Zakon Światła Ostoja Fantazji

  • Pamiętniki
  • Galeria

Reklama

  • Rudik - portfolioKroniki Fallathanu - Najlepszy MMORPG Tekstowy

Gazeta

  • Przesuń w dół scrollem by przeczytać resztę!
    Czytaj więcej...
Facebook ZakonnyRSS

Ogłoszenie

Sprawdź fazę księżyców! Posłuchaj herolda! Pokaż list gończy! Sprawdź warunki pogodowe! Zbieraj zioła!
Posłuchaj adepta świątynnego! Sprawdź tablice projektową! Czytaj nagłówek gazety!

Całe forum Zakonu Światła podlega ochronie praw autorskich! Wszystkie prawa zastrzeżone! / All rights reserved!
przerwynikprzerwynik


Optymalne przeglądanie forum umożliwia przeglądarka Opera!

Jesteś nowy/a/e? ABC Zakonu! - kliknij a wiele zrozumiesz!


Aktualnie odbywa się EVENT! Początek w TYM MIEJSCU! Każdy chętny jest proszony o napisanie tam posta który informuje o przybyciu postaci.
przerwynikprzerwynik

Zarząd przypomina o powszechnym obowiązku wypełnienia zakładki "Komunikatory" w profilu. Nie wywiązanie się może wiązać się z przykrymi konsekwencjami, oraz utrudnieniami w grze.
przerwynikprzerwynik

przerwynikprzerwynik


#1 2007-12-19 15:25:50

Zefir

Nekromanta

8529896
Call me!
Skąd: Z twoich najgorszych koszmarów
Zarejestrowany: 2007-10-24
Posty: 473
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Profesja: Nekromanta
Praca: 7680
Totem: S=0 W=0 Sz=5 I=10 M=10 U=0
Zwierze: 31%
WWW

Gabinet dziekana

W tym średnio przestronnym gabinecie, przyozdobionym w raczej ciemne kolory swoje biuro miał dziekan szkoły magii, w chwili obecnej Zefir Nekromanta, co sygnalizowała tabliczka na drzwiach. W środku znajduje się wieszak z zawieszonym na kapturze płaszczem, mnóstwo osprzętu magicznego znanego i nieznanego pochodzenia oraz funkcji. Znajduje się tu także biurko z ciemnego drewna, na nim kałamarz, w kałamarzu zanurzone sokole pióro. Regały z książkami zdobią ściany. Jeżeli masz jakąś sprawę, o której absolutnie musi usłyszeć aż sam dziekan - kierujesz się tutaj.


Karta postaci

Ulubione powiedzonko nieumarłych? "Żyje się dalej!"

Offline

 

#2 2007-12-19 17:05:44

 Adramelech

Mieszkaniec stolicy

6580749
Call me!
Zarejestrowany: 2007-11-07
Posty: 986
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Profesja: Nekromanta
Totem: Koń
Zwierze: Brak

Re: Gabinet dziekana

Minął wrota budynku szkoły. Szedł dalej nie rozglądając się i ukrywając twarz pod kapturem. Płaszcz prawie skostniał mu od nawału śniegu, która męczyła go od początku wędrówki do tego miejsca. Kilka chwil zajęło mu znalezienie odpowiedniej komnaty, ale koniec końców zauważył tabliczkę z napisem "Zefir Nekromanta, dziekan szkoły magii". Podszedł do tychże drzwi. Hmm... a może zmienić by napis na tabliczce na coś w stylu "Kefir Nekrofil dziekan szkoły nabiału"? Uśmiechnął się i wszedł do środka nie pukając.
- Witam szanownego dziekana.
Skłonił się lekko.
- Chciałbym zapisać się do tej szkoły, aby szkolić swój kunszt magiczny.
Zacisnął rękę na Lasce.


