Zakon Światła Ostoja Fantazji

  • Pamiętniki
  • Galeria

Reklama

  • Rudik - portfolioKroniki Fallathanu - Najlepszy MMORPG Tekstowy

Gazeta

  • Przesuń w dół scrollem by przeczytać resztę!
    Czytaj więcej...
Facebook ZakonnyRSS

Ogłoszenie

Sprawdź fazę księżyców! Posłuchaj herolda! Pokaż list gończy! Sprawdź warunki pogodowe! Zbieraj zioła!
Posłuchaj adepta świątynnego! Sprawdź tablice projektową! Czytaj nagłówek gazety!

Całe forum Zakonu Światła podlega ochronie praw autorskich! Wszystkie prawa zastrzeżone! / All rights reserved!
przerwynikprzerwynik


Optymalne przeglądanie forum umożliwia przeglądarka Opera!

Jesteś nowy/a/e? ABC Zakonu! - kliknij a wiele zrozumiesz!


Aktualnie odbywa się EVENT! Początek w TYM MIEJSCU! Każdy chętny jest proszony o napisanie tam posta który informuje o przybyciu postaci.
przerwynikprzerwynik

Zarząd przypomina o powszechnym obowiązku wypełnienia zakładki "Komunikatory" w profilu. Nie wywiązanie się może wiązać się z przykrymi konsekwencjami, oraz utrudnieniami w grze.
przerwynikprzerwynik

przerwynikprzerwynik


#1081 2011-06-10 18:09:25

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Członek "Rodu Podwiązki"
Totem: Gryf
WWW

Re: Sala balowa

- Jestem miernym tancerzem, ale jeśli tego właśnie chcesz.-
Odpowiedział Fileus gładko. Podszedł do dziewczyny i wyciągnął dłoń w jej stronę. Gdy ją ujęła, przyciągnął ją delikatnie do siebie i otoczył ramieniem w talii.


"Dziwi mnie trochę, że nikt dotąd nie zadał sobie trudu, by zdobyć twe względy, panienko."
~Fileus, o Sherine

"Wybacz, jeśli nie zatkało mnie z wrażenia, ale jakoś niezdrów czuję się ostatnio, może to dlatego."
~Fileus, o Arghezie

"Jesteś z Północy, wiążesz swoją skórznie na ich sposób."
~Fileus, o Usko

Karta postaci

Offline

 

#1082 2011-06-10 18:17:29

 Sherine

Mieszkaniec stolicy

36024753
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 194
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Krawcowa
Totem: Ptak Ti
Zwierze: Brak
WWW

Re: Sala balowa

- Oj, nie przesadzaj - uśmiechnęła się i połozyła mu dłonie na karku, co sprawiało, że byli bardzo blisko siebie. - Wcale nie jest źle - powiedziała, kiedy tańczyli wraz z innymi parami na parkiecie do łagodnych melodii, które grał zespół.
- Ale oczywiście jeśli nie chcesz, to ja cię do niczego nie zmuszam - powiedziała już ciszej, a uśmiech trochę zrzedł.

Offline

 

#1083 2011-06-10 18:21:00

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Członek "Rodu Podwiązki"
Totem: Gryf
WWW

Re: Sala balowa

- Gdybym tego nie chciał, moja droga, to już dawno by mnie tu nie było.- Zachichotał Fileus. Wykonali obrót względem osi środka między nimi. Anioł przyciągnął przy tym dziewczynę bliżej do siebie. Jego koszula nadal była na wpół rozpięta, więc mogła poczuć, jak zgrzał go ten szybki lot z puszczy do wieży.
Melodia działała na jego zmysły kojąco. Rytm serca zwalniał, ciało opuszczało zmęczenie.


"Dziwi mnie trochę, że nikt dotąd nie zadał sobie trudu, by zdobyć twe względy, panienko."
~Fileus, o Sherine

"Wybacz, jeśli nie zatkało mnie z wrażenia, ale jakoś niezdrów czuję się ostatnio, może to dlatego."
~Fileus, o Arghezie

"Jesteś z Północy, wiążesz swoją skórznie na ich sposób."
~Fileus, o Usko

Karta postaci

Offline

 

#1084 2011-06-10 18:40:43

 Sherine

Mieszkaniec stolicy

36024753
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 194
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Krawcowa
Totem: Ptak Ti
Zwierze: Brak
WWW

Re: Sala balowa

Uśmiechnęła się w odpowiedzi i tańczyli dalej. Muzyka koiła zmysły, a z Fileusem jako partnerem naprawdę dobrze się jej tańczyło.
Nagle (sama sie nawet tego nie spodziewała) połozyła jedną dłoń na torsie anioła, ale kiedy zdała sobie sprawę z tego co robi, szybko cofnęła rękę i zaczerwieniła się. Potrząsnęła lekko głową, a to starczyło, by włosy znowu zakryły twarz. Czasami takie długie natrętne kosmyki były przydatne.

