Zakon Światła Ostoja Fantazji

  • Pamiętniki
  • Galeria

Reklama

  • Rudik - portfolioKroniki Fallathanu - Najlepszy MMORPG Tekstowy

Gazeta

  • Przesuń w dół scrollem by przeczytać resztę!
    Czytaj więcej...
Facebook ZakonnyRSS

Ogłoszenie

Sprawdź fazę księżyców! Posłuchaj herolda! Pokaż list gończy! Sprawdź warunki pogodowe! Zbieraj zioła!
Posłuchaj adepta świątynnego! Sprawdź tablice projektową! Czytaj nagłówek gazety!

Całe forum Zakonu Światła podlega ochronie praw autorskich! Wszystkie prawa zastrzeżone! / All rights reserved!
przerwynikprzerwynik


Optymalne przeglądanie forum umożliwia przeglądarka Opera!

Jesteś nowy/a/e? ABC Zakonu! - kliknij a wiele zrozumiesz!


Aktualnie odbywa się EVENT! Początek w TYM MIEJSCU! Każdy chętny jest proszony o napisanie tam posta który informuje o przybyciu postaci.
przerwynikprzerwynik

Zarząd przypomina o powszechnym obowiązku wypełnienia zakładki "Komunikatory" w profilu. Nie wywiązanie się może wiązać się z przykrymi konsekwencjami, oraz utrudnieniami w grze.
przerwynikprzerwynik

przerwynikprzerwynik


#61 2010-04-08 21:56:30

 Arghez

Bogowie są niczym

status arghez@aqq.eu
12005268
Call me!
Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 1256
Punktów :   
Rasa: Upadły Anioł
Praca: Grabarz
Zwierze: Blador, Save

Re: Domek Grabarza

- Kocham Cię...
Wyszeptał Arghez wprost do ucha Shirei. Odchylił się lekko do tyłu tak, by Shirei wręcz "poleciała" na niego. Zaraz jednak stał całkowicie wyprostowany, opleciony nogami Nimfy i tulił ją do siebie.
- Kocham Cię...
Powtórzył to jeszcze kilka razy mimo woli. Nawet gdyby chciał coś powiedzieć nie mógł. Czuł jakby przed chwilą zastygł mu beton w gardle, nic nie mógł powiedzieć, ale ta cisza była chyba bardziej wymowna...


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=34
(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!

Boku wa bakemono, datteie kedamono!

Offline

 

#62 2010-04-08 22:05:51

 Shirei

Mieszkaniec stolicy

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2010-03-09
Posty: 135
Punktów :   
Rasa: Nimfa
Profesja: Medyk
Totem: Sokół

Re: Domek Grabarza

Uśmiechnęła się szeroko po czym przymknęła oczy.
-Nie zasypiaj... No nie zasypiaj -powieki samoistnie zaczęły opadać. Z każdą chwilą stawały się coraz cięższe.
-Nie pozwól mi zasnąć -wszeptała cichutko wtulając się w jego klatkę piersiową, która miała temperaturę ognia...


Karta postaci

Piękno przyciąga
Brzydota odpycha
Więc co mi powiesz Guest
Gdy wpadniesz w mój miłosny urok ?

Offline

 

#63 2010-04-08 22:23:01

 Arghez

Bogowie są niczym

status arghez@aqq.eu
12005268
Call me!
Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 1256
Punktów :   
Rasa: Upadły Anioł
Praca: Grabarz
Zwierze: Blador, Save

Re: Domek Grabarza

- Jeśli takie twoje życzenie...
Arghez znów odchylił lekko Shirei. Złapał ją nisko w biodrach i niby to pomagając jej unosić się lekko samemu "spiął" się i zaczął pracować biodrami. Czuł jak się w niej porusza, czuł ciepło pochodzące z jej wnętrza. Jego twarz znów wyglądała jakby była wykuta z kamienia. Ściągnięte brwi jednak nie mogły przytłumić tego spojrzenia, czułego...
Arghez miał nadzieję że to powinno wystarczająco ją "pobudzić"... W końcu przyłożył się do "tego" solidnie...


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=34
(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!

Boku wa bakemono, datteie kedamono!

Offline

 

#64 2010-04-08 22:31:27

 Shirei

Mieszkaniec stolicy

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2010-03-09
Posty: 135
Punktów :   
Rasa: Nimfa
Profesja: Medyk
Totem: Sokół

Re: Domek Grabarza

Podziałało, nawet lepiej niż mogłaby to przypuszczać... Jej oczy szybko rozbłysły, a kolejne jęki wypełniły jego pokój. Twarz Shirei wykrzywiła się w błogim uśmiechu, a oczy zaszyła przyjemna mgiełka. Swoje dłonie zsunęła na jego ramiona... Ciało Argheza nie posiadało żadnych wad...  Miał ciało Boga... Umięśnionego boga wojny..