Gdyby i głód można było zaspokoić przez pocieranie żołądka!" - Diogenes masturbując się publicznie

Imię: Adramelech
Rasa: Człowiek
Profesja: Nekromanta
Charakter: neutralny chaotyczny
Zalety: wdzięczny, pracowity, lubi dowcipy o blondynkach i te z rodzaju absurdalnych
Wady: wścieka się dość łatwo, cynik, ironizuje, nie przywiązuje się raczej do niczego, rasista - nienawidzi drowów
Umiejętności: czarowanie Kamieni Run; zmiana kształtu przedmiotów - przybliżonej wielkości, na długi okres czasu; W niewielkim stopniu możliwość zapanowania nad mocą Laski
Wygląd: Szary, długi płaszcz, u dołu umorusany błotem, gdyż suwa się po ziemi, lekko poszarpany z dziurą wzdłuż uda prowizorycznie zaszytą, długie aż do połowy pleców czarne włosy, piwne oczy, zielonkawa skóra, blizny na rękach i plecach, trzy czarne różki na karku, czasem ma na plecach założoną pochwę do swego miecza tak, ze jego rękojeść wystaje ponad głowę.

Zaliczone wszystkie Próby w Szkole Najemników.


My name is Legion. For we are Many. Mk 5,9

Karta postaci
Moja historia
Jeśliś człeku ciekaw...
Rzecz o bogach i ich sporach niebieskich. Starzec nie dokończył swej opowieści...

Offline

 

#3 2007-12-19 17:07:10

Zefir

Nekromanta

8529896
Call me!
Skąd: Z twoich najgorszych koszmarów
Zarejestrowany: 2007-10-24
Posty: 473
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Profesja: Nekromanta
Praca: 7680
Totem: S=0 W=0 Sz=5 I=10 M=10 U=0
Zwierze: 31%
WWW

Re: Gabinet dziekana

Dziekan wstał i zmierzył Adramelecha groźnym wzrokiem.

- Nie szukałeś czasem tabliczki z napisem "Kefir Nekrofil"? - mruknął.

Nie był aż taką miernotą w telepatii, by nie przeczytać barbarzyńsko głośnych myśli Nekromanty. Opanował się jednak.

- Zapisy prowadzi się przy recepcji, ja mam ważniejsze sprawy na głowie, ale, skoro już zmąciłeś mój spokój... - westchnął. - 250 dukatów to cena, jaką płacisz za naukę tutaj. Czy posiadasz taką sumkę? Nie udzielamy lekcji na kredyt.


Karta postaci

Ulubione powiedzonko nieumarłych? "Żyje się dalej!"

Offline

 

#4 2007-12-22 17:55:06

 Winno

Zastępca Mistrza Zakonu

2618814
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2007-11-30
Posty: 613
Punktów :   
Rasa: Człowiek z domieszką elfa
Profesja: Łajdak
Praca: Brak
Totem: Niedźwiedź
Zwierze: Brak
WWW

Re: Gabinet dziekana

Drzwi otworzył się powoli ukazując sylwetkę półelfa-bezdusznego. Wszedł on uśmiechając się ciepło do dziekana
- Witaj Zefir! Ja w sprawie czesnego... już dawno je zapłaciłem a dowód wpłaty się gdzieś zawieruszył. - rzekł raźno

Offline

 

#5 2007-12-22 18:09:32

Zefir

Nekromanta

8529896
Call me!
Skąd: Z twoich najgorszych koszmarów
Zarejestrowany: 2007-10-24
Posty: 473
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Profesja: Nekromanta
Praca: 7680
Totem: S=0 W=0 Sz=5 I=10 M=10 U=0
Zwierze: 31%
WWW

Re: Gabinet dziekana

- Aravial! Co cię do mnie sprowadza? A nie, chwila, przecież właśnie powiedziałeś. - stuknął się lekko w głowę. - Zapłaciłeś je już, powiadasz? Rzeczywiście, chciałeś wziąć na kredyt, pamiętam, lecz potem ktoś wyłożył za ciebie resztę. Zapomniałem o tym powiadomić przy ladzie. Chwilka...

