Chloe - 2011-04-30 13:15:16

Imię: Chloe Montgomery
Rasa: Anioly
Profesja do której pretenduję: ---Wybierz Profesje---
Charakter: Honorowy
Cel:
Umiejętności: Robótki ręczne , M. Powietrza: Odepchnięcie
Ekwipunek: Łuk krótki, Pusta ksiega na zaklęcia, Duchowy talizman
Złoto: 50 dukatów
Wiek: 16 ,
Totem : Formit
Historia: Historia Chloe nie jest długa. Anielica wciąż, od dziesięciu lat, podróżuje i szuka miejsca dla siebie, jednak nigdzie nie udało jej sie zaklimatyzować. Mając 6 lat została zupełnie sama. Ojciec opuścił ich już wcześniej, przy samych narodzinach Chloe, jednak po śmierci matki dziewczyna nie wiedziała co zrobić. W końcu zdecydowała się wyruszyć w świat. Już od najmniejszego uczono jej samodzielności, jej matka również kiedyś podróżowała. Chloe od zawsze chciała pójść w jej ślady, ale nie spodziewała sie tego tak szybko. Po tragicznej wieści o śmierci najbliższej jej osoby nie mogła dłużej wytrzymać w samotności i mając 10 lat wyruszyła w swoją drogę. Podróżowała sama, rzadko zawierała dłuższe kontakty, dlatego doskwierała jej trochę samotność. Zanim pojawiła się w Zakonie zatrzymała się w dość dużym gospodarstwie, gdzie wiele pomagała mieszkańcom. Kiedy zdecydowała się wyruszyć w dalszą podróż chciano ją zatrzymać. Wszelakie prośby jednak nic nie zmieniły, więc gospodarz próbowal zmusić Chloe do zostania w jego domu. Zamknął anielicę w pokoju, który zamieszkiwała, nie pozwalając jej tym samym wyruszać w żadną podróż. Miał nadzieję, że zostanie, jednak Chloe tylko zdenerwowała się jeszcze bardziej. Uciekła zostawiając list pożegnalny, obiecując sobie, że juz nie wróci do podróży po gospodarstwach, gdzie wszyscy próbują ją zatrzymać.
Potem usłyszała o Zakonie i postanowiła sprawdzić o miejsce. Czy zostanie tutaj czy pójdzie dalej swoją drogą to się jeszcze okaże.

Tymczasem w Zakonie pojawia się najlepsza przyjaciółka Chloe, Elena. Anielice znały się od piaskownicy i teraz dane im bbyło spotkać sie po tylu latach.

Opis postaci:  Chloe jest trochę nieśmiała, ale bardzo przyjacielska i opiekuńcza. Można powiedzieć, że jest artystyczną duszą: lubi tworzyć (dlatego jej zainteresowaniem jest rysunek i pisanie), a w dodatku nieuleczalna romantyczka.
Długie proste włosy koloru blond opadające luźno za ramiona, aż do pasa. Nosi na sobie białe zwiewne sukienki sięgające kostek, a zdarza się, że nawet dłuższe. Twarzyczkę ma drobną i przyjazną, najczęściej gości na niej uśmeich. Anielica ma duże, hipnotyzujące oczy koloru pogodnego błękitu w letni dzień.

Niedrogie szamba betonowe Szamba betonowe Rawicz b-2 znak sklep Łeba pola namiotowe hurtownia opakowań Piła savo wywrotka Piła długopisy z nadrukiem Piła