Zakon Światła Ostoja Fantazji

  • Pamiętniki
  • Galeria

Reklama

  • Rudik - portfolioKroniki Fallathanu - Najlepszy MMORPG Tekstowy

Gazeta

  • Przesuń w dół scrollem by przeczytać resztę!
    Czytaj więcej...
Facebook ZakonnyRSS

Ogłoszenie

Sprawdź fazę księżyców! Posłuchaj herolda! Pokaż list gończy! Sprawdź warunki pogodowe! Zbieraj zioła!
Posłuchaj adepta świątynnego! Sprawdź tablice projektową! Czytaj nagłówek gazety!

Całe forum Zakonu Światła podlega ochronie praw autorskich! Wszystkie prawa zastrzeżone! / All rights reserved!
przerwynikprzerwynik


Optymalne przeglądanie forum umożliwia przeglądarka Opera!

Jesteś nowy/a/e? ABC Zakonu! - kliknij a wiele zrozumiesz!


Aktualnie odbywa się EVENT! Początek w TYM MIEJSCU! Każdy chętny jest proszony o napisanie tam posta który informuje o przybyciu postaci.
przerwynikprzerwynik

Zarząd przypomina o powszechnym obowiązku wypełnienia zakładki "Komunikatory" w profilu. Nie wywiązanie się może wiązać się z przykrymi konsekwencjami, oraz utrudnieniami w grze.
przerwynikprzerwynik

przerwynikprzerwynik


#736 2010-10-12 20:43:31

 Ekena

http://tnij.org/gg6fhttp://tnij.org/hg3y

9730051
Zarejestrowany: 2006-08-26
Posty: 2703
Punktów :   
Rasa: Polimorfka
Profesja: Skrytobójca
Totem: Koń

Re: Ciche miejsce

Ekena ze spokojem wysłuchała słów wampira o jego służbie i idei odkupienia win. Sama nie do końca ją pojmowała, wychodziła z założenia, że gdy coś robiła, zazwyczaj miała świadomość konsekwencji i godziła się z nimi. Miała na sumieniu życie niejednej istoty myślącej, ale nie przejmowała się tym. Nie zamierzała żadnej swojej ofiary przywracać do życia, więc nie obchodziły jej. Niech tym, co w ziemi, przejmują się ci, którzy sami są pod ziemią.
- Tak, dzieci. Wiesz, takie małe, rozbrykane... - Albinoska, by lepiej zwizualizować ideę dzieci, poruszyła ręką na wysokości około połowy metra, jakby chcąc zaznaczyć ich wysokość. - No dobra, te akurat takie nie są...
Bo chwili zastanowienia "odznaczyła" w powietrzu trochę mniej niż półtorej metra, a po kolejnym krótkim przemyśleniu, sporo ponad tą wysokość.
- Ale rozbrykane się zgadza. A z opieką zgadłeś. Z tym, że moje też. Cześć to moi jakże uroczy potomkowie, a część adoptowałam. Właściwie to parę lat już mają... Najstarsze jakoś cztery... Coś nie tak z faktem mojego macierzyństwa?


You can dance forever
You got a fire in your feet
But will it ever be enough?
You know that it'll never be enough
You can fly and never need to land
And never need to sleep
But will it ever be enough?
You know that it'll never be enough

Offline

 

#737 2010-10-12 20:57:13

 Angelus

Mieszkaniec stolicy

status rkofan@aqq.eu
4880466
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 558
Rasa: Wampir
Profesja: Tancerz Cienia
Totem: Ptak Ti

Re: Ciche miejsce

Angelus zaniemówił.  - Przecież ona nie wygląda jakby była po ciąży !!! - Pomyślał. Myśli zaczęły zlewać się w jedno.  - Gromadka dzieci ? Niemożliwe ! -  Wciąż szukał odpowiedzi, wertując kary historii zapisane w jego głowie. To było nie do pomyślenia. Ona była przecież taka młoda.  - Ta postać to też polimorficzna postać ! Przecież żadna kobieta po ciąży nie wyglądałaby jak ona ! -  Znalazł w końcu odpowiedź, z którą nie potrafił się pogodzić. Szokowała go liczba mnoga "Dzieci". Jedno dziecko był w stanie zrozumieć, ale gromadkę ? Coś tu nie pasowało, a jedynym wyjaśnieniem była kolejna polimorficzna postać, którą właśnie teraz była Ekena. Wnet skojarzył jej miejsce zamieszkania. Legowisko Półgryfów... Wszystko powoli się rozjaśniało. Polimorfka mogła faktycznie być w swojej prawdziwej postaci w tym momencie, jedynym wyjaśnieniem okazało się...  - Twoje dzieci to półgryfy ! -  Strzelił, akcentując zdanie niczym odkrywając znalezisko archeologiczne. Spojrzał na Ekenę pytającym wzrokiem, zachodząc w głowę, czy jego wybujała teoria okaże się prawdziwa.