Zefir usiadł i wyciągnął z biurka kawałek papieru. Zanurzył pióro w kałamarzu i na szybko nagryzmolił:

"Aravial wpłacił już czesne. Proszę dać mu kartę studencką i wpisać na listę studentów.

Dziekan"

- Z tym świstkiem... - wręczył mu kartkę. - ...powinni cię wpuścić. Przepraszam za niedogodności. Wykłady rozpoczną się już niebawem.


Karta postaci

Ulubione powiedzonko nieumarłych? "Żyje się dalej!"

Offline

 

#6 2007-12-22 18:35:24

 Winno

Zastępca Mistrza Zakonu

2618814
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2007-11-30
Posty: 613
Punktów :   
Rasa: Człowiek z domieszką elfa
Profesja: Łajdak
Praca: Brak
Totem: Niedźwiedź
Zwierze: Brak
WWW

Re: Gabinet dziekana

- Dzięki przyjacielu. Przyda mi sie magia nieco mniej masochistyczna -   po czym ukłonił się i wyszedł

Offline

 

#7 2007-12-22 21:58:39

 Adramelech

Mieszkaniec stolicy

6580749
Call me!
Zarejestrowany: 2007-11-07
Posty: 986
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Profesja: Nekromanta
Totem: Koń
Zwierze: Brak

Re: Gabinet dziekana

Zdziwiony obserwował jak jakaś postać rozmawia z Zefirem po czym wychodzi. Masochistyczna magia? Wzruszył ramionami i wrócił do rozmowy z dziekanem.
- Szanowny dziekanie, Zefirze. 250 to rozbój w biały dzień. Przynajmniej tak mi się wydaje. Skoro nie przyjmujesz czesnego na kredyt, to proponuję, abyś obniżył cenę do 100 dukatów. Nie sądzę, aby ta szkoła, nowo powstała, miała aż tak wysoki prestiż, aby żądać takiej sumy.
Zmierzył go ponurym spojrzeniem. Ciut się na zna na handlowaniu i doskonale wie, że cena za naukę w szkole Zefira jest za wysoka.


Gdyby i głód można było zaspokoić przez pocieranie żołądka!" - Diogenes masturbując się publicznie

Imię: Adramelech
Rasa: Człowiek
Profesja: Nekromanta
Charakter: neutralny chaotyczny
Zalety: wdzięczny, pracowity, lubi dowcipy o blondynkach i te z rodzaju absurdalnych
Wady: wścieka się dość łatwo, cynik, ironizuje, nie przywiązuje się raczej do niczego, rasista - nienawidzi drowów
Umiejętności: czarowanie Kamieni Run; zmiana kształtu przedmiotów - przybliżonej wielkości, na długi okres czasu; W niewielkim stopniu możliwość zapanowania nad mocą Laski
Wygląd: Szary, długi płaszcz, u dołu umorusany błotem, gdyż suwa się po ziemi, lekko poszarpany z dziurą wzdłuż uda prowizorycznie zaszytą, długie aż do połowy pleców czarne włosy, piwne oczy, zielonkawa skóra, blizny na rękach i plecach, trzy czarne różki na karku, czasem ma na plecach założoną pochwę do swego miecza tak, ze jego rękojeść wystaje ponad głowę.

Zaliczone wszystkie Próby w Szkole Najemników.


My name is Legion. For we are Many. Mk 5,9

Karta postaci
Moja historia
Jeśliś człeku ciekaw...
Rzecz o bogach i ich sporach niebieskich. Starzec nie dokończył swej opowieści...

