Zakon Światła Ostoja Fantazji

  • Pamiętniki
  • Galeria

Reklama

  • Rudik - portfolioKroniki Fallathanu - Najlepszy MMORPG Tekstowy

Gazeta

  • Przesuń w dół scrollem by przeczytać resztę!
    Czytaj więcej...
Facebook ZakonnyRSS

Ogłoszenie

Sprawdź fazę księżyców! Posłuchaj herolda! Pokaż list gończy! Sprawdź warunki pogodowe! Zbieraj zioła!
Posłuchaj adepta świątynnego! Sprawdź tablice projektową! Czytaj nagłówek gazety!

Całe forum Zakonu Światła podlega ochronie praw autorskich! Wszystkie prawa zastrzeżone! / All rights reserved!
przerwynikprzerwynik


Optymalne przeglądanie forum umożliwia przeglądarka Opera!

Jesteś nowy/a/e? ABC Zakonu! - kliknij a wiele zrozumiesz!


Aktualnie odbywa się EVENT! Początek w TYM MIEJSCU! Każdy chętny jest proszony o napisanie tam posta który informuje o przybyciu postaci.
przerwynikprzerwynik

Zarząd przypomina o powszechnym obowiązku wypełnienia zakładki "Komunikatory" w profilu. Nie wywiązanie się może wiązać się z przykrymi konsekwencjami, oraz utrudnieniami w grze.
przerwynikprzerwynik

przerwynikprzerwynik


#316 2011-06-24 21:25:48

 Sherine

Mieszkaniec stolicy

36024753
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 194
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Krawcowa
Totem: Ptak Ti
Zwierze: Brak
WWW

Re: Ptaszarnia

Sherine przytaknęła w zrozumieniu, poczym nastała chwilowa cisza. Dziewczyna przymknęła oczy ciesząc się obecnością niebieskowłosego, poczym spytała:
- A co zamierzasz jeszcze opisać i co opisałeś?

Offline

 

#317 2011-06-24 21:42:43

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Członek "Rodu Podwiązki"
Totem: Gryf
WWW

Re: Ptaszarnia

- Opisałem swoje przybycie, relacje między zakonnikami... a opiszę... no cóż, wszystko.- Anioł się roześmiał.- Wszystko, na co tylko się natknę.-


"Dziwi mnie trochę, że nikt dotąd nie zadał sobie trudu, by zdobyć twe względy, panienko."
~Fileus, o Sherine

"Wybacz, jeśli nie zatkało mnie z wrażenia, ale jakoś niezdrów czuję się ostatnio, może to dlatego."
~Fileus, o Arghezie

"Jesteś z Północy, wiążesz swoją skórznie na ich sposób."
~Fileus, o Usko

Karta postaci

Offline

 

#318 2011-06-25 08:53:52

 Sherine

Mieszkaniec stolicy

36024753
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 194
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Krawcowa
Totem: Ptak Ti
Zwierze: Brak
WWW

Re: Ptaszarnia

Ciepły uśmiech zagościł na twarzy dziewczyny. Siedziała teraz wtulona w Fileusa i obserwowała jakis czas fruwające w tę i we w tę ptaki, poczym podniosła głowę, żeby spojrzeć aniołowi w oczy.
- A opisywałeś swoje podróże? Te, które odbyłeś jeszcze zanim trafiłeś tutaj?

Offline

 

#319 2011-06-26 16:17:19

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Członek "Rodu Podwiązki"
Totem: Gryf
WWW

Re: Ptaszarnia

- Nie.- Stwierdził, odpowiadając uśmiechem, jakby na wspomnienie tych podróży.- Ale one znajdują się w innych księgach, w innych miejscach, moja droga.-


"Dziwi mnie trochę, że nikt dotąd nie zadał sobie trudu, by zdobyć twe względy, panienko."
~Fileus, o Sherine

"Wybacz, jeśli nie zatkało mnie z wrażenia, ale jakoś niezdrów czuję się ostatnio, może to dlatego."
~Fileus, o Arghezie

"Jesteś z Północy, wiążesz swoją skórznie na ich sposób."
~Fileus, o Usko

Karta postaci

Offline

 

#320 2011-06-26 17:41:30

 Sherine

Mieszkaniec stolicy

36024753
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 194
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Krawcowa
Totem: Ptak Ti
Zwierze: Brak
WWW

Re: Ptaszarnia

- Mhm.. - zastanowiła się nad kolejnym pytaniem. Jako, że sama przeszła trochę zanim się tu znalazła to cie ją co mogło spotkac kiedyś Fileusa. Po chwili ponownie spojrzała aniołowi w oczy.
- Opowiedz coś. Nie wiem, najciekawsze co cię spotkało, na przykład? - uśmeichnęła się zachęcająco.