Karta Postaci
http://i53.tinypic.com/2qb82kp.jpg

  Pokój jest kłamstwem - istnieje tylko pasja.
    Dzięki pasji zdobywam siłę.
    Dzięki sile zdobywam moc.
    Dzięki mocy osiągam zwycięstwo, moje okowa pękają.
    Niechaj Moc mnie uwolni.

Offline

 

#738 2010-10-12 21:11:48

 Ekena

http://tnij.org/gg6fhttp://tnij.org/hg3y

9730051
Zarejestrowany: 2006-08-26
Posty: 2703
Punktów :   
Rasa: Polimorfka
Profesja: Skrytobójca
Totem: Koń

Re: Ciche miejsce

- Owszem. Sześć pólgryfów i jedna polimorfka, która jak na prawdopodobnie martwą wydaje się być cholernie żywa. Kolejne sześć półgryfów i jeden gryf adoptowane. - Albinoska wymieniła spokojnie, przeglądając szybko odmęty pamięci, czy przypadkiem nikogo nie pominęła. - Skąd taka reakcja? Zdarza się, że niektóre kobiety mają dzieci i jakoś wszyscy musimy żyć z tą wiedzą.
Polimorfka nie ukrywała rozbawienia reakcją wampira. Widywała już różne modele zachowania po skojarzeniu faktów, ale to, co mogła obserwować tym razem wywołało wręcz tłumiony chichot. Z szerokim uśmiechem na ustach rozsiadła się wygodniej na pniu, zakładając nogę na nogę. Po chwili odetchnęła głęboko i spojrzała na ciemniejące niebo, by wreszcie przenieść wzrok spowrotem na wampira.
- Nie mów mi, że aż tak Cię to zszokowało. Myślałam, że moje maleństwa są powszechnie znane.


You can dance forever
You got a fire in your feet
But will it ever be enough?
You know that it'll never be enough
You can fly and never need to land
And never need to sleep
But will it ever be enough?
You know that it'll never be enough

Offline

 

#739 2010-10-12 21:40:51

 Angelus

Mieszkaniec stolicy

status rkofan@aqq.eu
4880466
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 558
Rasa: Wampir
Profesja: Tancerz Cienia
Totem: Ptak Ti

Re: Ciche miejsce

Wielką ulgę oznajmił głębokim westchnięciem.  - W pierwszej chwili odebrałem te "dzieci" jako ludzi. Stąd też ta cała ciąża i moje zachowanie. -  Skierował wzrok na stronę koron drzew by przez nie dojrzeć nieba.  - Kto mógłby wychowywać dzieci w legowisku półgryfów. Wybacz moje niekompetencje, czasem można posądzić mnie o brak rozumu. -  Chłodno spojrzał na swój cały tok rozumowania. Spuścił wzrok, o mało nie wybuchając ze śmiechu. Kiedy ostatnio Angelus się śmiał ? No tak, gdy zabijał dziewice, robiąc rzeź w miastach. Tym razem jednak jego śmiech wywołało jedynie jego gapiostwo i brak racjonalnego myślenia. Roześmiał się na całego, a jego ton w ogóle nie pasował do jego osoby.  - Wybacz, znów mój błąd. -  Zaraz się opamiętał, z wielkim trudem.  - Więc... Jak tam się mają twoje maluchy ? -  Również skierował wzrok na Ekenę wyczerpując resztki dobrego humoru. Pusta maska powoli znów wracała na jego twarz, niczym wskazówka nieubłaganie dążąca do wybicia pełnej godziny.


