Zakon Światła Ostoja Fantazji

  • Pamiętniki
  • Galeria

Reklama

  • Rudik - portfolioKroniki Fallathanu - Najlepszy MMORPG Tekstowy

Gazeta

  • Przesuń w dół scrollem by przeczytać resztę!
    Czytaj więcej...
Facebook ZakonnyRSS

Ogłoszenie

Sprawdź fazę księżyców! Posłuchaj herolda! Pokaż list gończy! Sprawdź warunki pogodowe! Zbieraj zioła!
Posłuchaj adepta świątynnego! Sprawdź tablice projektową! Czytaj nagłówek gazety!

Całe forum Zakonu Światła podlega ochronie praw autorskich! Wszystkie prawa zastrzeżone! / All rights reserved!
przerwynikprzerwynik


Optymalne przeglądanie forum umożliwia przeglądarka Opera!

Jesteś nowy/a/e? ABC Zakonu! - kliknij a wiele zrozumiesz!


Aktualnie odbywa się EVENT! Początek w TYM MIEJSCU! Każdy chętny jest proszony o napisanie tam posta który informuje o przybyciu postaci.
przerwynikprzerwynik

Zarząd przypomina o powszechnym obowiązku wypełnienia zakładki "Komunikatory" w profilu. Nie wywiązanie się może wiązać się z przykrymi konsekwencjami, oraz utrudnieniami w grze.
przerwynikprzerwynik

przerwynikprzerwynik


#1 2008-10-18 19:13:56

 Winno

Zastępca Mistrza Zakonu

2618814
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2007-11-30
Posty: 613
Punktów :   
Rasa: Człowiek z domieszką elfa
Profesja: Łajdak
Praca: Brak
Totem: Niedźwiedź
Zwierze: Brak
WWW

[Międzyświat] Kaltanar - Opanowany przez Chaos

UNICESTWIONY
UWAGA: Każdy kto pojawi się w tym miejscu bez uprzedniej zgody (można ją otrzymać w Holu Marmurowym) zostanie natychmiastowo cofnięty do Terry (post zostanie usunięty)Nie znana jest przeszłość tego świata zaś nazwę wmyślili mieszkańcy Raańskiej wioski nieopodal której portal odkryto. Międzyświat ten przypomina wielką, szarą, pełna pyłu pustynię. A wszystko to przez armie chaosu, które jakiś eon temu zawładnęły światem i zniszczyły go doszczętnie. Duża ich część nadal stacjonuje tu w ruinach miast.

Oddziały wroga już kilkakrotnie zapuszczały się na Terrę więc czym szybciej portal zostanie zamknięty tym lepiej. Takie właśnie jest zadani zakonników. Oczyścić teren z ewentualnych mutantów i rycerzy chaosu, rzucić złożone zaklęcie niszczenia portalu po czym uciec czym prędzej z powrotem.

Portal znajduje się na nagim wzgórzu znacznej wysokości. Z trzech stron jest kilkunastometrowe urwisko, zaś wąska ścieżka prowadzi w dól i wkrótce przechodzi w wąwóz.

Offline

 

#2 2009-01-03 19:49:27

 Sol

Posiadacz Glejtu Ducha

Skąd: Nieboskłon
Zarejestrowany: 2008-11-21
Posty: 202
Punktów :   
Rasa: Nimfa Nocy
Profesja: Kurtyzana
Praca: Kurtyzana
Totem: Koń
Zwierze: brak

