Mangel - 2010-03-27 21:49:19

Zakon można wspierać na wiele sposobów i różne nagrody i wyróżnienia można za to dostać. Postaram się opisać tu wszystko co ma związek z tym zagadnieniem.

Rodzaj nagrody: Radość z pomocy Zakonowi.
Rodzaj wsparcia: Umieszczenie linka, buttona, userbary lub bannera Zakonu w swojej sygnaturze na innym forum lub na własnej stronie/forum. (strona: klik!)
Skutki: Forum jest lepiej rozpoznawalne w sieci, mamy coraz więcej graczy!

Rodzaj nagrody: Własny, nie moderowany i całkowicie prywatny „dom” dla twojej postaci na Zakonie!
Jest on tak zabezpieczony, iż tylko właściciel może w nim rozporządzać, nawet admini nie mają tam wglądu. Można też zapraszać gości, poprzez podanie im hasła które właściciel sam ustala, można dać im wgląd i możliwość pisania w domu właściciela.
Właściciele mają też dostęp do strony „Ulica” na której zawarto opisy innych domów, opis miasta jak również specjalnego chatbox’, tylko dla mieszkańców.
Rodzaj wsparcia: Doładowanie Orange za 5 zł (kod doładowania należy wysłać Mistrzowi na pw lub AQQ) na opłacenie dodatkowego hosta.
Skutki: Zakon jest zaopatrzony we wszystkie dodatki, ciekawostki i właśnie domy, bowiem nie da się ich odtworzyć na hoście darmowym.

Rodzaj nagrody: Konto Premium – zmiana grupy userskiej na „Premium”. Grupa ta zyskuje dodatkowe przywileje (np. większą skrzynkę pocztową czy dostęp do lokacji niewidocznych dla zwykłych graczy - jak na razie są one wyłączone z powodu zmian technicznych forum) i prestiż.
Rodzaj wsparcia: Sprowadzenie do Zakonu pięciu nowych, AKTYWNYCH graczy, którzy poświadczą, ze taki to, a taki user powiedział im i wprowadził ich w realia Zakonu.
Skutki: Zakon szybciej zapełni się aktywnymi graczami, pozwalając nam na urzeczywistnienie świata i szybszy, lepszy rozwój.

Rodzaj nagrody: Medale – to małe obrazki umieszczane przez administrację pod Nickiem danego usera.  Poniżej lista medali wraz z wyjaśnieniami:

Uwaga! Wszystkie odznaczenia informujące, iż dana postać przez coś przeszła (operację, stworzenie chimery, etc.) lub jest kimś(dziewicą/prawiczkiem, uzdolnionym muzykantem, doświadczonym medykiem, etc.), przyznawane są wtedy i TYLKO wtedy, gdy gracz potrafi dane rzeczy wprowadzić do gry w sposób realny i godny pochwały!

Dodane 29.03.2010
http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/FireToy_32x32.png - przysługuje fetyszarkom, najpotężniejszym kobietom na Zakonie.
http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/Antidote.png - informuje nas, że dana postać umiera na jakąś nieuleczalną chorobę.
http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/Balalayka.png - dana postać jest wyśmienitym muzykiem.
http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/Eye.png - oznacza iż postać poddała się operacji chirurgicznej.
http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/Rings.png - oznacza iż postać zawarła związek małżeński.
http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/Ship.png - dana postać posiada łódź/okręt której jest kapitanem.

