Zakon Światła Ostoja Fantazji

  • Pamiętniki
  • Galeria

Reklama

  • Rudik - portfolioKroniki Fallathanu - Najlepszy MMORPG Tekstowy

Gazeta

  • Przesuń w dół scrollem by przeczytać resztę!
    Czytaj więcej...
Facebook ZakonnyRSS

Ogłoszenie

Sprawdź fazę księżyców! Posłuchaj herolda! Pokaż list gończy! Sprawdź warunki pogodowe! Zbieraj zioła!
Posłuchaj adepta świątynnego! Sprawdź tablice projektową! Czytaj nagłówek gazety!

Całe forum Zakonu Światła podlega ochronie praw autorskich! Wszystkie prawa zastrzeżone! / All rights reserved!
przerwynikprzerwynik


Optymalne przeglądanie forum umożliwia przeglądarka Opera!

Jesteś nowy/a/e? ABC Zakonu! - kliknij a wiele zrozumiesz!


Aktualnie odbywa się EVENT! Początek w TYM MIEJSCU! Każdy chętny jest proszony o napisanie tam posta który informuje o przybyciu postaci.
przerwynikprzerwynik

Zarząd przypomina o powszechnym obowiązku wypełnienia zakładki "Komunikatory" w profilu. Nie wywiązanie się może wiązać się z przykrymi konsekwencjami, oraz utrudnieniami w grze.
przerwynikprzerwynik

przerwynikprzerwynik


#256 2011-04-10 20:14:45

 Angelus

Mieszkaniec stolicy

status rkofan@aqq.eu
4880466
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 558
Rasa: Wampir
Profesja: Tancerz Cienia
Totem: Ptak Ti

Re: Gabinet

Schodząc z czegoś, czego Angelus nie potrafił określić słowami ujął wzrokiem pomieszczenie. Faktycznie. Wszystko wydawało się inne, nowymi oczyma. Kilka chwil temu, czuł niewyobrażalny, ból. Więc, ten teraz, jedynie szarpał jego psychikę.      - To już ? -      Odparł, stojąc na zachwianych nogach. Jedyną rzecz, którą tak bardzo teraz pragnął był sen. Przynajmniej podczas snu ból znikał, bynajmniej nie był tak odczuwalny. Udając się w stronę lustra, przez chwilę zawahał się, nie będąc pewny czy pozna siebie samego, w nowym ciele. Cóż, nie do końca było tak jak zapewniał go Arghez. Choć twarz była identyczna, podobnie jak reszta ciała, mankamentem pozostawał kolor włosów. ~Blondyn?~ Pomyślał przeglądając się w lustrze. Było to już mu całkowicie obojętne, ważne że miał nowe ciało, nowe możliwości i o wiele większą chęć władzy.     - Upadły Anioł, Nieumarły Wampir i Mistrz Zakonu w jednym. Cóż za ironia. -      Rzekł, lecz bardziej do siebie, przyglądając się bliźnie w kształcie odwróconej litery 'V' na plecach.


Karta Postaci
http://i53.tinypic.com/2qb82kp.jpg

  Pokój jest kłamstwem - istnieje tylko pasja.
    Dzięki pasji zdobywam siłę.
    Dzięki sile zdobywam moc.
    Dzięki mocy osiągam zwycięstwo, moje okowa pękają.
    Niechaj Moc mnie uwolni.

Offline

 

#257 2011-04-19 20:58:19

 Arghez

Bogowie są niczym

status arghez@aqq.eu
12005268
Call me!
Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 1256
Punktów :   
Rasa: Upadły Anioł
Praca: Grabarz
Zwierze: Blador, Save

Re: Gabinet

- No więc... Twoja siła jest o wiele większa. Jesteś w stanie wytrzymać niewyobrażalne obciążenia i obrażenia. Zdolność twojej percepcji jest nieporównywalna, chociaż nad tym i tak będziesz pracował. Możesz latać dzięki tym z tyłu - Wskazał na skrzydła - Rada ode mnie, trzymaj je związane i przez CAŁY CZAS próbuj się uwolnić. Z czasem dokładaj kolejne pasy. W moim przypadku jest to sposób wręcz idealny. Najgorszy jest w tym wszystkim ból... Jednak on po śnie nie będzie Ciebie dotyczył... A teraz łap to i ubierz się - Rzucił w jego stronę koszulą i spodniami które akurat leżały na biurku - To tam w kroku też jest takie samo.
W miejscu byłego ciała leżał jedynie jego ekwipunek i podziurawione ciuchy.
- Tymczasem... Nie zapomnij o naszym układzie.