Karta postaci

Piękno przyciąga
Brzydota odpycha
Więc co mi powiesz Guest
Gdy wpadniesz w mój miłosny urok ?

Offline

 

#65 2010-04-11 19:36:00

 Arghez

Bogowie są niczym

status arghez@aqq.eu
12005268
Call me!
Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 1256
Punktów :   
Rasa: Upadły Anioł
Praca: Grabarz
Zwierze: Blador, Save

Re: Domek Grabarza

Sądząc po reakcji Shirei, sądził że chyba udało mu się ją "pobudzić". Nie mógł przerwać kontaktu wzrokowego. Ponownie zaczął wpatrywać się w jej oczy... W tym momencie zauważył jak ona na niego patrzy, tak jakby kikut lewej reki wcale go nie szpecił... Jakby ta twarz nie była taką która ma wzbudzać tylko strach, ale potrafi tez wzbudzić pożądanie...
A za to jej ciało... Żadna inna kobieta, ani nimfa, ani anielica ani żadna inna nie mogła się równać z jej urodą. Idealne proporcje ciała, no i te oczy...


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=34
(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!

Boku wa bakemono, datteie kedamono!

Offline

 

#66 2010-04-17 20:39:11

 Shirei

Mieszkaniec stolicy

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2010-03-09
Posty: 135
Punktów :   
Rasa: Nimfa
Profesja: Medyk
Totem: Sokół

Re: Domek Grabarza

Słała mu cały czas słodkie uśmiechy, pełne niewinności uśmiechy, ale jednak była już dostatecznie zmęczona.
-Skończy na dzisiaj -wyszeptała jeszcze przepełnionym podnieceniem głosem. -Zmęczona już jestem...


Karta postaci

Piękno przyciąga
Brzydota odpycha
Więc co mi powiesz Guest
Gdy wpadniesz w mój miłosny urok ?

Offline

 

#67 2010-05-23 13:34:41

 Arghez

Bogowie są niczym

status arghez@aqq.eu
12005268
Call me!
Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 1256
Punktów :   
Rasa: Upadły Anioł
Praca: Grabarz
Zwierze: Blador, Save

Re: Domek Grabarza

Arghez po prostu, bez słowa odsunął się lekko i rzucił na łózko. Obrócił się lekko w stronę krawędzi łóżka.Podłożył prawą rękę pod głowę i po prostu zamknął oczy. Leżał nieruchomo chwilę po czym wyszeptał:
- Dobranoc...- Co raz bardziej ściszając głos. Wyraźnie zaakcentował każdą sylabę.
Gdyby ktoś się mu przyglądał można byłoby rzec, że nie żyje. Ruch klatki piersiowej był minimalny, wręcz niezauważalny. Brak jakiegokolwiek ruchu. Wszystkie jego mięśnie były w nienaturalnym spoczynku. W końcu, on jest dziwny...


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=34
(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!

Boku wa bakemono, datteie kedamono!

Offline

 

#68 2010-05-23 14:58:48

 Shirei

Mieszkaniec stolicy

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2010-03-09
Posty: 135
Punktów :   
Rasa: Nimfa
Profesja: Medyk
Totem: Sokół

Re: Domek Grabarza

Westchnęła z dziwną ugla po czym przybliżyła się do Upadłego, przykładając głowe do jego pleców. Słyszała powolne bicie jego serca, minimalne oddechy, które powoli składały jej organizm do snu. Dzsiiaj są, jeszcze razem... Ale co przyniesie  jutro ?
Nimfa powoli przymknęła swoje zielone oczy i zapadła w sen.


Karta postaci

Piękno przyciąga
Brzydota odpycha
Więc co mi powiesz Guest
Gdy wpadniesz w mój miłosny urok ?

Offline

 

#69 2010-05-24 21:18:10

 Arghez

Bogowie są niczym

status arghez@aqq.eu
12005268
Call me!
Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 1256
Punktów :   
Rasa: Upadły Anioł
Praca: Grabarz
Zwierze: Blador, Save

Re: Domek Grabarza

Arghez zostawał tak w bezruchu przez długi czas. On na prawdę nie spał... Nie umiał spać ani śnić... Jedynie leżał w bezruchu...
Czekał aż Ona zaśnie, czekał aż w końcu będzie spokojna, jak każdy podczas snu, snu którego on nigdy nie potrafił zaznać... Nie otwierał oczu. Przez cały czas czuł jak księżyc odbywał swoją wędrówkę po niebie. Wiedział że czas leci, wiedział że światło księżyca w końcu przestało ich oświetlać. Wtedy w końcu się poruszył. Delikatnie zsunął się z łóżka. Wkładając jakieś buty narzucił na siebie płaszcz i stanął tuż przed domem. Nie odszedł daleko, ledwie zrobił kilka kroków, ale on nie potrafił teraz tam być i smucić się... Nie mógł tego robić przy Niej, przy niej czuł się zbyt szczęśliwym by móc nie być takim...