Karta Postaci
http://i53.tinypic.com/2qb82kp.jpg

  Pokój jest kłamstwem - istnieje tylko pasja.
    Dzięki pasji zdobywam siłę.
    Dzięki sile zdobywam moc.
    Dzięki mocy osiągam zwycięstwo, moje okowa pękają.
    Niechaj Moc mnie uwolni.

Offline

 

#740 2010-10-12 21:54:15

 Ekena

http://tnij.org/gg6fhttp://tnij.org/hg3y

9730051
Zarejestrowany: 2006-08-26
Posty: 2703
Punktów :   
Rasa: Polimorfka
Profesja: Skrytobójca
Totem: Koń

Re: Ciche miejsce

- Muszę powiedzieć, że moje maleństwa jak na maleństwa są całkiem niemałe. Ale mają sie dobrze, dziękuję. Trochę rosną, ich zabawy zaczynają być nieco problematyczne... wiesz, polowanie na mamusię i inne takie... A co do wychowywania tam dzieci, jedna z moich córek radzi sobie tam całkiem dobrze, ale ona jest zmiennokształtna, więc ciężko uznać... - Widząc, jak wampir poważnieje, Ekena również porzuciła nieco swobodny ton i znów wsparła stopę o pień. Po chwili oparła brodę na kolanie, przyglądając się Angelusowi, jakby chciała rozpoznać powód nagłej zmiany, spróbować zrozumieć jego zachowanie. Musiała przecież pamiętać, że tym razem to nie ona była drapieżnikiem i powinna zachować czujność. Mimo braku agresji ze strony krwiopijcy, wciąż pozostawał niebezpieczny. Właściwie, gdy polimorfka zastanowiła się nad tym dłużej, przypominało to w pewnym sensie przebywanie wśród półgryfów. Niby była bezpieczna i niepozwoliłyby jej skrzywdzić, ale jeden nieuważny ruch łapą, lub zbyt mocne uderzenie podczas zabawy i mogła stracić pewne istotne części ciała.


You can dance forever
You got a fire in your feet
But will it ever be enough?
You know that it'll never be enough
You can fly and never need to land
And never need to sleep
But will it ever be enough?
You know that it'll never be enough

Offline

 

#741 2010-10-12 22:14:36

 Angelus

Mieszkaniec stolicy

status rkofan@aqq.eu
4880466
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 558
Rasa: Wampir
Profesja: Tancerz Cienia
Totem: Ptak Ti

Re: Ciche miejsce

Nadchodziła druga noc odkąd Angelus niczym się nie żywił. Szybko zaś zauważył zachowanie polimorfki, która momentalnie wzmożyła czujność. Czyżby domyślała się przyczyny zachowania wampira ? Oby nie, Srebrzysty doskonale wiedział co mogłoby się stać gdyby ta się o tym dowiedziała.  - Wybacz mi Pani, obowiązki wzywają. -  Spojrzał na zapadającą ciemność, wiedział że ma bardzo mało czasu. Powoli wstał, tak by Ekena miała go wciąż na widoku i mogła swobodnie kontrolować sytuację. Podniósł swój płaszcz po czym jednym ruchem ramienia przywdział go, równie powoli. Poprawił kołnierz, stawiając go w sposób by przysłaniał część jego twarzy. Delikatnym krokiem podszedł do polimorfki, gestem prosząc o jej dłoń. Ucałował jej wierzchołek uśmiechając się szelmowsko.  - Szczerze, nie mam pojęcia, ale dziękuję diabłu że na Ciebie trafiłem, boś ty umiliła mi czas. Liczę, że jeszcze się spotkamy. -  Spojrzał jej głęboko w oczy po czym ostatni raz uśmiechnął się do Ekeny, odwracając się na palcach.  - Może niedługo odwiedzę, Ciebie i twoje dzieci w Legowisku. - Dopowiedział, idąc swobodnym krokiem w stronę Quidsors. Gdy już był wystarczająco daleko od polimorfki, rzucił się biegiem w stronę swojego biura. Miał tam swoją świńską krew, która miała zaspokoić jego głód. Biegł ile sił w nogach starając się nie myśleć o niczym, by przypadkiem nie wpaść w euforię głodu i zabić pół miasta.

