Mangel - 2009-01-19 23:52:42

To pomieszczenie pełni dwie role.
Po pierwsze, Mistrz ma tu swój prywatny gabinet, pełen papierów, raportów ale i pamiątek czy trofeów.
Po drugie, ważniejsze, tu odbywają się spotkania Wielkiej Rady. Te nieformalne spotkania na których ustala się kształt i idee nowych ustaw i regulacji prawnych.

Mangel zasiadł u szczytu stołu, zmierzył wszystkich obecnych wzrokiem. Byli lekko stremowani, pierwsze posiedzenie w nowym miejscy, kto by się nie denerwował? Dodatkowo to otoczenie.... Stare meble, świece poutykane na siłę w kandelabrze tuż nad ich głowami, teraz to pomieszczenie przypominało mauzoleum.
- Tak więc, -zaczął Mistrz pewnym głosem - dziś głosujemy nad ustawą o kaloryczności jadłą na ziemiach Zakonu. Ustawa przewiduje że... Każdy produkt spożywczy musi spełniać normy kaloryczne zatwierdzone przez nas. Każdy sprzedawca zaś winien będzie poinformować o spełnieniu tychże norm, jak i ich poziomie, każdego klienta. Czy wszyscy są gotowi? Więc kto jest za? - sam podniósł rękę.

(Mniej fabularnie, a bardziej rzeczowo:
Przy nazwie każdego produktu żywnościowego (od chleba po wino) będzie podana w nawiasie wartość (np. "chleb(4)"), która będzie określać ilość energii jaką dana rzecz może dostarczyć graczowi. Bez tej energii gracz nie moze wziąć udziału w minimisji lub sesji (tylko w tym, nic poza tym!), a uzupełnia się ją przez kupno nowych produktów.
MG prowadzący sesje/minimisje będzie zobowiązany podać w pierwszym poście (ogłoszeniu o sesji) minimalną ilość energii którą musi posiadać gracz by wziąć w niej udział. Następnie (gdy gracz ma potrzebną energię), MG odejmuje mu ją (odpisuje dane produkty) z karty postaci (reputacji). Pobranie jest jednorazowe i wystarcza na cały czas sesji/minimisji!
Zdaje sobie sprawę, że niektórym z was moze się to nie podobać, jednak nie mamy za dużego wyboru. Nowych jest coraz więcej, mało kto organizuje sesje, kurczaki chcą jednak zarabiać. To jest doskonały sposób na rozruszanie gospodarki i nadanie odrobiny sensu jakiejkolwiek pracy. Jeśli macie jakieś pytania/wątpliwości napiszcie tu nim oddacie głos! Nie chcemy niedomówień!)

hurtownia zegarków szyny kramera hurtownia opakowan Piła Chałupy hotele savo przeciw pleśni