Re: [Międzyświat] Kaltanar - Opanowany przez Chaos

Świadomość powracała z początku powoli. Bardzo powoli, jakby wychodząc z Czeluści na światło...wspinając się po dziesięciu tysiącach schodów. Powoli i nieubłaganie, bo kiedy była coraz bliżej zwiększała się intensywność czucia...Przytomność, niczym stado galopujących koni, powróciła, tratując wszystko, co stanęło jej na drodze.
A ona czuła jedynie Ból. W każdej cząstce swojego ciała. Każdą komórkę rozdzierało Cierpienie wielkie i okrutne.
Zdawało się, że tylko Ból ją wypełnia. Że ona sama jest Bólem. Ale poczuła coś jeszcze. Krew z rozciętej wargi i smak piachu.
Powieki musiały ważyć niezmiernie dużo. Tyleż samo więc wysiłku włożyła by je otworzyć. Ale z początku nic nie widziała. Tylko zamglony, mętny obraz, jakby mleczna zasłona przesłaniała jej oczy. Chciała wydać z siebie jęk, ale tylko skrzywiła usta w ohydnym grymasie. Twarz umazaną miała we krwi, spopielonej ziemi i łzach. Włosy w zupełnym nieładzie, splątane w jeden wielki kołtun. Ciało sine od krwiaków.
Nie wiedziała, gdzie jest. Co tu robi i co się stało. Nie miała siły, by o tym myśleć. Jej umysł ogarniała pustka. Zupełnie, jakby straciła pamięć.
Gdyby tylko mogła się jakoś ruszyć...
Nie, nie, nieee...jak to boli - skamlała w myślach po próbie przesunięcia ręki. - Już nie będę. Obiecuję. Ale niech przestanie...
Oddychała płytko i pospiesznie, co również sprawiało jej ból.
Nigdy. Nigdy dziewczyna jeszcze tak nie cierpiała. Tak nieludzko...jak na najgorszych torturach. Jak przy przypalaniu rozgrzanym do białości żelazem...jak przy wyrywaniu paznokci czy wszystkich zębów...
Może to tylko zrządzenie losu. A może był w tym jakowyś cel? Może miała poznać czym jest Cierpienie. Przeżyć całe zło, jakie wyrządziła innym.
Przeklęta, wyklęta, stracona - pomyślała, targnęły nią silne spazmy.
Doznała kolejnej fali niewyobrażalnego bólu, który odebrał jej przytomność.
Zemdlała.


Karta postaci
Historia w Balladzie opisana
...Za dnia jeszcze, przed świtaniem, wychodziła na rozstaje,
przed kapliczką tam błagała,co by młodość wieczną miała.
Pan Bóg głuchy na próżności, lico zmarszczył jej w starości.
Szatanowi niosła duszę,wieczną mieć urodę muszę!
Tamten zgodził się od razu, krwią cyrograf kazał mazać.
Daję młodość bez pytania, do pierwszego zakochania...

Offline

 

#3 2009-01-08 14:46:53

 Winno

Zastępca Mistrza Zakonu

2618814
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2007-11-30
Posty: 613
Punktów :   
Rasa: Człowiek z domieszką elfa
Profesja: Łajdak
Praca: Brak
Totem: Niedźwiedź
Zwierze: Brak
WWW

Re: [Międzyświat] Kaltanar - Opanowany przez Chaos

Obudził ją oślizgły dotyk na ramieniu. Ciągle paliła ją gorączka wiec dodatkowo wydał się przerażająco zimny. Gdy otwarła napuchnięte do granic możliwości powieki dostrzegła wnętrze namiotu i stojących nad nią trzech mutantów. Ledwo ich wiedziała ale bez trudu dostrzegła ze dotyka jej coś przypominającego skrzyżowanie ośmiornicy i goryla. Wszyscy jak na komendę dziwnymi głosy zachichotali wykrzywiając w parodii uśmiechu szpetne facjaty. Jednym, potężnym ruchem zdarto z niej marynarskie łachmany. Ból rozszedł się po całym ciele. Nie miała siły by walczyć, bez problemu ją rozkrzyżowali. Poczuła jak pierwszy raz jeden z nich się w niej porusza...

Offline

 

#4 2009-01-08 18:57:19

Lukas

Władca Szczurów

7506945
Zarejestrowany: 2006-08-26
Posty: 1032
Punktów :   
Rasa: człowiek
Profesja: złodziej / najemnik
Praca: 50
Totem: S=5; W=5; Sz=5; I=5; M=5; U=0
WWW