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=34
(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!

Boku wa bakemono, datteie kedamono!

Offline

 

#258 2011-04-20 00:03:17

 Angelus

Mieszkaniec stolicy

status rkofan@aqq.eu
4880466
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 558
Rasa: Wampir
Profesja: Tancerz Cienia
Totem: Ptak Ti

Re: Gabinet

      - A niech to ! Muszę się tego pozbyć ! -     Odparł, rzucając spojrzeniem na skrzydła.
       - Cholerne pióra. Eh... -      Westchnął, powoli i z trudem wciągając ubrania. Zebrawszy ekwipunek, skierował się do wielkiej komody w poszukiwaniu peleryny. Nie mógł się teraz pokazywać na słońcu, jak i z tymi skrzydłami. Zaciągając kaptur na twarz, rzucił spojrzeniem w stronę maga.
      - Pamiętam. Do następnego spotkania, magu. -      Przekroczył próg drzwi znikając w ciemnościach korytarzy Gwiezdnej Wieży. Następny cel ? Kuźnia. Wampir potrzebował lekkiej, aczkolwiek wytrzymałej zbroi, doszywanej peleryny, nagolenników i hełmu. Wszystkie te części zbroi miałyby być specjalnie zaprojektowane dla nowego Mistrza, oraz wzór dla nowych mundurów srebrzystych.


____________________________________________________________________



Otworzywszy drzwi przed anielicą, wpuścił ją do środka. Na samym szczycie wieży bowiem znajdowała się siedziba Mistrza Zakonu.     - Siadaj, śmiało. -    Poprosił Chloe, sam zaś usiadł za biurkiem, na miejscu właściciela tej wieży. Przez chwilę zapadła niezręczna cisza, po czym wampir, w szerokim uśmiechu oznajmił.     - Nazywam się Angelus, Mistrz Zakonu, w czym mogę Ci służyć ? -     Założył obie nogi na stół, huśtając lekko na boki fotelem. Ang wydawał się być rozbawiony całą tą sytuacją, tym bardziej że miał przed sobą anioła.


Karta Postaci
http://i53.tinypic.com/2qb82kp.jpg

  Pokój jest kłamstwem - istnieje tylko pasja.
    Dzięki pasji zdobywam siłę.
    Dzięki sile zdobywam moc.
    Dzięki mocy osiągam zwycięstwo, moje okowa pękają.
    Niechaj Moc mnie uwolni.

Offline

 

#259 2011-04-30 19:51:24

 Chloe

Mieszkaniec stolicy

35162923
Zarejestrowany: 2011-04-30
Posty: 168
Punktów :   
Rasa: Anioł
Praca: Służka
Totem: Formit
Zwierze: Brak

Re: Gabinet

Patrzyła się przez chwilę w niedowierzaniu na Angleusa, który wydawał się być rozbawiony. Rozejrzała się jeszcze po pomieszczeniu po czym jej wzrok ponownie utkwił na nim.
- To Ty jesteś Mistrzem Zakonu? - zapytała, a w jej głosie wciąż pobrzmiewało zdziwienie. Nie czekając jednak na odpowiedź dodała: - Dobrze... To może przejdźmy do rzeczy.