Offline

 

#321 2011-06-26 21:20:13

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Członek "Rodu Podwiązki"
Totem: Gryf
WWW

Re: Ptaszarnia

Anioł podkurczył kolana pod ciebie i objął je ramionami. Wyglądał w tej pozie smutno i ponuro, jakby prośba dziewczyny wywołała w nim smutek.
- Sherine, ja...- Zaczął, urwał i naglę począł bardzo szybko mówić.- Słuchaj, jasne, miałem przygody, jednak to nie zawsze były dobre przygody. Były też takie dobre, jasne, ale... Wiążą się, przynajmniej teraz, z bólem, rozstaniem i smutkiem. Nie chcę o nich mówić. Nie chcę mówić o całości...- Niebieskowłosy odwrócił twarz od swojej towarzyszki.


"Dziwi mnie trochę, że nikt dotąd nie zadał sobie trudu, by zdobyć twe względy, panienko."
~Fileus, o Sherine

"Wybacz, jeśli nie zatkało mnie z wrażenia, ale jakoś niezdrów czuję się ostatnio, może to dlatego."
~Fileus, o Arghezie

"Jesteś z Północy, wiążesz swoją skórznie na ich sposób."
~Fileus, o Usko

Karta postaci

Offline

 

#322 2011-06-26 21:44:29

 Sherine

Mieszkaniec stolicy

36024753
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 194
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Krawcowa
Totem: Ptak Ti
Zwierze: Brak
WWW

Re: Ptaszarnia

- Fileusie? - dziewczyna próbowała spojrzeć aniołowi w twarz, jednak ten odwrócił głowę w drugą stronę. Sherine zrobiło sie przykro, nie chciała w żaden sposób go urazić i nie czuła sie z tym też najlepiej. W końcu wstała i przykucnęła naprzeciwko anioła. Kiedy ten wciąż na nią nie patrzył zdecydowała się by wziąć go pod brodę i zmusić do spojrzenia w jej twarz.
- Ja.. przepraszam - wyszeptała cicho, ale była pewna, że anioł ją słyszał. W końcu ich twarze dzieliły zaledwie centymetry. Starała się jak mogła. Przygryzła wargę, zastanawiając się jak pocieszyć Fileusa..

Offline

 

#323 2011-06-26 21:48:03

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Członek "Rodu Podwiązki"
Totem: Gryf
WWW

Re: Ptaszarnia

Nagle poczuła na sobie jego ramiona. Objął ją i przyciągnął mocno do siebie, tak że poleciała do przodu, prawie leżała na nim. Anioł drżał, jakby jej pytanie odblokowało w nim jakieś dawno nie ruszane wspomnienia, które bardzo zapadły mu w duszę, a których lepiej było nie wyciągać na światło dzienne. Jego palce przeczesały machinalnie jej kruczoczarne włosy i gładziły je bez fizycznej ingerencji Fileusa.


"Dziwi mnie trochę, że nikt dotąd nie zadał sobie trudu, by zdobyć twe względy, panienko."
~Fileus, o Sherine

"Wybacz, jeśli nie zatkało mnie z wrażenia, ale jakoś niezdrów czuję się ostatnio, może to dlatego."
~Fileus, o Arghezie

"Jesteś z Północy, wiążesz swoją skórznie na ich sposób."
~Fileus, o Usko

Karta postaci

Offline

 

#324 2011-06-26 21:54:34

 Sherine

Mieszkaniec stolicy

36024753
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 194
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Krawcowa
Totem: Ptak Ti
Zwierze: Brak
WWW

Re: Ptaszarnia

Dziewczyna o mało co nie straciła równowagi, jednak nie wahając sie ani sekundę równiez wtuliła się w anioła. Ukryła twarz w jego ramieniu i jedną dłonią zaczęła gładzić go po plecach uspokajająco. Nie mogła na to patrzeć, nie mogła patrzeć na jego smutek. Musiała mu więc w jakiś sposób zaradzić. Tylko jak?
- Rozchmurz się - szepnęła mu do ucha uspokajającym tonem. - Nie myśl o tym.. nic nie musisz mówić, jeśli nie chcesz... - spauzowała na chwilę. Czuła sie winna tej nagłej fali smutku i niemiłych wspomnień. - Przepraszam - odchyliła głowę, by móc spojrzeć Fileusowi w oczy i zobaczyc,czy w jego twarzy cokolwiek się zmieniło.