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=34
(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!

Boku wa bakemono, datteie kedamono!

Offline

 

#70 2010-05-24 21:24:29

 Shirei

Mieszkaniec stolicy

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2010-03-09
Posty: 135
Punktów :   
Rasa: Nimfa
Profesja: Medyk
Totem: Sokół

Re: Domek Grabarza

Od dawien dawna, Shirei miała czujny sen. Nawet najmniejszy szmer potrafił ją obudzić. I tak się właśnie stało, a przy okazji stało się coś czego najbardziej się obawiała. Obudziła się sama w tym łóżku... Powoli zeszła z niego, otulając się kołdrą po czym wyszła na dwór. Odetchnęła z ulgą gdy zobaczyła Upadłego kilka metrów przed sobą.
-Arghez... - odetchnęła z ulgą.


Karta postaci

Piękno przyciąga
Brzydota odpycha
Więc co mi powiesz Guest
Gdy wpadniesz w mój miłosny urok ?

Offline

 

#71 2010-05-24 23:00:10

 Arghez

Bogowie są niczym

status arghez@aqq.eu
12005268
Call me!
Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 1256
Punktów :   
Rasa: Upadły Anioł
Praca: Grabarz
Zwierze: Blador, Save

Re: Domek Grabarza

Anioł stał do niej tyłem. Gdy tylko usłyszał że ktoś otwiera drzwi natychmiast zaczął przecierać twarz.
Nie poruszał się w ogóle. Nie mógl spojrzeć teraz na Nią... Nie mógł spojrzeć na swoje odbicie. To nie był już Arghez, Arghez Reinghrat, teraz kolejna dusza wypaczała jego umysł... Znał dwa wyjścia... Oba odrzucił na początku... Sam nie wiedział co robić...
A teraz jeszcze Shirei... Nie mógł już tego trzymać wewnątrz siebie... Otworzył oczy i po prostu zaczął wrzeszczeć, nawet sam nie wiedział co robi co krzyczy... Czy to było bardziej jak "AAAA" czy bardziej jak "EEE"... Po prostu musiał zrobić cokolwiek...Aż wreszcie upadł na kolana  trzymając twarz w dłoniach. Na suchą ziemię powoli zaczęły spadać krople, mimo tego iż nie padało, a nawet się nie zanosiło na deszcz...


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=34
(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!

Boku wa bakemono, datteie kedamono!

Offline

 

#72 2010-05-25 15:35:18

 Shirei

Mieszkaniec stolicy

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2010-03-09
Posty: 135
Punktów :   
Rasa: Nimfa
Profesja: Medyk
Totem: Sokół

Re: Domek Grabarza

Zachwiała się na własnych nogach, instynkt kazał jej uciekać. Biec w głąb lasu, ale serce kazało jej rzucić się biegiem w stronę Argheza. Postąpiła wbrew sobie i pobiegła z głuchym krzykiem na ustach w stronę Upadłego. Uklękła tuż przy nim, próbując objąć go ramieniem.
-Arghez... - wyszeptała powoli jego imie. - Co jest... ? Um...


Karta postaci

Piękno przyciąga
Brzydota odpycha
Więc co mi powiesz Guest
Gdy wpadniesz w mój miłosny urok ?

Offline

 

#73 2010-05-25 21:37:53

 Arghez

Bogowie są niczym

status arghez@aqq.eu
12005268
Call me!
Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 1256
Punktów :   
Rasa: Upadły Anioł
Praca: Grabarz
Zwierze: Blador, Save

Re: Domek Grabarza

- Nic wartego przejmowania się tym... - Powiedział wstając. Wstrząsnął głową ukazując swoją twarz, w stanie wręcz idealnym. Nie można by powiedzieć że przed chwilą cały był poddenerwowany. Jedynie utrzymywały się krople łez, jednak nie opadały, wyglądało to jakby się "wchłaniały".
- Mam prośbę... Nie podchodź do mnie gdy jestem w takim stanie, zgoda? - Zapytał przymykając oczy i uśmiechając się szeroko.
Teraz Arghez tłumił to wszystko wewnątrz siebie. Nie mógł sobie na nic pozwolić w Jej obecności... Ale to też nie było do końca tak, już sama obecność powodowała że stawał się o wiele spokojniejszy...


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=34
(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!

Boku wa bakemono, datteie kedamono!