Offline

 

#260 2011-04-30 20:03:18

 Angelus

Mieszkaniec stolicy

status rkofan@aqq.eu
4880466
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 558
Rasa: Wampir
Profesja: Tancerz Cienia
Totem: Ptak Ti

Re: Gabinet

   - Ani wasza wysokość ? Ani ukłonu ? Hm... -   Roześmiał się.    - No dobrze. Czyli interesuje Cię praca dla mnie... Sprzątanie gabinetu, sprzątanie sypialni, szykowanie mi strojów, oczywiście również obsługa przy poczęstunkach... Nie jestem tyranem, nie będę pstrykał palcami gdy będę Cię potrzebował, wyjaw mi jedynie swe imię. -    Ściągnął nogi ze stołu, przysuwając się do biurka.     - W zamian mogę zaoferować Ci dach nad głową, bezpieczeństwo i trochę pieniędzy. Zainteresowana ? Ahh i obiecuję w miarę możliwości nie żywić się Tobą. -     Zmierzył anielicę dwuznacznym spojrzeniem, oczekując odzewu na propozycję


Karta Postaci
http://i53.tinypic.com/2qb82kp.jpg

  Pokój jest kłamstwem - istnieje tylko pasja.
    Dzięki pasji zdobywam siłę.
    Dzięki sile zdobywam moc.
    Dzięki mocy osiągam zwycięstwo, moje okowa pękają.
    Niechaj Moc mnie uwolni.

Offline

 

#261 2011-04-30 20:12:33

 Chloe

Mieszkaniec stolicy

35162923
Zarejestrowany: 2011-04-30
Posty: 168
Punktów :   
Rasa: Anioł
Praca: Służka
Totem: Formit
Zwierze: Brak

Re: Gabinet

"..obiecuję w miare możliwości nie żywić sie Tobą" Przełknęła głośno ślinę, poczym jednak pokiwała głową.
- Zgadzam się, a na imię mam Chloe - uśmiechnęła się, ale tym razem trochę niepewnie. - To... kiedy mam zacząć? - zapytała. Ponownie na jej twarzy gościł uśmiech. Pomimo przerażającej myśli, że mogłaby zostać przekąską bardziej czerpała satysfakcje z tego, że będzie mogła pomagać, a nie siedziec bezczynnie i zastanawiac się nad kolejną podróżą. Teraz zdobyła już pewność, że zatrzyma sie w zakonie.

Offline

 

#262 2011-04-30 20:32:07

 Angelus

Mieszkaniec stolicy

status rkofan@aqq.eu
4880466
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 558
Rasa: Wampir
Profesja: Tancerz Cienia
Totem: Ptak Ti

Re: Gabinet

     - Możesz nawet teraz. Widzisz te drzwi ? -     Pokazał, na lewą ścianę od gabinetu, na której znajdowały się pozłacane drzwi.     - Tam jest moja sypialnia, póki co możesz spać tam. Ja i tak nie zażywam w nocy snu, więc pokój jest Twój. Znajdziesz tam różnorodne ubrania, a więc ubierz się w to co pasuje Ci najbardziej, nie zapominając komu służysz. Jest tam również łazienka gdybyś potrzebowała się odświeżyć, ogółem wszystko to czego potrzebują anioły... Poprzedni Mistrz był aniołem, a więc rozumiesz. Hmm... Pamiętaj jednak o dochowaniu tajemnicy, od czasu do czasu być może usłyszysz bądź zobaczysz rzeczy, których powtórzyć móc nie będziesz, a więc ostrzegam. Możesz chodzić gdzie chcesz, Wieża jest teraz Twoim domem, jednak pamiętaj by być na każdą moją potrzebę. Coś jeszcze chcesz wiedzieć ? -    Kończąc monolog, wyjął z jednej z szuflad pergamin, na którym wypisał kilka treściwych słów, po czym dobywając złotego pióra, przebił nim własny naskórek nanosząc podpis. Kończąc, dokładnie wyczyścił pióro z własnej krwi, przesuwając pergamin w stronę anielicy.     - A więc Chloe... piękne imię -   


Karta Postaci
http://i53.tinypic.com/2qb82kp.jpg

  Pokój jest kłamstwem - istnieje tylko pasja.
    Dzięki pasji zdobywam siłę.
    Dzięki sile zdobywam moc.
    Dzięki mocy osiągam zwycięstwo, moje okowa pękają.
    Niechaj Moc mnie uwolni.