Offline

 

#8 2007-12-22 23:07:06

Zefir

Nekromanta

8529896
Call me!
Skąd: Z twoich najgorszych koszmarów
Zarejestrowany: 2007-10-24
Posty: 473
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Profesja: Nekromanta
Praca: 7680
Totem: S=0 W=0 Sz=5 I=10 M=10 U=0
Zwierze: 31%
WWW

Re: Gabinet dziekana

- Nie chciałbym być niegrzeczny, ale mam monopol na ten specyficzny towar, jakim jest wiedza magiczna. 250 dukatów za rok nauki. Pozyskasz taką sumę i dołączysz do grona studentów. Poza tym, w cenę wliczony jest też artefakt wręczany pod koniec szkolenia. Czy to mało? Nie sądzę. W każdym razie nie mam zamiaru się z tobą targować, jak widzisz ludzie potrafią zdobyć tyle pieniędzy. Jeśli ty nie potrafisz, poproś kogoś o pożyczkę, proszę bardzo.

Starał się mówić w miarę grzecznie, jednak i u jednego, i u drugiego odzywała się apodyktyczna natura profesji nekromanckiej.


Karta postaci

Ulubione powiedzonko nieumarłych? "Żyje się dalej!"

Offline

 

#9 2007-12-23 14:57:31

 Adramelech

Mieszkaniec stolicy

6580749
Call me!
Zarejestrowany: 2007-11-07
Posty: 986
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Profesja: Nekromanta
Totem: Koń
Zwierze: Brak

Re: Gabinet dziekana

- Zdobycie pieniędzy nie jest dla mnie problemem, ale widzę, że wyjdzie 100 dukatów za naukę, skoro dołączasz prezent.
Uśmiechnął się gorzko.
- W takim razie Twoja cena jest właściwa, wrócę tu z odpowiednią sumą i zacznę naukę, oby owocna.
Rzucił przy wyjściu i zamknął drzwi za sobą. Z korytarza wyłożonego zimnym kamieniem słychać było pogwizdywanie jakiejś skocznej melodii oraz niekiedy śmiech nekromanty.


Gdyby i głód można było zaspokoić przez pocieranie żołądka!" - Diogenes masturbując się publicznie

Imię: Adramelech
Rasa: Człowiek
Profesja: Nekromanta
Charakter: neutralny chaotyczny
Zalety: wdzięczny, pracowity, lubi dowcipy o blondynkach i te z rodzaju absurdalnych
Wady: wścieka się dość łatwo, cynik, ironizuje, nie przywiązuje się raczej do niczego, rasista - nienawidzi drowów
Umiejętności: czarowanie Kamieni Run; zmiana kształtu przedmiotów - przybliżonej wielkości, na długi okres czasu; W niewielkim stopniu możliwość zapanowania nad mocą Laski
Wygląd: Szary, długi płaszcz, u dołu umorusany błotem, gdyż suwa się po ziemi, lekko poszarpany z dziurą wzdłuż uda prowizorycznie zaszytą, długie aż do połowy pleców czarne włosy, piwne oczy, zielonkawa skóra, blizny na rękach i plecach, trzy czarne różki na karku, czasem ma na plecach założoną pochwę do swego miecza tak, ze jego rękojeść wystaje ponad głowę.

Zaliczone wszystkie Próby w Szkole Najemników.


My name is Legion. For we are Many. Mk 5,9

Karta postaci
Moja historia
Jeśliś człeku ciekaw...
Rzecz o bogach i ich sporach niebieskich. Starzec nie dokończył swej opowieści...

Offline

 

#10 2008-01-22 17:50:20

 Ireth

http://tnij.org/gg6f

2121920
Skąd: TriCity
Zarejestrowany: 2007-07-11
Posty: 1530
Punktów :   
Rasa: Człowiek (polimorf)
Profesja: Posłaniec
Praca: Pomocnik Sędziego
Totem: Koń
Zwierze: Xnifs - Dajm