Ostatnio edytowany przez Angelus (2010-10-12 22:15:35)


Karta Postaci
http://i53.tinypic.com/2qb82kp.jpg

  Pokój jest kłamstwem - istnieje tylko pasja.
    Dzięki pasji zdobywam siłę.
    Dzięki sile zdobywam moc.
    Dzięki mocy osiągam zwycięstwo, moje okowa pękają.
    Niechaj Moc mnie uwolni.

Offline

 

#742 2011-02-22 23:20:00

Silver Moonlight

Piekielnica

714553
Call me!
Skąd: zapadla dziura na pomorzu :P
Zarejestrowany: 2007-01-03
Posty: 3009
Punktów :   
Rasa: Mroczny Elf/Drow
Profesja: Wiedźma
Praca: Wolontariat
Totem: Niedźwiedź
Zwierze: Bóbr, niedźwiedź, ptak

Re: Ciche miejsce

Znalazła znajome jej miejsce. Wkroczyła śmiało na polanę jakby była jej własnością. Tysiące razy tu była i nie miała zamiaru bawic się w ceregiele. Musiała cos zrobić. Na szczęście wielki mistrz Mangel z tego co się dowiedziała odszedł. Gdyby teraz się dowiedział co planuje zrobić to pewnie przewróciłby się w grobie, albo tam gdzie wrzucono jego ścierwo. Zachichotała pod nosem. Dwie kwadry, najlepszy czas na magię.

Wiedźma przytaszczyła ze sobą cięzki kocioł. Widok był zaiste zabawny dla postronnego obserwatora, o ile jakis by się znalazł. Chuda drowka w sali przynajmniej balowej taszczyła osmalony garniec, tarzając go po trawie i rozglądając się za niezadowolonymi z niszczenia trawy driadami. W końcu gdy uznała, że kawał żelastwa jest na właściwym miejscu zaczęła nalewać do niego kolejne porcje wody. Wyciągnęła z podróżnej torby sezonowe zioła i niezwykłe przyprawy, które przywiozła z dalekich, rodzinnych stron. Naniosła chrustu pod kocioł, a nastepnie za pomocą magii krzesiwa i hubki rozpaliła drewno. Wielką chochlą mieszała zawartość kadzi z której w miarę gotowania się wydostawał się okropny zapach. Drowka zakręciła sie parę razy wokół paleniska i splunęła za siebie mrucząc jakieś dziwne zaklęcia w drowim.

Ostatnio edytowany przez Silver Moonlight (2011-02-22 23:23:55)


"Gdy słońca blask nad morza lśni głębiną,
Myślę o tobie, miły.
Wzywałam cię, gdy księżyc niebem płynął
I zdroje się srebrzyły."

"Bliskośc Ukochanego".
Johan Wolfgang Goethe


Imię: Silver/Harblein
Rasa: Mroczny elf
Profesja: Wiedźma/Rzemieślnik/ Piekielnica
Charakter: chaotyczny dobry
Zalety: pomysłowośc, poczucie humoru, ciekawośc, wrażliwośc na sztukę
Wady: wredna paskuda, wścibska, wywyższa sie
Umiejętności: Pisanie, podstawy medycyny, dobry kontakt ze zwierzetami, Czytanie, Czaroznawstwo, Szamanizm
Zwierze: Ptak Dei- Abherun, Bóbr- Gaw i Niedźwiedź - Alborn
Polimorfia: ni ma i nie będzie
Ekwipunek: Miecz,plecak, szata maga, sakwy a w nich zioła, patelnia,zestaw kanapek na podróż, lina
Złoto: zobacz koło avatara

Offline

 

#743 2011-05-06 22:46:59

 Archibald Allensen

Mieszkaniec stolicy

status verreuil@aqq.eu
6990996
Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 318
Punktów :   
Rasa: Korganin
Profesja: Mag Zapamiętywacz
Totem: Niedźwiedź
Zwierze: BRAK

Re: Ciche miejsce

Wszedł do lasu zupełnie bez powodu. Tu było do diabła cicho.
Strzelił karkiem i pogładził się po ciele. Tak. Po ciele. Nowe życie przyniosło mu też nowe ciało. Szczerze powiedziawszy nie wiedział czy nie wolał oglądać swego oblicza jako koscistej, przepełnionej magią postaci.
Zasiadł na jednym z pieńków i położył kostur obok. Zaklął siarczyście. Musi być jakiś sposób by odzyskać dawną potęgę... Być niezrównanym wśród magów. Arcylicz Archibald. Pamiętał te czasy... Jednak odpadał rytuał. Jego dusza i tak była nadszarpnięta... I obawiał się że Avarone nie pozwoli mu osadzić się w relikwiarzu. Pozostawały tylko środki niestandardowe,
Zaśmiał się lekko gdy doszło jego myśli że przydałby się Arghez.