Offline

 

#263 2011-04-30 20:43:40

 Chloe

Mieszkaniec stolicy

35162923
Zarejestrowany: 2011-04-30
Posty: 168
Punktów :   
Rasa: Anioł
Praca: Służka
Totem: Formit
Zwierze: Brak

Re: Gabinet

- Hmm.. - zastanowiła się na moment. - Chyba wiem już wszystko, dziękuję. Nie będę sprawiać kłopotów - posłała wampirowi swój piękny uśmiech.
Popatrzyła jeszcze w strone pozłacanych drzwi. - Ja nie chciałabym robić kłopotów - odwróciła ponownie głowę w stronę rozmówcy - Nie musze zajmowac Twojej sypialni.
Pomyślała o miejscu, w którym kazdy może się przespać za darmo i nie sprawiając kłopotów nikomu. Od poczatku zastanawiała się nad tamtym Przytułkiem. Mogła tam nocować, więc pożegnała się z Mistrzem skłaniając lekko głowę.

Ostatnio edytowany przez Chloe (2011-06-04 21:49:44)

Offline

 

#264 2011-05-01 12:12:04

 Angelus

Mieszkaniec stolicy

status rkofan@aqq.eu
4880466
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 558
Rasa: Wampir
Profesja: Tancerz Cienia
Totem: Ptak Ti

Re: Gabinet

- Zaczekaj. Ten pokój i tak stoi pusty... Ale jak chcesz. Obiecałem Ci bezpieczeństwo, a nigdzie nie będziesz tak bezpieczna jak tutaj. Nalegam -
Przerwał Chloe wyjście z gabinetu. Topiąc spojrzenie, w jej anielsko białych skrzydłach, zaczął zastanawiać się od czego to zacząć. W końcu ma anioła na swoich usługach... Chloe pragnie nieść pomoc innych, a jeśli pomoc miałaby wartości erotyczne ? ~ Uśmiechnął się wampir, sam do siebie.
- Nie podoba Ci się tutaj ? A może się mnie boisz ? -
Zmierzył ją przenikliwym spojrzeniem, zaś na ustach czaił mu się tajemniczy uśmiech.


Karta Postaci
http://i53.tinypic.com/2qb82kp.jpg

  Pokój jest kłamstwem - istnieje tylko pasja.
    Dzięki pasji zdobywam siłę.
    Dzięki sile zdobywam moc.
    Dzięki mocy osiągam zwycięstwo, moje okowa pękają.
    Niechaj Moc mnie uwolni.

Offline

 

#265 2011-05-01 13:12:20

 Chloe

Mieszkaniec stolicy

35162923
Zarejestrowany: 2011-04-30
Posty: 168
Punktów :   
Rasa: Anioł
Praca: Służka
Totem: Formit
Zwierze: Brak

Re: Gabinet

Zastanawiała się nad słowami Angelusa. Z jednej strony obawiała się go, ale to tylko ze względu na jego rasę. Nie spotkała sie jeszcze z krwiopijcą i tak naprawdę nie myślała, że to kiedykolwiek nastanie. Z drugiej zas strony uważała go za kogoś dobrego, nie miała ochoty ruszać w kolejne podróże, spodobało jej sie w zakonie, a to właśnie dzięki jemu. Pierwsza osoba, która z nią rozmawiała, w dodatku zaoferowała schronienie. Dlaczego by tego nie przyjąć?
- Podoba mi się tutaj, dlatego miałam zamiar zostać w Zakonie - spojrzała mu w oczy. - Jeżeli naprawdę nie będę sprawiac problemów, a pokój jest pusty... to czemu nie, prawda? - uśmiechnęła się, po czym popatrzyła w stronę złotych drzwi - Mogę zostać. A teraz... czy jestem Ci potrzebna? - zapytała po chwili zastanowienia. Myślała o tym, żeby iść i pozwiedzać jeszcze trochę, jednak nei chciała zaniedbywać obowiązków.