Offline

 

#325 2011-06-26 21:58:17

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Członek "Rodu Podwiązki"
Totem: Gryf
WWW

Re: Ptaszarnia

Fileus patrzył nad jej głową w przestrzeń, jego oczy - dotąd błyszczące i radosne - zmatowiały i nie wyrażały niczego. Twarz miał ściągniętą, bez wyrazu, łzy spływały po policzkach na brodę i skapywały na koszulę i klatkę piersiową skrzydlatego. Po chwili odetchnął kilkakrotnie i spojrzał na dziewczyną siedzącą mu na kolanach. Spróbował uśmiechnąć się uspokajająco, by odegnać troskę z jej oblicza.
"Troskę... o mnie?"


"Dziwi mnie trochę, że nikt dotąd nie zadał sobie trudu, by zdobyć twe względy, panienko."
~Fileus, o Sherine

"Wybacz, jeśli nie zatkało mnie z wrażenia, ale jakoś niezdrów czuję się ostatnio, może to dlatego."
~Fileus, o Arghezie

"Jesteś z Północy, wiążesz swoją skórznie na ich sposób."
~Fileus, o Usko

Karta postaci

Offline

 

#326 2011-06-26 22:04:16

 Sherine

Mieszkaniec stolicy

36024753
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 194
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Krawcowa
Totem: Ptak Ti
Zwierze: Brak
WWW

Re: Ptaszarnia

Sherine zaczęła wycierać łzy spływające mu po policzkach.  Jej twarz równiez wykrzywił grymas bólu, widząc Fileusa w takim stanie. Naprawdę go polubiła, nie miała zamiaru zostawiac tej znajomości, moznaby powiedzieć nawet, że przywiązała się do neigo trochę i zależało jej na jego szczęściu.
- Proszę cię, tylko nie płacz - odparła, a raczej jęknęła z łamiącym się głosem. Cały czas starała się patrzeć mu w oczy, również próbowała uśmiechać się uspokajająco... "co żeś zrobiła?!" ganiła się w myślach, poczym zrezygnowana spuściła wzrok.

Offline

 

#327 2011-06-26 22:08:12

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Członek "Rodu Podwiązki"
Totem: Gryf
WWW

Re: Ptaszarnia

- Aj naj naj...- Jęknął anioł, patrząc na dziewczynę.- I co? No, uśmiechnij się szerzej, maleńka.- Nakreślił na jej ustach łagodny łuk czubkiem palca, by pokazać jak szeroko ma się uśmiechnąć.- Nie przejmuj się takim szalonym ptaszyskiem jak ja.- Uśmiechnął się kojąco.- Już... Już jest okey.-


"Dziwi mnie trochę, że nikt dotąd nie zadał sobie trudu, by zdobyć twe względy, panienko."
~Fileus, o Sherine

"Wybacz, jeśli nie zatkało mnie z wrażenia, ale jakoś niezdrów czuję się ostatnio, może to dlatego."
~Fileus, o Arghezie

"Jesteś z Północy, wiążesz swoją skórznie na ich sposób."
~Fileus, o Usko

Karta postaci

Offline

 

#328 2011-06-26 22:19:12

 Sherine

Mieszkaniec stolicy

36024753
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 194
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Krawcowa
Totem: Ptak Ti
Zwierze: Brak
WWW

Re: Ptaszarnia

- No mam nadzieję, że jest okey - odparła, puszcając mimo uszu to, że miałaby się nie przejmować nim. Próbowała sie uśmiechnąć, ale, że nie calkiem jej to wyszło wtuliła głowę ponownie chowając w ramieniu anioła i tak zastygła, muskając opuszkiem palca tors Fileusa. Po chwili przymknęła oczy i odprężyła się w jego ramionach. Będąc jak najbliżej Fileusa czuła się lepiej, łatwiej było jej odrzucić od siebei wszystkie smutki.

Offline

 

#329 2011-06-28 10:51:34

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Członek "Rodu Podwiązki"
Totem: Gryf
WWW

Re: Ptaszarnia

Anioł czując na sobie delikatną pieszczotę jej dotyku przymknął oczy. Jego oddech wyrównał się, serce zwolniło biegu. Niebieskowłosy zapadł w spokojną, płytką drzemkę, nadal obejmując półleżącą na nim kobietę.