Offline

 

#744 2011-05-06 22:57:50

 Arghez

Bogowie są niczym

status arghez@aqq.eu
12005268
Call me!
Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 1256
Punktów :   
Rasa: Upadły Anioł
Praca: Grabarz
Zwierze: Blador, Save

Re: Ciche miejsce

- Do mrocznej cholery czy zawsze muszę słyszeć jak ktoś mnie w myślach wspomina? To się robi uciążliwe... - Zabrzmiał po raz kolejny ten nietypowy głos łączący w sobie basowe brzmienie z metalicznym posłuchem.
Potężne uderzenie przeszyło ciało Archibalda. Było to rozdarcie przestrzenne. Archbald prawdopodobnie kiedyś już o czymś takim słyszał. Był to rodzaj portalu którego zwykli używać Generatorowie Chaosu. Niestabilna wyrwa pomiędzy kilkunastoma planami istniejąca w tych samych koordynatach lecz w wielu wymiarach na raz. Coś co zwykło się określać mgłą, lecz posiadającą czarny kolor zaczęło wydobywać się z przejścia. W jednej chwili przejście rozdarło się by wyrzucić z siebie resztkę mgły oraz postać w kapturze. Wyrwa po takim obciążeniu zamknęła się w jednej chwili.
- Wyglądasz co najmniej... Zabawnie... Ale i tak miło cię widzieć Archibaldzie - Rzekł Arghez zrzucając kaptur by ukazać swoją maskę. Ta jak zawsze reagując na promienie słoneczne rozpadła się w drobny pył.


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=34
(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!

Boku wa bakemono, datteie kedamono!

Offline

 

#745 2011-05-06 23:06:28

 Archibald Allensen

Mieszkaniec stolicy

status verreuil@aqq.eu
6990996
Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 318
Punktów :   
Rasa: Korganin
Profesja: Mag Zapamiętywacz
Totem: Niedźwiedź
Zwierze: BRAK

Re: Ciche miejsce

Archie ziewnął teatralnie gdy Arghez wychodził z wyrwy.
Wstał i podszedł do niego. Usmiechnął się i spojrzał po sobie.
-Nie ukrywam że i mi miło cię widzieć. A co do mojej tymczasowej powłoki... Trzeba by ją nieco oszpecić... Ma do jasnej cholery wzbudzać dawną trwogę.- obejrzał swoje dłonie. Nie mówił że nie... Ciało Korganina bywało pomocne w czasie kompieli... Ale wolał swe kosciste oblicze- Pomóż mi Arghez.- Słowa z pozoru wypowiedziane bez problemu w rzeczywistości kosztowały Archibalda wiele wysiłku.- Muszę odzyskać dawną moc... I na Dno Otchłani... Nie uda mi się bez ciebie.
Był gotów niemal na wszystko. Naturalnie. Znał starożytne sposoby... Ale nie był na to gotów. A nie mógł czekać tak długo.

Offline

 

#746 2011-05-06 23:25:10

 Arghez

Bogowie są niczym

status arghez@aqq.eu
12005268
Call me!
Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 1256
Punktów :   
Rasa: Upadły Anioł
Praca: Grabarz
Zwierze: Blador, Save

Re: Ciche miejsce

- Hahaha! Jesteś gorszym aktorem niż myślałem... Albo to że słyszę tak słabo zabezpieczone myśli mi też ułatwiło sprawę... W każdym bądź razie wiesz jaki jest układ, prawda? A i pamiętaj... Zabij jednego Argheza a całej reszcie nie dasz rady.
Powiedział wzdychając co chwila by tylko usiąść na zwolnionym przez Archibalda miejscu.
- Połowę tej siły możesz odzyskać jednym ruchem ręki... Znaczy mojej ręki. Ale to wciąż za mało... Zawsze możesz się posunąć do tego do czego ja... Z resztą pewnie nawet nie wiesz o czym mówię. Więc zacznijmy wykład od pytania - Powiedział poprawiając się na pieńku - Co wiesz o liczach? Skąd pochodzą? Pierwsza wzmianka? A co najważniejsze... Jakie znasz ich typy?


