Zakon Światła Ostoja Fantazji

  • Pamiętniki
  • Galeria

Reklama

  • Rudik - portfolioKroniki Fallathanu - Najlepszy MMORPG Tekstowy

Gazeta

  • Przesuń w dół scrollem by przeczytać resztę!
    Czytaj więcej...
Facebook ZakonnyRSS
  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Sprawdź fazę księżyców! Posłuchaj herolda! Pokaż list gończy! Sprawdź warunki pogodowe! Zbieraj zioła!
Posłuchaj adepta świątynnego! Sprawdź tablice projektową! Czytaj nagłówek gazety!

Całe forum Zakonu Światła podlega ochronie praw autorskich! Wszystkie prawa zastrzeżone! / All rights reserved!
przerwynikprzerwynik


Optymalne przeglądanie forum umożliwia przeglądarka Opera!

Jesteś nowy/a/e? ABC Zakonu! - kliknij a wiele zrozumiesz!


Aktualnie odbywa się EVENT! Początek w TYM MIEJSCU! Każdy chętny jest proszony o napisanie tam posta który informuje o przybyciu postaci.
przerwynikprzerwynik

Zarząd przypomina o powszechnym obowiązku wypełnienia zakładki "Komunikatory" w profilu. Nie wywiązanie się może wiązać się z przykrymi konsekwencjami, oraz utrudnieniami w grze.
przerwynikprzerwynik

przerwynikprzerwynik


#46 2010-03-02 09:05:41

 Firk

Mieszkaniec stolicy

13408460
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-01-28
Posty: 29
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Profesja: Berserker
Praca: 50
Totem: Gryf

Re: [minimisja] Trzy postacie

-Firk wszedł po raz drugi na szóste piętro. Musiał tym razem dowiedzieć się co się dzieje. Zbyt go to trapiło. Zobaczył tłum zakonni9ków debatujących nad znakiem na suficie. Popatrzył nań i zobaczył szczelinę. Przysłuchując się dyspucie dowiedział się w czym problem.
-Hmmm... wygląda to na szczelinę na wyższe piętro. Przydałoby się zrobić trochę większą, by dowiedzieć się co się tam znajduje. Proponuję jednak, by podeprzeć resztę sufitu w sposób magiczny by nie zwalił się nam na głowy. Jest tu może jakaś osoba uzdolniona magicznie?

Offline

 

#47 2010-03-02 15:40:55

 Dalgar

Mieszkaniec stolicy

2578361
Call me!
Skąd: Olesno
Zarejestrowany: 2008-07-28
Posty: 237
Punktów :   
Rasa: Krasnolud
Profesja: Kowal
Praca: Kowal
Totem: Gryf

Re: [minimisja] Trzy postacie

Magia, magia, magia...pfff - parsknął krasnolud - My krasnoludy nie używamy magii i jakoś zawsze dajemy sobie radę, a po za tym sprawa powinna być załatwiona wcześniej...Tak mi sie zdaje - powiedział spokojnie krasnolud. - Uważam także, ze mury tejże wieży są na pewno solidne i byle dziura nie sprawi, że sufit nam się zawali na głowy. - Odparł będąc święcie przekonany swoich racji.


Dalgar - Karta Postaci

Guest pamiętaj...najlepsza broń i najlepsze zbroje tylko u mnie!

Offline

 

#48 2010-03-02 15:54:52

 Torrar

Mieszkaniec stolicy

Zarejestrowany: 2010-02-20
Posty: 19
Punktów :   
Rasa: Smoki
Profesja: Alb-tern
Praca: Brak
Totem: Ptak Ti
Zwierze: S=5 W=4 Sz=5 M=5 I=6 U=0

Re: [minimisja] Trzy postacie

Uważasz!? Podobno krasnoludy słyną z logicznego myślenia. Pomyśl krasnoludku nim coś powiesz! - znów się oburzył - Ja popieram w całości Eliasza, choć mógłbym zrobić rozpoznanie razem z naszym tu oto pojawionym aniołem.