Re: Gabinet dziekana

Drzwi otworzyły sie cichym skrzypnięciem. Stała w nich polimorfka, jakby wyrwana z kontekstu, zupełnie nie pasowała do tego miejsca, jednak po coś przyszła. Na ramieniu siedział jej jeden z ptaków Ti. Podeszła do biórka dziekana szkoły magicznej. Na samym początku wyglądała na lekko zmieszaną, aura tego miejsca troche ją przytłaczała, jednak w końcu jakby do niej przywykła. - Witaj. - uśmiechnęła się. - Nie przychodze tu w sprawie nauki. - dodała od razu. - Chcę Ci coś zaoferowac, a dokładniej jego. - wskazała na siedzącego jej na ramieniu ptaka. Zanim Zefir zdążył w jakikolwiek sposób odpowiedzieć dziewczyna kontynuowała. - Szukam osoby, która hmm, go wynajmnie i... wykorzysta, a Ty wydajesz mi się najbardziej odpowiednią osobą. - powiedziała szybko. Ptak wylądował przed nekromantą i z ciekawością przekrzywił łebek. - Może przydadzą Ci się jego umiejętności... W końcu Ty dzierżysz odpowiedzialną pozycję tu... - przerwała i odwróciła się. - Mam nadzieję, że Ci sie przyda.


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=42
A po nocy przychodzi dzień,
A po burzy spokój...

Offline

 

#11 2008-01-23 01:04:33

Zefir

Nekromanta

8529896
Call me!
Skąd: Z twoich najgorszych koszmarów
Zarejestrowany: 2007-10-24
Posty: 473
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Profesja: Nekromanta
Praca: 7680
Totem: S=0 W=0 Sz=5 I=10 M=10 U=0
Zwierze: 31%
WWW

Re: Gabinet dziekana

- Ja? - spytał zdumiony. - Mag, przeciwnik szeroko rozumianego życia i dobra?

Roześmiał się, myśląc, że to dobry żart. Gdy jednak wyraz twarzy Ireth wyprowadził go z błędu, zamyślił się.

- Cóż, posłannik by mi się przydał, często nie mam czasu, by dopilnować rzeczy pewnych osobiście...

Zmarszczył brwi. Cała sytuacja wydała mu się podejrzana. Może jednak miała coś konkretnego na celu, o czym nie wiedziała nawet Ireth. Nekromanta mocno wierzył, że zbiegi okoliczności są raczej rzadkie.

- Dobrze, zaopiekuję się nim. - stwierdził w końcu dziwnym tonem.


Karta postaci

Ulubione powiedzonko nieumarłych? "Żyje się dalej!"

Offline

 

#12 2008-01-23 09:06:31

 Ireth

http://tnij.org/gg6f

2121920
Skąd: TriCity
Zarejestrowany: 2007-07-11
Posty: 1530
Punktów :   
Rasa: Człowiek (polimorf)
Profesja: Posłaniec
Praca: Pomocnik Sędziego
Totem: Koń
Zwierze: Xnifs - Dajm

Re: Gabinet dziekana

Usmiechnęła się... z ulgą? - Mam nadzieję, że Tobie się przyda. - powtórzyła i skierowała się do wyjścia. Szła szybkim krokiem nie oglądając się na dziwaczne sprzęty znajudujące się w tym miejscu, jakby obwaiając się, że smamo spojrzenie na cokolwiek było w stanie jej coś zrobić. "Za dużo Ekeny" - pomyślała i zniknęła z pola widzenia.


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=42
A po nocy przychodzi dzień,
A po burzy spokój...

Offline

 

#13 2008-01-23 19:18:11

Silver Moonlight

Piekielnica

714553
Call me!
Skąd: zapadla dziura na pomorzu :P
Zarejestrowany: 2007-01-03
Posty: 3009
Punktów :   
Rasa: Mroczny Elf/Drow
Profesja: Wiedźma
Praca: Wolontariat
Totem: Niedźwiedź
Zwierze: Bóbr, niedźwiedź, ptak

Re: Gabinet dziekana

Tymczasem do drzwi ktoś zapukał. Osoba nie słysząc odpowiedzi weszła ostrożnie do środka. Okazało się że była to drowka. Miała w ręku jakieś zawiniatko.

