Elian - 2010-09-19 20:18:36

Brukowany plac, w kształcie prostokąta, posiadający dwa wejścia. Południowe prowadzi prosto do Gwiezdnej Wieży, północna zaś kieruje na inne tereny podległe Zakonowi.
Po obu stronach placu wybudowano ciąg piętrowych budynków, w których można odnaleźć fryzjera, czy biuro skryby. Przed każdym z używanych wejść, zasadzono różnobarwne kwiaty, mające umilić spędzany czas w tym miejscu. Nie zapomniano też o latarniach, które same zapalają się nocą i dają światło na mrok, by nikt nie zbłądził.
Przy obu wejściach na plac ustawiono stragany, na których można zakupić najprzeróżniejsze rzeczy. Kręci się przy nich też kilku złodziei, czy kurtyzan.
Po środku placu znajduje się fontanna, tryskająca wodą wysoko w górę tak, że nie wiadomo, gdzie była granica. Dla bezpieczeństwa została otoczona niskim, ale szerokim murkiem, na który można usiąść i złapać oddech. Plotki głoszą, że woda ta posiada magiczne właściwości i jest zdatna do picia.

Za dnia panuje tu niebywały ruch, ale nocą zapada błoga cisza. Czasem tylko zjawi się stara kobieta i wyżebrze od kogoś kilka dukatów.

Szamba betonowe Rawicz serwis dźwigów adwokat b-35 znak sklep znaki drogowe gdzie kupić Wicie pokoje transport ziemi Piła wycinanki laserowe przewóz osób wielkopolska mycie okien Piła