zamieniającej się w wilka niestety, ale widziałem wiele przypadków poliformi.Dałem jednak jej szansę ucieczki  podrywając się do lotu i  poczekałem chwilkę lewitując nad powierzchnią podłogi.- Uciekaj bo może się stać za chwilę bardzo gorąco, a ie chcę żeby byli postronne osoby. Przypomnij sobie czasy z przed 50 lat drogi Angelusie kiedy ty próbowałeś mnie zabić za to, ze nie słusznie zostałem oskarżony  za zabicie całej twojej rodziny, ale nie ja to  zrobiłem tylko  inny  gad- powiedział  Drako do  Angelusa

Ostatnio edytowany przez Darken_Larhl19 (2010-11-10 15:38:28)

Offline

 

#93 2010-11-11 01:24:48

 Angelus

Mieszkaniec stolicy

status rkofan@aqq.eu
4880466
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 558
Rasa: Wampir
Profesja: Tancerz Cienia
Totem: Ptak Ti

Re: Korytarz

  - Hę ? -  Tylko pytające jęknięcie udało mu się z siebie wyrzucić.  - Nie wiem kim byłem za czasów bycia człowiekiem, ale nie wyglądam bym miał czterdzieści lat. Nie pamiętam swojej rodziny, nie pamiętam nic. Najwyraźniej mnie z kimś pomyliłeś... -  Odpowiedział, rzucając teraz spojrzenie na polimorfkę. Jej zwierzęca forma znacznie różniła się od formy Ekeny. Przeszło mu przez myśl, czy aby obie te Panie się nie znały. Jednak tej odpowiedzi chyba nie było dane mu poznać, nieznajoma szybko odskoczyła od niego i najwyraźniej miała zamiar stąd uciec. Pytanie pozostawiał sobie nowo poznany mu Drako. Nie miał pojęcia skąd mógł go znać, wampirem był bowiem dopiero dekadę, zaś swojego "poprzedniego" życia nie pamiętał. Albo smok się pomylił, albo znał Angelusa, sprzed jego przemiany. Czymże był Angelus, będąc tak stary i zachowując przy tym młodość. Zaś chłopak wyglądał na zaledwie osiemnaście-dwadzieścia lat. To musiała być jakaś pomyłka.  - Co ty możesz o mnie wiedzieć. -  Odparł. W każdym razie gość pojawił się znikąd, podobnie jak nieznajoma. Niby podziemny korytarz, a ludzi tutaj jak na jakimś rynku - pomyślał.


Karta Postaci
http://i53.tinypic.com/2qb82kp.jpg

  Pokój jest kłamstwem - istnieje tylko pasja.
    Dzięki pasji zdobywam siłę.
    Dzięki sile zdobywam moc.
    Dzięki mocy osiągam zwycięstwo, moje okowa pękają.
    Niechaj Moc mnie uwolni.

Offline

 

#94 2010-11-12 10:36:37

 Ireth

http://tnij.org/gg6f

2121920
Skąd: TriCity
Zarejestrowany: 2007-07-11
Posty: 1530
Punktów :   
Rasa: Człowiek (polimorf)
Profesja: Posłaniec
Praca: Pomocnik Sędziego
Totem: Koń
Zwierze: Xnifs - Dajm