Ostatnio edytowany przez Chloe (2011-05-01 17:54:44)

Offline

 

#266 2011-05-01 18:50:51

 Angelus

Mieszkaniec stolicy

status rkofan@aqq.eu
4880466
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 558
Rasa: Wampir
Profesja: Tancerz Cienia
Totem: Ptak Ti

Re: Gabinet

- To wszystko. Jesteś wolna. Możesz iść. Jeśli będziesz potrzebować towarzystwa, daj znać. - Oznajmił. Tym razem kompletnie położył się na fotelu, zawieszając nogi, na parapecie okna.   - Za kilka dni będziesz mi potrzebna, ktoś musi odebrać mój nowy strój od kowala. Powiadomię Cię. -    Rzekł zza fotela, topiąc wzrok w woni nocnego przesilenia.


Karta Postaci
http://i53.tinypic.com/2qb82kp.jpg

  Pokój jest kłamstwem - istnieje tylko pasja.
    Dzięki pasji zdobywam siłę.
    Dzięki sile zdobywam moc.
    Dzięki mocy osiągam zwycięstwo, moje okowa pękają.
    Niechaj Moc mnie uwolni.

Offline

 

#267 2011-05-01 18:57:24

 Chloe

Mieszkaniec stolicy

35162923
Zarejestrowany: 2011-04-30
Posty: 168
Punktów :   
Rasa: Anioł
Praca: Służka
Totem: Formit
Zwierze: Brak

Re: Gabinet

- Dobrze - kiwnęła głową i patrzyła się przez chwilę na Angleusa, poczym skierowała się w stronę wyjścia. MIała ochotę rozluźnić się oraz rozruszać skrzydła... ~Kiedy ja ostatni raz wzbiłam się w powietrze? ~ pomyślała, uświadamiając sobie jak jej tęskno za niebem i wiatrem szeleszczącym między piórami. Skłoniła głowę i wyszła żwawym krokiem z gabinetu.

_________________________________________



Zapukała cicho do drzwi gabinetu, poczym weszła po uzyskaniu pozwolenia. Miała dziś na sobie białą sukienkę bez pleców nie sięgającą nawet kolan, która przylegała bardzo do jej delikatnego ciała. Jasne włosy opadały swobodnie na ramiona, aż do pasa. Uśmiechnęła się do Angelusa słodko i podeszła do biurka podając trzy pergaminy.
- Proszono Cię, abyś złożył podpis na każdym z nich - powiedziała.

Ostatnio edytowany przez Chloe (2011-05-02 09:49:33)

Offline

 

#268 2011-05-02 13:09:44

 Angelus

Mieszkaniec stolicy

status rkofan@aqq.eu
4880466
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 558
Rasa: Wampir
Profesja: Tancerz Cienia
Totem: Ptak Ti

Re: Gabinet

  Pełen błogości, wynurzony został z krainy snu, a pierwsze co zobaczył to... Anioł. No tak zapewne jeszcze śpię ~ Przeszło mu przez myśl, do czasu kiedy anioł wydawał się być coraz bardziej znajomy. Odzyskując już pełną świadomość spojrzał na papiery, następnie na Chloe, skrupulatnie badając jej nastrój.
- Mam to podpisać, bo ? - Przekręcił głową w geście niezrozumienia. Pierwsze dni w pracy, a już ma coś podpisywać ? Jakoś nie mogło mu to przejść przez myśl.
- Czego tak naprawdę chcesz ? -


Karta Postaci
http://i53.tinypic.com/2qb82kp.jpg

  Pokój jest kłamstwem - istnieje tylko pasja.
    Dzięki pasji zdobywam siłę.
    Dzięki sile zdobywam moc.
    Dzięki mocy osiągam zwycięstwo, moje okowa pękają.
    Niechaj Moc mnie uwolni.

Offline

 

#269 2011-05-02 13:17:46

 Chloe

Mieszkaniec stolicy

35162923
Zarejestrowany: 2011-04-30
Posty: 168
Punktów :   
Rasa: Anioł
Praca: Służka
Totem: Formit
Zwierze: Brak

Re: Gabinet

- Ja niczego nie potrzebuję - zaczeła. - Kazano mi tylko to Tobie przekazać do podpisu, nie znam dokładnych szczegółów. Przyszłam i przyniosłam - wskazała na papiery leżące przed Mistrzem - tylko tyle - przypatrywała się mu w milczeniu i czekała, aż podpisze dokumenty. ~ Proszę, podpisz to! Ja naprawde nie chcę kłopotów~ powtarzała w myślach, czekając na odpowiedź.