Re: [Międzyświat] Kaltanar - Opanowany przez Chaos

Podróż przez portal była nieprzyjemna. Kolejna z nieprzyjemnych rzeczy, które spotkały Lukasa w ostatnim czasie i który miały go jeszcze wkrótce spotkać.
Złodziej nie poczuł, że żołądek podchodzi mu do gardła a głowa pęka, jakoby rozłupywał ją krasnoludzki oskard. Nie miał na to czasu. Teraz wypełniało go tylko przerażenie, zdominowane przez przepełniającą go desperację. Ona gdzieś tu była, w tym cuchnącym, szaroburym świecie.
Lukas rozejrzał się desperacko. Ujrzał tylko ścieżkę, biegnącą w dół porośniętego szarą, suchą trawą zbocza i rozciągający się nieco dalej, straszliwy widok... Całą, ogromną, ciągnącą się po choryzont równinę z żadka porastały tylko zdeformowane kształty, będące szyderstwem z drzew i krzewów. Wszystko było szaro-bure, roślinność błyskała niezdrową, jadowitą zielenią i żółcią... Znad choryzontu unosił się bezkształtny opar, białawy jak trąd, a smoliście czarne niebo wisiało podejżanie nisko, błyskając straszliwymi sylwetkami biegnących po niebie, monstrualnych gwiazd-księżyców-planetoid-czyczegośtam.
A gdzieś w tym wszystkim zaginęła Nikoletta... Złodzieja przeszedł dreszcz. W wizji Araviala widział ją pode samym portalem... Musiała gdzieś tu być! Chociaż...wszak widział takoż zbliżających się do niej mutantów! MUTANTÓW!!!
Rzeźmieszek jęknął żałośnie, wyobrażając sobie, co te bestie mogły z nią zrobić... Przed jego oczyma, wbrew woli jęły wykwitać straszliwe obrazy...
-NIE!!! -ryknął tak głośno, ze niechybnie, słyszano go w promieniu wielu mil. Nie przemawiał już za pośrednictwem gardła -jeśli to możliwe -przemawiał przez niego sam gniew. -NIKOLA!!! -wrzasnął, chcąc, by Ona go usłyszała. Gdziekolwiek jest. -IDĘ DO CIEBIE!!! JUŻ IDĘ!!!


Miłować Ciebie, to jest życia mego cel, /Nadobna
Ettariel, /Pozwól zachować tedy wspomnień skarb,/
I Czarodziejski kwiat, /Miłości zakład twej i znak,/
Kroplami rosy niby łzami posrebrzony...

"Okręt to nie kadłub, żagiel i takielunek...Te rzeczy są na nim niezbędne, ale jest też czymś więcej. 
Okręt to wolność!!!"

"I chociaż płonie serce twe -Ona ci nie pisana! Tak kończą się pożary serc -oceanem rozstania..."

Offline

 

#5 2009-01-08 19:35:23

 Winno

Zastępca Mistrza Zakonu

2618814
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2007-11-30
Posty: 613
Punktów :   
Rasa: Człowiek z domieszką elfa
Profesja: Łajdak
Praca: Brak
Totem: Niedźwiedź
Zwierze: Brak
WWW

Re: [Międzyświat] Kaltanar - Opanowany przez Chaos

Dziwnym byłoby, gdyby nie ściągnął swym rykiem żadnej istoty. Z pyłu przed poczęła się wyłaniać istota ogromna, nieznana uczonym Terry. Ziemia popękała, wielki, zdeformowany pająk, pobłyskujący metalicznie łuskami ze stali i twarzą nie tyle pajęczą co ludzką. Czy raczej parodia ludzkiej twarzy. Jego nogi, typowe dla pająków byłą zakończone włochatymi, czarnymi dłońmi opatrzonymi w kilkucentymetrowe pazury. "Wyłanianie" nie trwało długo. Potwór z dziwnym piskiem rzucił się na samotnego łotrzyka.

Offline

 

#6 2009-01-08 20:03:53

Tinúviel

Tropicielka

status 5701438
5201121
Skąd: Często się chowam.
Zarejestrowany: 2007-08-22
Posty: 1043
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Tropiciel
Praca: 50
Totem: S=5; W=5; Sz=5; I=5; M=5; U=0
WWW

Re: [Międzyświat] Kaltanar - Opanowany przez Chaos

Wyłoniła się z portalu kilka dłuższych chwil po Lukasie. Nieprzyzwyczajona do takiej formy transportu jęknęła z bólu, jednak szybko zacisnęła mocno usta, czując jak nudności przybierają na sile.
Kątem oka dostrzegła ruch, szybko obróciła się w tamtą stronę. Zobaczyła wielkiego pająka, a raczej istotę do pająka podobną, rzucającą się na Władcę Szczurów. Nie było czasu na myślenie. Potrząsnęła głową. Zadziałała odruchowo sięgając po ostrze, a następnie doskakując do złodziejaszka, z obrzydzeniem wymalowanym na twarzy. Odkąd tylko pamiętała nienawidziła tych stworzeń, na ich widok robiło jej się słabo. Acz oprócz tego zawsze gdy spotykała je na swej drodze, odczuwała chęć ich jak najszybszego unicestwienia. Pająk czy tylko pająkopodobne stworzenie - chciała jego śmierci.