Re: Korytarz

Nie, nie. Nie miała zamiaru przebiegać pod cielskiem smoka. Z resztą, ciężko było mówić nawet o przechodzeniu, a nawet o przeczołgiwaniu się. Życie wciąż jeszcze było jej miłe, przynajmniej na tyle. Korytarz, mimo iż naprawdę przestronny, nie mógł pomieścić całej rozpiętości skrzydeł wielkiego gada. Ten więc w żadnej mierze nie miał szans unieść się w powietrze. Co zanczyło, że ona nie mogła pod nim przejść. Z drugiej zaś strony pozostawiał jegomość, który jeszcze chwilę temu, groził jej sztyletem. Żyć, nie umierać, bajeczna sytuacja.
Zamiast uciekać, ile sił w łapach cofnęła się niezdarnie jeszcze kilka kroków, by 'wkleić' się między filar, a ścianę. Tym oto sposobem, była osłonięta z dwóch stron, z trzeciej zaś mając do obrony własne zęby. Musiała przeczekać, aż kryzysowa sytuacja trochę ostygnie, by potem jakoś się z tego miejsca wyrwać. Kto by pomyślał, że zwykłe pomylenie jednego skrętu na samym wejściu do podziemi zaowocuje taką niespodzianką.
Ireth i jej przeklęty brak szczęścia.
Wlepiała spojrzenie błyszczących ślepi to w jedną, to w drugą postać, próbując jakoś rozszyfrować co też za chwilę może się stać.


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=42
A po nocy przychodzi dzień,
A po burzy spokój...

Offline

 

#95 2010-11-15 11:06:07

 Darken_Larhl19

Mieszkaniec stolicy

5845733
Zarejestrowany: 2010-10-18
Posty: 13
Punktów :   
Rasa: Smok
Profesja: Mag Ognia
Totem: Ptak Ti

Re: Korytarz

Drako postąpił parę kroków w przód w kierunku wampira.Mierzył jego wysokość, muskulaturę i zwracał uwagę na jego zachowanie. Wiedział iż z wampirami nie ma żartów, ale ten przypomina  nie co dawnego wroga mej rasy.-Drogi Angelusie sięgnij bardziej w głąb pamięci wiem że to potrafisz bez najmniejszego wysiłku-powiedział Drako

Offline

 

#96 2010-11-16 00:08:21

 Angelus

Mieszkaniec stolicy

status rkofan@aqq.eu
4880466
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 558
Rasa: Wampir
Profesja: Tancerz Cienia
Totem: Ptak Ti

Re: Korytarz

  - Ta rozmowa nie ma sensu. Nie potrafisz zrozumieć prostej rzeczy. -  Oznajmił.  - A teraz zejdź mi z drogi. -  Dodał, nabierając nieco sarkastyczną minę. Pamięć Angelusa ograniczała się do dziesięciu lat, kiedy to obudził się jako wampir. Nie miał zamiaru bowiem, wikłać się z dłuższą rozmowę tłumacząc wszystko po kolei. Smok nie był wart jego uwagi, nie był wart ani jednego spojrzenia. Zapewne smok zdał sobie sprawę, że jego przemiana postawiła go na przegranej pozycji, przez co natychmiast zmienił temat - przynajmniej tak rozumował Angelus. Wpierw arogancja, potem zaś próba dialogu. Drako był doprawdy intrygującą postacią. Wampir gdyby tylko miał okazję, pokazałby mu "kim", a raczej "czym" jest naprawdę. Wtedy jednak stojąca obok nieznajoma mogłaby zobaczyć to i owo. Też musiałaby zginąć, bowiem nikt nie mógł się dowiedzieć, co skrywa w sobie Dowódca Srebrzystych. Nie daj Boże, polimorfka znalazłaby się w Quidsors by złożyć doniesienie na sytuację zaistniałą w Podziemiach Gwiezdnej Wieży, a za biurkiem w gabinecie dowódcy srebrzystych siedziałby właśnie ich prowokator. To nie mogło się stać.  - No już ! -  Wrzasnął, a ekspresja na jego twarzy natychmiast uległa zmianie. Wydawał się być żądny krwi, żądny walki na śmierć swojego przeciwnika. "Innego" Angelusa zdołał zobaczyć jedynie smok stojący przed nim. Nie długo było mu dane cieszyć się takim widokiem, gdyż wampir zaraz się opanował. Zwilżył dolną wargę końcówką języka po czym lekceważąc smoka odwrócił się w stronę polimorfki. Uklęknął przy zmiennokształtnej z całkiem innym wyrazem twarzy, bowiem ciepły uśmiech przyćmiewał wcześniejsze jego zachowanie.  - Wybacz, jestem przeczulony na punkcie nieproszonych gości. Chciałem jedynie odpocząć, a finałem mojego odpoczynku jest wielka jaszczurka i przerażona polimorfka. -  Wyciągnął bladą, lodowatą dłoń w stronę nieznajomej, dając jej wyraźny sygnał, że na rękę by mu była ponowna przemiana w człowieka.  - Angelus. Tak się zwę. Jako Srebrzysty mam obowiązek chronić ludzi. Dlatego też podwajam moje przeprosiny. Pozwolisz, że bezpiecznie wyprowadzę Cię z Korytarzy, jeśli tylko wyrazisz na to zgodę. -  Wyjrzał na chwilę za siebie, sprawdzając czy aby smok i jego ludzka forma zniknęli.