Karta Postaci

Chaos zawsze pokonuje porządek, gdyż jest lepiej zorganizowany. -Mój idol T. Pratchet

Ludzie, którzy nie potrzebują innych ludzi, potrzebują innych ludzi, by im okazywać, że są ludźmi, którzy nie potrzebują innych ludzi. -Mój idol T. Pratchet

Offline

 

#49 2010-03-02 16:02:34

 Eliasz

Mieszkaniec stolicy

status jizz
9608730
Call me!
Zarejestrowany: 2010-01-21
Posty: 31
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Alb-Tern
Totem: Gryf

Re: [minimisja] Trzy postacie

- Tak, rozpoznanie to dobry pomysł. Tymczasem ja przeszukam pokój, może są tu jakieś ukryte mechanizmy... przydaj się an coś krasnoludzie i szukaj nieprawidłowości.
Eliasz przeszukuje pokój. Sprawdza, puka w ściany, zagląda pod dywany, biurka, we wszystkie katy. Szuka jakichś wystających cegieł, może jakichś skrytek w ścianach/podłogach.

Offline

 

#50 2010-03-02 16:24:31

 Dalgar

Mieszkaniec stolicy

2578361
Call me!
Skąd: Olesno
Zarejestrowany: 2008-07-28
Posty: 237
Punktów :   
Rasa: Krasnolud
Profesja: Kowal
Praca: Kowal
Totem: Gryf

Re: [minimisja] Trzy postacie

Nazwij mnie jeszcze raz krasnoludkiem to stracisz twarz. - Powiedział z wyraźną wściekłością Dalgar. Nienawidził, gdy ktoś nazywał go krasnoludkiem.
Gdy już wściekłoś ochłonęła to zrobił tak jak powiedział Eliasz. Zaczął dokładnie przeszukiwać, w celu znalezienia jakiś wskazówek, pokój.


Dalgar - Karta Postaci

Guest pamiętaj...najlepsza broń i najlepsze zbroje tylko u mnie!

Offline

 

#51 2010-03-02 16:35:02

 Dark Verreuil

Mieszkaniec stolicy

status verreuil@aqq.eu
6990996
Zarejestrowany: 2009-06-14
Posty: 715
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Kapłan
Praca: Arcykapłan Kompl. Świątynnego
Totem: Gryf
Zwierze: Czarny Kocur, Jajo Smoka Energ

Re: [minimisja] Trzy postacie

Anioł spojrzał na Torrara z miną mówiącą "Rób co chcesz, mnie w to nie mieszaj" po czym sfrunął do Dalgara.
-Daj młot. Łatwiej mi będzie wziąć tylko jego. Jestem równie silny co ty.
Po tych słowach popatrzył na dawnego ucznia sztuki kowalskiej i uśmiechnął się.
Pamiętał czasy gdy kuł metale nadając im kształty. Zerwał jednak z  tym i oddał się posłudze słowa.
Spojrzał jeszcze raz na sufit i powziął myśl. Zacznie wyburzać. Gdyby coś dało się dostrzec z zewnątrz, już dawno doniósłby o tym któryś z Aniołów czy innych latających istot jeszcze prze tym "letargiem". W ten sposób, pomysł Torrara wydawał się idiotyczny.
Śmiał twierdzić że na dzień dzisiejszy Eliasz jedynie zaczął coś robić w sprawie odkrycia czym jest szpara.
-Co do podtrzymania magią... Nie ma tu nikogo kto by to potrafił lub miał odpowiedni potencjał. A jeśli chodzi o teleport... Stwierdzić by to mógł jedynie planista którego... Także nie posiadamy.
Ostatnie słowa krzyknął. Za to też zrugał się w myślach. Spojrzał na krasnoluda w oczekiwaniu na broń.


http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=27

Offline

 

#52 2010-03-02 17:15:59

 Dalgar

Mieszkaniec stolicy

2578361
Call me!
Skąd: Olesno
Zarejestrowany: 2008-07-28
Posty: 237
Punktów :   
Rasa: Krasnolud
Profesja: Kowal
Praca: Kowal
Totem: Gryf

Re: [minimisja] Trzy postacie

Uśmiechnął się do siebie no i może do anioła. Cieszył się, że zrobi użytek z jego cudownego bojowego młota, który już wiele razy mu służył.
- No takie postępowanie to ja rozumiem. - Bez wahania podał aniołowi swój młot bojowy. Był ciężki, nawet jak na dwuręczny. Zdobienia na nim były wręcz niewyobrażalnie dokładnie zrobione. Przedstawiały rozwartą wilczą paszczę, która "pożera" jakieś dziwne symbole. Tylko krasnoludy wiedzą, czym są te symbole.