Ostatnio edytowany przez Tinúviel (2009-01-08 20:04:38)


`Life's but a walking shadow, a poor player
That struts and frets his hour upon the stage,
And then is heard no more. It is a tale
Told by an idiot, full of sound and fury,
Signifying nothing.`Imię: Tinuviel Levecque
Rasa: elf
Profesja: tropiciel
Charakter: chaotycznie neutralny
Zalety: pomocna, uczciwa (czasem bywa)
Wady: naiwna, łatwowierna, pamiętliwa, zawistna, tchórzliwa.
Umiejętności: pływanie, dobry kontakt ze zwierzętami

*

Offline

 

#7 2009-01-08 20:05:05

Zefir

Nekromanta

8529896
Call me!
Skąd: Z twoich najgorszych koszmarów
Zarejestrowany: 2007-10-24
Posty: 473
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Profesja: Nekromanta
Praca: 7680
Totem: S=0 W=0 Sz=5 I=10 M=10 U=0
Zwierze: 31%
WWW

Re: [Międzyświat] Kaltanar - Opanowany przez Chaos

Wyszedł spokojnym krokiem z portalu. Kiedyś używał ich niemal dziennie, więc był przyzwyczajony do uczucia.

- Hej, Lukas! Rozumiem, że jesteś trochę podekscytowany perspektywą odnalezienia ukochanej, ale mogłeś poczekać choć kilka minut z prowokowaniem wszystkich bestii w promieniu kilku mil...

Wyszedł przez portal uzbrojony w dwie pokaźne kule ognia. Wystrzelił je w stronę bestii.

- Ej, ty! Umieraj już...

Potem jeszcze popieścił pajączka prądem.

- Zzzap!


Karta postaci

Ulubione powiedzonko nieumarłych? "Żyje się dalej!"

Offline

 

#8 2009-01-08 20:11:04

 Sulam

http://tnij.org/hg3xhttp://tnij.org/hg3y

7506594
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2008-08-15
Posty: 856
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Nekromanta
Praca: Dziekan Szkoły Magii
Totem: Bóbr
Zwierze: Stado martwych służących

Re: [Międzyświat] Kaltanar - Opanowany przez Chaos

Przeszedł przez portal zaraz za Zefirem. Widać, że mistrz już wziął się do roboty. Cóż wątpiłby by bestia przeżyła więc nie miał zamiaru zużywać choćby promila swojej mocy. Coś czuł, że będzie mu dzisiaj potrzebna i to z nawiązką! Jak to miał w zwyczaju rozejrzał się po tym, jakże nieprzyjemnym otoczeniu. Wszędzie tylko piach, piach i piach. I to jeszcze szary. Ale teraz to nie miało znaczenia. Cel był prosty i jasny: uwolnić Nikolettę. Teraz tylko to się liczyło. A przy okazji przetestowanie kilku nowych zaklęć. Ukłonił się wszystkim na powitanie.


Karta Postaci
Bo najważniejszy w życiu jest pomysł, reszta przyjdzie sama
http://zakonopedia.boo.pl/promocja/userbar4.png

Offline

 

#9 2009-01-08 20:31:31

 Winno

Zastępca Mistrza Zakonu

2618814
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2007-11-30
Posty: 613
Punktów :   
Rasa: Człowiek z domieszką elfa
Profesja: Łajdak
Praca: Brak
Totem: Niedźwiedź
Zwierze: Brak
WWW

Re: [Międzyświat] Kaltanar - Opanowany przez Chaos

Magia okazała się nad wyraz skuteczna. Osmalone truchło z sykiem i suchym trzaskiem upadło na jałową ziemię. Widać było jednak że to nie koniec problemów. Dostrzegli u podnóża wzgórza obóz. Gdzieś daleko, obok urwiska. Nie było innej drogi niż wąska ścieżka wąwozem w dół. Wtem rozległ się skrzek. Gdzieś daleko swym bystrym wzrokiem Lukas dostrzegł wzbijające się w powietrze, pokraczne, ciemne sylwetki. Skrzydlate i mimo odległości jaka je od nich dzieliła było widać ze wielkie. Trzeba się spieszyć. I nie sprowadzić armii Chaosu do wnętrza Gwiezdnej Wieży. to byłaby katastrofa. Tymczasem Nikoletty nigdzie nie było...

