Mangel - 2010-07-05 12:11:02

Bycie zakonnikiem ma jedną zaletę, gdy jesteś w potrzebie, możesz zawsze poprosić innego zakonnika o pomoc. Co prawda, może Cie wyśmiać, znieważyć lub zwyczajnie nie pomóc, ale zawsze masz prawo do tej jednej prośby a on ma obowiązek jej wysłuchać. Tak to się już na ziemiach Zakonu utarło i nie zapowiadało się w tej materii na zmiany.
Dlatego też gdy Dora, wdowa po zakonniku który poległ w ostatnich walkach z niedobitkami armii Władcy Czasu Letargu wysłała mentalny apel o pomoc, bowiem nie miała za co żyć i utrzymać swoich dzieci, bez chwili namysłu pojawiła się u niej czwórka przedstawicieli Zakonu.
- Bo widzicie. – powiedziała korganka miękko – Musze zakupić strój lądowy, taki specjalny, dzięki któremu nie będę musiała wchodzić co kilka godzin do wody, i kilka innych rzeczy, by otworzyć własną manufakturę. Bez tego ja i moje dzieci nie damy sobie rady… nie chce o tym nawet myśleć – tu pogodny ton zmienił się w szloch, gdy wizja głodu przypomniała jej o śmierci męża – Potrzebuję by ktoś zajął się moimi dziećmi, gdy ja udam się na poszukiwania stroju, pryzmatu i barwników… - gdy widzi, że istoty które odpowiedziały na jej apel nie do końca rozumieją o co chodzi, szybko wyjaśniła, ponownie smutno się uśmiechając – Byłam kiedyś tatuażystką w mojej rodzinnej wiosce, zamierzam znów nią zostać… Oczywiście, sama będę bałą się pojechać… Dlatego potrzebuję kogoś kto zaopiekuje się Uną i Toddem, oraz kogoś kto ze mną wyruszy.
No tak, teraz już wszystko jest jasne, tylko… czy pomóc?
- Każdemu kto mi pomoże, po powrocie wykonam dowolny tatuaż w ramach wynagrodzenia. – dodaje szybko i tym samym pozwala Ci podjąć ostateczną decyzję.

(Minimisja skierowana do dwóch kobiet, oraz  dwóch zwiadowców i maga/psionity/wojownika. Proszę o nie zgłaszanie się osób które już biorą udział w jakiejś minimisji.
Gdy zbierze się odpowiednia grupa, jedna z kobiet zostanie w tym wątku i będzie „pilnować dzieci”, a reszta dostanie link do innego wątku o podobnej nazwie, gdzie będzie przeżywać przygody związane z podróżą. Jeśli trafią się ostre feministki, to mag zostaje w domu, ale proszę o poinformowanie mnie o tym fakcie na pw.)

znak na urodziny tanie noclegi nad morzem torby papierowe z nadrukiem internat wrs og sklep wodomierze wrocław