Dalgar - Karta Postaci

Guest pamiętaj...najlepsza broń i najlepsze zbroje tylko u mnie!

Offline

 

#53 2010-03-02 21:18:02

 Akär

Mieszkaniec stolicy

status mokechat@aqq.eu
11203120
Zarejestrowany: 2010-02-26
Posty: 134
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Mag Bitewny/Mistrz Ognia
Totem: Gryf

Re: [minimisja] Trzy postacie

Po piętrze rozległ się tupot i wzdychanie jakiejś istoty. Nie było to zbyt głośne, ale jakby się wsłuchać to dochodziło do jęków. Nagle przez drzwi wszedł zasapany elf i po chwili padł na ziemię.
-Wwwitam wszystkich-Wymamrotał. Mag jak to na maga nie ma zbytnio dobrej kondycji. Po chwili wzbił się na nogi i powiedział do całej załogi.
-Jak usłyszałem co tu się stało szybko przybiegłem, słyszałem że na suficie jest jakiś dziwny znak .-Powiedział średnim tonem mag..Od razu swoje ślepia skierował na podwieszenie..Przyglądał się temu przez długą chwilę, szukał odpowiedzi na to coś.
-Wydaje mi się że to była jakaś silna magia, po pierwsze jest to jak za uwarzyliście na pewnej, sporej odległości od nas. Za dużo roboty na kilka minut, ten symbol jest zaskakująco równy Usta ponownie się mu zamknęły i oglądał ten znak, choć był strasznie wysoko. Może go sobie skądś przypomni..


Guest odwróć się, a ja tam będę ...
Avāŕēı ẃά

http://www.zakonswiatla.pun.pl/_fora/zakonswiatla/avatars/1930.jpg

Offline

 

#54 2010-03-02 21:20:18

 Eliasz

Mieszkaniec stolicy

status jizz
9608730
Call me!
Zarejestrowany: 2010-01-21
Posty: 31
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Alb-Tern
Totem: Gryf

Re: [minimisja] Trzy postacie

- Tak, idioci. Być może rozpierdzielicie nasza jedyna wskazówkę, zanim sprawdzimy inne możliwości. Brawo, brawo! Po co sprawdzić wszystko, najlepiej wszystko rozjebać w pył!
Eliasz spojrzał znacząco na krasnoluda i na Anioła.
- Proponuje od razu uziemić te złe siłym niszcząc całe tereny zakonne, myślę, że to najlepsze rozwiązanie. Myślę także, że powinniście zacząć od zabicia siebie samych.

Offline

 

#55 2010-03-02 21:23:24

 Torrar

Mieszkaniec stolicy

Zarejestrowany: 2010-02-20
Posty: 19
Punktów :   
Rasa: Smoki
Profesja: Alb-tern
Praca: Brak
Totem: Ptak Ti
Zwierze: S=5 W=4 Sz=5 M=5 I=6 U=0

Re: [minimisja] Trzy postacie

Torrar poczerwieniał ze złości, ale tylko na krótką chwilę gdyż niespodziewanie... zaczął się śmiać. Ale był to śmiech nieco piskliwy, skrzecący, coś jak śmiech fanatyka rozłupującego kiścieniem głowy niewiernych, ale i zarazem coś jak euforia dziecka z nową zabawką w ręku.
-Rozwalcie wszystko. - rzekł bez pretensji i dodał jakoby do siebie - To się będę śmiał, gdy nie zdążą ze zniszczeniem świata przed jego końcem. - głuchy śmiech i raptowne milczenie.


Karta Postaci

Chaos zawsze pokonuje porządek, gdyż jest lepiej zorganizowany. -Mój idol T. Pratchet

Ludzie, którzy nie potrzebują innych ludzi, potrzebują innych ludzi, by im okazywać, że są ludźmi, którzy nie potrzebują innych ludzi. -Mój idol T. Pratchet

Offline

 

#56 2010-03-02 21:54:13

 Akär

Mieszkaniec stolicy

status mokechat@aqq.eu
11203120
Zarejestrowany: 2010-02-26
Posty: 134
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Mag Bitewny/Mistrz Ognia
Totem: Gryf

Re: [minimisja] Trzy postacie

-Jesteście zajebiście mądrzy, najlepiej rozwalcie cały sufit. Gratuluję, ciekawe gdzie się dokopiecie.-Powiedział to bezczelnie, z uśmieszkiem.
-Widzę że tylko elfy potrafią myśleć, rozwalenie sufitu będzie ostatecznością Krasnoludzie.-Powiedział poważnym tonem mag..
Dajmy sobie jeszcze chwilę czasu, muszą być jakieś poszlaki oprócz tej.-Po chwili elf zaczął obmacywać ściany w poszukiwaniu tropu, szukał jakiś konkretnych poszlak, które mógł zgubić jakiś najemnik..Szukał i Szukał..