Offline

 

#1085 2011-06-10 18:56:50

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Członek "Rodu Podwiązki"
Totem: Gryf
WWW

Re: Sala balowa

Gdy dziewczyna dotknęła skóry anioła, przeszyło go wrażenie jakby został porażony prądem. Nagle poczuł dokuczliwe mrowienie pomiędzy skrzydłami, jak również ciepło w całym ciele.
Dziewczyna jednak zaraz cofnęła rękę i potrząsnęła głową, ukrywając się za kurtyną z kruczych kosmyków.
- Wszystko w porządku?- Szepnął jej na ucho.


"Dziwi mnie trochę, że nikt dotąd nie zadał sobie trudu, by zdobyć twe względy, panienko."
~Fileus, o Sherine

"Wybacz, jeśli nie zatkało mnie z wrażenia, ale jakoś niezdrów czuję się ostatnio, może to dlatego."
~Fileus, o Arghezie

"Jesteś z Północy, wiążesz swoją skórznie na ich sposób."
~Fileus, o Usko

Karta postaci

Offline

 

#1086 2011-06-10 19:04:17

 Sherine

Mieszkaniec stolicy

36024753
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 194
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Krawcowa
Totem: Ptak Ti
Zwierze: Brak
WWW

Re: Sala balowa

- Tak, tak, nic mi nie jest - powiedziała. - Przepraszam, nie chciałam.. - zająknęła się. Czuła jak jej policzki niemal płoną szkarłatną czerwienią. Chowając się wciąż za włosami próbowała ochłonąc, pozbyc sie okropnego rumieńca.
- Nie wiem, co we mnie wstapiło - odparła, kiedy już odzyskała panowanie nad głosem, a czerwień zmieniała sie powoli w róż.

Offline

 

#1087 2011-06-10 19:06:29

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Członek "Rodu Podwiązki"
Totem: Gryf
WWW

Re: Sala balowa

Puścił jej dłoń, którą ujmował do tej pory i objął ją za szyję, przytulając mocno do siebie.
- Nie masz za co mnie przepraszać, maleńka.- Powiedział.- Poza tym, ciekawie wyglądasz w tym kolorze.- Zaśmiał się cicho.


"Dziwi mnie trochę, że nikt dotąd nie zadał sobie trudu, by zdobyć twe względy, panienko."
~Fileus, o Sherine

"Wybacz, jeśli nie zatkało mnie z wrażenia, ale jakoś niezdrów czuję się ostatnio, może to dlatego."
~Fileus, o Arghezie

"Jesteś z Północy, wiążesz swoją skórznie na ich sposób."
~Fileus, o Usko

Karta postaci

Offline

 

#1088 2011-06-10 19:47:40

 Sherine

Mieszkaniec stolicy

36024753
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 194
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Krawcowa
Totem: Ptak Ti
Zwierze: Brak
WWW

Re: Sala balowa

Uśmiechnęła się, wtulając w Fileusa i tym razem pozwoliła sobie położyć głowę na jego klatce piersiowej. Anioł mógł poczuć gorąco bijące z jej policzków.
- Ja nie lubię tego, robię sie cała czerwona. A od tak dawna nie zdarzyło mi się zarumienić - odparła, poczym zaśmiała się cicho. - To przez ciebie - dodała żartobliwie. Już nawet nie zważała na grającą muzykę, po prostu wtuliła sie w Fileusa, zapominając o tym, co jest wokół.

Offline

 

#1089 2011-06-10 19:51:27

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Członek "Rodu Podwiązki"
Totem: Gryf
WWW

Re: Sala balowa

Anioł nadal kołysał ją delikatnie do taktu melodii.
- Mówiłem, że nie jestem wcale takim miłym aniołkiem. I widzisz? Przeze mnie robisz się cała rumiana. Ale nie powiem, żeby mi było źle z tą myślą - zrzucam to na moje sumienie... A moje sumienie, robi co mu każę.-
Jego serce biło miarowo, spokojnie, w tempie jedno uderzenie co sekundę.