"Dziwi mnie trochę, że nikt dotąd nie zadał sobie trudu, by zdobyć twe względy, panienko."
~Fileus, o Sherine

"Wybacz, jeśli nie zatkało mnie z wrażenia, ale jakoś niezdrów czuję się ostatnio, może to dlatego."
~Fileus, o Arghezie

"Jesteś z Północy, wiążesz swoją skórznie na ich sposób."
~Fileus, o Usko

Karta postaci

Offline

 

#330 2011-06-28 14:56:14

 Sherine

Mieszkaniec stolicy

36024753
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 194
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Krawcowa
Totem: Ptak Ti
Zwierze: Brak
WWW

Re: Ptaszarnia

Sherine czuła jak oddech anioła jest coraz bardziej równomierny, a serce zwolniło. Żeby go nie obudzić siedzieła mu wciąz na kolanach, a rekoma objęła go w pasie i położyła głowę na torsie Fileusa, przymykając powieki. Odetchnęła głęboko i po chwili również pogrążyła się w drzemce.

***



Po jakimś czasie Sherine otworzyła oczy i podniosła głowę z ramienia Fileusa. Popatrzyła jeszcze na niebieskowłosego, który nadal pogrążony był w drzemce. Uśmiechnęła się ciepło, widząc jego przymknięte powieki, poczym najdelikatniej jak mogła zsunęła sie z kolan anioła. Wstała na nogi i zaczęła przechadzać się po ptaszarni, obserwując tutejszych dużych i małych śpiewaków i wsłuchując się w ich trele.

Ostatnio edytowany przez Sherine (2011-07-02 21:02:08)

Offline

 

Pokaż kalendarz! Pokaż listę medyczną! Pokaż tablice ogłoszeń!


przerwynik przerwynik

Zakon rozwija się dzięki pracy Pawła Neściora aka Rudik (skrypter php i CSS), Pauliny Kwidzińskiej aka Reira (grafik i ilustrator), Andre Norton (autorka fantasy, której prace są wykorzystywane do uzupełniania świata), Hajime Kanzakiego (autora anime "Slayers", z którego również czerpiemy część rozwiązań i nazewnictwa) i wielu innych, graczach i zwykłych przyjaciołach, poświęcających swój czas i talent dla rozwoju forum i świata Zakonu.

Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Stopka

Reklama Toplisty Wspieramy Zakon w pigułce
Rudik - portfolio TOP50 Gry Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl Napisz do nas
Gra naruto
Mesjasz
narutoogra.pun.pl
Night Moon - Twoja ścieżka fantasy

Wszystko o grze Call of Duty 2
Wszystko o grze warcraft3!
Miecz Prawdy
Najlepsze strony poświęcone RPG, cRPG i Fantasy
Toplista stron o tematyce fantasy rpg itp.
10 Najlepszych Polskich Stron Fantasy
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB


Racjonalista.pl - sprawdź sam
Wielka Rada


Mistrz: Mangel(Urlop):
7659312
stanmangel@aqq.eu


Mistrzyni: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Zastępca Mistrza: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Spec. ds. nietypowych: Darayawus Shiro:
4050011
standaray@aqq.eu


Dziekan: Sulam:
7506594
stansulam@aqq.eu


Bibliotekarka: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Wykładowca Psioniki: Skimrra(Urlop):
6114003
stan adorosa@aqq.eu


Pancermistrz: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Instruktor walk: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Łucznik: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Rada Mniejsza

Opiekunka Doliny Blasku: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Myśliwy: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Ogrodnik: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Projektant: POSZUKIWANY!:

stan


Arcykapłan: Dark Verreuil:
6990996
stanverreuil@aqq.eu


Dowódca Srebrzystych: Angelus:
4880466
stanrkofan@aqq.eu


Sędzia: Kraght'nar:
849959
Statystyki


Stat24:

Googlebot był ostatnio:

Pagerank:


Nagrody:

Katalog stron

Legenda

Oznaczenia postów Maniera pisania postów Grupy
- stary
- zamknięty
- przyklejony
- przekierowanie
- nowy
- zamknięty nowy
- nowy przyklejony
WIELKIE LITERY - krzyk

Kursywa - teksty pisane (poza biblioteką)

Administratorzy

Moderatorzy

Glejt Ducha

Stolica

Raana

Łańcuch

Podróż

Zwykły tekst - opisy czynności i dialogi Pogrubienie - NPC sterowane przez graczy (krwawniki, etc.)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://stworzenidozycia.pl przegrywanie kaset vhs łódz Escondite Pacifico Poema's Beach Duplex www.hotelstayfinder.com