Karta Postaci
http://i53.tinypic.com/2qb82kp.jpg

  Pokój jest kłamstwem - istnieje tylko pasja.
    Dzięki pasji zdobywam siłę.
    Dzięki sile zdobywam moc.
    Dzięki mocy osiągam zwycięstwo, moje okowa pękają.
    Niechaj Moc mnie uwolni.

Offline

 

#97 2011-05-15 15:27:08

 Dark Verreuil

Mieszkaniec stolicy

status verreuil@aqq.eu
6990996
Zarejestrowany: 2009-06-14
Posty: 715
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Kapłan
Praca: Arcykapłan Kompl. Świątynnego
Totem: Gryf
Zwierze: Czarny Kocur, Jajo Smoka Energ

Re: Korytarz

Było południe. Pora Świątynnych Dzwonów i modlitw kapłanów Versa którzy czcili słońce w zenicie.
Pijany Hetrasi wszedł do podziemi wieży nie wiedzieć czemu w poszukiwaniu większej ilosci trunków kiedy to kilka pięter powyżej znajdowała się darmowa karczma.
Szedł opuszczonymi korytarzami kiedy nagle wpadł na ścianę i jakby wytrzeźwiał. Zdziwiony zajściem znów próbował ruszyć przed siebie i po raz kolejny wpadł na "powietrzną ścianę".
-Co do jasnej ku...- nie dokończył zdania.
W- jednej chwili błysnęło oślepiające światło a Hetrasi odleciał 10 stóp do tyłu. To co zobaczył gdy podniósł swoje śmierdzące alkoholem cielsko z ziemi wzbudziło w nim niemy zachwyt... Ale tez strach.
Na środku korytarza unosił się piękny miecz... I pewnym było że nikt nie widział nigdy tak pięknego oręża. Unosił się on nad ziemią w płomieniu. Niebieski płomień rozsyłał po korytarzu co kilka sekund świetliste fale barwy indygo.
Hetrasi na drżących nogach podszedł do ciekawego zjawiska chcąc pozyskać ów oręż. Jednak mimo wszelkich prób nie mógł się zbliżyć na długość ręki.
-Odsuń się śmiertelniku... śmiertelniku... śmiertelniku...- rozległ się enigmatyczny głos.- Ten oręż nie jest dla ciebie... ciebie... ciebie...- głos zdawał się wydobywać z ostrza... Albo z płomienia- Wezwij godnych śmiałków... śmiałków... śmiałków...- rozkazał tajemniczy męski głos.- Idź sługo... sługo... sługo...
Hetrasiemu nie trzeba było powtarzać dwa razy. Natychmiast wybiegł próbując odnaleźć wszystkich chętnych i godnych śmiałków.