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=34
(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!

Boku wa bakemono, datteie kedamono!

Offline

 

#747 2011-05-07 12:26:12

 Archibald Allensen

Mieszkaniec stolicy

status verreuil@aqq.eu
6990996
Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 318
Punktów :   
Rasa: Korganin
Profesja: Mag Zapamiętywacz
Totem: Niedźwiedź
Zwierze: BRAK

Re: Ciche miejsce

Archibald zaklął w taki sposób że najgorszy marynarz spłonął by rumieńcem na dźwięk tych kilku słów.
Słuchał cierpliwie Argheza i zastanowił się przez chwilę. Dalej towarzyszyła mu aura śmierci. I mimo że Avarone nie trawił dawnego licza, Ten korzystać mógł w ograniczonej ilości z potęgi Krainy Śmierci. W tym celu wzniósł bariery an umysl. Wiedział że Arghez i tak go usłyszy... Ale przynajmniej mógł częściowo kontrolować CO też kanibal usłyszy.
"Posunąć się do tego co ja..." Archibald uśmiechnął się.
-Mówisz o Timmonie? Wiesz że nie zawaham się przed niczym... A codo liczy...- znów zaklął.- Do Spróchniałej Dewoty Arghez! Już nie wiem co jest prawdą a co nie. Wiem że są Drakolicze i zwykłe z istot człekokształtnych. Wiem że pochodzą już z dawien... Nie wiem czy nie z I Ery... No i posiadają niewyobrażalną moc.- Spojrzał na Argheza i odetchnął.- Powiesz mi w końcu o co chodzi?
Spojrzał na dawnego i właściwie już aktualnego znajomego z przechylona głową. Przypuszczał że niewielu których znał i szanował pozostali na Zakonie.

Offline

 

#748 2011-05-07 13:40:40

 Arghez

Bogowie są niczym

status arghez@aqq.eu
12005268
Call me!
Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 1256
Punktów :   
Rasa: Upadły Anioł
Praca: Grabarz
Zwierze: Blador, Save

Re: Ciche miejsce

- Mówię i o lichach i o Timmonie... Otóż Archibaldzie Licze są istotami których brama ciała została zamieniona na kolumnę a cała jej siła przekazana bogu... Nie, nie tylko Avarone'owi. Nie tylko on jest w stanie zawiesić śmierć. Każdy potężny bóg jest w stanie tego dokonać, lecz każdy w inny sposób. Magowie pierwszej ery, znaczy duża część również była liczami a jednak nikt o tym nie wiedział. Rytuał liczów jest znany... Inaczej istnieje od początku siły każdego boga. Mam nadzieję że więcej nie muszę wyjaśniać?
Teren na około nich zaczynał powoli obumierać. Tworzyło się coś na wzór koła...


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=34
(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!

Boku wa bakemono, datteie kedamono!

Offline

 

#749 2011-05-07 15:21:19

 Archibald Allensen

Mieszkaniec stolicy

status verreuil@aqq.eu
6990996
Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 318
Punktów :   
Rasa: Korganin
Profesja: Mag Zapamiętywacz
Totem: Niedźwiedź
Zwierze: BRAK

Re: Ciche miejsce

Archibald zaśmiał się.
-Mam się oddać Timmonowi? Nie ma problemu.- powiedział i rozejrzał dookoła.
Rośliny, małe stworzenia zaczęły umierać. Spojrzał na Argheza z nieukrywaną ciekawością. Kiedy opuszczał ten świat, był dużo słabszy. Teraz... Teraz Archibald poczuł ów delikatne mile łaskotanie na widok obumierania wszelkiego życia.
-Mimo wszystko wytłumacz wiecej. Chce znać szczegóły... I jeśli proponujesz mi potęgę. Od razu mówię TAK.
Korganin znów sie uśmiechnął. To głupie. Gdy nie posiadał ciała nie mógł sie uśmiechać. Teraz łapie się na tym zbyt często.