Guest odwróć się, a ja tam będę ...
Avāŕēı ẃά

http://www.zakonswiatla.pun.pl/_fora/zakonswiatla/avatars/1930.jpg

Offline

 

#57 2010-03-03 07:00:24

 Arevis

http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/Garlic-cloves-32.png

status arevis@aqq.eu
4306295
Zarejestrowany: 2008-12-21
Posty: 510
Punktów :   
Rasa: Anioł
Profesja: Barbita/Najemnik
Praca: Zarządca farmy
Totem: Gryf
Zwierze: Wąż i świnia

Re: [minimisja] Trzy postacie

Chwilę po wbiegającym elfie Arevis także zjawił się w komnacie. On jednak nie był zasapany, był w końcu wojownikiem.
- Witam wszystkich. Widziałem jak ten elf spieszy się gdzieś, a biegł w stronę Wieży. Mało istot w tych czasach się spieszy więc przykuł moją uwagę. Poszedłem za nim - tu Anioł przerwał mówić gdyż zobaczył jakiemu znakowi wszyscy się przyglądają. - Wnioskuję z tego co słyszałem gdy wbiegałem po schodach spór jest głównie o ten znak i nikt nie wie co on oznacza. Myślę, że pomocne mogłoby być skoczenie na Trzecie piętro do Biblioteki po jakąś księgę z runami.


Sprzedam: Ogromne ilości rozmaitego jedzenia
Kupię: Rozmaite artefakty, talizmany, magiczne przedmioty etc.
Zatrudnię się jako najemnik

(\_/)
(O.o)
(>A<)*
[]RG[]
Copy and paste this Bunny into your signature to help Arghez gain world domination!
http://www.zakonopedia.boo.pl/karta.php?id=40

Offline

 

#58 2010-03-03 08:15:32

 Dalgar

Mieszkaniec stolicy

2578361
Call me!
Skąd: Olesno
Zarejestrowany: 2008-07-28
Posty: 237
Punktów :   
Rasa: Krasnolud
Profesja: Kowal
Praca: Kowal
Totem: Gryf

Re: [minimisja] Trzy postacie

Krasnolud zawarczał z wściekłości. Miał już dość tych wszystkich głupich komentarzy.
- Jak jesteście tacy mądrzy to, czemu nic nie robicie? Przecież wy elfy jesteście najmądrzejsi i wiecie wszystko, więc powiedzcie jak mamy sprawdzić cóż kryje się za tym chędożonym znakiem? Jest tutaj któryś z was na tyle potężnym magiem by rozwiązać ten problem magicznie? Wątpię. - W jego oczach pojawiła się iskra gniewu połączona z szaleństwem.
- Zamiast tracić czas na jakieś bezsensowne wrzaski i przekleństwa moglibyście już robić te swoje magiczne sztuczki, ale wątpię by się na coś przydały.


Dalgar - Karta Postaci

Guest pamiętaj...najlepsza broń i najlepsze zbroje tylko u mnie!

Offline

 

#59 2010-03-03 08:30:46

 Akär

Mieszkaniec stolicy

status mokechat@aqq.eu
11203120
Zarejestrowany: 2010-02-26
Posty: 134
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Mag Bitewny/Mistrz Ognia
Totem: Gryf

Re: [minimisja] Trzy postacie

-Jestem magiem bitewnym, a nie cholernym zapamiętywaczem, nie potrzebuje znać tylu run co on.-Wrzasnął elf..
-Rozwalenie tej ściany to głupota, nasza jedyna poszlaka i ma pójść z dymem !?.-Wkurzony, zaczął rozmowę z krasnoludem...Mówię tylko żebyśmy jeszcze do cholery, jeszcze poszukali, może ktoś uda się do biblioteki i poszuka ksiąg z runami, tak jak Anioł zaproponował ?.-Po chwili wrócił do czynności przeszukiwania ścian i podłóg.