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=27

Offline

 

#98 2011-05-15 21:08:07

 Angelus

Mieszkaniec stolicy

status rkofan@aqq.eu
4880466
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 558
Rasa: Wampir
Profesja: Tancerz Cienia
Totem: Ptak Ti

Re: Korytarz

Tak. Karczma była jednym z jego ulubionych miejsc. Nie ze względu na towar, czy towarzystwo. Karczma była jedynym miejsce, w którym mógł swobodnie pić to co lubił najbardziej, a dla większości, jak nie wszystkich jej gości, było to po prostu czerwone wino. Dzień nie pozwalał mu zbytnio opuszczać Wieży, ale skoro żałobny wieczór właśnie nastał, czas było się ruszyć. Wychodząc z pijalni, Ang zauważył wstawioną postać. Początkowo przyszło mu go minąć, ale ekspresja na twarzy pijaczka znacznie przykuła jego uwagę.       - Co jest ? -      Rzucił, przechylając głowę w geście niezrozumienia.


Karta Postaci
http://i53.tinypic.com/2qb82kp.jpg

  Pokój jest kłamstwem - istnieje tylko pasja.
    Dzięki pasji zdobywam siłę.
    Dzięki sile zdobywam moc.
    Dzięki mocy osiągam zwycięstwo, moje okowa pękają.
    Niechaj Moc mnie uwolni.

Offline

 

#99 2011-05-16 18:29:46

 Dark Verreuil

Mieszkaniec stolicy

status verreuil@aqq.eu
6990996
Zarejestrowany: 2009-06-14
Posty: 715
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Kapłan
Praca: Arcykapłan Kompl. Świątynnego
Totem: Gryf
Zwierze: Czarny Kocur, Jajo Smoka Energ

Re: Korytarz

Hetrasi spojrzał na Angelusa wielkimi jak spodki od kawy oczyma.
-Niech mi bogowie wybaczą Panie... Tam... Oręż... Piękny oręż... I mówi.- wypowiadając te słowa energicznie wskazywał na zejście w dół.- W Podziemiach... O na bogów... Piękny oręż... On chce się z kimś widzieć... Mówi z kimś godnym.
Hetrasi był ewidentnie przestraszony. Z dołu zdawało się słyszeć podniecone głosy. Czyżby już ktoś dotarł do tego jakże cennego skarbu?
Faktycznie, czuło się coś w powietrzu... Coś świeżego... A nie powinno tak być. Jak by nie patrzeć, wampir dopiero co wyszedł z pijalni... Powinno cuchnąć.


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=27

Offline

 

#100 2011-05-17 16:41:41

 Chloe

Mieszkaniec stolicy

35162923
Zarejestrowany: 2011-04-30
Posty: 168
Punktów :   
Rasa: Anioł
Praca: Służka
Totem: Formit
Zwierze: Brak

Re: Korytarz

Chloe przechadzała się po korytarzu powolnym krokiem, gdy usłyszała czyjeś głosy. Zaciekawiona podeszła bliżej i zobaczyła przed sobą Angelusa oraz mężczyzne... no cóż... ledwo trzymającego się na nogach. Dziewczyna rozejrzała się dookoła, ale prócz nich nie widziała w korytarzu nikogo.
- Czy wszystko w porządku? - zrabiła krok w stronę Hetrasiego - Stało się coś? - obdarzyła go pytającym spojrzeniem, poczym również z tym samym pytaniem zwróciła się do Misztrza stojącego w pobliżu.

Offline

 

#101 2011-05-17 20:40:43

 Angelus

Mieszkaniec stolicy

status rkofan@aqq.eu
4880466
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 558
Rasa: Wampir
Profesja: Tancerz Cienia
Totem: Ptak Ti

Re: Korytarz

Ehh... Cóż innego pozostało jak westchnąć. W każdym innym przypadku, Ang odwróciłby się i poszedł dalej, jedynym czym się przejmując to jego własne kieszenie interesu. Tym razem, aż nie przystało mu odmawiać pomocy, a nawet gdyby zapragnął odmówić, znaleźliby się świadkowie, chociażby w osobie Chloe.       - Świetnie, po prostu świetnie. Jeszcze Ciebie tu brakowało... -       Oburzył się, rzucając pogardliwe spojrzenie swojej służce.         - Ty tam, zaprowadź mnie tam, skoro musisz... -      Dodał, z dezaprobatą kręcąc głową.