Offline

 

#10 2009-01-08 21:26:16

Lukas

Władca Szczurów

7506945
Zarejestrowany: 2006-08-26
Posty: 1032
Punktów :   
Rasa: człowiek
Profesja: złodziej / najemnik
Praca: 50
Totem: S=5; W=5; Sz=5; I=5; M=5; U=0
WWW

Re: [Międzyświat] Kaltanar - Opanowany przez Chaos

Lukas rozpaczliwie rozglądał się we wszystkie strony. Ona musiala gdzieś tu być...Musiała! Wiedział, czuł że gdzieś tu była... 
-Tam! -wskazał ścieżkę, na końcu której majaczył obóz. Jeśli Nikolę zabrali mutanci, to z pewnością do obozu... Tylko po co? Co oni tam z nią zrobili?! Lukasowi głowa pękała od obaw, lęków, wycia sumienia i szeptu zwątpienia. Musiał ją znaleźć! Był gotów na wszystko, nawet gdyby to miało pociągnąć za sobą inwazję chaosu na zakon. Wydawało mu się, że odczuwa każdy ból, który jest jej zadawany, i że jeżeli jej nie ujrzy, to serce popęka mu w drzazgi i zostanie wydalone razem z gównem...
I wtedy zobaczył latające pokraki. Uniósł kuszę...


Miłować Ciebie, to jest życia mego cel, /Nadobna
Ettariel, /Pozwól zachować tedy wspomnień skarb,/
I Czarodziejski kwiat, /Miłości zakład twej i znak,/
Kroplami rosy niby łzami posrebrzony...

"Okręt to nie kadłub, żagiel i takielunek...Te rzeczy są na nim niezbędne, ale jest też czymś więcej. 
Okręt to wolność!!!"

"I chociaż płonie serce twe -Ona ci nie pisana! Tak kończą się pożary serc -oceanem rozstania..."

Offline

 

#11 2009-01-08 21:43:07

 Sulam

http://tnij.org/hg3xhttp://tnij.org/hg3y

7506594
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2008-08-15
Posty: 856
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Nekromanta
Praca: Dziekan Szkoły Magii
Totem: Bóbr
Zwierze: Stado martwych służących

Re: [Międzyświat] Kaltanar - Opanowany przez Chaos

-Co to, na Belorę, jest ?- zapytał się mistrza, Sulam. Czy to było jednak ważne? Sprawdzi to po tym jak uwolnią amazonkę. Sekcja zwłok na pewno da wystarczającą ilość informacji. Teraz trzeba było to zabić. Problem mogło stanowić podstawowe źródło mocy Nekromanty. Ten wyjaławiały świat nie miał roślinności, ani zwierząt, które były jakże użyteczne w ich fachu. Najwyraźniej trzeba było polegać na własnej mocy. Skupił się i zaczął tkać zaklęcie magii ziemi. Bestie były jeszcze daleko, a znał przydatne zaklęcie na takie momenty. Węzeł magii przypominał ciągle formującą się kule błota. Nekromanta zacisnął lewą dłoń i uformował z niej ładną metalową strzałkę. Z jego gardła wydobyło się jedno słowo.
-Derro!
W tym samym czasie wystrzelił pocisk i wycelował w najbliższą kreaturę.

Ostatnio edytowany przez Sulam (2009-01-08 21:44:29)


Karta Postaci
Bo najważniejszy w życiu jest pomysł, reszta przyjdzie sama
http://zakonopedia.boo.pl/promocja/userbar4.png

Offline

 

#12 2009-01-08 21:47:35

Zefir

Nekromanta

8529896
Call me!
Skąd: Z twoich najgorszych koszmarów
Zarejestrowany: 2007-10-24
Posty: 473
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Profesja: Nekromanta
Praca: 7680
Totem: S=0 W=0 Sz=5 I=10 M=10 U=0
Zwierze: 31%
WWW

Re: [Międzyświat] Kaltanar - Opanowany przez Chaos

- Idioci! - warknął Nekromanta.