Offline

 

#270 2011-05-02 18:35:31

 Angelus

Mieszkaniec stolicy

status rkofan@aqq.eu
4880466
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 558
Rasa: Wampir
Profesja: Tancerz Cienia
Totem: Ptak Ti

Re: Gabinet

Hmm... Coś było nie tak w Chloe. Zazwyczaj nieskazitelna i czysta dusza teraz była niewyraźna. Targał nią emocje i rosło jej ciśnienie.      - Skąd masz te papiery ? -     Spytał lustrując ją wzrokiem. Duże czarne źrenice, zdawały się przewiercać duszę i umysł Chloe, dociekając prawdy. Wyciągnął po nie dłoń, by móc sprawdzić ich zawartość, wciąż nie spuszczając wzroku z anielicy.


Karta Postaci
http://i53.tinypic.com/2qb82kp.jpg

  Pokój jest kłamstwem - istnieje tylko pasja.
    Dzięki pasji zdobywam siłę.
    Dzięki sile zdobywam moc.
    Dzięki mocy osiągam zwycięstwo, moje okowa pękają.
    Niechaj Moc mnie uwolni.

Offline

 

Pokaż kalendarz! Pokaż listę medyczną! Pokaż tablice ogłoszeń!


przerwynik przerwynik

Zakon rozwija się dzięki pracy Pawła Neściora aka Rudik (skrypter php i CSS), Pauliny Kwidzińskiej aka Reira (grafik i ilustrator), Andre Norton (autorka fantasy, której prace są wykorzystywane do uzupełniania świata), Hajime Kanzakiego (autora anime "Slayers", z którego również czerpiemy część rozwiązań i nazewnictwa) i wielu innych, graczach i zwykłych przyjaciołach, poświęcających swój czas i talent dla rozwoju forum i świata Zakonu.

Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Stopka

Reklama Toplisty Wspieramy Zakon w pigułce
Rudik - portfolio TOP50 Gry Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl Napisz do nas
Gra naruto
Mesjasz
narutoogra.pun.pl
Night Moon - Twoja ścieżka fantasy

Wszystko o grze Call of Duty 2
Wszystko o grze warcraft3!
Miecz Prawdy
Najlepsze strony poświęcone RPG, cRPG i Fantasy
Toplista stron o tematyce fantasy rpg itp.
10 Najlepszych Polskich Stron Fantasy
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB


Racjonalista.pl - sprawdź sam
Wielka Rada


Mistrz: Mangel(Urlop):
7659312
stanmangel@aqq.eu


Mistrzyni: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Zastępca Mistrza: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Spec. ds. nietypowych: Darayawus Shiro:
4050011
standaray@aqq.eu


Dziekan: Sulam:
7506594
stansulam@aqq.eu


Bibliotekarka: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Wykładowca Psioniki: Skimrra(Urlop):
6114003
stan adorosa@aqq.eu


Pancermistrz: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Instruktor walk: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Łucznik: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Rada Mniejsza

Opiekunka Doliny Blasku: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Myśliwy: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Ogrodnik: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Projektant: POSZUKIWANY!:

stan


Arcykapłan: Dark Verreuil:
6990996
stanverreuil@aqq.eu


Dowódca Srebrzystych: Angelus:
4880466
stanrkofan@aqq.eu


Sędzia: Kraght'nar:
849959
Statystyki


Stat24:

Googlebot był ostatnio:

Pagerank:


Nagrody:

Katalog stron

Legenda

Oznaczenia postów Maniera pisania postów Grupy
- stary
- zamknięty
- przyklejony
- przekierowanie
- nowy
- zamknięty nowy
- nowy przyklejony
WIELKIE LITERY - krzyk

Kursywa - teksty pisane (poza biblioteką)

Administratorzy

Moderatorzy

Glejt Ducha

Stolica

Raana

Łańcuch

Podróż

Zwykły tekst - opisy czynności i dialogi Pogrubienie - NPC sterowane przez graczy (krwawniki, etc.)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs łódz