Karta Postaci
http://i53.tinypic.com/2qb82kp.jpg

  Pokój jest kłamstwem - istnieje tylko pasja.
    Dzięki pasji zdobywam siłę.
    Dzięki sile zdobywam moc.
    Dzięki mocy osiągam zwycięstwo, moje okowa pękają.
    Niechaj Moc mnie uwolni.

Offline

 

#102 2011-05-18 15:25:13

 Chloe

Mieszkaniec stolicy

35162923
Zarejestrowany: 2011-04-30
Posty: 168
Punktów :   
Rasa: Anioł
Praca: Służka
Totem: Formit
Zwierze: Brak

Re: Korytarz

Skrzywiła się na dźwięk słów Angelusa i wcale nie starała się tego w jakiś sposób skryć.
- Tak... Brakowało mnie tu - burknęła, ale dalej stała w tym samym miejscu, a wzrok skierowała w stronę Hetrasiego, nie patrząc na Mistrza. Założyła ręce na piersi i czekała, aż mężczyzna coś odpowie, nie zwracając uwagi na Wampira.

Offline

 

#103 2011-05-18 17:57:45

 Dark Verreuil

Mieszkaniec stolicy

status verreuil@aqq.eu
6990996
Zarejestrowany: 2009-06-14
Posty: 715
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Kapłan
Praca: Arcykapłan Kompl. Świątynnego
Totem: Gryf
Zwierze: Czarny Kocur, Jajo Smoka Energ

Re: Korytarz

Hetrasi przez moment spoglądał to na wampira to na kobietę po czym bez słowa zaczął schodzić na dół.
Schody nie były o dziwo tak uciążliwe jak zwykle. Pokonywało się je z dziecinną łatwością.
-Panie... Ten miecz... Nie mogłem go dotknąć... COŚ go chroni.
Po tych słowach wszedł na korytarz.
Świetlista fala barwy indygo przemknęła właśnie przez całą długość. Rozsiewała za sobą woń... zwycięstwa?
Na środku korytarza unosił się przepiękny miecz. Długie bastardowe ostrze połyskiwało niczym wypolerowany kawałek srebra. Jednak nie było to srebro. Gdyby można się było przyjrzeć strukturze metalu, dostrzegło by się jak gdyby fale, kanaliki. Wątpliwym była ocena materiału. Rękojeść zaś ze złota z zatkniętym na gałce ametystem olśniewała swym pięknem i misternymi zdobieniami oraz runami.
Miecz, jeśli w ogóle mówił... Zdawał się teraz milczeć. Płomień w którym spoczywał raz po raz wysyłał świetlną fale barwy indygo.


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=27

Offline

 

#104 2011-05-18 18:26:08

 Chloe

Mieszkaniec stolicy

35162923
Zarejestrowany: 2011-04-30
Posty: 168
Punktów :   
Rasa: Anioł
Praca: Służka
Totem: Formit
Zwierze: Brak

Re: Korytarz

Stała chwilę w ciszy, poczym poszła za mężczyzną, rozglądając się dookoła, kiedy jej uwagę przykuł... świecący miecz? Potrząsneła głową i przetarła oczy, ale nie... nie wydawało się jej. ~W sumie to nie tylko Ty to widzisz~ powiedziała do siebie w myślach, przyglądając się broni. Przyciągała wzrok i wręcz kusiła, żeby jej dotknąc, ale nogi Chloe wrosly  w ziemie i dziewczyna nic nie powiedziała. Skupiła tylko wzrok na orężu i mu poświęcała swoją uwagę, wypatrując najdrobniejszych szczegółów w jego wyglądzie. Można było powiedzieć, że był wspaniały.