"Dziwi mnie trochę, że nikt dotąd nie zadał sobie trudu, by zdobyć twe względy, panienko."
~Fileus, o Sherine

"Wybacz, jeśli nie zatkało mnie z wrażenia, ale jakoś niezdrów czuję się ostatnio, może to dlatego."
~Fileus, o Arghezie

"Jesteś z Północy, wiążesz swoją skórznie na ich sposób."
~Fileus, o Usko

Karta postaci

Offline

 

#1090 2011-06-10 19:58:18

 Sherine

Mieszkaniec stolicy

36024753
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 194
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Krawcowa
Totem: Ptak Ti
Zwierze: Brak
WWW

Re: Sala balowa

- Mi wcale nie przeszkadza, że nie jesteś miłym aniołkiem - powiedziała z uśmiechem, poczym ponownie położyła dłoń na torsie Fileusa. Wcześniej zastanawiała się pewien czas, czy aby na pewno jest to dobry pomysł, ale w koncu podjęła decyzję spróbować.
- Nie przeszkadza ci to? - zapytała cicho, muskając palcami jego skórę.

Offline

 

#1091 2011-06-10 20:04:11

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Członek "Rodu Podwiązki"
Totem: Gryf
WWW

Re: Sala balowa

- Ani trochę.- Odpowiedział.- To nawet miłe.-
Znów po jego ciele przebiegło to uczucie porażenia przez prąd. O dziwo, faktycznie było całkiem przyjemne. Gdyby mógł, chciałby, żeby się nie kończyło.
Mocniej objął Sherine w pasie, ale po chwili rozluźnił uścisk, patrząc jej w oczy niepewnie, z lekko przepraszającym uśmiechem.


"Dziwi mnie trochę, że nikt dotąd nie zadał sobie trudu, by zdobyć twe względy, panienko."
~Fileus, o Sherine

"Wybacz, jeśli nie zatkało mnie z wrażenia, ale jakoś niezdrów czuję się ostatnio, może to dlatego."
~Fileus, o Arghezie

"Jesteś z Północy, wiążesz swoją skórznie na ich sposób."
~Fileus, o Usko

Karta postaci

Offline

 

#1092 2011-06-10 20:19:00

 Sherine

Mieszkaniec stolicy

36024753
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 194
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Krawcowa
Totem: Ptak Ti
Zwierze: Brak
WWW

Re: Sala balowa

Nie zabrała ręki, wręcz przeciwnie, muskała delikatnie palcami tors Anioła, wywołując to ciagłe jego uczucie przebiegającego po ciele prądu. Kiedy przycisnął ją do siebie mocniej, zrobiło jej się cieplej, serce zabiło dwa razy mocniej, poczym chwila tego uczucia mineła i napotkała jedynie przepraszający uśmiech Fileusa. Patrzyła mu dośc długo w oczy, nic nie mówiąc i znowu się w niego wtuliła.
- Nie przeszkadza mi to - powiedziała po jakimś czasie bardzo cicho, uśmiechając się delikatnie.

Offline

 

#1093 2011-06-10 21:32:54

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Członek "Rodu Podwiązki"
Totem: Gryf
WWW

Re: Sala balowa

Nie wielu byłoby mężczyzn, którzy oparliby się tej deklaracji. Fileus ponownie przyciągnął Sherine do siebie, ale tym razem ucisk na jej kibić nie zelżał tak szybko. Przytulił ją i nadal kołysząc w rytm utworu, którego dźwięki dolatywały ze sceny przymknął oczy.
Nadal jedną ręką oplatał jej szyję. Czuł delikatne pulsowanie tętnicy. Gdy przyciągnął ją, poczuł przyspieszenie tętna. Skwitował to tylko uśmiechem. Nie cynicznym i nie przepraszającym. Zwykłym, miłym uśmiechem.


"Dziwi mnie trochę, że nikt dotąd nie zadał sobie trudu, by zdobyć twe względy, panienko."
~Fileus, o Sherine

"Wybacz, jeśli nie zatkało mnie z wrażenia, ale jakoś niezdrów czuję się ostatnio, może to dlatego."
~Fileus, o Arghezie

"Jesteś z Północy, wiążesz swoją skórznie na ich sposób."
~Fileus, o Usko

Karta postaci

Offline

 

#1094 2011-06-10 21:42:51

 Sherine

Mieszkaniec stolicy

36024753
Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 194
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Praca: Krawcowa
Totem: Ptak Ti
Zwierze: Brak
WWW

Re: Sala balowa

Serce przyśpieszyło jakby była po biegu w maratonie, miała nadzieję, że muzyka zagłusza trochę jego głośne bicie, choć anioł na pewno je słyszał. Wciąż głaskała go po torsie jedna dłonią, zaś drugą trzymała mu na karku. Dzieliła ich naprawdę minimalna odległość. Sherine patrzyła się swoimi dużymi ciemnymi oczami prosto w Fileusa, odwzajemniając ciepły uśmiech. Ręka, która dotychczas muskała jesynie jego tors, powędrowała trochę wyżej, zatrzymując się na szyi anioła.