Offline

 

#74 2010-05-26 21:41:08

 Shirei

Mieszkaniec stolicy

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2010-03-09
Posty: 135
Punktów :   
Rasa: Nimfa
Profesja: Medyk
Totem: Sokół

Re: Domek Grabarza

Pokręciła przecząco głową, obejmując go od boku, tak by mogła spokojnie wtulić twarz w jego ramie.
-Nie zostawię cię... A tym bardziej w takim stanie... -powiedziała niemalże szeptem, wtulając się w niego. Bała się, bała się bardziej o Niego niż o własne życie. Nie wiedziała czego może się spodziewać... Ale jednak, cały czas zaprzeczała swojemu instynktowi.


Karta postaci

Piękno przyciąga
Brzydota odpycha
Więc co mi powiesz Guest
Gdy wpadniesz w mój miłosny urok ?

Offline

 

#75 2010-05-27 22:30:00

 Arghez

Bogowie są niczym

status arghez@aqq.eu
12005268
Call me!
Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 1256
Punktów :   
Rasa: Upadły Anioł
Praca: Grabarz
Zwierze: Blador, Save

Re: Domek Grabarza

Arghez przemilczał słowa Shirei. On jej na to nie pozwoli, teraz gdy usłyszał te słowa musi się pilnować bardziej niż zawsze... W takich chwilach wątpił by było to możliwe
- Wracaj do środka bo jest dość chłodno, ja zaraz dołączę...
Po tych słowach Arghez odsunął się od niej na kilka kroków. Stał tak z zamkniętymi oczami zaciskając nerwowo pięści...
- Zaraz dołączę... - Powtórzył chcąc ją zapewnić, a może raczej zapewnić samego siebie...


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=34
(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!

Boku wa bakemono, datteie kedamono!

Offline

 

Pokaż kalendarz! Pokaż listę medyczną! Pokaż tablice ogłoszeń!


przerwynik przerwynik

Zakon rozwija się dzięki pracy Pawła Neściora aka Rudik (skrypter php i CSS), Pauliny Kwidzińskiej aka Reira (grafik i ilustrator), Andre Norton (autorka fantasy, której prace są wykorzystywane do uzupełniania świata), Hajime Kanzakiego (autora anime "Slayers", z którego również czerpiemy część rozwiązań i nazewnictwa) i wielu innych, graczach i zwykłych przyjaciołach, poświęcających swój czas i talent dla rozwoju forum i świata Zakonu.

Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Stopka

Reklama Toplisty Wspieramy Zakon w pigułce
Rudik - portfolio TOP50 Gry Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl Napisz do nas
Gra naruto
Mesjasz
narutoogra.pun.pl
Night Moon - Twoja ścieżka fantasy

Wszystko o grze Call of Duty 2
Wszystko o grze warcraft3!
Miecz Prawdy
Najlepsze strony poświęcone RPG, cRPG i Fantasy
Toplista stron o tematyce fantasy rpg itp.
10 Najlepszych Polskich Stron Fantasy
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB


Racjonalista.pl - sprawdź sam
Wielka Rada


Mistrz: Mangel(Urlop):
7659312
stanmangel@aqq.eu


Mistrzyni: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Zastępca Mistrza: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Spec. ds. nietypowych: Darayawus Shiro:
4050011
standaray@aqq.eu


Dziekan: Sulam:
7506594
stansulam@aqq.eu


Bibliotekarka: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Wykładowca Psioniki: Skimrra(Urlop):
6114003
stan adorosa@aqq.eu


Pancermistrz: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Instruktor walk: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Łucznik: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Rada Mniejsza

Opiekunka Doliny Blasku: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Myśliwy: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Ogrodnik: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Projektant: POSZUKIWANY!:

stan


Arcykapłan: Dark Verreuil:
6990996
stanverreuil@aqq.eu


Dowódca Srebrzystych: Angelus:
4880466
stanrkofan@aqq.eu


Sędzia: Kraght'nar:
849959
Statystyki


Stat24:

Googlebot był ostatnio:

Pagerank:


Nagrody:

Katalog stron

Legenda

Oznaczenia postów Maniera pisania postów Grupy
- stary
- zamknięty
- przyklejony
- przekierowanie
- nowy
- zamknięty nowy
- nowy przyklejony
WIELKIE LITERY - krzyk

Kursywa - teksty pisane (poza biblioteką)

Administratorzy

Moderatorzy

Glejt Ducha

Stolica

Raana

Łańcuch

Podróż

Zwykły tekst - opisy czynności i dialogi Pogrubienie - NPC sterowane przez graczy (krwawniki, etc.)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://deplaystation.online BetónovĂŠ Ĺžumpy RajeckĂŠ Teplice Szamba betonowe Kraśnik