Guest odwróć się, a ja tam będę ...
Avāŕēı ẃά

http://www.zakonswiatla.pun.pl/_fora/zakonswiatla/avatars/1930.jpg

Offline

 

#60 2010-03-03 08:54:08

 Firk

Mieszkaniec stolicy

13408460
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-01-28
Posty: 29
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Profesja: Berserker
Praca: 50
Totem: Gryf

Re: [minimisja] Trzy postacie

Przysłuchiwał się chwilę całej kłótni. Stare zatargi między krasnoludami i elfami. Nic nowego. Popatrzył jeszcze raz na ten znak. Wydawało mu się cały czas, że ważna jest tylko szczelina, że za nią coś jest. Chciał jednak rozwiązać spór, zagadkę zresztą też. Zwrócił się do Dark Verreuila:
- Mógłbyś ze mną polecieć do tego znaku? Przyjrzałbym się mu z bliska.
Miał nadzieję, że mu się uda. Jeśli nie, krasnoludy i elfy mogą zacząć wypominać sobie stare spory, lub inne brudy. To mogło by zaostrzyć sytuację, a on wolałby nie widzieć jak Dalgar leci na Akara wymachując toporem i unikając  błyskawic elfa.

Offline

 

Pokaż kalendarz! Pokaż listę medyczną! Pokaż tablice ogłoszeń!


przerwynik przerwynik

Zakon rozwija się dzięki pracy Pawła Neściora aka Rudik (skrypter php i CSS), Pauliny Kwidzińskiej aka Reira (grafik i ilustrator), Andre Norton (autorka fantasy, której prace są wykorzystywane do uzupełniania świata), Hajime Kanzakiego (autora anime "Slayers", z którego również czerpiemy część rozwiązań i nazewnictwa) i wielu innych, graczach i zwykłych przyjaciołach, poświęcających swój czas i talent dla rozwoju forum i świata Zakonu.

Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Stopka

Reklama Toplisty Wspieramy Zakon w pigułce
Rudik - portfolio TOP50 Gry Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl Napisz do nas
Gra naruto
Mesjasz
narutoogra.pun.pl
Night Moon - Twoja ścieżka fantasy

Wszystko o grze Call of Duty 2
Wszystko o grze warcraft3!
Miecz Prawdy
Najlepsze strony poświęcone RPG, cRPG i Fantasy
Toplista stron o tematyce fantasy rpg itp.
10 Najlepszych Polskich Stron Fantasy
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB


Racjonalista.pl - sprawdź sam
Wielka Rada


Mistrz: Mangel(Urlop):
7659312
stanmangel@aqq.eu


Mistrzyni: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Zastępca Mistrza: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Spec. ds. nietypowych: Darayawus Shiro:
4050011
standaray@aqq.eu


Dziekan: Sulam:
7506594
stansulam@aqq.eu


Bibliotekarka: Erufaile:
929152
stanerufaile@aqq.eu


Wykładowca Psioniki: Skimrra(Urlop):
6114003
stan adorosa@aqq.eu


Pancermistrz: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Instruktor walk: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Łucznik: Gaspar Grzmot:
8660942
stangrom79@aqq.eu


Rada Mniejsza

Opiekunka Doliny Blasku: Skimrra(Urlop):
6114003
stanadorosa@aqq.eu


Myśliwy: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Ogrodnik: Elian:
828625
stankrystek2165@aqq.eu


Projektant: POSZUKIWANY!:

stan


Arcykapłan: Dark Verreuil:
6990996
stanverreuil@aqq.eu


Dowódca Srebrzystych: Angelus:
4880466
stanrkofan@aqq.eu


Sędzia: Kraght'nar:
849959
Statystyki


Stat24:

Googlebot był ostatnio:

Pagerank:


Nagrody:

Katalog stron

Legenda

Oznaczenia postów Maniera pisania postów Grupy
- stary
- zamknięty
- przyklejony
- przekierowanie
- nowy
- zamknięty nowy
- nowy przyklejony
WIELKIE LITERY - krzyk

Kursywa - teksty pisane (poza biblioteką)

Administratorzy

Moderatorzy

Glejt Ducha

Stolica

Raana

Łańcuch

Podróż

Zwykły tekst - opisy czynności i dialogi Pogrubienie - NPC sterowane przez graczy (krwawniki, etc.)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://deplaystation.online Szamba betonowe Wągrowiec mapa fotowoltaiki