Popchnął ich w stronę ścieżki prowadzącej do obozu. Latającym kreaturom zaś zostawił prezent.

- Sil!

Zaklęcie oślepienia powinno stanowić dobrą zasłonę dymną. Tymczasem Zefir dalej ponagla wszystkich w stronę obozu.

- Znajdziemy Nikolettę, wyciągniemy ją stąd i wrócimy do portalu zanim Chaośnicy się o nim dowiedzą, najadą Zakon, a ty, Lukasie, stracisz pierwszą i ostatnią szansę na ratowanie swojej ukochanej. Jasne? Już, w drogę!

Rzeź była kuszącą propozycją, ale nie tutaj i nie teraz. Zbyt wiele wrogów i zbyt duże ryzyko dla Zakonu - nawet jak dla Zefira Nekromanty.


Karta postaci

Ulubione powiedzonko nieumarłych? "Żyje się dalej!"

Offline

 

#13 2009-01-09 16:58:22

 Sol

Posiadacz Glejtu Ducha

Skąd: Nieboskłon
Zarejestrowany: 2008-11-21
Posty: 202
Punktów :   
Rasa: Nimfa Nocy
Profesja: Kurtyzana
Praca: Kurtyzana
Totem: Koń
Zwierze: brak

Re: [Międzyświat] Kaltanar - Opanowany przez Chaos

Mimo woli, rozwarła szerzej powieki. Mało było nieziemskiego bólu...Doszedł szok, przerażenie, wstręt i upokorzenie.
I jak dla niej jednej było to za wiele.
Łzy płynęły po policzkach, gdy zagryzała wargi do krwi. Cierpienie przeszło wszelkie granice. Przestała odczuwać cokolwiek.
Przez mgłę widziała tylko swoich oprawców, tak obrzydliwych i koszmarnych...Groteskowe kreatury miały nie lada uciechę, a ona poddała się z bezwładnym ciałem.
Dotykały ją paskudnymi łapami, sapały i brały - jeden za drugim, raz po raz.
Z pustych oczu wyzierało jedno pragnienie: chciała umrzeć.


Karta postaci
Historia w Balladzie opisana
...Za dnia jeszcze, przed świtaniem, wychodziła na rozstaje,
przed kapliczką tam błagała,co by młodość wieczną miała.
Pan Bóg głuchy na próżności, lico zmarszczył jej w starości.
Szatanowi niosła duszę,wieczną mieć urodę muszę!
Tamten zgodził się od razu, krwią cyrograf kazał mazać.
Daję młodość bez pytania, do pierwszego zakochania...

Offline

 

#14 2009-01-10 15:19:54

Tinúviel

Tropicielka

status 5701438
5201121
Skąd: Często się chowam.
Zarejestrowany: 2007-08-22
Posty: 1043
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Tropiciel
Praca: 50
Totem: S=5; W=5; Sz=5; I=5; M=5; U=0
WWW

Re: [Międzyświat] Kaltanar - Opanowany przez Chaos

Biegiem ruszyła w stronę obozu, korzystając z zasłony dymnej Zefira, upewniając się, iż Lukas podąża tuż za nią. Dopiero teraz w jej głowie pojawiła się myśl, iż wcale tu nie pasuje. Mocniej zacisnęła dłoń na rękojeści broni, przez ramię obejrzała się na resztę. Nie pasowała tu, ale nie chciała spuszczać Władcy Szczurów z oczu. Wierzyła również, że jeśli się im uda, to przyjdzie ukojenie. Nikoletta zostanie uratowana, Lukas będzie szczęśliwy, wyrzuty sumienia ustaną. A jeśli nie, jeśli umrą... Tak czy siak przestanie czuć się winna.