Ostatnio edytowany przez Chloe (2011-05-22 00:27:00)

Offline

 

#105 2011-05-22 11:55:48

 Akär

Mieszkaniec stolicy

status mokechat@aqq.eu
11203120
Zarejestrowany: 2010-02-26
Posty: 134
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Mag Bitewny/Mistrz Ognia
Totem: Gryf

Re: Korytarz

Elf stał w ciemnym kącie, przysłuchując się słową moczymordy o niesamowicie potężnym mieczu. Akar z zasady nie wierzy, byle pierwszemu podstępnemu pijaczkowi, który chce naciągnąc łatwo wiernych przechodniów, ale słowa tego hetersi brzmiały wiarygodnie. Mimo to mag musiał się upewnic, więc gdy wyruszli w głąb wieży, nie czekając ruszył za nimi. Nie znał technik skrytobójskich, więc trudno go był nie zauważyc. Po prostu dodał tępa i dołączył się do grupy.


Guest odwróć się, a ja tam będę ...
Avāŕēı ẃά

http://www.zakonswiatla.pun.pl/_fora/zakonswiatla/avatars/1930.jpg

Offline

 

Pokaż kalendarz! Pokaż listę medyczną! Pokaż tablice ogłoszeń!


przerwynik przerwynik

Zakon rozwija się dzięki pracy Pawła Neściora aka Rudik (skrypter php i CSS), Pauliny Kwidzińskiej aka Reira (grafik i ilustrator), Andre Norton (autorka fantasy, której prace są wykorzystywane do uzupełniania świata), Hajime Kanzakiego (autora anime "Slayers", z którego również czerpiemy część rozwiązań i nazewnictwa) i wielu innych, graczach i zwykłych przyjaciołach, poświęcających swój czas i talent dla rozwoju forum i świata Zakonu.

Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Stopka

Reklama Toplisty Wspieramy Zakon w pigułce
Rudik - portfolio TOP50 Gry Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl Napisz do nas
Gra naruto
Mesjasz
narutoogra.pun.pl
Night Moon - Twoja ścieżka fantasy

Wszystko o grze Call of Duty 2
Wszystko o grze warcraft3!
Miecz Prawdy
Najlepsze strony poświęcone RPG, cRPG i Fantasy
Toplista stron o tematyce fantasy rpg itp.
10 Najlepszych Polskich Stron Fantasy
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB


Racjonalista.pl - sprawdź sam
Wielka Rada


Mistrz: Mangel(Urlop):
7659312
stanmangel@aqq.eu


Mistrzyni: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Zastępca Mistrza: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Spec. ds. nietypowych: Darayawus Shiro:
4050011
standaray@aqq.eu


Dziekan: Sulam:
7506594
stansulam@aqq.eu


Bibliotekarka: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Wykładowca Psioniki: Skimrra(Urlop):
6114003
stan adorosa@aqq.eu


Pancermistrz: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Instruktor walk: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Łucznik: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Rada Mniejsza

Opiekunka Doliny Blasku: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Myśliwy: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Ogrodnik: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Projektant: POSZUKIWANY!:

stan


Arcykapłan: Dark Verreuil:
6990996
stanverreuil@aqq.eu


Dowódca Srebrzystych: Angelus:
4880466
stanrkofan@aqq.eu


Sędzia: Kraght'nar:
849959
Statystyki


Stat24:

Googlebot był ostatnio:

Pagerank:


Nagrody:

Katalog stron

Legenda

Oznaczenia postów Maniera pisania postów Grupy
- stary
- zamknięty
- przyklejony
- przekierowanie
- nowy
- zamknięty nowy
- nowy przyklejony
WIELKIE LITERY - krzyk

Kursywa - teksty pisane (poza biblioteką)

Administratorzy

Moderatorzy

Glejt Ducha

Stolica

Raana

Łańcuch

Podróż

Zwykły tekst - opisy czynności i dialogi Pogrubienie - NPC sterowane przez graczy (krwawniki, etc.)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
zakonswiatla.pun.pl