Skimrra - 2010-03-27 00:31:29

Drzwi do tej sali są ogromne, dużo większe od pozostałych. W końcu to miejsce spotkań Rady Wielkiej. Zdobne w Zakonny herb ze srebra, wykonane z dębowego drewna są niezwykle ciężkie. Po wejściu do tego pomieszczenia okazuje się że jest ono dość długie. Drzwi będące w połowie tego pomieszczenia, wychodzą wprost na ścianę z ogromnym gobelinem przedstawiającym mapę ziem Zakonnych. Jest on tak stary jak Wieża i posiada własną moc - mianowicie pokazuje zawsze aktualny stan ziem, zmieniając się w zależności od wydarzeń.
Ściana po lewej jest przeszklona, dając cudowny widok na Quidsors poniżej i tereny rolne w dalszej perspektywie. Na horyzoncie majaczy sina smuga Puszczy Pahwatów. Większość ściany po prawej zajmuje ogromnych rozmiarów kominek. Nad nim wiszą dwa skrzyżowane miecze oraz okrągła tarcza, podobnie jak drzwi, opatrzona symolem Zakonu.
Sam środek pomieszczenia zajmuje ogromny, dębowy stół. Jest niezwykle ciężki i najwyraźniej stary, sądząc po ciemnym kolorze drewna. Stoi przy nim dwanaście wyściełanych krzeseł, czekając na członków Rady. Pomieszczenie to, biorąc pod uwagę pozostawione tu naczynia oraz regały częściowo zapełnione dokumentami służy do długich narad i nie jedną kłótnię już widziało.

ustąp pierwszeństwa znak sklep t-24 tabliczka sklep noclegi w Świnoujściu poxipol wrocław