Dodane 27.03.2010
http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/Aquarius-32.png – oznacza duże osiągnięcia na polu spisywania naparów, wywarów, trucizn, napoi, etc.
http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/Bible-32.png – oznacza, że dana osoba posiada dużą wiedzę książkową o świecie Zakonu.
http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/Bonsai_32.png – oznacza iż dana osoba przysłużyła się rozwojowi uniwersum przez opisywanie nowych gatunków roślin.
http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/Cancer-32.png – informuje nas iż dana osoba ma duże zasługi przy rozwijaniu fauny świata Zakonu.
http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/Egyptian_Cross_32.png – najwyższe odznaczenie Zakonu, oznajmia, że dany user  przysłużył się wielokrotnie, wywarł duży wpływ na świat Zakonu i należy mu się bezwzględny szacunek.
http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/Emakimono_32.png – gracz posiadający ten medal jest na dobrej drodze do zostania jednym z najpoczytniejszych i najbardziej płodnych pisarzy Zakonu.
http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/First-Aid-Kit-32.png – dana osoba zna się na medycynie i już nie raz ratowała życie i zdrowie zakonników.
http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/Forudaa-Music_32.png – oznacza, że dana osoba odpowiada za jeden z ważnych aspektów gry.
http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/Garlic-cloves-32.png – informuje, iż mamy do czynienia ze sprawdzonym dostawcą żywności.
http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/Glasses-32x32.png – przysługuje tylko osobom z wyższym wykształceniem, od których inni gracze mogą się wiele nauczyć.
http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/Hammer-stake-32.png – mówi nam, że dana osoba jest sprawdzonym rzemieślnikiem.
http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/Japan-fan-32.png – przysługuje najbardziej tajemniczym, najciekawszym postaciom.
http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/Kuran-32.png – informuje o tym, że jej posiadacz jest bardzo poczytnym autorem, wybijającym się jakością tekstów nad innych pisarzy.
http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/Libra-32.png – przysługuje osobom, które mają silne poczucie obowiązku i sprawiedliwości, która już nie raz interweniowała gdy widziała, że ktoś łamie zasady.
http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/Mirror-32.png – informuje, iż dana postać jest bardzo bogata.
http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/Philosophers-Stone-32x32.png – oznajmia, że dana osoba jest sprawdzonym dostawcą surowców.
http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/Royal-Browser-32.png – przysługuje geografom, najpotężniejszym mężczyznom na Zakonie.
http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/Royal-Crown-32.png – oznacza iż dana osoba należy do rodu królewskiego Faltharu.
http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/Royal-Mail-32.png – dana postać uzyskała list żelazny, gwarantujący jej nietykalność na ziemiach Zakonu.
http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/Royal-User-32.png – oznajmia, że dana postać jest arystokratą.
http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/Ruby-32.png – danego gracza nie można okraść z kosztowności, gdyż jest ferrokinetykiem.
http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/Sagittarius-32.png – informuje nas, że mamy do czynienia z wspaniałym myśliwym, który jest w stanie załatwić nam niemal wszystko, od trofeum, aż po żywe zwierze.
http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/Sample-vial-full-32.png – dana postać ma już za sobą udane stworzenie chimery.
http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/Teepee_32.png – oznacza iż spotkaliśmy budowniczego, osobę która stworzyła wiele ciekawych lokacji na Zakonie.
http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/Virgo-32.png – oznacza iż mamy do czynienia z graczem który bardzo klimatycznie gra dziewicą/prawiczkiem.
http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/blood-32x32.png – informuje o tym, iż dana osoba jest kanibalem, umarłym wampirem, wilkołakiem lub czymś jeszcze gorszym, co żywi się istotami rozumnymi.
http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/colba-32x32.png – oznacza badacza, osobę zaangażowaną w rozwój techniczny świata Zakonu.
http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/fire_32.png – oznacza, iż mamy do czynienia z pionierem, osobą o długim stażu w Zakonie.
http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/horn_32.png – sprawdzony, zaufany dowódca.
http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/paint-32.png – artysta tworzący prace o tematyce świata Zakonu.
http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/princess-32x32.png – osoba z „dobrego towarzystwa”.
http://www.zakonopedia.boo.pl/medale/Sample-vial-empty-32.png – gracz jest świetnym badaczem, zbierającym próbki i konkretne przedmioty, także na zamówienie.

------------------------------------------------------------------
Rodzaj wsparcia: By je uzyskać, należy zgłosić się do któregoś z administratorów i wyjaśnić czemu zasłużyło się, lub czemu uważa się, że ktoś inny zasłużył, na dany medal.
Medale określają w czym dany user przysłużył się Zakonowi (np. pisząc prace do biblioteki, grając „trudną” postacią, etc.) i poświadczają, że jest w tym względzie ekspertem.
Skutki: Pozwalają na odróżnienie graczy dobrych, sprawdzonych, są wyrazem głębokiego szacunku administracji, jak również zachętą do jeszcze lepszej, ciekawszej gry, przynoszącej radość nie tylko im, ale też reszcie graczy i MG.

Szamba betonowe Nowe Miasteczko Oferujemy transport szamb betonowych alkohol b2b a-14 znak sklep f9 znak sklep wideofilmowanie Szczecin dentysta Szczecin noclegi Gdańsk skup banknotów Bydgoszcz