Offline

 

#750 2011-05-07 16:43:49

 Arghez

Bogowie są niczym

status arghez@aqq.eu
12005268
Call me!
Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 1256
Punktów :   
Rasa: Upadły Anioł
Praca: Grabarz
Zwierze: Blador, Save

Re: Ciche miejsce

- Nie! Nie bądź idiotom jak reszta jego wyznawców. Zrób to co ja... Zawrzyj z nim układ.
Upadły spod kaftana wyciągnął małą buteleczkę o KRWISTO czerwonej ... Krwi... Jej aura była bardzo podobna do pozostałej trójki Arghezów którzy byli w odległości niecałych czterech mil od miejsca w którym jest teraz Archibald.
- Wiesz dobrze co to jest - Powiedział podrzucając zakorkowaną flaszkę do góry i uderzył nią delikatnie gdy ta spadała. Jak to zwykle bywa z Arghezem butelka pomijając wszelkie prawa fizyki zawisła tuż przed twarzą Archibalda.
- Jak zdobędziesz wszystkie trzy przedmioty oraz pozostałe dwie osoby, po prostu pomyśl a będziemy mogli zacząć.
Powiedział gdy w jednej chwili pień na którym siedział rozdarł się a do jego wnętrza wpadł Anioł.


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=34
(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!

Boku wa bakemono, datteie kedamono!

Offline

 

Pokaż kalendarz! Pokaż listę medyczną! Pokaż tablice ogłoszeń!


przerwynik przerwynik

Zakon rozwija się dzięki pracy Pawła Neściora aka Rudik (skrypter php i CSS), Pauliny Kwidzińskiej aka Reira (grafik i ilustrator), Andre Norton (autorka fantasy, której prace są wykorzystywane do uzupełniania świata), Hajime Kanzakiego (autora anime "Slayers", z którego również czerpiemy część rozwiązań i nazewnictwa) i wielu innych, graczach i zwykłych przyjaciołach, poświęcających swój czas i talent dla rozwoju forum i świata Zakonu.

Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Stopka

Reklama Toplisty Wspieramy Zakon w pigułce
Rudik - portfolio TOP50 Gry Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl Napisz do nas
Gra naruto
Mesjasz
narutoogra.pun.pl
Night Moon - Twoja ścieżka fantasy

Wszystko o grze Call of Duty 2
Wszystko o grze warcraft3!
Miecz Prawdy
Najlepsze strony poświęcone RPG, cRPG i Fantasy
Toplista stron o tematyce fantasy rpg itp.
10 Najlepszych Polskich Stron Fantasy
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB


Racjonalista.pl - sprawdź sam
Wielka Rada


Mistrz: Mangel(Urlop):
7659312
stanmangel@aqq.eu


Mistrzyni: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Zastępca Mistrza: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Spec. ds. nietypowych: Darayawus Shiro:
4050011
standaray@aqq.eu


Dziekan: Sulam:
7506594
stansulam@aqq.eu


Bibliotekarka: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Wykładowca Psioniki: Skimrra(Urlop):
6114003
stan adorosa@aqq.eu


Pancermistrz: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Instruktor walk: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Łucznik: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Rada Mniejsza

Opiekunka Doliny Blasku: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Myśliwy: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Ogrodnik: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Projektant: POSZUKIWANY!:

stan


Arcykapłan: Dark Verreuil:
6990996
stanverreuil@aqq.eu


Dowódca Srebrzystych: Angelus:
4880466
stanrkofan@aqq.eu


Sędzia: Kraght'nar:
849959
Statystyki


Stat24:

Googlebot był ostatnio:

Pagerank:


Nagrody:

Katalog stron

Legenda

Oznaczenia postów Maniera pisania postów Grupy
- stary
- zamknięty
- przyklejony
- przekierowanie
- nowy
- zamknięty nowy
- nowy przyklejony
WIELKIE LITERY - krzyk

Kursywa - teksty pisane (poza biblioteką)

Administratorzy

Moderatorzy

Glejt Ducha

Stolica

Raana

Łańcuch

Podróż

Zwykły tekst - opisy czynności i dialogi Pogrubienie - NPC sterowane przez graczy (krwawniki, etc.)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://mtstrophy.online Szamba betonowe Sulejów https://bruntal.ibetonove-jimky.cz przegrywanie kaset vhs łódz