Offline

 

#1095 2011-06-10 21:46:23

 Fileus

Mieszkaniec stolicy

21690331
Call me!
Skąd: Ł.
Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 223
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Członek "Rodu Podwiązki"
Totem: Gryf
WWW

Re: Sala balowa

Słońce minęło już zenit. Fileus przybliżył się bardziej do dziewczyny, tak, że mogła czuć na sobie, na swoim uchu, ciepło jego oddechu.
- Chodźmy stąd.- Szepnął, tak, by tylko ona mogła go usłyszeć.- Gdziekolwiek.-
I znów cofnął się, ale tylko tak minimalnie, by nadal mieć ją blisko siebie i móc w patrywać się w te wielkie, piękne, ciemne oczy.


"Dziwi mnie trochę, że nikt dotąd nie zadał sobie trudu, by zdobyć twe względy, panienko."
~Fileus, o Sherine

"Wybacz, jeśli nie zatkało mnie z wrażenia, ale jakoś niezdrów czuję się ostatnio, może to dlatego."
~Fileus, o Arghezie

"Jesteś z Północy, wiążesz swoją skórznie na ich sposób."
~Fileus, o Usko

Karta postaci

Offline

 

Pokaż kalendarz! Pokaż listę medyczną! Pokaż tablice ogłoszeń!


przerwynik przerwynik

Zakon rozwija się dzięki pracy Pawła Neściora aka Rudik (skrypter php i CSS), Pauliny Kwidzińskiej aka Reira (grafik i ilustrator), Andre Norton (autorka fantasy, której prace są wykorzystywane do uzupełniania świata), Hajime Kanzakiego (autora anime "Slayers", z którego również czerpiemy część rozwiązań i nazewnictwa) i wielu innych, graczach i zwykłych przyjaciołach, poświęcających swój czas i talent dla rozwoju forum i świata Zakonu.

Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Stopka

Reklama Toplisty Wspieramy Zakon w pigułce
Rudik - portfolio TOP50 Gry Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl Napisz do nas
Gra naruto
Mesjasz
narutoogra.pun.pl
Night Moon - Twoja ścieżka fantasy

Wszystko o grze Call of Duty 2
Wszystko o grze warcraft3!
Miecz Prawdy
Najlepsze strony poświęcone RPG, cRPG i Fantasy
Toplista stron o tematyce fantasy rpg itp.
10 Najlepszych Polskich Stron Fantasy
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB


Racjonalista.pl - sprawdź sam
Wielka Rada


Mistrz: Mangel(Urlop):
7659312
stanmangel@aqq.eu


Mistrzyni: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Zastępca Mistrza: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Spec. ds. nietypowych: Darayawus Shiro:
4050011
standaray@aqq.eu


Dziekan: Sulam:
7506594
stansulam@aqq.eu


Bibliotekarka: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Wykładowca Psioniki: Skimrra(Urlop):
6114003
stan adorosa@aqq.eu


Pancermistrz: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Instruktor walk: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Łucznik: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Rada Mniejsza

Opiekunka Doliny Blasku: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Myśliwy: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Ogrodnik: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Projektant: POSZUKIWANY!:

stan


Arcykapłan: Dark Verreuil:
6990996
stanverreuil@aqq.eu


Dowódca Srebrzystych: Angelus:
4880466
stanrkofan@aqq.eu


Sędzia: Kraght'nar:
849959
Statystyki


Stat24:

Googlebot był ostatnio:

Pagerank:


Nagrody:

Katalog stron

Legenda

Oznaczenia postów Maniera pisania postów Grupy
- stary
- zamknięty
- przyklejony
- przekierowanie
- nowy
- zamknięty nowy
- nowy przyklejony
WIELKIE LITERY - krzyk

Kursywa - teksty pisane (poza biblioteką)

Administratorzy

Moderatorzy

Glejt Ducha

Stolica

Raana

Łańcuch

Podróż

Zwykły tekst - opisy czynności i dialogi Pogrubienie - NPC sterowane przez graczy (krwawniki, etc.)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
zakonswiatla.pun.pl