-Panie psorze? Panie... mam coś dla pana...

Rzekła nieskładnie i połozyła pakunek na jego stoliku. Po chwili odpakowała go. Okazało się ze przyniosła mu gorącą herbatę i naleśniki z syropem klonowym. Wszystko jeszcze cieplutkie. Wyjeła sztuce i talerzyk.

- Smacznego dziekanie..

Usmiechneła się


"Gdy słońca blask nad morza lśni głębiną,
Myślę o tobie, miły.
Wzywałam cię, gdy księżyc niebem płynął
I zdroje się srebrzyły."

"Bliskośc Ukochanego".
Johan Wolfgang Goethe


Imię: Silver/Harblein
Rasa: Mroczny elf
Profesja: Wiedźma/Rzemieślnik/ Piekielnica
Charakter: chaotyczny dobry
Zalety: pomysłowośc, poczucie humoru, ciekawośc, wrażliwośc na sztukę
Wady: wredna paskuda, wścibska, wywyższa sie
Umiejętności: Pisanie, podstawy medycyny, dobry kontakt ze zwierzetami, Czytanie, Czaroznawstwo, Szamanizm
Zwierze: Ptak Dei- Abherun, Bóbr- Gaw i Niedźwiedź - Alborn
Polimorfia: ni ma i nie będzie
Ekwipunek: Miecz,plecak, szata maga, sakwy a w nich zioła, patelnia,zestaw kanapek na podróż, lina
Złoto: zobacz koło avatara

Offline

 

#14 2008-01-23 19:48:50

Zefir

Nekromanta

8529896
Call me!
Skąd: Z twoich najgorszych koszmarów
Zarejestrowany: 2007-10-24
Posty: 473
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Profesja: Nekromanta
Praca: 7680
Totem: S=0 W=0 Sz=5 I=10 M=10 U=0
Zwierze: 31%
WWW

Re: Gabinet dziekana

- Pieprzyć naleśniki. - stwierdził krótko.

Wstał i, nie zaszczycając drowki spojrzeniem, poszedł w stronę drzwi. Gdy już znajdował się o krok od nich, pochylił głowę. Odwrócił się do niej. Na jego twarz widniał uśmiech, który widnieć mógł tylko na twarzy złoczyńcy.

Przyciągnął ją do siebie ramieniem. Wszystko działo się bardzo szybko, drowka nie zdążyła nawet zareagować, gdyż po zdumieniu zaczęła teraz odczuwać rozkosz, gdy Nekromanta złączył jej usta z własnymi w bezlitośnie namiętnym pocałunku. Jedzenie może zaczekać, herbata ostygnąć, to jednak nie. Trzymał ją przy sobie ściśle, jego język swawolił w jej ustach, chciał sprawić im obojgu jak najwięcej przyjemności w jak najkrótszym czasie. Mimo to jego pocałunek przeciągał się i wzmagał...


Karta postaci

Ulubione powiedzonko nieumarłych? "Żyje się dalej!"

Offline

 

#15 2008-01-23 20:33:25

Silver Moonlight

Piekielnica

714553
Call me!
Skąd: zapadla dziura na pomorzu :P
Zarejestrowany: 2007-01-03
Posty: 3009
Punktów :   
Rasa: Mroczny Elf/Drow
Profesja: Wiedźma
Praca: Wolontariat
Totem: Niedźwiedź
Zwierze: Bóbr, niedźwiedź, ptak

Re: Gabinet dziekana

Jednak pocałunek po pewnym czasie się skończył. Ona odkleiła sie od niego.

- Dziekanie...czy to wypada, by nauczyciel całował się ze swą uczennicą w swym gabinecie? Poza tym napewno jesteś głodny....

Odkroiła kawałek  naleśnika, nałozyła na widelec i zaczeła go karmic. Usmiechała się przy tym bedac ciekawą co bedzie jesli ktos ich tu nakryje,...