`Life's but a walking shadow, a poor player
That struts and frets his hour upon the stage,
And then is heard no more. It is a tale
Told by an idiot, full of sound and fury,
Signifying nothing.`Imię: Tinuviel Levecque
Rasa: elf
Profesja: tropiciel
Charakter: chaotycznie neutralny
Zalety: pomocna, uczciwa (czasem bywa)
Wady: naiwna, łatwowierna, pamiętliwa, zawistna, tchórzliwa.
Umiejętności: pływanie, dobry kontakt ze zwierzętami

*

Offline

 

#15 2009-01-10 15:32:11

 Sulam

http://tnij.org/hg3xhttp://tnij.org/hg3y

7506594
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2008-08-15
Posty: 856
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Nekromanta
Praca: Dziekan Szkoły Magii
Totem: Bóbr
Zwierze: Stado martwych służących

Re: [Międzyświat] Kaltanar - Opanowany przez Chaos

Nim strzała doleciała do celu zdążyła się rozlecieć. Sulam stracił na chwilę koncentrację, no i więzły pękły. Cóż nigdy nie był mistrze magii ziemi, ale nie tutaj tkwił problem. Mistrz rozproszył jego uwagę, kiedy go popchnął. Może nawet to i lepiej, że zaklęcie nie dosięgnęło potwora. Może te bestie ich jeszcze nie widziały i Nekromanta tylko by zwrócił ich uwagę. Burknął coś po staro elficku widocznie niezadowolony, po czym pobiegł za resztą. Nie miał zamiaru zostawać w miejscu opuszczonym przez bogów, samemu. Na wszelki wypadek skanował teren w poszukiwaniu, jakże przydatnego źródła energii, jakim było życie.


Karta Postaci
Bo najważniejszy w życiu jest pomysł, reszta przyjdzie sama
http://zakonopedia.boo.pl/promocja/userbar4.png

Offline

 

Pokaż kalendarz! Pokaż listę medyczną! Pokaż tablice ogłoszeń!


przerwynik przerwynik

Zakon rozwija się dzięki pracy Pawła Neściora aka Rudik (skrypter php i CSS), Pauliny Kwidzińskiej aka Reira (grafik i ilustrator), Andre Norton (autorka fantasy, której prace są wykorzystywane do uzupełniania świata), Hajime Kanzakiego (autora anime "Slayers", z którego również czerpiemy część rozwiązań i nazewnictwa) i wielu innych, graczach i zwykłych przyjaciołach, poświęcających swój czas i talent dla rozwoju forum i świata Zakonu.

Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Stopka

Reklama Toplisty Wspieramy Zakon w pigułce
Rudik - portfolio TOP50 Gry Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl Napisz do nas
Gra naruto
Mesjasz
narutoogra.pun.pl
Night Moon - Twoja ścieżka fantasy

Wszystko o grze Call of Duty 2
Wszystko o grze warcraft3!
Miecz Prawdy
Najlepsze strony poświęcone RPG, cRPG i Fantasy
Toplista stron o tematyce fantasy rpg itp.
10 Najlepszych Polskich Stron Fantasy
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB


Racjonalista.pl - sprawdź sam
Wielka Rada


Mistrz: Mangel(Urlop):
7659312
stanmangel@aqq.eu


Mistrzyni: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Zastępca Mistrza: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Spec. ds. nietypowych: Darayawus Shiro:
4050011
standaray@aqq.eu


Dziekan: Sulam:
7506594
stansulam@aqq.eu


Bibliotekarka: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Wykładowca Psioniki: Skimrra(Urlop):
6114003
stan adorosa@aqq.eu


Pancermistrz: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Instruktor walk: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Łucznik: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Rada Mniejsza

Opiekunka Doliny Blasku: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Myśliwy: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Ogrodnik: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Projektant: POSZUKIWANY!:

stan


Arcykapłan: Dark Verreuil:
6990996
stanverreuil@aqq.eu


Dowódca Srebrzystych: Angelus:
4880466
stanrkofan@aqq.eu


Sędzia: Kraght'nar:
849959
Statystyki


Stat24:

Googlebot był ostatnio:

Pagerank:


Nagrody:

Katalog stron

Legenda

Oznaczenia postów Maniera pisania postów Grupy
- stary
- zamknięty
- przyklejony
- przekierowanie
- nowy
- zamknięty nowy
- nowy przyklejony
WIELKIE LITERY - krzyk

Kursywa - teksty pisane (poza biblioteką)

Administratorzy

Moderatorzy

Glejt Ducha

Stolica

Raana

Łańcuch

Podróż

Zwykły tekst - opisy czynności i dialogi Pogrubienie - NPC sterowane przez graczy (krwawniki, etc.)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
zakonswiatla.pun.pl noclegi z rabatem przewóz osób Piła psycholog Piła