"Gdy słońca blask nad morza lśni głębiną,
Myślę o tobie, miły.
Wzywałam cię, gdy księżyc niebem płynął
I zdroje się srebrzyły."

"Bliskośc Ukochanego".
Johan Wolfgang Goethe


Imię: Silver/Harblein
Rasa: Mroczny elf
Profesja: Wiedźma/Rzemieślnik/ Piekielnica
Charakter: chaotyczny dobry
Zalety: pomysłowośc, poczucie humoru, ciekawośc, wrażliwośc na sztukę
Wady: wredna paskuda, wścibska, wywyższa sie
Umiejętności: Pisanie, podstawy medycyny, dobry kontakt ze zwierzetami, Czytanie, Czaroznawstwo, Szamanizm
Zwierze: Ptak Dei- Abherun, Bóbr- Gaw i Niedźwiedź - Alborn
Polimorfia: ni ma i nie będzie
Ekwipunek: Miecz,plecak, szata maga, sakwy a w nich zioła, patelnia,zestaw kanapek na podróż, lina
Złoto: zobacz koło avatara

Offline

 

Pokaż kalendarz! Pokaż listę medyczną! Pokaż tablice ogłoszeń!


przerwynik przerwynik

Zakon rozwija się dzięki pracy Pawła Neściora aka Rudik (skrypter php i CSS), Pauliny Kwidzińskiej aka Reira (grafik i ilustrator), Andre Norton (autorka fantasy, której prace są wykorzystywane do uzupełniania świata), Hajime Kanzakiego (autora anime "Slayers", z którego również czerpiemy część rozwiązań i nazewnictwa) i wielu innych, graczach i zwykłych przyjaciołach, poświęcających swój czas i talent dla rozwoju forum i świata Zakonu.

Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Stopka

Reklama Toplisty Wspieramy Zakon w pigułce
Rudik - portfolio TOP50 Gry Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl Napisz do nas
Gra naruto
Mesjasz
narutoogra.pun.pl
Night Moon - Twoja ścieżka fantasy

Wszystko o grze Call of Duty 2
Wszystko o grze warcraft3!
Miecz Prawdy
Najlepsze strony poświęcone RPG, cRPG i Fantasy
Toplista stron o tematyce fantasy rpg itp.
10 Najlepszych Polskich Stron Fantasy
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB


Racjonalista.pl - sprawdź sam
Wielka Rada


Mistrz: Mangel(Urlop):
7659312
stanmangel@aqq.eu


Mistrzyni: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Zastępca Mistrza: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Spec. ds. nietypowych: Darayawus Shiro:
4050011
standaray@aqq.eu


Dziekan: Sulam:
7506594
stansulam@aqq.eu


Bibliotekarka: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Wykładowca Psioniki: Skimrra(Urlop):
6114003
stan adorosa@aqq.eu


Pancermistrz: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Instruktor walk: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Łucznik: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Rada Mniejsza

Opiekunka Doliny Blasku: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Myśliwy: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Ogrodnik: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Projektant: POSZUKIWANY!:

stan


Arcykapłan: Dark Verreuil:
6990996
stanverreuil@aqq.eu


Dowódca Srebrzystych: Angelus:
4880466
stanrkofan@aqq.eu


Sędzia: Kraght'nar:
849959
Statystyki


Stat24:

Googlebot był ostatnio:

Pagerank:


Nagrody:

Katalog stron

Legenda

Oznaczenia postów Maniera pisania postów Grupy
- stary
- zamknięty
- przyklejony
- przekierowanie
- nowy
- zamknięty nowy
- nowy przyklejony
WIELKIE LITERY - krzyk

Kursywa - teksty pisane (poza biblioteką)

Administratorzy

Moderatorzy

Glejt Ducha

Stolica

Raana

Łańcuch

Podróż

Zwykły tekst - opisy czynności i dialogi Pogrubienie - NPC sterowane przez graczy (krwawniki, etc.)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
zakonswiatla.pun.pl